[TVN] Najsłabsze ogniwo

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

[TVN] Najsłabsze ogniwo

Post autor: szym »

Ankieta: Czy lubisz teleturniej NajsÂłabsze Ogniwo?

Ja bardzo lubiĂŞ, ogladam wszystkie odcniki jeÂśli tylko mogĂŞ. Fajnie byÂłoby, gdyby nadawany byÂł w wakacje, bo wtedy mĂłgÂłby zyskac nowych widzĂłw, gdy wszystkie inne proramy bĂŞdÂą emitowane powtĂłrkowo. Ale to zÂłudna nadzieja :(
Ostatnio zmieniony niedziela 06 lut 2005, 12:34 przez szym, łącznie zmieniany 5 razy.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ja teÂż bardzo lubiĂŞ NajsÂłabsze ogniwo i podobnie jak szymcio9 oglÂądam prawie kazdy odcinek... To dobry pomysÂł z tym, Âżeby NajsÂłabsze ogniwo byÂło emitowane w wakacje, ale wÂątpiĂŞ, zeby TVN tak zrobiÂł... A moÂże? Przeciez w zeszÂłym roku oglÂądaliÂśmy letnie odcinki Na WspĂłlnej :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Rowniez jestem "za" najslabszym ogniwem i mimo kontrowersyjnej Szczuki, ktora nie ukrywam - lubie - chocby nawet ze wzgladu na jej gÂłupote, program ten choc nieczesto przeze mnie ogladany ze wzgledu na pore emisji to szanowany i lubiany.
Pozdrawiam, Filip
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

Szczuka fajnie prowadzi program, ale niektĂłre jej komentarze sÂą poniÂżej poziomu... i nie lubiĂŞ jeszcze kiedy niewyraÂźnie wypowiada sÂłowa. mimo to czasem oglÂądam "NajsÂłabsze ogniwo", nawet coraz czĂŞÂściej. Emitowanie programu w wakacje to dobry pomysÂł.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Zdalem sobie wlasnie sprawe ze nie wypowiedzialem sie na temat emisji programu na wakacjach. Otorz zdecydowanie jestem za poniewaz podejzewam iz i tak nie bedzie w tenczas co ogladac. :evil:
Pozdrawiam, Filip
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

w wakacje napewno bêdzie co ogl¹daÌ, np. bardzo ciekawe powtórki programów typu "Jestem jaki jestem". Dlatego "Najs³absze ogniwo" w wakacje mia³oby tak¿e du¿¹ ogl¹dalnoœÌ. :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

O tak baaardzo ciekawe JJJ. Moglo by byc jeszcze Luz Maria BB Bitwa BAr I, II, II, to wtedy praktycznie nie odchodzil bym z przed ekranu :?
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

Nagrania do NajsÂłabszego ogniwa koĂączÂą siĂŞ w maju, wiĂŞc marne szanse, Âżeby w wakacje byÂły nowe odcinki programu.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

W maju? To doœÌ wczeœnie. Szczerze mowiac mia³em nadzieje ze jeszcze poci¹gna³ :( .
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Oj, to nie tak? Najs³absze ogniwo jest krecone do konca maja, i jak powiedzia³a Szczuka Kazimiera "potem siê zobaczy". Odcinki wiêc napewno bedziemy ogladaÌ jeszcze w czerwcu, na wakacje mo¿e byÌ przerwa... TVN mo¿e sie podj¹Ì podukcji jesieni¹, lub w wakacje, choÌ w to drugie bardzo watpiê... Mam przynajmniej nadziejê, ¿e Szczuka i jej program powróci jesieni¹ -wtedy moze bêdzie mia³ wiêksze szansê na widzów bo bedzie ch³odniej, nie pogodnie i po 17:00 ju¿ ciemno bêdzie... Po pracy na[ewno najlepiej obejrzeÌ najlepszy narazie program rozrywkowy, który obecnie jest emitowany w TVN :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie zrozumielismy sie. Mialem na mysli, Âże pociagnal dluzej w strone wakacjii! No bo jakby nie byÂło po wakacjach to bym sie zdziwil :shock:
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ehh... chyba nie bĂŞdziemy siĂŞ kÂłociĂŚ... Ale zauwazyÂłem ze jakoÂś moje zdanie ci siĂŞ nie podoba i zawsze siĂŞ przyczepisz... ale to przeciez FORUM, wiĂŞc... kazdy ma prawo wyraziĂŚ swoje zdanie... Rozumiem ze zalezy ci na tym by jak najwiĂŞcej napisac, ale....
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

kaseta89 pisze:Rozumiem ze zalezy ci na tym by jak najwiĂŞcej napisac, ale....
Najpier piszesz ze nie bedziemy sie klocic a potem dopiekarz mi takim zdaniem. Nie Twoj interes, ze duzo pisze i jak juz ktos na tym forum wspomnial - nie iloœÌ a jakosc sie liczy i ja sie z nim zgadam, a jak narazie to polowa moich postow to klotnie z Toba, ktore jakby sie przyjzec to nie ja a ty zaczynasz. Wiec BLAGAM Cie ustap czasem (glupszemu :lol: )
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Sorry, ale nie moge siê powstrzymac... Ja zaczynam? ¯artujesz sobie... Nie chce siê k³óciÌ, ale to ty zaczynasz dopiekaÌ jak to uj¹³es... Bez powodu z nikim nie zaczynam... wiêc skoùczmy obaj, ok?? :roll:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Racja... zakoùczcie to obaj - ale resztê za³atwiejcie przez... prywatn¹ wiadomoœÌ - wtedy wszyscy bêd¹ zadowoleni. No mo¿e nie wy sami, bo kto wie co bêdziecie pisaÌ do siebie :lol:
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości