[Polsat] Dancing With The Stars - Taniec z gwiazdami

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

[Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: lukaszbialas »

Naturalną prowadzącą wydawałaby się Katarzyna Cichopek, ale biorąc pod uwagę, że dopiero niedawno została po raz drugi mamą to mało prawdopodobne. Oby nie Głogowska i Dowbor. No i ciekawe co z jury.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Cichopek jest świeżo po ciąży, tak więc wiosną raczej nie wystąpi w "TzG".

Swoją drogą - udział Grzegorza Pawlaka w "TzG" wydaje się więcej niż pewny. Mam nadzieję, że ktoś się domyśli dlaczego? :D
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: tomalapt »

Serio? Taniec z Gwiazdami to jeden z najpopularniejszych, najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych programów TVN... Co się kurde dzieje z tą grupą ITI? Widać ogromny kryzys... ;( platforma N, multikino, onet, legiawarszawa sprzedane no i część samego TVN...
Teraz zaczęli sprzedawać swoje, można tak nazwać markowe formaty. szkoda, szkoda, ogromna szkoda

Zawiodłem się na mojej ulubionej stacji, którą zawsze w towarzystwie, na innych portalach staram się bronić. Takiego rozczarowania ze strony stacji telewizyjnej dawno nie doznałem.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Co do pory emisji piątek wydaje się najlepszą opcją. Sobota odpada z powodu The Voice, a gdyby MBTM przenieść na piątek to podejrzewam, żeby sobie nie poradził. Ewentualnie MBTM w soboty, a TzG w niedziele, ale 3 muzyczne show w soboty to chyba też nie jest dobre rozwiązanie.

Też widziałbym Cichopek w programie - wszak to lepsze rozwiązanie niż Głogowska. Może załapie się za to Liszowska? W Josiu się nawet sprawdziła, także TzG mogłaby poprowadzić. Mówi się o powrocie Urbańskiego. Ze starego jury pewnie nikt nie zostanie, podejrzewam Malitowskiego w jury, ale innych typów nie mam.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: po31 »

Chciałbym, aby Polsat zamienił Mbdm niedziele na piatek, albo sobote, gdyby taniec z gwiazdami byl emitowany w niedziele tak jak w TVN to oglądalność murowana wysoka dlatego że widzowie stesknili się za tym programem piątek nie wydaje mi śie najlepsza porą na taki program z wielką machiną, a co do prowadzących to jury jest mi obojetnę ale ja bym chciał, a by do programu wróciła Katarzyna Skrzynecka nie ma sobie równych. :D
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: SevenUP »

A moim zdaniem takie powroty nie kończą się dobrze. Jaki znacie program, który wrócił po latach i osiągnął sukces?
Np. Milionerzy, po powrocie oglądalność była żenująca w porównaniu do ówczesnej. Tym bardziej, że Polsat ma tendencję do kaszanienia wszystkiego, co najwyżej MBTM im wyszło.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Żenująca? Ja mam zgoła odmienne zdanie. "Milionerzy" po powrocie notowały całkiem niezłą widownię - fakt, że przegrywali notorycznie z Jedynkową "Jaką to melodią?", ale program nie miał prawa osiągnąć tak oszałamiających wyników, jak w 1999 roku. Wtedy był to pierwszy teleturniej z takim rozmachem i o tak dużą stawkę. Szkoda, że TVN najpierw przerwał ten program, by zająć miejsce turniejowi "Wipeout - Wymiatacze", a skończyło się tym, że Urbański przeszedł do Dwójki.

Podobnie miało miejsce z "Kołem Fortuny", które w 2007 roku aż po 9 latach nieobecności znów zaczęło się kręcić na antenie TVP2. Nawet oglądalność w dni powszednie o 19:00 wynosząca 2,5 mln widzów w tak trudnym paśmie to był spory sukces - ludzie głównie też oglądali ten program z sentymentu. Jednak dwuletnia licencja się skończyła, a w wyniku zmian w dyrekcji Dwójki (w tym czasie odwołano Krzysztofa Nowaka, a wszedł (i tu piszę bez ironii) jeden z lepszych dyr. Rafał Rastawicki) po prostu jej nie odnowiono.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

A ja mam mega nadzieję, że polsatowska wersja "TZG" będzie hitem. Program, jak widać, nawet po kilkuletniej przerwie wzbudza ogromne emocje, więc powtarzane od roku argumenty "format się wypalił", "czekamy na dobry moment" były przesadzone. Słów pani Górskiej "gdybyśmy chcieli, to byśmy kupili" nie komentuję. Polsat zrobił mistrzowski krok, podkupując najbardziej kojarzony z TVN-em format, ogromny kawał historii stacji. Jedna z największych porażek wizerunkowych TVN! :D
Liczą się tylko Fakty.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: SevenUP »

To czy to będzie sukces zobaczymy po wynikach oglądalności. To, że kiedyś program miał 7,5 mln oglądalności czy później ok. 4 mln to mic nie znaczy. Tym bardziej, że widownia polsatu nie jest taka sama jak TVNu i moim zdaniem popisy celebrytów to nie jest program dla widzów tej stacji, ale zobaczymy.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

tomalapt pisze:Serio? Taniec z Gwiazdami to jeden z najpopularniejszych, najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych programów TVN... Co się kurde dzieje z tą grupą ITI? Widać ogromny kryzys... ;( platforma N, multikino, onet, legiawarszawa sprzedane no i część samego TVN...
Teraz zaczęli sprzedawać swoje, można tak nazwać markowe formaty. szkoda, szkoda, ogromna szkoda
jak wola puszczać takie badziewie jak Wawa no stop to nie dziwota że nie biorą tańca :roll:
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: felek »

Przejmowanie seriali czy programów za granicą nie jest niczym nowym. Podobna sytuacja jeśli chodzi o 'Taniec z Gwiazdami' była w Australii i program dużo stracił na przeniesieniu do innej stacji. Jak będzie w Polsce? Lata świetności program ma na pewno za sobą ;) Na pewno będzie to interesujące... Myślę, że Polsat bał się TVNu, bo Nina wiedziałą, że jeśli TVN wznowi emisje to na pewno będzie to sukces. W Polsacie tak dużego sukcesu nie przewiduję, ale jeśli osiągną 3 - 3.5 mln. widzów to będzie można mówić o sporym sukcesie.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Swoją drogą Polsat i tak jest na wygranej pozycji, bo nawet, gdyby program zakończył się na jednej edycji, to już i tak TVN prawdopodobnie za niego się nie weźmie (wątpię, by program znów wrócił do TVN-u), a po ewentualnej klapie - emocje na temat tego programu po prostu wygasłyby - i raczej spekulacje dotyczące składów ewentualnych kolejnych edycji prowadziłyby już tylko portale pokroju Pudelka. Co innego, gdyby cały czas istniała możliwość powrotu show do TVN-u, czy też ponownej emisji tego programu na TVN-ie - i dla Polsatu wciąż byłaby to duża konkurencja ze strony największego rywala.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: lukaszbialas »

Napiszę to z żalem, ale ostatnio Polsat radzi sobie na rynku lepiej niż TVN, a kiedyś było zupełnie odwrotnie. Moim zdaniem Polsat może zrobić całkiem dobrą edycję Tańca z gwiazdami. Mają "u siebie" Karoline Gorczyce, Krystiana Wieczorka, którzy być może zatańczą. Prawdopodobny może być powrót na ekran Huberta Urbańskiego czy Piotra Gąsowskiego i wcale nie jest powiedziane, że program będzie prowadzony w duecie, szczerze mówiąc, jeśli nie Cichopek to nie wiem która Pani mogłaby ten program poprowadzić, oby nie Popielewicz.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamico7 »

Mi się wydaje ,że tu doszło do nie porozumienia między Edwardem Miszczakiem a włodarzami TVN , On może chciał powrotu , ale oni już nie i nie zakupili licencji ,ale juz nie bedzie tego dylematu , Czyli co ma wrócić na antene TVN :You can Dance czy Taniec z Gwiazdami . Teraz Producenci YCD powinni szykować się do powrotu i może troche odświeżyć ten format i dać go wcześniej niż 21.30 w środy . Ale nie zgadzam się z tym ,że to jest porażka TVN , bo to jest bardziej brak szacunku ze strony Polsatu , bo tak się po prostu nie robi , TVN może teraz sobie wziąść IDOlA , ale tak szczerze to nie ma polsat nic tak mocnego w swoich zasobach , co by TVN wziął i zrobiłby się szum . Moim zdaniem tak się po prostu nie powinno robić , ja rozumiem gdyby TVN oficjalnie powiedział ,że TZG nie powróci i wtedy polsat mógł sobie go wziąść
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Afterparty (ten sam portal, który pisał jako pierwszy o przejęciu TZG przez Polsat): W TZG wystąpi prawdopodobnie Sylwia Grzeszczak.
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości