[TVP1] Teleexpress

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

[TVP1] Teleexpress

Post autor: ArO »

Moim zdaniem jest to wrêcz idealny program informacyjny (dostrzega to ok. 6 mln. osób dziennie). Jest dynamiczny, brak w nim nudny, informacje s¹ przedstawiane zwiêŸle i na temat. Pojawiaj¹ siê tak¿e informacje muzyczne i ró¿ne ciekawostki o których nie us³yszymy w innych programach informacyjnych. Kolejny atut to prowadz¹cy. Dowcipny Maciej or³oœ oraz urocza Beata Chmnielowska-Olech (za Ma³gorzat¹ Wyszyùsk¹ nie przepadam). A co Wy myœlicie o "Teleexpressie" :?:
Ostatnio zmieniony czwartek 02 cze 2005, 12:29 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Kiedyœ o 17:00 stale ogl¹dalem TeleExpress. Zmieni³o siê to gdy o 17:00 TVN emituje Najs³absze ogniwo z Kazimier¹ Szczuk¹ w roli g³ównej. Nie uwa¿am ¿e jest to ciekwasze od informacji, ale Najs³absze ogniwo to bardzo dobra rozrywka. Napewno ju¿ wolê ogladaÌ inteligentn¹ Szczukê ni¿ Or³osia, ktory na wizji zachowuje siê nie powa¿nie. Jego zarty wogóle mnie nie rozmœmieszaj¹: jego jedzenie banana na wizji, puszczanie zimnych ogni czy coœ... To by³o za³osne! I wcale nie smieszne... Wolê ogl¹daÌ wiêc Szczukê która zawsze Wita w Najsabszym ogniwie i nieustannie w³¹cza zegar :P :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja podobnie jak kaseta przestaÂłem oglÂądaĂŚ Teleexpres, kiedy pojawiÂło siĂŞ najsÂłabsze ogniwo. Poza tym o tej porze nie czĂŞsto zasiadam przed telewizorem, choc dziÂś mam szczescie i moze zaraz pojde na najslabsze ogniwo :D . Inne mam jednak zdanie na temat OrÂłosia. Ja osobiÂście go lubie, choc jego Âżarty faktycznie nie sa jakies powalajÂące. NAjbardziej bÂłaÂźni sie na Eurowizji. I w tym i w popszednim roku. Wszyscy prezenterzy sÂą wyluzowani, uÂśmiechajÂą siĂŞ, a on jakiÂś taki sztywny, a angielski to on teÂż ma "perfect". Lepszego chyba nie mieli.
Pozdrawiam, Filip
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

telexpresu nie ogladam, dlaczego ...
bo niepodoba mi sie sposob przekazywania informacji, prowadzacy = beznadzieja, muzyczne tematy = gorszych byc nie moglo, ciekawostki = wogole nie ciekawe
a co do najslabszego ogniwa - to program jest beznadziejny, prowadzaca taka sobie, wogole cala formula mi sie nie podoba, jedynym dobrym teleturniejem w tvnie byli milionerzy

a o 17 slucham w zetce wydarzen dnia, a wczesniej oczywiscie spontonu
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A ja ogl¹dam pocz¹tek Teleexpressu a póŸniej K. Szczukê. Uwa¿am, ¿e to wy jestescie jakieœ sztywniaki :P Mo¿e i jego dowcipy nie sa "powalaj¹ce", ale przeciez chyba nie siedzicie jak wapniaki... Ciekawsotki te¿ s¹ fajne :)
PS: Kaseta - fajna reklama Kazi :D
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Filip pisze:J Inne mam jednak zdanie na temat OrÂłosia. Ja osobiÂście go lubie, choc jego Âżarty faktycznie nie sa jakies powalajÂące. NAjbardziej bÂłaÂźni sie na Eurowizji. I w tym i w popszednim roku. Wszyscy prezenterzy sÂą wyluzowani, uÂśmiechajÂą siĂŞ, a on jakiÂś taki sztywny, a angielski to on teÂż ma "perfect". Lepszego chyba nie mieli.

