[TVP2] M jak miłość

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

alexander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 14:07

Post autor: alexander »

Serial ma nazwê: Lubov kak Lubov (Mi³oœÌ jak mi³oœÌ). Oficjalna strona serialu: http://www.amedia.ru/love

Serial emitowany jest o 20:00 (w Rosji, serial emitowany jest na kanale z takÂą pochylonÂą jedynkÂą). W polsce oglÂądaĂŚ moÂżna o 18:00.
http://www.hi.blog.pl ------> Zagłosujcie! :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

alexander pisze:(...)Serial emitowany jest o 20:00 (w Rosji, serial emitowany jest na kanale z takÂą pochylonÂą jedynkÂą). W polsce oglÂądaĂŚ moÂżna o 18:00.
:D To ja mam ten kanaÂł... :P Hehehe - zobaczĂŞ jutro jak to wyglÂąda :roll: i moÂże Wam opowiem. :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

chandler pisze:Wiecie coœ o rosyjskiej wersji "M jak mi³oœÌ".
http://m-jak-milosc.blog.pl/archiwum/in ... d=10818893
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pawell pisze::D To ja mam ten kanaÂł... :P Hehehe - zobaczĂŞ jutro jak to wyglÂąda :roll: i moÂże Wam opowiem. :roll: :D
Pawell, a gdzie ten kana³ nadaje, jak siê nazywa i w ogóle jak go znaleŸÌ? Na satelicie jest? Nie znam ruskich liter :D
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

terraX pisze:a gdzie ten kana³ nadaje, jak siê nazywa i w ogóle jak go znaleŸÌ? Na satelicie jest? Nie znam ruskich liter :D
Perviy kanal Vsemirnaya setj Europa
Satelita Hot Bird 13E
tp 94
czĂŞst. 12597 MHz pol.V
SR 27500 FEC 3/4
Ale to jest miêdzynarodowa wersja tego kana³u, wiêc chyba "M jak mi³oœÌ" nie obejrzysz (przynajmniej wkrótce).
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:
pawell pisze::D To ja mam ten kanaÂł... :P Hehehe - zobaczĂŞ jutro jak to wyglÂąda :roll: i moÂże Wam opowiem. :roll: :D
Pawell, a gdzie ten kana³ nadaje, jak siê nazywa i w ogóle jak go znaleŸÌ? Na satelicie jest? Nie znam ruskich liter :D
Nadaje w Rosji :lol: , a u mnie ten kanaÂł jest w kablĂłwce i podpisany jest ORT 1. Okropnie gÂłupi i nie ciekawy kanaÂł... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Wielkie dziĂŞki Redaktor, znalazÂłam sobie ten kanaÂł, u mnie siĂŞ nazywa channel 1 russia. PowtĂłrka serialu dzisiaj o 17.55 tamtejszego czasu-jeÂśli dobrze zrozumiaÂłam program :D
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Mafia zarabia na "M jak Mi³oœÌ":

PRZEGL¥D PRASY. W "¯yciu Warszawy" czytamy, ¿e zdjêcia do serialu "M, jak mi³oœÌ" s¹ krêcone w warszawskim apartamencie nale¿¹cym do rodziny bossa mafii pruszkowskiej.
WiĂŞcej tu
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hm... i w³¹czy³em ten kana³ po 18 i w ogóle ten serial nie jest podobny do "M jak mi³oœÌ". Niestety przegapi³em czo³ówkê wtedy by³bym pewny ¿e to jest to, a tak... :neutral:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

pawell pisze:Hm... i w³¹czy³em ten kana³ po 18 i w ogóle ten serial nie jest podobny do "M jak mi³oœÌ". Niestety przegapi³em czo³ówkê wtedy by³bym pewny ¿e to jest to, a tak... :neutral:
Bo masz najprawdopodobniej miêdzynarodow¹ wersjê tego kana³u, która trochê ró¿ni siê od wersji krajowej dla Rosji.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

To siĂŞ zaczĂŞÂło po 18, w kaÂżdym razie nie tak jak pisali, Âże o 17.55. OglÂądaÂłam wÂłaÂśnie ten poczÂątek. Chyba jest tam jedno takie samo ujĂŞcie, jak stojÂą wszyscy na schodach domu, czy jakoÂś tak to wyglÂądaÂło. W polskiej wersji teÂż tak jest.
Ale piosenka w czo³ówce jest koszmarna. Gorsza ni¿ w wersji polskiej.
Wydaje mi siĂŞ, Âże trochĂŞ podobieĂąstwa do polskiej wersji jednak jest, w niektĂłrych scenach.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Ja sÂłyszaÂłem w radiu Âże ta ruska wersja nazywa siĂŞ nie Lubov kak Lubov a L kak Lubov. MoÂże siĂŞ przesÂłyszaÂłem.

A tak swojÂą drogÂą moÂże wkrĂłtce zrobiÂą amerykaĂąskÂą wersjĂŞ "PrzygĂłd KozioÂłka MatoÂłka" pod nazwÂą "The Adventures of Fool Goat"
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ratraciak pisze:Ja sÂłyszaÂłem w radiu Âże ta ruska wersja nazywa siĂŞ nie Lubov kak Lubov a L kak Lubov. MoÂże siĂŞ przesÂłyszaÂłem.
L kak Lubov - ró¿ne portale tak pisa³y wiêc tak powinna sie nazywaÌ ale jak widac na stronie tam chyba jest Lubov kak Lubov... :roll: Sam nie wiem nie znam tego ruskiego nie mam pojêcia co tam pisze. :lol: :P

I jeszcze na stronie serialu pojawi³y siê zdjêcia (wczeœniej ich nie by³o) wiec teraz jestem pewnien ze to co widzia³em to by³o "M jak mi³oœÌ" po rusku. :D Te same osoby itp. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mietelski
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 20
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 22:44

Post autor: mietelski »

"Ljubow' kak Ljubow'" ("Любовь как любовь") - taki tytuÂł jest wyraÂźnie podany w programie na stronie Jedynki : http://www.1tv.ru/owa/win/ort5_shed.she ... 6&Inzone=0

A tu jeszcze zdjĂŞcia: http://www.1tv.ru/owa/win/ort5_shed.img ... _id=102577
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis na niektórych stronach mo¿na by³o przeczytaÌ ¿e rosyjska wersja "M jak Mi³oœÌ" ma dobre wyniki:
Wirtualne Media pisze:Rosjanie t³umnie zasiedli przed telewizorami podczas emisji pierwszego odcinka rosyjskiej wersji polskiego serialu "M jak mi³oœÌ".

14 marca, Pierwyj KanaÂł, jedna z dwĂłch najwiĂŞkszych rosyjskich stacji telewizyjnych, pokazaÂła pierwszy odcinek rosyjskiej wersji serialu „M jak miÂłoœÌ”.

- Wyniki oglÂądalnoÂści osiÂągnĂŞÂły ponad 20 proc. udziaÂłu w rynku, co wskazuje, Âże produkcja spodobaÂła siĂŞ widowni, uzyskaÂła bowiem znacznie lepszy rezultat niÂż programy emitowane dotychczas w tym paÂśmie. Serial konkurowaÂł z bardzo w Rosji popularnÂą produkcjÂą "She Wolf", nadawanÂą w tym samym czasie w programie RTR - informuje rzecznik TVP, JarosÂław SzczepaĂąski.

Jak podaje "GW" serial re¿yserowany przez Aleksandra Nazarowa jest pokazywany od poniedzia³ku do pi¹tku o godz. 18.40 czasu moskiewskiego (godz. 16.40 czasu polskiego). Po emisji pierwszego odcinka ogl¹dalnoœÌ poszybowa³a w górê. Wed³ug danych TNS Gallup Media "Lubow kak lubow" ogl¹da 437 tys. mieszkaùców Moskwy (ok. 14 proc. moskwian zasiadaj¹cych przed telewizorami w porze emisji), a w ca³ym kraju serial przyci¹ga przed ekrany 17 proc. widzów.(...)
Eh... co Ci ludzie widzÂą w tym serialu :?: :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości