[TVN] Najsłabsze ogniwo

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

ogniwo

Post autor: zadra »

Myslicie, Âże jest szansa, ze program jeszcze wrĂłci? pewnie nie, ale moze za kilka lat, na fali resentymentu....
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WrĂłcÂą, ale moÂże tylko powtĂłrki. :> Raczej nie ma siĂŞ co ÂłudziĂŚ na powrĂłt tego programu nawet po paru latach. :roll: TVN zarnowaÂł szansĂŞ na teleturniejowy hit, bo jestem pewnien gdyby to jakoÂś lepiej zrobili - wydania specjalne itp. - to program mĂłgÂłby byĂŚ bardziej popularny. :P Pewnie znajdÂą coÂś innego, nowego. :roll: I liczĂŞ na to, bo teraz w tej stacji nie ma Âżadnego dobrego teleturnieju... :(
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Bardzo lubiÂłem "NajsÂłabsze Ogniwo" ale jakoÂś nie wierzĂŞ w powrĂłt tego programu. A szkoda bo tak jak napisaÂł pawell gdyby prĂłbowali jakoÂś urozmaiciĂŚ "Ogniwo" (na przykÂład wydania z politykami czy gwiazdami) to program byÂłby bardzo popularny. Pozostaje nam czekaĂŚ na powtĂłrki i "DwururkĂŞ" .
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

NiektĂłrzy politycy nie posiadajÂą poczucia humoru i jeszcze by zaskarÂżyli SzczukĂŞ o obrazĂŞ..a gwiazdy,ktĂłre miaÂłyby wymyÂśliĂŚ przed prowadzÂącÂą szybkÂą kontrĂŞ,mogÂłyby siĂŞ skompromitowaĂŚ nie wymyÂślajÂąc jej.najlepiej poradziliby sobie kabareciarze i satyrycy.
Powinna byÌ jak na BBC widownia,która w³¹cza siê w teleturniej,oklaski itd. takie show.tylko,¿e tam uczestnicy potrafi¹ œmiaÌ siê z siebie i nie przyjmowaÌ wszystkiego tak dos³ownie.tego nie da siê zmodyfikowaÌ.Ja te¿ jestem czarnym prorokiem co do tego programu,wróci najwy¿ej jako powtórka,nie wznowi¹ go...
Jestem za ogniwem.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

aveo pisze:NiektĂłrzy politycy nie posiadajÂą poczucia humoru i jeszcze by zaskarÂżyli SzczukĂŞ o obrazĂŞ..
no, ale przecieÂż przyszliby tylko tacy, ktĂłrzy siĂŞ godzÂą na formuÂłe programu i w ogĂłle.
ja tez ÂżaÂłuje, Âże nie byÂło wydaĂą specjalnych, z politykami, gwiazdami, feministkami, laureatami poprzednich wydan... No, moÂżliwoÂści bylo wiele!
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

NajsÂłabsze Ogniwo - ZA, ZA i jescze raz ZA!!!
To byÂł jeden z moich ulubionych programĂłw na TVN- ie.
Kazia moÂże byÂła wkurzajÂąca ale przynajmniej wnosiÂła trochĂŞ indywidualnoÂści i oryginalnoÂści. Brakuje mi tefo.
ChĂŞtnie obejrzaÂłabym NO zamiast... TaĂąca z Gwizdami, sorry, z Gwiazdami.
Kapshmir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 07 wrz 2006, 21:48

Post autor: Kapshmir »

Nie lubiÂłam teleturnieju "najsÂłabsze ogniwo", ale miaÂłam okazjĂŞ zobaczyĂŚ jego brytyjskÂą wersje na bbc prime i muszĂŞ przyznaĂŚ, ze polska wersja jest naprawde o wiele lepsza dlatego sÂądzĂŞ, Âże polskie "najsÂłabsze ogniwo" zasÂługuje na to by je doceniĂŚ
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Kapshmir pisze:miaÂłam okazjĂŞ zobaczyĂŚ jego brytyjskÂą wersje na bbc prime i muszĂŞ przyznaĂŚ, ze polska wersja jest naprawde o wiele lepsza
Dlaczego tak uwaÂżasz? :) Ja teÂż oglÂądaÂłem na bbc i bardziej mi siĂŞ podobaÂła.OÂżywiona widownia,biorÂąca udziaÂł w spektaklu,uczestnicy nie brali wszystkich ÂżartĂłw tak bardzo do siebie.A w polskim ogniwie,nie raz z tych ludzi szÂły pioruny,co psuÂło atmosferĂŞ...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

klasyk - sa juz cytaty

Post autor: zadra »

we wczorajszym odcinku "Na WspĂłlnej" (678) jeden z bohaterĂłw (nie wiem jak sie nazywa, syn Dykiel) lezaÂł przed telewizorem i oglÂądaÂł "NjasÂłabsze ogniwo". WidaĂŚ bylo nawet przez moment szczukĂŞ! :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wow zadro to Ty oglÂądasz "Na WspĂłlnej"? :o :D No tak Grzegorz oglÂądaÂł wczoraj "NajsÂłabsze Ogniwo". :D Huh dawno ten odcinek musiaÂł byĂŚ nagrywany. :devil: :devil: :D Âżart ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości