W sprawie ostatnich awantur na forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

doktorfaustus1 pisze:
Ale jednego wci¹¿ nie rozumiem - Arrow powiedzia³ kiedyœ, ¿e ma konserwatywne pogl¹dy polityczne. Moim zdaniem nie mo¿na byÌ gejem lub bi i mieÌ konserwatywne pogl¹dy - jedno wyklucza drugie. :D
Ja konserwatywne :?: :?: :?: MogÂłem powiedzieĂŚ Âże kontrowersyjne, ale nie konserwatywne :!: Nigdy :!: Jestem zdeklarowanym lewicujÂącym liberaÂłem :!: :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

LewicowoœÌ i liberalizm w jednym? Ciekawe po³¹czenie. Ale mi³o mnie zaskoczy³eœ Arrow - mamy podobne pogl¹dy polityczne. Myœ³a³em, ¿e jestem tutaj w mniejszoœci - wszak nasz admin kocha sie w POPIS-ie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No ale lewica nie jest liberalna popierajÂąc zwiÂązki gejĂłw i lesbijek?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Przede wszystkim liberalizm, lewicowoœÌ (bardzo umiarkowana) tylko w paru kwestiach. :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Toleranacja, ochrona mniejszoœci seksualnych, szacunek dla innych ludzi, ich pogl¹ów etc oraz w grunice rzeczy pacyfizm wpisane s¹ w ogólne zasady lewicy.
Natomiast liberalizm obecnie bardziej kojarzy sie z gospodarkÂą i pieniĂŞdzimi niÂż z jakimiÂś poglÂądami na temat funkcjonowania spoÂłeczeĂąstwa. OczywiÂście w XIX wieku byÂło inaczej, ale teraz mamy XXI.
Np taka liberalna Zyta Gilowska i Jam Maria Rokita za gejami raczej nie przepadajÂą.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Sorry, ale rokita nie jest liberaÂłem, wywodzi sie przecieÂż z SKL (Stronnictwo KONSERWATYWNO-Ludowe) :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

I co z tego ¿e wywodzi siê z SKL? Ten pan by³ ju¿ w tylu partiach i inicjatywach politycznych, ¿e trudno na podstawie ich nazw powiedzieÌ coœ o jego pogl¹dach politycznych. Od pewnego czasu podkreœla ¿e jest libera³em, (mo¿e to schizofrenia? k³opoty z to¿samoœci¹?). Podobnie Zyta G - poszukaj jej pomys³ów na temat funckjonowania paùstwa podatków etc a przekonasz siê ¿e jest libera³em. Œwiatopogl¹d teraz siê nie liczy. W XIX wieku liberalizm oznacza³ pewny stosunek do ca³ego œwiata. Obecnie - moim skromnym zdaniem - tylko do ekonomii.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

No prosze. jaka dyskusja niemalÂże polityczna!!!!

Swoja drogÂą jakie to dziwne, Âże w jednym temacie przechodzimy od prezerwatyw do poglÂądĂłw politycznych. Jestem pod wraÂżeniem :lol:

doktorfaustus1 pisze:LewicowoœÌ i liberalizm w jednym? Ciekawe po³¹czenie. Ale mi³o mnie zaskoczy³eœ Arrow - mamy podobne pogl¹dy polityczne. Myœ³a³em, ¿e jestem tutaj w mniejszoœci - wszak nasz admin kocha sie w POPIS-ie.
Nie sam Faustuchu, nie sam.....
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Myœ³a³em, ¿e jestem tutaj w mniejszoœci
dikÂładnie nie jesteÂś w mniejszoÂści :)
moje przekonania sÂą jak najbardziej w lewÂą stronĂŞ z paroma wyjÂątkami... :)
Do obowiÂązkowych lektur powinieneÂś dodaĂŚ teÂż XIII KsiĂŞgĂŞ Pana Tadeusza
Kubs zapomnia³es dodaÌ 2 czêœÌ "œlubów panieùskich" :) te¿ bardzo edukacyjne ;)

Faustus a tych czarnych z prezerwatywÂą na opakowaniu nie macie ? czy nie idÂą ? :) :lol:
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Faustus, a zdarzaj¹ sie ksi꿹 z doklejonymi w¹sami, w 8) - no, mo¿e bez takiej czapeczki którzy w kupuj¹ gumki :?: :?:

Moje poglÂądy sÂą liberalne i nie ukrywam, Âże bĂŞdĂŞ miaÂł duÂży problem z tym, na kogo zagÂłosuje w wyborach... DuÂże nadzieje wiÂązaÂłem z PO, ale ostatnio coraz bardziej sie zawodzĂŞ... Szkoda, Âże tylko SLD chce legalizacji zwiÂązkĂłw partnerskich...
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Olej legalizacjĂŞ, lepiej patrz kto juÂż siĂŞ skompromitowaÂł a kto jeszcze nie miaÂł szansy :D :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Olej legalizacjĂŞ, lepiej patrz kto juÂż siĂŞ skompromitowaÂł a kto jeszcze nie miaÂł szansy
arrow wszyscy mieli szanse i wszyscy z niej skorzystali tylko dowiesz siê o tym z gazet w póŸniejszym czasie ;) po nastêpnych wyborach :)

a legalizacja to akurat wazna sprawa tak samo jak i abrocja eutanazja adopcja dzieci przez pary homoseksualne i inne tabu w naszym kraju.
Niestety jesteÂśmy zaÂściankiem i dÂługo pod tym wzglĂŞdem z niego nie wyjdziemy... bo u san wazniejsze debaty siĂŞ toczy na temat ogĂłrkĂłw kurwikĂłw i owsa niÂż na tematy waÂżne...
co do wyborów to byle nie Samoobrona ani LPR paùstwa nieuków,kryminalistów i radyka³ów koœcielnych nam niepotrzeba... 2 Rydzykland...

Btw nie wiem czy wiecie ale Renata Beger "studiuje" politologiĂŞ na UAM... :? no comments
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:Myœ³a³em, ¿e jestem tutaj w mniejszoœci - wszak nasz admin kocha sie w POPIS-ie.
Po pierwsze, pogl¹dy admina nie oznaczaj¹, ¿e wiêkszoœÌ forumowiczów ma takie same pogl¹dy. Po drugie, kiedy ja napisa³em, ¿e siê w nich kocham? Po prostu wolê POPiS ni¿ SLD albo partie ch³opskie, czy skrajnie Rydzykowe. :D Przecie¿ tak naprawdê mamy dwie partie do wyboru: SLD albo PO/PiS... Bo przecie¿ pozosta³ych nie mo¿na dopuœciÌ do w³adzy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

akurat SLD to ja bym do wÂładzy nie dopuÂściÂł, a poza SLD i PO/PiS mamy jeszcze SDPl i UW :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

tak naprawdĂŞ mamy dwie partie do wyboru: SLD albo PO/PiS... Bo przecieÂż pozostaÂłych nie moÂżna dopuÂściĂŚ do wÂładzy.
Sld ju¿ doœÌ nakrad³o i namiesza³o... jak dla mnie to raczej Sdpl choÌ np bli¿ej mi do pogl¹dów Pis w sprawie Iraku ale na nich napewno nie bêde g³osowaÌ...
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości