[TVN] Szkoła

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkoła

Post autor: Camilo »

Problem nie dotyczy tylko "Szkoły", bo parę dni temu miałem to samo z "Faktami" czy z "Kubą Wojewódzkim", tzn. dostępne były wyłącznie w najniższej jakości obrazu. Teraz już u mnie OK.
tonkd789
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2016, 16:52

Re: Szkoła

Post autor: tonkd789 »

Moim zdaniem ten serial to dno totalne. Na początku myślałam, że może być fajny. Osobiście jestem studentką a raczej już nie bo jestem po obronie i bardzo dobrze wspominam różne wygłupy ze szkoły. Myślałam, że oglądając "szkołe" bede sb mogła powspominać moją głupią młodość :P jednak ten serial to jakaś tragedia !!!!!! to co sie dzieje w serialu raczej nie dzieje sie w zwyklejszy szkolach a jesli juz to jest to w małym stopniu, uwazam ze dzieciaki ogladajac ten serial zaczna dostawac glupich pomysłów, no sory ale sex w toalecie, pozbywanie sie dziewictwa, samobójstwa czy inne bzdety nie dzieja sie na codziń w szkołach, myslałam, ze ten serial bedzoie pokazywał przyjażnie, ok milosci sie zdarzaja ale nie wszystkie dzieciaki sa glupie i mysla tylko o chlaniu i sexie jak to jest w przypadku tego serialu, jesli juz poruszcie tematy ktore sa naprawde, lubie odcinki kiedy poruszane sa problemy takie jak nadopiekunczy rodzice, czy problemy z alkocholem ale serial ten powinien bardziej skupic sie na pozytywach, o tym ze szkola to tez super przygoda ktora sie chc pamietac. Powinniscie poruszac tematy, ktore spowoduja, że młodzież bedzie chiała naśladować bohaterów w pozytywny sposób a nie wieszać się w sali gimnastycznej bo dziewczyna go nie chce.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Szkoła

Post autor: Maciek_POZ »

Można powiedzieć, że są przedstawiane pewne problemy, ale w sposób przejaskrawiony i w krzywym zwierciadle. Poza tym jak to jest, że większość uczniów i grono pedagogiczne tej udającej ponoć większość placówki oświatowej spełnia w całkiem niezły sposób kanony piękna? Generalnie jeśli chcieliby zachować jakiś obiektywizm, to w każdej klasie powinny być osoby korpulentne, ewentualnie z niesymetrycznymi twarzami, wadami wymowy itp.
Co do wieszania się to problem jest inny - kiedyś ludzie załatwiali swoje sprawy pokątnie. Ktoś coś komuś powiedział i wiedziały to tylko zainteresowane strony, jak był problem, to się szło na solo na bok budynku. Dzisiaj podkłada się świnie i w dodatku puszcza w internet tak, żeby wszyscy widzieli. Niestety wydaje mi się to bardziej okrutne niż kiedyś, tym bardziej że dzisiejsze pokolenie wychowane na "(pseudo)kulturze lajków" byłoby w stanie dla nich wiele oddać bądź sprzedać. Każdy przysłowiowy "fail" to rysa na ich kruchej psychice. Smutne.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Szkoła

Post autor: wojtek_neymar »

Od 4 września będą nowe odcinki "Szkoły". Ciekawe tylko, czy tam będą nowe pierwsze klasy gimnazjum, czy twórcy tego serialu zrobią to tak samo jak w rzeczywistości, czyli siódma klasa szkoły podstawowej?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Szkoła

Post autor: Trzeciak »

A dlaczego miała być siódma klasa szkoły podstawowej, szczególnie, że tytułowa "Szkoła" nie jest szkołą podstawową. Prawdopodobnie będzie bez pierwszej klasy gimnazjum. ;)
Karol_ZYR
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: niedziela 16 lip 2017, 17:42

Re: Szkoła

Post autor: Karol_ZYR »

W jesiennym sezonie pojawi się jubileuszowy, 500 odcinek serialu.
Marek999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2023, 11:51

Re: [TVN] Szkoła

Post autor: Marek999 »

Oczywiście! "Szkoła" na TVN to zawsze ciekawe przedsięwzięcie. Obejrzałem już kilka odcinków i muszę przyznać, że fabuła jest intrygująca. Mamy do czynienia z różnorodnymi postaciami, a wątki skomplikowanej relacji między uczniami i nauczycielami rozwijają się dynamicznie. Z pewnością program ma potencjał, aby przyciągnąć uwagę widzów. Ciekawe jest, jak dalej będą rozwijać się wątki i czy produkcja utrzyma wysoki poziom. Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki i zastanawiam się, jakie zwroty akcji nas jeszcze czekają.
Pozdrawiam, Marek :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości