W sprawie ostatnich awantur na forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

W sprawie ostatnich awantur na forum

Post autor: Łukasz »


Ostateczna decyzja

Widzê, ¿e konflikt siê sam nie rozwi¹¿e, nie rozwi¹¿ecie go te¿ miêdzy sob¹, wiêc w koùcu muszê to zrobiÌ ja. Zabrzmi banalnie ale wys³ucha³em argumentów jednej strony, bo druga strona (czyt. Kubs) chyba ma ju¿ tego doœÌ. Nie chce mi siê pisaÌ wiêc powiem krótko, w punktach:
1. Nikomu nie bêdê zabrania³ wyra¿ania w³asnego zdania na temat ludzi telewizji czy te¿ stacji telewizyjnych. Jak wiecie czêsto na wzajem obra¿aliœmy, czy krytykowaliœmy ró¿ne rzeczy. Ja tak robi³em w stosunku do Barbary Grad WoŸniak, Faustus w stosunku do Tomasza Lisa, Kamuii i Michos w stosunku do Kajdanowicza itd. Gdy teraz ktoœ zacz¹³ krytykowaÌ Anitê to zrobiliœcie z tego wielk¹ k³ótniê i chcecie go wyrzuciÌ. Ale tak nie bêdzie. Z oczywistych powodów. Ktoœ musi dopilnowaÌ pewnych zasad. Wszyscy bêd¹ traktowani równo i nie bêdziemy komuœ zabraniaÌ siê wypowiadaÌ w jakiejœ sprawie, bo dopiero wtedy by³oby to chore.
2. Do dzia³u zamkniêtego strac¹ dostêp osoby, które ju¿ nie wspó³pracuj¹ ze stron¹. Dostêp bêd¹ mieli tylko cz³onkowie redakcji, moderatorzy, osoby pomagaj¹ce i osoby przygotowuj¹ce comiesiêczne teksty o gwiazdach tvn.
3. Tak na przysz³oœÌ: szanta¿e, ¿e odejdziecie z forum nic nie pomog¹. Ewentualnie zaszkodz¹, bo przez to tylko du¿a czêœÌ forumowiczów zmienia o Was zdanie. To jest du¿a strona, du¿e forum i profesjonalnie zarz¹dzane. Wiem co robiê, wiem jak tworzy siê dobr¹ stronê i dobre forum. Poradzê sobie nawet wtedy gdy kilka aktywnych osób odejdzie i statystyki liczby postów czy liczby odwiedzin na tym nie ucierpi¹.
4. Rangi specjalne najprawdopodobniej znikn¹ ca³kowicie dla wszystkich. Jeszcze siê nad tym zastanawiam. Ale to niesprawiedliwe, gdy czêœÌ osób ma takie rangi, a czêœÌ nie.

Wszystkie posty w innych tematach dotycz¹ce tej k³ótni bêd¹ kasowane, a ja sprawê uwa¿am za zamkniêt¹.
Ostatnio zmieniony wtorek 17 maja 2005, 16:51 przez Łukasz, łącznie zmieniany 2 razy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja juÂż praktycznie nic tu nie pisze, ale wypowiem siĂŞ.

Pierwsza sprawa mi juÂż powiem nie Âładnie zwisa. Dawno przestaÂłem wypowiadaĂŚ siĂŞ na temat pan Pochanke i Werner. Kto czytaÂł uwaÂżnie wie kogo lubie.

Temat rang jest bardzo ciekaw¹ spraw¹ bo niby ich zmieniaÌ nie mo¿na, a jednak czêœÌ ma swoje. To jak nie mo¿na zmieniÌ czy mo¿na by³o, ale limit dobroci siê skoùczy³ :?: Ja mogê mieÌ rangê jedn¹ jedyn¹ która siê nie zmieni, ale skoro nie to nie. Sympatykiem TVN-u nie jestem i raczej nie bêdê. Co nie znaczy, ze jestem jakimœ wielkim przeciwnikiem jednak nie zamierzam pod tak¹ ranga pisac. Skoro rangi maj¹ byÌ dobre to niech bêd¹ takie które uzytkownikom nie przeszkadzaj¹.

Jeszcze jedna sprawa bo widze ÂŁukaszu, ze bardzo chcesz sie wzorowaĂŚ na innych piszÂąc na tamtym forum to nigdy to, tamto, siamto.. A moÂże by tak olaĂŚ to, co robiÂą inni stworzyĂŚ wÂłasne zasady i nie sugerowaĂŚ siĂŞ tym, ze gdzie indziej admini nie rozmawiajÂą nawet z uzytkownikiem tylko mĂłwiÂą, ze jak sie cos nie podoba to won. Sam dojdÂź do tego, co bĂŞdzie siĂŞ ludziom bardziej podobaÂło, a co nie.

Jako, Âże jestem osobÂą strasznie upartÂą wiĂŞc nie odpuszcze. Widze, ze nie kazdy traktowany jest rowno...

Jest to pewnie moj ostatni post (wyniki oglÂądalnosci wklejam do konca roku) wiĂŞc Âżycze wszystkim spokojnych i radosnych ÂŚwiÂąt oraz udanego Nowego Roku.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ArO pisze:Jeszcze jedna sprawa bo widze ÂŁukaszu, ze bardzo chcesz sie wzorowaĂŚ na innych piszÂąc na tamtym forum to nigdy to, tamto, siamto.. A moÂże by tak olaĂŚ to, co robiÂą inni stworzyĂŚ wÂłasne zasady i nie sugerowaĂŚ siĂŞ tym, ze gdzie indziej admini nie rozmawiajÂą nawet z uzytkownikiem tylko mĂłwiÂą, ze jak sie cos nie podoba to won. Sam dojdÂź do tego, co bĂŞdzie siĂŞ ludziom bardziej podobaÂło, a co nie.
Wrêcz przeciwnie. Ja podaje przyk³ady jak jest na innych forach, ¿ebyœcie zrozumieli jakie s¹ zasady i standardy i jak bardzo od nich odbiegam na Wasz¹ korzyœÌ. Ale s¹ granice. Teraz uparcie staracie siê je przekroczyÌ. Bo sprawa z Anit¹ i banem jest absurdalna. Jeœli chodzi o rangi to trochê Ciê rozumiem (po tym powy¿szym poœcie). Mo¿e teraz Ty zrozumiesz te¿ mnie i moje argumenty? I mo¿e zastanowisz siê co byœ zrobi³ na moim miejscu?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Rangi powinny odzwierciedlaÌ aktywnoœÌ na forum, a ranga "sympatyk tvn" b¹dŸ "fan tvn" tego nie robi¹. Rangi powinny byÌ coœ w stylu: Nowy, Ma³o aktywny, aktywny, bardzo aktywny, najaktywniejszy, a nie "fan tvn'u". Ja z powodu rang z forum odejœÌ nie zamierzam i jak to ArO okreœli³ "wisi mi to". Próbujê siê tylko wczuÌ w sytuacjê ArO...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale¿ proszê, specjalnie dla Aro rezygnujê ze swojej rangi (obecnie Zmija jedna, kiedyœ fan TVP). Wiêc je¿eli £ukaszu masz czas to przyznaj¹ naszemu Aro odpowiendin¹ rangê (oczywiœcie wed³ug upodobaù - fan M jak mi³oœÌ lub fan Danki Holeckiej).

No ju¿ nie k³ócie siê :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No to Aro jak ma brzmieĂŚ ranga? Z Michosem teÂż siĂŞ dogadaÂłem. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Chyba juÂż siĂŞ obraziÂł na amen... :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

mi odpowiada normalna ranga przyznawana automatycznie wg iloÂści postĂłw :wink: zresztÂą nie miaÂł bym pomysÂłu, Âżeby sobie coÂś wymyÂśleĂŚ...
UwaÂżam, ÂŁukasz, Âże niepotrzebnie wprowadzaÂłeÂś te rangi dla niektĂłrych forumowiczĂłw bo teraz jest 'wielkie zamieszanie' :? no ale to juz Twoja sprawa :-)
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

ÂŁukasz pisze:No to Aro jak ma brzmieĂŚ ranga? Z Michosem teÂż siĂŞ dogadaÂłem. :D
DziĂŞkuje doktor. Nie mowie zeby to byÂło to, co chciaÂłem, ale skoro ranga ma siĂŞ mi zmieniĂŚ to juÂż marudziĂŚ nie bĂŞdĂŞ.

ÂŁukaszu, a moge nie miec rangi :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

AleÂż proszĂŞ, mi nie robi to juÂż rĂłznicy. ByÂłoby wielkÂą szkodÂą, gdybyÂście nie pisali na forum. :D :D :D :D :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ArO pisze: ÂŁukaszu, a moge nie miec rangi :?:
Nie, musisz mieÌ jak¹œ rangê.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ojej, ale ja nie mam pomysÂłu. Nie myslaÂłem o zadnej specjalnej tylko chciaÂłem zeby ta zniknĂŞÂła. To daj moÂże... Sympatyk TV? No nie wiem...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Faustusie, nareszcie zostaÂłeÂś Fanem TVN-u! :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Och jakÂże siĂŞ cieszĂŞ. MAm Âłzy w oczach ze szczĂŞÂścia. ÂŁukaszu to najlepszy preznet na te ÂświĂŞta. :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A ja zostaÂłem Sympatykiem TV. Moge sobie do woli wybieraĂŚ jakiej stacji. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości