Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Po pierwsze nie lize im d* tylko sie z nich "najsmiewam" :D . A co do regulaminu: to mam ochote cie pownerwiac :D .

P.S. Reszte uwag prosze kierowaÌ do mnie na PW, a nie zaœmiecaÌ forum naszymi kolejnymi k³ótniami :D .
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

NaÂśmiewasz mĂłwisz :?:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Hmm... nie byÂło mnie przez trzy dni w necie, bo byÂłem na wycieczce szkolnej i nie bardzo wiem o co tu poszÂło :D . Ale to chyba nieistotne. Nie rozumiem tylko co Filip miaÂł na myÂśli piszÂąc, Âże siĂŞ z nas naÂśmiewa...
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Mai³em na myœli takie sobie bimbanie z waszych Wilce Szanownych ty³tu³ów, jak robie to przecie¿ czêsto na gadu-gadu z Tob¹, £ukasz. Poza tym chyba nie macie mi tego za z³e, ja naprawde nie mia³em z³ych intencji... <ironia> :(
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jakie bimbanie? Czy my ich naduÂżywamy?

Wydaje mi siĂŞ, Âże do czasu gdy na forum przybywa forumowiczĂłw, gdy panuje miÂła atmosfera, i gdy administrator z moderaotrami nie sÂą ludÂźmi, ktĂłrzy napisali na forum najwiĂŞcej postĂłw, to wszystko jest okej.

Poza tym Krasu jest bardz dobrym moderatorem. Nie by³o mnie kilka dni i jestem bardzo zadowolony z tego, ¿e nastêpnym razem mogê spokojnie jechaÌ na d³u¿ej, wiedz¹Ì ¿e wszystko bêdzie dobrze. Nawet gdy go ktoœ prowokowa³ go do sprzeczki i dyskusji, Krasu zachowa³ spokój i po prostu t³umaczy³ to, co by³o Ÿle. Nie kasowa³ postów - chocia¿ móg³, bo wiele siê do tego tylko nadawa³o.

I na koniec chciaÂłem znĂłw poprosiĂŚ o przyzwoite zakÂładanie tematĂłw. Czemu "kajdanowicz w tvn24"? Tak ciĂŞÂżko napisaĂŚ "Kajdanowicz w TVN24"?
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

ÂŁukasz pisze:Czemu "kajdanowicz w tvn24"? Tak ciĂŞÂżko napisaĂŚ "Kajdanowicz w TVN24"?
wez sobie jaj nie rob, juz takich szczegolow sie czepiasz :!: :!: :!:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Nie wiem jak to oddaĂŚ co przeÂżywam, wiĂŞc po prostu napiszĂŞ tak:

"hahahahahahahahahahahahahahahaha..." :)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

red bull pisze:
ÂŁukasz pisze:Czemu "kajdanowicz w tvn24"? Tak ciĂŞÂżko napisaĂŚ "Kajdanowicz w TVN24"?
wez sobie jaj nie rob, juz takich szczegolow sie czepiasz :!: :!: :!:
Szczegó³ów? to s¹ podstawy :!: . Jeszcze tvn24 ujdzie w t³oku, ale nazwisko wypada³oby napisac du¿¹ liter¹.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

zauwaz kobito ze wiekszosc postow pisze z malych liter, i nie mam zamiaru tego zmieniac z powodu waszych zachcianek, a na forum myslalem ze najwazniejszy jest tvn, a to bzdura, bo wy wieksza wage przywiazujecie do jakis beznadziejnych szczegolow, ludzie wrzucie na luz :!: :!: :!:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

red bull pisze:zauwaz kobito ze wiekszosc postow pisze z malych liter, i nie mam zamiaru tego zmieniac z powodu waszych zachcianek, a na forum myslalem ze najwazniejszy jest tvn, a to bzdura, bo wy wieksza wage przywiazujecie do jakis beznadziejnych szczegolow, ludzie wrzucie na luz :!: :!: :!:
To nie s¹ nasze zachcianki, bo w ca³ej Polsce i na œwiecie imiona i nazwiska pisze siê du¿¹ liter¹ :!: , nie chcesz tego zmieniaÌ, poniewa¿ jesteœ leniwy niestety. Owszem forum dotyczy TVN, ale w reguaminie pisze, aby przestrzegaÌ zasad poprawnoœci jêzykowej, a poza tym lepiej siê to czyta, gdy jest prawid³owo napisane.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

OczywiÂście, Âże postawy! To jest tak zwana netykieta!
Pozdrawiam, Filip
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

jezus :!: jacy wy jestescie upierdliwi i szczegolowi :!:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

red bull pisze:jezus :!: jacy wy jestescie upierdliwi i szczegolowi :!:
Po prostu trzymamy siĂŞ ustalonych zasad.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Popieram Sylwie, a po drugie "Jezus" z maÂłej :arrow: Rozumiem, Âże jestes taki..., Âże pocztek zdania piszesz z maÂłej, ale "JEzus". DobryÂś, ja sie juz wytpowiadaÂł nie bede.
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Po raz pierwszy udaÂło mi siĂŞ zobaczyĂŚ Grzegorza Kajdanowicza prowadzÂącego Magazyn 24 godziny. PrawdĂŞ mĂłwiÂąc spodziwaÂłem siĂŞ czegoÂś lepszego. Owszem dziennikarz FaktĂłw prezentuje siĂŞ doskonale - Âświetnie ubrany, powaÂżna mina i tyle. Reszta pozostawia juÂż wiele do Âżyczenia. Przede wszytkim razi mnie jego dykcja - mĂłwi bardzo niewyraÂźnie, troche "pod nosem" i ma szczĂŞkoÂścisk. (Kto zajmowaÂł siĂŞ kiedyÂś recytacjÂą lub amatorskim teatrem wie jak duÂży to problem :D ). Na tym jednak nie koniec - rĂłwnieÂż jego zapowiedzi i przede wszytkim pytania zadawane goÂściom w studiu nie wypadajÂą za dobrze. warto chyba nad nimi popracowaĂŚ, aby nie ograniczaÂły siĂŞ tylko do kilku fraz oraz aby nawiÂązywaÂły w jakiÂś sposĂłb do komentarzy wypowiadanych przez zaproszonych do studia goÂści.

Ale ogólnie mówi¹c prezentuje siê dobrze, a wymienione przeze mnie powy¿ej "mankamenty" chyba bêdzie siê da³o usun¹Ì.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 91 gości