To chyba nie oglÂądaÂłeÂś uwaÂżnie Eurowizji. W tym roku OrÂłoÂś sporo siĂŞ uÂśmiechaÂł, a na koncu zaÂżartowaÂł i zapaliÂł mrugajÂące czerwone serduszko co rozÂśmieszyÂło prowadzÂących.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

ArO pisze: To chyba nie oglÂądaÂłeÂś uwaÂżnie Eurowizji. W tym roku OrÂłoÂś sporo siĂŞ uÂśmiechaÂł, a na koncu zaÂżartowaÂł i zapaliÂł mrugajÂące czerwone serduszko co rozÂśmieszyÂło prowadzÂących.
No faktycznie moÂże i pan O. byÂł cool i w ogĂłle ale prowadzÂący caÂła EurowizjĂŞ... ? Przeciez oni by siĂŞ Âśmiali nawet jakby in powiedziaÂł, Âże wyglÂądajÂą jak (za przeproszeniem) debile. Oni po prostu musieli siĂŞ cieszyĂŚ ze wszystkiego...

Aczkolwiek to serduszko byÂło nawet fajne :)
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Mnie sie jednak wydaje, ¿e brak jakiejkolwiek reakcji ze strony prowadz¹cych by³by dziwny ni¿ to, ¿e siê zaœmiali. Ok nie ka¿dy lubi Or³osia. Ja sam wolê Beatê Chmielowsk¹, a w powy¿szym poœcie chodzi³o mi o udowodnienie, ¿e wystêp Or³osia na Eurowizji wcale nie by³ sztywny. No có¿ dochodzi³a ju¿ wtedy prawie pó³noc jak On przedstawia³ polskie g³osy wiêc mo¿e niektórzy ju¿ przysypiali. :wink:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Dla mnie by³ sztywny i to bardzo. To serduszko by³o bardzo stremowane, mi sie w kazdym razie nie podoba³o. Poza tym nie uwazam, ¿e jego zarty nie sa œmieszne, tylko, ¿e nie sa powalaj¹co œmieszne, a to ró¿nica. A codo ciekawostek - to jest œmieszne.
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ten OrÂłoÂś nie jest chyba taki sztywny. Na capsie widzimy MaĂŚka po materiale na temat czÂłowieka ktĂłry przyciÂąga metalowe przedmioty. Maciek teÂż potrafi. :D

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

W teleexpresie jest nawet fajny, lecz na eurowizji wyglada na takiego zagubionego... Przyznam, Âże w tamtym roku byÂło gorzej. Mowie, Âże byÂł sztywny w porĂłwnaniu do innych zagranicznych prezenterĂłw, bo sam w sobie... troche napewno :? ...
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

I to jego kolejny, ÂżaÂłosny wedÂług mnie (przepraszam) Âżart OrÂłosia. :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

NiezaÂładowaÂło mi sie przy tamtym poÂście fotka wiĂŞc pisze teraz: Moze nie jest to jakis bardzo Âśmieszny Âżart, ale nie jest ÂżaÂłosny. Trzeba przyznaĂŚ, Âże jak mÂłotek podlatuje do goÂścia na wizji to jest to dosc...hmm.... "specyficzne wydarzenie" :D
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

No moÂże przesadziÂłem, Âże te zarty Macieja OrÂłosia sÂą ÂżaÂłosne. Ale ja naprawdĂŞ nie lubiĂŞ go, ani tych jego "Âśmiesznych" ÂżartĂłw, ktĂłre wogole mnie nie ÂśmieszÂą. No ale ostatnio nie ogladam TeleExpressu, wiĂŞc... :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

kaseta89 pisze:I to jego kolejny, ÂżaÂłosny wedÂług mnie (przepraszam) Âżart OrÂłosia
kaseta89 pisze:No moÂże przesadziÂłem, Âże te zarty Macieja OrÂłosia sÂą ÂżaÂłosne.

No racja przesadzi³eœ. Jeœli to Kazimiery lecia³yby ró¿ne m³otki i inne przedmity to by³oby ok nie? No ale skoro siê nie lubie jakiejœ osoby to nic w jej wykonaniu nie bêdzie œmieszy³o, znam to.
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości