[Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

[Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: prze_kw »

Już w marcu w Polsacie wystartuje nowe show z celebrytami - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na podstawie formatu "Your Face Sounds Familliar" (brawa dla tłumacza! :D ). W cyklu ośmiu odcinków gwiazdy mają wcielić się w role różnych znanych światowych muzyków np. Amy Winehouse, Whitney Houston czy Robbiego Williamsa - zarówno pod względem wyglądu, głosu jak i zachowania na scenie. Oceniać ich będzie jury - Kasia Kwiatkowska, Małgorzata Walewska, DJ Adamus i Paweł Królikowski. Zwycięzcy poszczególnych odcinków przeznaczą pewną kwotę na dowolny cel charytatywny, podobnie jak osoba która wygra całe show (kwota będzie dużo większa). Program jest hitem m.in. w Grecji i Hiszpanii.

Prowadzącymi będą Piotr Gąsowski (czemu nie TZG! :( ) i Maciek Dowbor, a wystąpić mają m.in. Kasia Skrzynecka, Julia Pietrucha, Bilguun i Mariusz Totoszko. Program ma być emitowany w soboty po 22.

Szczerze to jestem ciekawy, jak to wyjdzie. Bombą TTBZ nie będzie, ale może to być miła odskocznia po emocjach w talent-show. No i za dzieciaka uwielbiałem "Mini Playback Show" :D

Jak widać programy celebrity-talent shows wracają do łask. Szkoda tylko, że TVN stracił swój hit. Może postawią na skoki do wody albo skoki narciarskie? W Wielkiej Brytanii wystartowały właśnie dwa nowe programy - Splash! i Jump! gdzie gwiazdy skaczą do wody albo próbują być Małyszem :D
Liczą się tylko Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: Camilo »

Tak jak z okresu rządów Niny w TVP2 pamiętam tylko biesiady, tak widać, że jej sposób myślenia pozostał, tylko czasy się trochę zmieniły. :>
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: TheXF »

Lubię ten program, naprawdę fajny :) a sądziłem, że to będzie 1 wielki syf. Denerwuje mnie tylko to, że włączają czasem im AutoTune w czasie rzeczywistym. Najmocniej było to słychać w wykonaniu Paulli, kiedy zmieniona była w Rihanne (3 odcinek). Masakra, uszy więdną
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: Camilo »

Słyszałem niezłe opinie o tym programie, obejrzałem dziś w ipla ostatni odcinek, ale jakoś mnie nie powaliło. Ogólnie nie jestem zwolennikiem kopiowania innych osób, toteż już sama formuła pozostawia wiele do życzenia. Ale obsada również jakaś taka niespecjalna. Gąsowski jako prowadzący, Królikowski w jury i do tego masa przebrzmiałych gwiazd w stylu Bilguuna, Skrzyneckiej czy Paulli, byłych zwycięzców JOŚ albo drugoplanowych aktorów. Gdyby chociaż nie ujawniali przed występem kto wciela się w daną rolę, to byłaby to jeszcze jakaś frajda. Z pozytywów to na pewno DJ Adamus trzyma poziom, Kasia Kwiatkowska też ma w tym jury coś do powiedzenia. A tak to jestem na nie.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: mojpierwszyraz »

Kwiatkowska jest tutaj GENIALNA! Oj, brakuję mi i jej, i Majewskiego. I coś czuję, że jesienią Majewski wróci do telewizji, tyle że zmieni barwy na bardziej żółto-pomarańczowe :D Mark me :D
Format początkowo wg mnie był zapychaczem ramówki. W sobotę jednak uświadomiłem sobie, że 22:00 to świetna a jak bardzo zaniedbana przez polską telewizję pora. 3 mln widzów programu i 25% udziałów mówią same za siebie. W jury trochę mi nie pasuje Adamus - lubię go, jednak gość zbyt serio bierze to, że jest jurorem. Za bardzo merytoryczne jak na taki program wypowiedzi. To samo Walewska, choć z nią co raz lepiej widzę.
Wykony są fantastyczne. Najlepsza jest Kasia Skrzynecka - jej Tina Turner i Tatiana Okupnik była genialna :D
Prowadzący świetni. Naprawdę radzą sobie Panowie i to z powodzeniem. Brakowało mi Gąsowskiego w TV. Jeszcze niech w 15. edycji powróci jako prowadząca do TZG, i będzie wspaniale.
Program jest dla mnie największym zaskoczeniem tego sezonu. Pozytywnym. Takiego programu o tej nieodkrytej porze brakowało.
tvn - latem programowo najgorsza!
Dirnin18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 18 lis 2013, 18:52

[Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: Dirnin18 »

Klasyfikacja:
- Agnieszka Włodarczyk - 168
- Katarzyna Skrzynecka - 161
- Mariusz Totoszko - 152
- Artur Chamski - 148
- Paweł Tucholski - 142
- Pulla - 135
- Bilguun Ariunbaatar - 124
- Julia Pietrucha - 122
Ferdziul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 lis 2012, 18:38

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: Ferdziul »

Katarzyna Skrzynecką jurorką w drugiej edycji programu! Odchodzi Kasia Kwiatkowska.
qba5000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2013, 10:29

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: qba5000 »

Warto dodać, że taki precedens zdarza się w innych krajach - zwycięzca zastępuje kogoś w jury. ;)

A pierwszymi potwierdzonymi uczestnikami są Joanna Liszowska oraz Jacek Kawalec.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: Isadora »

Potwierdzony jest również udział Magdaleny Steczkowskiej. Cieszy mnie udział Jacka Kawalca, wydaje mi się, że będzie podobnym wokalno aktorskim objawieniem tego programu jak Skrzynecka.
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
qba5000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2013, 10:29

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: qba5000 »

Kolejnymi oficjalnie potwierdzonymi uczestnikami są aktorka Maja Bohosiewicz oraz wokalista Rafał Brzozowski, który najwidoczniej zadomowił się w Polsacie, bo to drugi program w tej stacji z jego udziałem w tym roku. Przypominam, że w programie pojawią się również Joanna Liszowska oraz Jacek Kawalec.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: prze_kw »

Dziś ruszają nagrania do nowego sezonu, oto uczestnicy:

Joanna Liszowska
Jacek Kawalec
Rafał Brzozowski
Maja Bohosiewicz
Magda Steczkowska
Barbara Melzer (aktorka teatru Buffo)
Kuba Molęda (wokalista, aktor musicalowy)
Natalia Krakowiak (wokalistka Buffo, ćwierćfinalistka III edycji VoP)
Liczą się tylko Fakty.
qba5000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2013, 10:29

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: qba5000 »

Zamiast Natalii i Rafała wystąpią Marek Kaliszuk i Marcin Przybylski (aktor).
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: prze_kw »

W III edycji wystąpią:
  • Stefano Terrazzino - tancerz, wielokrotny uczestnik "Tańca z Gwiazami", wokalista i aktor;
  • Katarzyna Cerekwicka - piosenkarka;
  • Robert Rozmus - aktor serialowy, teatralny i musicalowy;
  • Katarzyna Ankudowicz - aktorka serialowa, obecnie gra Beatkę w "Pierwszej Miłości";
  • Grzegorz Wilk - wokalista, związany m.in. z projektami Piotra Rubika, od 10 lat w "Jakiej to melodii?";
  • Anna Czartoryska-Niemczycka - aktorka i wokalistka;
  • Mateusz Jakubiec - wokalista, aktor Studia Buffo, uczestnik 3. edycji "Bitwy na głosy" w drużynie Piotra Rubika;
  • Kaja Paschalska - aktorka i wokalistka.
Start najprawdopodobniej 7 marca ok. 22.
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: Trzeciak »

Kaja Paschalska, Stefano Terrazzino, Robert Rozmus i Grzegorz Wilk powalczą o 100 tys. zł na cel charytatywny i Złotą Twarz w przyszłotygodniowym finale trzeciej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tradycyjnie za tydzień to finaliści wybiorą postacie w które się wcielą, tradycyjnie w duetach wystąpią także pozostali uczestnicy programu.

A co do odcinka (pomijając niektóre wypowiedzi jury (szczególnie Królikowskiego są dość absurdalne) - format jest realizowany znakomicie - i to lepiej, niż w pierwszych dwóch edycjach, dzięki odświeżeniu scenografii i rewelacyjnym oprawom występów. To pokazuje, że całkiem dobry format można jeszcze bardziej udoskonalać. Z pośród trzech programów nadawanych w sobotni wieczór - akurat ten jest najlepiej produkowany. :)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [Polsat] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: michal_borkowski »

Po tym programie jeszcze bardziej polubiłem Katarzynę Ankudowicz. Podeszła do tego na luzie i bezpretensjonalnie, a tego w takich show nie zawsze da się uniknąć.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości