[TVP2] M jak miłość

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja nie wiem, ju¿ lepiej obejrzeÌ "Magde m" albo "Na wspólnej" a nie to. Ja jeden odcinek obejrza³em u babki bo nienia³em co robiÌ a tam s¹ tylko TVP1,2,3 i polsat i niewiedzia³em o co w tym chodzi wy³¹czy³em w po³owie i w³¹czy³em radio
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Press pisze:"M jak mi³oœÌ" eksportowym hitem TVP

Sprzeda¿ formatu "M jak mi³oœÌ" do Rosji to najwiêkszy sukces handlowy TVP w ubieg³ym roku.

(...)Piotr Fajks, dyrektor Biura Wspó³pracy MiĂŞdzynarodowej i Handlu TVP, za najwiĂŞkszy sukces handlowy uwaÂża sprzedanie do Rosji formatu serialu ”M jak miÂłoœÌ”. To pierwsza tego typu transakcja w historii TVP. W Âślad za Rosjanami kupnem formatu zainteresowali siĂŞ Francuzi i JapoĂączycy, a nad zakupem polskiej wersji serialu zastanawiajÂą siĂŞ Czesi i WĂŞgrzy. (...)
:lol: Japoùska wersja "M jak Mi³oœÌ" :lol: chcia³bym to zobaczyÌ. :lol:

Jak na taki hit serialowy to zainteresowanie tym tasiemcem jest maÂłe - tylko w 5 krajach bĂŞdzie moÂżna zobaczyĂŚ PolskÂą lub ich wersjĂŞ. :roll:


[ Dodano: Wto Mar 20, 2007 4:56 pm ]
Nie wierzê! - koniec "M jak mi³oœÌ" ju¿ blisko!
Onet.pl pisze:Koniec "M jak mi³oœÌ" zbli¿a siê wielkimi krokami. Fani serialu bêd¹ musieli po¿egnaÌ siê z nim ju¿ na pocz¹tku przysz³ego roku.
Serial "M jak mi³oœÌ" sta³ siê telewizyjnym przebojem ju¿ na pocz¹tku swojego nadawania, czyli w 2000 roku. Kilka miesiêcy starczy³o, aby sta³ siê jednym z najpopularniejszych polskich telenowel. Saga o rodzinie Mostowiaków bije rekordy ogl¹dalnoœci, œci¹gaj¹c przed telewizory prawie jedn¹ czwart¹ Polaków.

Twórcy maj¹ ju¿ zrealizowanych 500 nowych odcinków. Aktorzy maj¹ co prawda wróciÌ na plan jesieni¹, ale podobno bliski koniec jest ju¿ nieunikniony. Prawdopodobnie dlatego, ¿e pomys³odawczyni i scenarzystka "M jak mi³oœÌ", Ilona £epkowska, ma w planie nowy projekt.

Tymczasem plan serialu przed jego zakoùczeniem opuœci Marcin Stec, wcielaj¹cy siê w Marcina Sadowskiego, brata Marzeny (w tej roli Marietta ¯ukowska). Marcin bêdzie mia³ doœÌ nieprzewidywalnych zachowaù swojej m³odszej siostry. Od dawna próbowa³ j¹ chroniÌ, ale nie zawsze mu siê to udawa³o. Marzena zakocha³a siê nieszczêœliwie w dilerze i wpad³a w uzale¿nienie od narkotyków. Teraz nie panuje nad swoimi emocjami. Marcin postanowi zatem wróciÌ do Krakowa.
Jak "M jak Mi³o¶æ" siê skoñczy to TVP2 chyba padnie. :> Przecie¿ to g³ówny motor napêdowy" tej stacji. :> Wyniki TVP2 ju¿ s± rekordowo niskie, a co bêdzie jak MjM siê skoñczy. :roll: Tak my¶lê, ¿e udobruchaj± Ilonê £epkowsk± i MjM bêdzie TRWAÆ. "Klan" tez mia³ znikn±æ no i co? I nadal jest w Jedynce...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Widziliœcie mo¿e now¹ czo³ówke "M jak Mi³oœÌ"? - beznadzijena. Pocz¹tek serialu to wydanie "Ch³opów" Raymonta XXI wieku. A potem same serca. O wiele lepsza by³a zmina czo³owki choÌby Na wspólnej :P
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Ja te¿ chcê zobaczyÌ?? gdzie j¹ widzia³eœ?? bo wczoraj w m jak mi³oœÌ by³a jeszcze chyba ta stara czo³ówka, chocia¿ nie wiem??
//////////
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

qmate pisze:Ja te¿ chcê zobaczyÌ?? gdzie j¹ widzia³eœ?? bo wczoraj w m jak mi³oœÌ by³a jeszcze chyba ta stara czo³ówka, chocia¿ nie wiem??
Wczoraj byÂła juÂż nowa :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Z "M jak Mi³oœÌ" odchodz¹ aktorzy. Ma³gorzata Ko¿uchowska bêdzie graÌ w nowym serialu Polsatu - "Tylko mi³oœÌ", a teraz odejœcie rozwa¿a jej serialowy m¹¿ - Kacper Kuszewski:
Interia.pl pisze:Kacper Kuszewski ma ju¿ doœÌ Marka Mostowiaka i zastanawia siê, czy nie odejœÌ z serialu "M jak Mi³oœÌ". Aktor pochodzi z rodziny artystów, o grze w teatrze marzy³ od dziecka.

Kuszewski nie chce ograniczaÌ siê wy³¹cznie do wystêpowania w "tasiemcu". Nie jest bohaterem skandali, wolny od pracy czas spêdza trenuj¹c jogê i s³uchaj¹c jazzu.

Podobnie jak jego kolega z planu serialu - Robert Moskwa (dr. Artur Rogowski)Marek Kuszewski nie ma w domu telewizora i oglÂąda go okazjonalnie goszczÂąc u znajomych. JuÂż dawno Kuszewski zapowiadaÂł, Âże zamierza rozstaĂŚ siĂŞ z serialem.

Wówczas scenarzyœci wys³ali kreowanego przez niego bohatera na jakiœ czas za granicê, ¿eby aktor móg³ odpocz¹Ì. Teraz, gdy Ma³gorzata Ko¿uchowska, czyli Hanka, serialowa ¿ona Marka Mostowiaka podpad³a twórczyni "M jak Mi³oœÌ" Ilonie £epkowskiej przyjmuj¹c rolê w nowym serialu "Polsatu" istnieje du¿e prawdopodobieùstwo, ¿e z serialu zniknie ca³y w¹tek Hanki i Marka Mostowiaków. Tym samym spe³ni siê marzenie Kuszewskiego.
Serial na pewno by straci³, bo w¹tek Hanki i Marka Mostowiaków pewnie lubi wiele osób i jest jednym z ciekawszych w ca³ym serialu. :roll: A mo¿e producenci "MJM" zrobi¹ tak samo jak Ci z "Klanu"? Tam ju¿ druga osoba, która odchodzi zostanie zast¹piona innym aktorem. :devil: No có¿ prawie jak "Moda na sukces". :aniol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Serial traci widzĂłw :spiewa:
Po dwóch miesi¹cach emisji nowej serii odcinków 'M jak mi³oœÌ' serial ma o ponad 600 tys. widzów ni¿sze wyniki ogl¹dalnoœci ni¿ w analogicznym okresie rok temu. Nadal jednak zdecydowanie wygrywa z konkurencj¹, przyci¹gaj¹c co drugiego widza ogl¹daj¹cego w tym czasie telewizjê.

W okresie od 3 wrzeœnia do 30 paŸdziernika 2007 roku œrednia ogl¹dalnoœÌ odcinków "M jak mi³oœÌ" emitowanych w poniedzia³ki, wtorki, a czêœciowo tak¿e w œrody i czwartki wynios³a 8,65 mln osób - wynika z danych AGB Nielsen Media Research. Udzia³y TVP2 w czasie nadawania obyczajowej produkcji ukszta³towa³y siê na poziomie 52,84 proc. w grupie wszystkich widzów i 49,88 proc. w grupie komercyjnej.
ÂźrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl

Wydaje mi siĂŞ, Âże widzom ten serial siĂŞ po prostu juÂż znudziÂł :rozglada:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: M jak miłość

Post autor: Greg Haus »

Nie wiem czy to za namową Kasi Cichopek, ale do 'm jak miłość' dołącza znakomity aktor: Krzysztof Ibisz. Naszemu polskiemu tasiemcowi wyrasta nowy proglotyd w postaci gwiazdy polsatu. 8)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: M jak miłość

Post autor: sybic »

Greg Haus pisze:do 'm jak miłość' dołącza znakomity aktor: Krzysztof Ibisz.
Kolega raczy żartować ;)
a swoją drogą, czemu piszesz na czerwono?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: M jak miłość

Post autor: Greg Haus »

sybic pisze:
Greg Haus pisze:do 'm jak miłość' dołącza znakomity aktor: Krzysztof Ibisz.
Kolega raczy żartować ;)
a swoją drogą, czemu piszesz na czerwono?
Kolega raczy ironizować, bo news prawdziwy ;)
a swoją drogą, to czemu piszesz, że pomarańcz to czerwień?
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: M jak miłość

Post autor: kamiltvnfan »

Nie wiem czy świetny aktor, ale na pewno świetny prezenter. Może to trochę podwyższy oglądalność upadającej eMki. 8)
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: M jak miłość

Post autor: TVN24maniak »

16 czerwca TVP2 nada ostatni przed wakacjami odcinek "M jak miłość".
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: M jak miłość

Post autor: TVN24maniak »

Wczoraj zakończył się 9 sezon "M jak miłość". Kolejny rozpocznie się dopiero po wakacjach ale o 22 czerwca Dwójka będzie nadawać powtórki swojego hitu. Emitowane będą od poniedziałku do piątku o 17:55 począwszy od 22 czerwca,
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: M jak miłość

Post autor: TVN24maniak »

'M jak miłość': pół miliona widzów mniej, ale 20 mln zł więcej z reklam. Serial nadal pozostaje hitem TVP2.
szczegóły:http://www.wirtualnemedia.pl/article/27 ... reklam.htm
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: M jak miłość

Post autor: DJ Ice »

Jeśli możesz to wklejaj linki poprawnie z łaski swojej bo trzeba kopiować. Poza tym nie wiem kogo interesuje tutaj na forum kwestia przychodów z reklam danej pozycji programowej - jeśli komuś tak bardzo na tym zależy to sobie wejdzie sam na WM.pl i nie trzeba będzie nabijać. :]
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości