[TVN] Agent

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

[TVN] Agent

Post autor: marcin_k »

Jak myÂślicie czy Agent powrĂłci do tvn?
ariwederczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:48

Post autor: ariwederczi »

Obawiam siĂŞ, Âże nie.
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Ja niestety teÂż skoda bo program byÂł wspaniaÂły. :(
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie, razczej napewno nie. :cry: :cry: :cry:
Pozdrawiam, Filip
ariwederczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:48

Post autor: ariwederczi »

Zawiedziony brakiem szans na kolejnego "Agenta" w TV wÂłaÂśnie odkryÂłem, Âże w Internecie powstaje projekt wzorowany na tym reality show... :D

Link: http://www.agent-online.net
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

MoÂże byc ciekawe... fajna rzecz i pomysÂłowa :) .
Pozdrawiam, Filip
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Agent powróci? Niewykluczone!

Post autor: pop »

Po udanym powrocie na antenę "Milionerów", niewykluczone jest, że do TVN powróci także jeden z najlepszych reality show na świecie. Poniżej fragment wywiadu, którego Edward Miszczak udzielił serwisowi Wirtualnemedia.pl:
Wirtualnemedia.pl: Marzy się Panu powrót jeszcze jakiegoś programu? Wielu Internautów z sentymentem wspomina choćby "Agenta".

E. Miszczak: Spotkałem się niedawno z producentem programu, zaprezentował swoje nowe pomysły. Nie mogę więc jednoznacznie stwierdzić, że format nie ma szans na powrót na antenę. W ramówce TVN był kiedyś na przykład magazyn "Ciężko ranne pantofle", którego aktualnym odpowiednikiem jest "Dzień dobry TVN".
Mam nadzieję, że te "nowe pomysły" zaprezentowane przez producenta okażą się dla władz TVN trafione. Oglądałem wszystkie trzy edycje "Agenta" i doskonale wspominam ten program. Oczywiście jeśli byłaby ewentualna czwarta edycja programu, to tylko z Marcinem Mellerem! :D

A co do "Ciężko rannych pantofli" - każdy, kto choć raz oglądał ten program wie, że raczej z "Dzień dobry TVN" ma on mało wspólnego - jedyna rzecz, która łączy oba programy, to chyba tylko, że były/są nadawane rano. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Agent

Post autor: ktos »

Oby program powrócił był bardzo fajny :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Agent

Post autor: kamiiloo »

1 edycja agenta była najlepsza
ciezko ranne pantofle? pierwszy raz słysze, szkoda ze nic nie ma na you tube :P
TVN innowacja i nowoczesność...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Agent

Post autor: pop »

kamiiloo pisze:ciezko ranne pantofle? pierwszy raz słysze, szkoda ze nic nie ma na you tube :P
Ja akurat ten program pamiętam dość dobrze ze względu na Krzyśka Ibisza, którego jako mały dzieciak bardzo lubiłem. Program nadawany był od poniedziałku do piątku między 6 a 8. Jedną z prowadzących możemy oglądać w "Samym Życiu" w Polsacie - niestety nie pamiętam jej nazwiska, ale gra tam Edytę. Później zastąpiła ją Małgosia Werner. Wydania poniedziałkowe - o ile dobrze pamiętam - prowadziła Sandra Walter z Norbim. :> Pamiętam jeszcze jedną Sanrdę (nie Walter :D ), która prowadziła "CRP" w piątki. :roll:

Ale to chyba nie ten wątek... :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Agent

Post autor: Adrian ;P »

A o co chodziło w tym programie? ^^
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Agent

Post autor: pop »

Adrian ;P pisze:A o co chodziło w tym programie? ^^
W "Agencie"? :uhh: Tu masz cały opis :arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Agent_(pro ... lewizyjny)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Agent

Post autor: Adrian ;P »

Nie! Chodziło mi o ten poranny program :P
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Agent

Post autor: dynamitri »

Byłoby fajnie jakby ten program wrócił. Był dobrze zrobiony, zwłaszcza jak na tamte czasy, unowocześniona formuła i lepsze metody realizacji mogłyby zrobić z tego jeszcze lepszy reality-show. Do tego rewelacyjny był ten element lekkiej psychozy jakiej poddana była cała grupa - gdzie jedna osoba podejrzewała drugą, przy czym każdy starał się ściągnąć podejrzenia na siebie (po to, żeby inni nominowali jego, mimo że nie był agentem), jednocześnie też starając się wygrać jakieś pieniądze, tak, by dołożyć do puli. Ze względu na tą konkretną intrygę, był to mój ulubiony reality show w historii, do którego późniejsze kopie i spin-offy typu "Tenbit.pl Klub Przygód" [pamięta w ogóle to ktoś jeszcze ? :lol2:], i jeszcze jakieś inne, których nawet tytułów nie pamiętam, się nie umywają .

Co do Mellera - prawdę mówiąc też bardzo bym chciał żeby wrócił do ewentualnego "Agenta", ale ze względu na jego pracę jako naczelny "Playboya" raczej nie wyobrażam sobie jego mogącego wyjechać na miesiąc czy ileśtam czasu za granicę :mhm:
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Re: Agent

Post autor: lukasz000 »

To że jest naczelnym Playboya to nic nie znaczy , przecież Agent trwa dwa tygodnie , a w dodatku ma swoich zastępców przecież w taki sposób nie mógłby nawet wyjechać na żadne wakacje.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości