Sukcesy i Porażki 2004 :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Sukcesy i PoraÂżki 2004 :)

Post autor: kamuii »

czyli kto straci³, co wed³óg was by³o pora¿k¹... itp... a kto zyska³ :)

Najpierw ranking przegranych... :)

1.Tomasz Lees - guru dziennikarstwa,najbardziej znany i ceniony dziennikarz,prawdziwy anchorman... po usuniêciu z tvn i przejsciu do polszmaty notuje spadek... poparcie... kolejne decyzje coraz bardziej go pogr¹¿aj¹.Popularnoœci nie odniós³ ani jego program ani Wydarzenia...

2.Anita Werner - Objawienie tego roku...najm³odsza prowadzca serwis informacyjny... dziennikarka tvn 24 zajêla fotel po Tomaszu Leesie.Podesz³a do zadania w sposób jak zawsze profesjonalny i sta³¹ siê szybko now¹ gwiazda Tvn...Niestety w wyniku koteryjno - nepotycznych zagrywek Tvn straci³a miejsce w Fucktach i zosta³a zdegradowana do 16.45... systematycznie te¿ usuwana z wizji w porankach tvn 24...

3.Ex equo Dorota Gawryluk i Jolanta PieĂąkowska
Gawryluk -szefowa "informacji" w Polszmacie, rozstano siĂŞ z niÂą w wyniku koteryjnych zagrywek Tomasza leesa. PrzeszÂła do tvp gdzie narazie staÂła siĂŞ z szefowej programu- prowadzÂącÂą wieczorne WaramoÂści... :(
Pieùkowska - G³ówna twarz Wiadomoœci pracowa³a w firmie przez 14 lat... lubiana i popularna prezenterka. W wyniku koteryjnych zagrywek i chêci zaemsty nowej szefowej Warakomskiej zosta³a zmuszona do odejœcia z TVP...

4.Monika Olejnik Po odejsciu z Tvn do czego zostaÂła zmuszona po systematycznym ograniczaniu jej programu "kropka nad I" przeszÂła do TVP gdzie prowadzi "prosto w oczy" jednak w firmie gdzie nie moÂże sobie pozwoliĂŚ na wszystko wyraÂźnie straciÂła Power... i to juÂż nie ten sam program i nie ta sama Monika co kiedyÂś...

Jak dla mnie najwiĂŞksza poraÂżkÂą byÂło jednak odejscie z WiadomoÂści Danuty Holeckiej :cry: :cry: :cry: byÂła to teÂż porazka medialna i powinna byĂŚ waÂżna rĂłwnieÂż dla wielu osĂłb ,gdyz Holecka byÂła profesjonalnÂą a przy tym bardzo lubianÂą prezenterkÂą... a sposĂłb w jaki siĂŞ z niÂą rozstano, byÂł chamski...

teraz Wygrani

1. Justyna Pochanke - niewÂątpliwie kreowana na najwiĂŞkszÂą gwiazde Tvn...

2.Grzegorz Kajdanowicz,Dorota Wysocka - najwiĂŞksza poraÂżka telewizyjna tego roku, jednak dla nich niewÂątpliwie wygrana... dalszy komentzrz chyba zbĂŞdny

3.Hanna Smoktunowicz - j.w jednak Hanka ma wiĂŞcej zwolennikĂłw niÂż pozostaÂła 2 i przy tym troche umiejĂŞtnoÂści...
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A ja uwaÂżam, Âże Lis nie odniĂłsÂł sukcesu - racja, ale nie zanotowaÂł teÂż spadku. Po prostu dostosowaÂł siĂŞ do zaszÂłych zmian, a - sÂądzÂąc po "Co z tÂą PolskÂą" - dobrze wczuÂł siĂŞ w nowy format telewizyjny. Jego program oglÂąda siĂŞ z przyjemnoÂściÂą. :)

No, i zyska³, moim zdaniem, równie¿ Hubert Urbaùski. Pokaza³ nowe oblicze. Wyskoczy³ z szytego na miarê garnituru i wszed³ do d¿ungli. Tam dowodzi³ "Wypraw¹ Robinson". "Podobnie jak uczestnicy programu TVN doœwiadczy³, ¿e to, co jawi siê rajem, mo¿e okazaÌ siê piek³em. Z maczet¹ w zêbach przedziera³ siê przez g³êbokie wody, zjada³ ¿ywe robaki i nie ³ama³ siê. Nad uczestnikami panowa³ tak, jakby siedzia³ na fotelu Milionerów. Zachowa³ klasê, pokaza³ mêstwo." No có¿, trudno siê z t¹ opini¹ nie zgodziÌ... :wink:

Ale moÂże lepiej zastanĂłwmy siĂŞ, kto w 2005 roku zaskoczy, zaintryguje, zaszokuje? Kto bĂŞdzie ÂświeciĂŚ, a kto spadnie... JakieÂś typy? :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Spadnie Krzysztof Ibisz niewÂątpliwie, spadnie Lis, spadnie Majewski, spadnie Szczuka, spadnie MoÂłek, ÂświeciĂŚ bĂŞdzie Pochanke, Hubert.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ale moÂże lepiej zastanĂłwmy siĂŞ, kto w 2005 roku zaskoczy, zaintryguje, zaszokuje? Kto bĂŞdzie ÂświeciĂŚ, a kto spadnie... JakieÂś typy?
to do innego wÂątku :)
Jego program oglÂąda siĂŞ z przyjemnoÂściÂą.
teÂż bardzo lubiĂŞ oglÂądac ten program :) ale jednak z tego co widaĂŚ na forach internetowych to jesteÂśmy w mniejszoÂści...
No có¿, trudno siê z t¹ opini¹ nie zgodziÌ...
mnie tam nietrudno :lol:
sÂądze inaczej... jesli chodzi o awans zyskaÂł na pewno... jesli chodzi o wizerunek - straciÂł , przynajmniej dla mnie i osob z ktorymi na ten temat rozmawaiaÂłam.... Nie byÂł fair wobec uczestmnikĂłw i staraÂł siĂŞ sterowac grÂą, nie wiem czy w imiĂŞ wÂłasnej sympatii czy wytycznych producentĂłw :? ogĂłlnie uwaÂżam ze jest Âświetnym prowadzÂącym teleturniej ale w wyprawie robinson mi nie przypasowaÂł...
Android <3
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Wygrani:
Anita Werner za dy¿ur podczas szturmu na szko³ê w Bies³anie. Na tym polega prawdziwa dziennikarska praca.
Sekielski i Morozowski za "Przeœwietlenie'. Inteligentne pytania i niebanalni goœcie ( wró¿ka Atis i Fryzjer polskich polityków ).
Justyna Pochanke jako prowadzÂąca Fakty za trafne komentarze.
Przegrani:
K. Ibisz za coraz gÂłupszÂą rozrywkĂŞ w Polsacie.
Z. Solorz za pozbycie siĂŞ swojej najwiĂŞkszej gwiazdy D. Gawryluk.
Co do 2005 roku mam nadziejĂŞ, Âże czĂŞÂściej na ekranie zobaczĂŞ PatrycjĂŞ Redo bo ceniĂŞ jÂą za profesjonalizm.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

poraÂżki i sukcesy

Post autor: zadra »

To byÂł bardzo dobry rok dla:
- Kazia Szczuka (wyrosÂła na gwiazde, powszechnie znana i coraz bardziej lubiana, coraz lepsza w programie).
- Kamil Durczok (umocniÂł pozycjĂŞ gwiazdorska, dostaÂł wÂłasny program, nudne "Forum" "sprzedaÂł" Gawryluk)
- Nina Terentiew (jako jedyna po zawirowaniach zachowaÂła stanowisko szefowej DwĂłjki)
- (bardzo niestety!) Jan Pospieszalski (przeszedÂł z niszowego Pulsu do DwĂłjki, mimo stronniczoÂści i manipulatorstwa jego pozycja wydaje sie mocna, nominacja do Telekamary)

Szansy nie wykorzystali:
- Tomasz Lis (gÂłosna sprawa przejÂścia do Polsatu, szumnie zapowiadany program autorski okazaÂł siĂŞ bardzo sÂłaby, a Lis tak samo pretensjonalny i stronniczy jak byÂł dawniej)
- Monika Olejnik (takze gÂłoÂśny powrĂłt, duze rozczarowanie, zero rozwoju)
- szefostwo TVP, szczegĂłlnie Dworak, Dejmek, Grzywaczewski, Warakomska (bezmyslne kopiowanie TVN, brak pomysÂłu na zmiany, absurdalne decyzje, zdjecie tak dobrych programĂłw jak "Co pani na to?" i "Dobre ksiazki", brak odpowiedzenia sobie na pytanie co oznacza bycie telewizjÂą publicznÂą).
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Warakomska
ale Âżeby przegraĂŚ to najpierw musiaÂła by graĂŚ... a ona tylko dokonaÂła zemsty i osiadÂła na laurach... zresztÂą od niej nikt niczego nie oczekiwaÂł... a to Âże szansy nie wykorzystaÂła to fuckt ;)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Niestety "Janek" Pospieszalski zaÂłatwiÂł sobie etat w TVP na kilka lat. JuÂż za rok skoĂączy siĂŞkadencja pana Dworaka, a kolejnym bĂŞdzie ultrakatolicki Piotr GaweÂł (wrĂłble juÂż o tym ĂŚwierkajÂą) a wtedy TVP bĂŞdzie druga TV TRWAM z transmisjÂą modlitw co godzinĂŞ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jak to za rok? To ile trwa kadencja?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Anita Werner za dy¿ur podczas szturmu na szko³ê w Bies³anie. Na tym polega prawdziwa dziennikarska praca.
Ale to byÂł tylko 1 raz :!: :!: :!:(taki maÂły epizod) a to co jest teraz nie moÂżna w Âżadnym wypadku nazwaĂŚ "prawdziwÂą dziennikarskÂą pracÂą". Wtedy to byÂł popis Anitki na zakonczenie jej prawdziwej roboty dziennikarskiej. :cry:
Tylko proszĂŞ niech nikt nie nazywa prowadzenie faktĂłw o 16.45 i porankĂłw prawdziwÂą robotÂą bo go wyÂśmieje :!:
ZresztÂą czy ktoÂś jÂą doceniÂł za to co robiÂła :?: Nie :!: ByÂło odwrotnie niÂż wszyscy sÂądzili. Nawet jak byÂła wtedy dobra to i tak juÂż nikt o tym nie pamiĂŞta :!:
Justyna Pochanke jako prowadzÂąca Fakty za trafne komentarze.
Chyba przegrana za najbardziej infantylne i tylko dla popisu komentarze. :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukasz pisze:Jak to za rok? To ile trwa kadencja?
Cztery lata, ale Dworak bĂŞdzie tylko dwa - do koĂąca planowej kadencji Kwiatkowskiego, czyli do marca 2006r. Potem znowu musi byĂŚ konkurs.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Aha, a skÂąd wiecie, Âże Dworak nie zostanie na drugÂą kadencjĂŞ?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wróble Ìwierkaj¹ - zajrzyj do kilku ostatnich Presów. Podobno Dworak to marionetka w rêkach Grzywaczewskiego i Gaw³a. Ten pierwszy nie mo¿e byÌ prezesem TVP - braki w wykszta³ceniu, nie ma dyplomu ukoùczenia wy¿szej uczelni. Zostaje wiêc Gawe³, wspierany przez koœció³. W rzeczywistoœci to on uk³ada ramówkê. Podobno wyremontowali mu ca³e piêtro starego gmachu TVP, tu¿ rzed objêciem stanowiska, chocia¿ ju¿ za kilka miesiêcy i tak przeniesie siê do nowego biurowca.
PS ÂŁukaszu - zastanĂłw siĂŞ kiedy pojawiÂły siĂŞ zmiany? W momencie wyboru Dworaka, czy w momencie wyboru Grzywaczewskiego. Zmiany nastÂąpiÂły w ciÂągu kilku godzin - tj jedni wylecieli, drudzy dostali wejÂściĂłwki do TVP.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A propo pospieszalskiego :) :lol: :lol: post kapiszona... http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... 15&v=2&s=0 very funny...:)
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

kamuii pisze:sÂądze inaczej... jesli chodzi o awans zyskaÂł na pewno... jesli chodzi o wizerunek - straciÂł , przynajmniej dla mnie i osob z ktorymi na ten temat rozmawaiaÂłam.... Nie byÂł fair wobec uczestmnikĂłw i staraÂł siĂŞ sterowac grÂą, nie wiem czy w imiĂŞ wÂłasnej sympatii czy wytycznych producentĂłw :? ogĂłlnie uwaÂżam ze jest Âświetnym prowadzÂącym teleturniej ale w wyprawie robinson mi nie przypasowaÂł...
Ja oczywiÂście bĂŞdĂŞ polemizowaĂŚ, ale postaram siĂŞ zrobiĂŚ to racjonalnie; szanujĂŞ przecieÂż opinie Ciebie i Twoich znajomych. :)
A Hubert? On, co jest prawd¹, sterowa³ gr¹. Ale robi³ to tylko w pozytywnym znaczeniu tego s³owa - by³ sprawiedliwy, wywa¿ony, uprzejmy. Zawodnicy wielokrotnie doceniali jego umiejêtnoœÌ zachowania siê, bycia sprawiedliwym "szefem"...
Igor ÂŻegliĂąski w odpowiedzi na pytanie "Jak oceniasz Huberta UrbaĂąskiego jako Waszego sĂŞdziego?" na czacie pisze:Facet byÂł w porzÂądku, bardzo podobaÂła mi siĂŞ jego postawa. OkazaÂło siĂŞ, Âże oprĂłcz tego, Âże jest gwiazdÂą, ma rĂłwnieÂż coÂś do powiedzenia.
Tak o nim powiedziaÂł uczestnik programu. Nie byÂł jednak odosobniony:
Wincenty OÂłowski w odpowiedzi na pytanie "Jaki jest Hubert UrbaĂąski?" na czacie pisze:Hubert UrbaĂąski - w porzÂądku czÂłowiek - otwarty, miÂły, szczery. NaprawdĂŞ w porzÂądku. Kumpel "peÂłnÂą gĂŞbÂą".
Takie, pozytywne opinie, sÂłyszaÂłem rĂłwnieÂż niezwykle czĂŞsto wÂśrĂłd moich znajomych, ale takÂże rodziny. Wielu z nich po obejrzeniu paru odcinkĂłw uznaÂło, Âże nie wyobraÂżajÂą sobie tego programu bez niego.
A producenci? Ich wk³ad w to, co robi³ i mówi³ Hubert by³ minimalny. I sam zreszt¹ mia³em okazjê siê o tym przekonaÌ przy okazji nagrywania fina³u "Wyprawy Robinson". Zobaczy³em (a sam by³em tego od dawien dawna ciekaw), ¿e gwiazda TVN nie tylko siê na planie liczy i jest lubiana przez uczestników i producentów, ale tak¿e swoje wypowiedzi uk³ada sama. A¿ niesamowite dla mnie by³o, ¿e ten cz³owiek jest do tego stopnia profesjonalist¹, ¿e niczego nie uczy siê na pamiêÌ, a i w dodatku to s¹ zawsze jego teksty. Œwietnym na to dowodem by³ fakt, ¿e podczas licznych, jak to w telewizji, nagrywanych dubli, Hubert nigdy nie mówi³ tak samo. To by³o fantastyczne i przekonuj¹ce, a s³uchawka w uchu prezentera przydawa³a siê... tylko do rad dotycz¹cych korygowania zachowaù zawodników (mam tu na myœli przede wszystkim ton ich g³osu, bo z opraw¹ dŸwiêkow¹ nie by³o w Zamku na Ksi¹¿u dobrze, wszyscy musieli mówiÌ g³oœno i wyraŸnie).
To, Âże byÂłem Âświadkiem nagrania, przekonaÂło mnie do tak skrajnej opini - odmienna od Kamuii - to mam na myÂśli. :wink: I nikt nie jest w stanie mnie w tej kwestii "ochrzciĂŚ" innÂą opiniÂą. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości