Fakty w południe

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Fakty w południe

Post autor: matik »

Nowy program - "Fakty w południe" od 30 maja w TVN24.
http://tvnfakty.pl/fakty-w-poludnie-od- ... ja-w-tvn24
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Fakty w południe

Post autor: avatar »

O ile pojawienie się FzZ odebrałem bardzo pozytywnie, to w tym przypadku mam mieszane uczucia. Nie za dużo tych Faktów już? Można się spodziewać, że PiŚ zastąpią Fakty wieczorne. :roll:
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Fakty w południe

Post autor: ketjow »

Fakty wieczorne miałyby większy sens :P 12 to godzina o której często są transmisje konferencji, spotkań, obrad itp. więc pewnie często tych faktów nie będzie... no ale pożyjemy, zobaczymy :)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty w południe

Post autor: michal_borkowski »

I pewnie poprowadzi Szałkow albo Mróz. Informacje te same, tylko logo programu inne. Przerost formy nad...
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Fakty w południe

Post autor: Meteor »

@avatar, też mi to wygląda na zwykłą promocję marki „Fakty”, chociaż zobaczymy. Będzie to miało sens jeśli będzie się czymś odróżniało od DnŻ. W sumie przydałaby się jakaś krótka część publicystyczna jak w FzZ, trochę sportu i geopolityki. Mogliby też wrócić do prezentowania częściowo przy stole i częściowo przy videowallu gdzie niektóre materiały można całkiem atrakcyjnie pokazać.
Tyle że będą mieli problemy ze wstawieniem odrębnego programu o 12.00. O tej porze często są konferencje, obrady itp. i cała ramówka się rozjeżdża.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Fakty w południe

Post autor: Maciek_POZ »

Gdyby owe "Fakty" puścili na głównym TVN, rozumiałbym to jako pstryczek w kierunku TVP(is), próbę podebrania tych osób, które podobnie jak z przyzwyczajenia oglądają dziennik o 19:30, być może robią to też w południe. Jednak w TVN24 to będzie mały przerost formy nad treścią - o ile "Fakty po południu weekend" mają jakiś sens, zwłaszcza kiedy w soboty zdarzają się jakieś konferencje, manifestacje, o tyle tutaj rzeczywiście program może dość często wypadać, na co zwrócił uwagę ketjow. No i ciekawe kto to poprowadzi? Czy będą to prowadzić ludzie z DnŻ, czy raczej pójdą jak w "15 na żywo", gdzie generalnie prowadzi ten program jedna osoba? Cóż, dowiemy się pod koniec maja...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Fakty w południe

Post autor: lukaszbialas »

Przesadzają z tymi Faktami.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Fakty w południe

Post autor: Camilo »

A po co się mają wysilać i eksperymentować z jakimiś lunchami, skoro wystarczy wrzucić program pod markę "Faktów" i automatycznie podskakują słupki?
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Fakty w południe

Post autor: tracer2013 »

Może niech jeszcze zrobią Fakty Poranne i Fakty Nocne. A tak naprawdę to za dużo jest naprawdę tych Faktów
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Fakty w południe

Post autor: Camilo »

Na antenie lecą już zapowiedzi z udziałem Diany Rudnik.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty w południe

Post autor: michal_borkowski »

"...program na zmianę będą poprowadzić Diana Rudnik i Dagmara Kaczmarek-Szałkow - ustaliły WM".
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Fakty w południe

Post autor: Maciek_POZ »

Hehe tak podejrzewałem, że może się tam pojawić D. Rudnik, chciałem wręcz napisać że będzie to pewnie dla niej zdefiniowany format, a z kolei michal_borkowski miał trafny typ z Dagmarą. Będziemy się musieli pewnie przyzwyczaić do tego, że nie będzie się już pojawiać w DnŻ od godziny 10-12, chyba że same godziny dyżurów w tym paśmie się zmienią...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Fakty w południe

Post autor: Meteor »

Obie prowadzące pojawiają się teraz w DnŻ i FpP. Wtedy kiedy nie będą prowadziły "Faktów w Południe" mogą się pojawiać w innych pasmach.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Fakty w południe

Post autor: tracer2013 »

Fakty w Południe nie powinny być na TVN24, tylko na głównym TVN-ie . W tygodniu o godzinie 12:00 TVP1 nadaje Wiadomości, więc te Fakty mogłyby być konkurencją dla Wiadomości.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Fakty w południe

Post autor: Maciek_POZ »

tracer2013 pisze:Fakty w Południe nie powinny być na TVN24, tylko na głównym TVN-ie . W tygodniu o godzinie 12:00 TVP1 nadaje Wiadomości, więc te Fakty mogłyby być konkurencją dla Wiadomości.
Pisałem o tym wyżej :P. Widz, który korzysta z naziemnej telewizji DVB-T miałby przynajmniej wybór, co oglądać w południe, bo tam TVN24 nie ma (i raczej nie będzie) przez co ci ludzie są skazani na to, co serwuje TVP...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości