Rewiński i Piasecki - znów na ekranach!

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

RewiĂąski i Piasecki - znĂłw na ekranach!

Post autor: tobi »

PrzeÂśmiewczy program dla rozgarniĂŞtych widzĂłw ALE PLAMA wraca na ekrany telwizorĂłw.
Ostatnio zmieniony czwartek 30 gru 2004, 17:10 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

SkÂąd te informacje??
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, wraqca wedÂług kilku dziennikĂłw, ale w TVP...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No niestety wraca. Dobrze, ze w czasie kiedy normalnie nie oglÂądam tv bo nie lubie tych typkĂłw.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A moÂże coÂś wiĂŞcej? :D

/edit

http://wirtualnemedia.pl/index1.php?act ... kulu=18947
Okej, juÂż nie trzeba. Faktycznie, program ma byĂŚ w TVP1, a nie w TVN.. wiĂŞc przenosze do dziaÂłu "Telewizja". Poza tym show ma siĂŞ nazywaĂŚ teÂż inaczej, a nie "Ale plama", wiĂŞc ewentualnÂą zmianĂŞ nazwy tego tematu zostawiam Tobiemu lub MaĂŚkowi. :)
Ostatnio zmieniony czwartek 30 gru 2004, 16:03 przez szym, łącznie zmieniany 2 razy.
:)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ja tam nie lubiĂŞ tego programu :x
takie proste studio, kamera z jednego ujĂŞcia, nic specjalnego, oprĂłcz tego, Âże moÂżna byÂło poÂśmiaĂŚ trochĂŞ
Jeden z pierwotnych programĂłw na TVN wraca na ekrany :?
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Anonymus pisze:ja tam nie lubiĂŞ tego programu :x
takie proste studio, kamera z jednego ujĂŞcia, nic specjalnego, oprĂłcz tego, Âże moÂżna byÂło poÂśmiaĂŚ trochĂŞ

Czemu nie lubisz. MoÂże nie ÂłapaÂłeÂś ich ÂżartĂłw. Fakt, trzeba byÂło co najmniej troche siĂŞ orientowaĂŚ w polityce aby rozumieĂŚ. A studio. Studio, orginalne wyjÂątkowo, wcale nie proste.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

bleeee

Post autor: zadra »

o matko! znowu odrzegwane kotlety! Najpierw Mann i Materna, teraz to :roll:
widze, ze kaÂżdy kto straci gdzieÂś pracĂŞ moÂże liczyĂŚ na zatrudnienie w TVP (o ile ma wlasciwe poglÂądy!). WiĂŞcej starszych, konserwatywnych tetrykĂłw w TVP to bedzie juz nie do zniesienia.

Program byÂł bardoz slaby, dowcipy prostackie, a prowadzÂący czĂŞsto chamscy. I na co idzie mĂłj abonanament? A najlepszy programy na Jedynce - "Co pani na to?" i "Dobre ksiaÂżki" wÂłaÂśnie zdjeli! Precz z TVP! :!:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie rozumiem dlaczego jesteÂście tak przeciwni. To, Âże to juÂż nie bĂŞdzie TVN, to wcale nie znaczy, Âże panowie RewinÂśki i Piasecki nie mogÂą zrobiĂŚ jeszcze lepszego programu lub chociaÂż na miarĂŞ "Ale plamy!". Ja trzymam za nich kciuki i coÂś mi siĂŞ wydaje, Âże to wÂłaÂśnie bĂŞdzie ten jedyny program, ktĂłry czasem obejrzĂŞ w TVP. ObejrzĂŞ z wielkÂą chĂŞciÂą, bo uwaÂżam, Âże takich, a nie ludzi pokroju Tadeusza Drozdy, potrzeba w Polskiej telewizji. MyÂślĂŞ, Âże ta, nowa produkcja siĂŞ uda i wcale nie bĂŞdzie przypominaĂŚ "odgrzewanego kotleta", a program, w ktĂłrym politycy i nie tylko zobaczÂą siebie prawdziwych, troszkĂŞ w krzywym zwierciadle. Ja to kupujĂŞ i trzymam kciuki. :D

A TERAZ JAKO MODERATOR: NAZWÊ TEMATU ZMIENIAM, BO "PLAMA W TVP" BRZMI PRAWIE JAK "PLAMA TVP", A TO BY£BY TYTU£ STRONNICZY. TRZEBA DAÆ IM SZANSÊ. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Akurat Mann i Materna majÂą fajne poczucie humoru i zawsze mnie bawiÂły ich programy. MdM byÂło bardzo fajnym programem i troche gÂłupio, ze polecieli na kase i przeszli do Pulsu gdzie kasa szybko sie skonczyÂła. Mam nadzieje, ze nowy program bĂŞdzie rĂłwnie ciekawy co MdM czy "Za chwilĂŞ dalszy ciÂąg programu". Tak sie chyba nazywaÂł ich dwĂłjkowy program.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Zadra podziĂŞuj kobiecie - wszka to pani Warakomska nie zgodziÂła siĂŞ (tu cytat) "na zamkniĂŞcie kobiet w seksitowskim getcie, jakim niewÂątpliwie byÂł program CO pani na to?" - coÂż teraz Âżadna pani w TVP nie jest w owym getcie, wogĂłle nie jest, bo trudno szukacz kobiet -goÂści w programach publicystycznych.
Ja tam pozostaje przy Oldze LipiĂąskiej, panowie RewiĂąski i Piasecki mnie nie interesujÂą, a Mana i Materny teÂż nie bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł. odeszli za kase do prawicowej TV PuLS, ale tam kasa szybko siĂŞ skoĂączyÂła. CĂłz ich maÂłe rozumki nie byÂły w stanie tego przewidzieĂŚ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze:Zadra podziĂŞuj kobiecie - wszka to pani Warakomska nie zgodziÂła siĂŞ (tu cytat) "na zamkniĂŞcie kobiet w seksitowskim getcie, jakim niewÂątpliwie byÂł program CO pani na to?" - .
To jakieÂś nowe zjawisko powstaÂło w TVP1. Zwolniono, nie wiem, labo odeszÂła feministka Kazia Szczuka a teraz jak sÂłysze zwolniono 'Co Pani na to'


A NA PLAME W WYDANIU JEDYNKOWYM CZEKAM Z UTÊSKNIENIEM
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

'Ale Plama' by³a ciekawa, ale jak wiêkszoœÌ znudzi³a siê. Ja osobiœcie mam szczer¹ nadziejê, ¿e pod ¿adnym wzglêdem nie bêdzie to kontynuacja programu z TVN'u... dobrze by by³o, gdyby formu³a programu zmieni³a siê, wtedy by³aby wiêksza szansa na zainteresowanie widzów... :)
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja myœlê troszeczkê inaczej. Otó¿ wed³ug mnie panowie Rewiùski i Piasecki to doœÌ specyficzni ludzie, których nie ka¿dy mo¿e lubiÌ. Oni najlepsi s¹ w³aœnie w przeœmiewaniu polityków i nie s¹dzê, by w nowym ich programie to mia³o siê jakoœ znacz¹co zmieniÌ.
Bo i po co? Sa przecie¿ programy, które trafiaj¹ do œciœle ustalonej grupy odbiorócw. Sama wiêc tematyka rozmów R&P niesie za sob¹ doœÌ ograniczon¹ rzeszê odbiorców, wiêc na wiêcej ni¿ trzymilionowe wyniki ogl¹dalnoœci bym nie liczy³. Nic, po prostu, nie mo¿e siê podobaÌ wszystkim, szczególnie wiêc taki program.
Ja zaliczam siê do tej grupy, która ten program chêtnie obejrzy i jestem pewien, ¿e odosobniony nie jestem. S³upki ratingów na pewno wiêc podskocz¹ w pierwszym odcinku w porównaniu do tych we TVN. Po pierwsze dlatego, ¿e wiele ludzi ciekawych bêdzie, co poka¿¹ satyrycy w poniek¹d nowym widowisku. Drugim powodem, wed³ug mnie wci¹¿ "ma czasie" jest zasiêg TVP, który o parenaœcie procent przewy¿sza ten, który ma TVN.
Co pokaÂże nowy program TVP? LiczĂŞ na to, Âże bĂŞdzie jeszcze lepszy niÂż "Ale plama". ChĂŞtnie obejrzĂŞ - premierowy odcinek na pewno. Czy takÂże nastĂŞpne? Czas pokaÂże... :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

tylko zmieñcie tytu³ tego w±tku, nie RewiN¦ki a RewiÑSki :D :D :D :arrow:

OD MAÆKA: DZIÊKI, ARROW, NARESZCIE MNIE KTO¦ POPRAWI£. OBY TO SIÊ CZʦCIEJ POWTARZA£O A...
PODOBNO NOWY ROK JEST ZAWSZE TAKI JAK OSTATNI DZIEÑ POPRZEDNIEGO!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości