Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

)Chyba jesteœ w b³êdzie z tym, ze pracownicy TVN podszywaj¹ sie pod postami; na œwiecie znajdziesz tyle opinii ilu ludzi. Ka¿dy ma prawo uwielbiaÌ Anite, nienawidzieÌ Lisa, byÌ obojêtnym wobec £apiùskiego i nie przepadaÌ za Rymanem. Czy to, ze komus nie odpowiada styl prowadzenia Rymanowskiego od razu oznacza, ze mija sie z nim codziennie na koryta¿u?, albo z nim wspó³pracuje.
Ja nie lubiĂŞ Kurasia, ale nie pracuje w redakcji ekonomicznej (a szkoda, mogÂłabym go trochĂŞ pomĂŞczyĂŚ :D) jestem zwykÂłym gieÂłdowcem.
Ostatnio zmieniony wtorek 10 sie 2004, 20:27 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

zgadzam sie calkowicie z Sylwia. Zreszta niech tvn udowodni ze poradzi sobie i bez lisa
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale nie z Rymanowskim :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

z kimkolwiek :P
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

TreœÌ newsa z Wirtualnych Mediów:

G³ówne wydanie "Faktów" ma nowego prowadz¹cego. Od niedzieli program prowadzi równie¿ Grzegorz Kajdanowicz, reporter programu, który ma sob¹ tak¿e debiut jako prezenter. Kajdanowicz od czerwca zosta³ prowadz¹cym "Faktów Wieczornych" i magazynu "24 godziny" w TVN 24.
Jak powiedzia³ nam Grzegorz Kajdanowicz w sierpniu bêdzie prowadzi³ g³ówne wydanie weekendowych "Faktów". Co bêdzie we wrzeœniu - tego
nie wiadomo, gdyÂż zaleÂży to od decyzji Adama PieczyĂąskiego, szefa "FaktĂłw".
Tymczasem na wizjê znowu wraca Marcin Paw³owski, który od poniedzia³ku ma poprowadziÌ g³ówne wydanie "Faktów" w miejsce id¹cego na wakacje Bogdana Rymanowskiego.


No... tylko jest jeden problem. Czy Anita Werner w te wakacje zawita jeszcze do FAKTÓW?
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MoÂże dopiero pod koniec sierpnia siĂŞp pojawi. wszak stosunkowo ciĂŞzko pracowaÂła przez ostatnie miesiÂące - Poranek w TVN24 oraz Fakty to nie buÂłka z masÂłem,.CaÂłkowicie zasÂłuÂżyÂła na dÂługi urlop. Ale mam nadziejĂŞ, Âże od wrzeÂśnia znowu bĂŞdzie w Faktach, np mogÂłaby poprowadziĂŚ inauguracyjne wydanie FaktĂłw z nowego studia.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

dobrze ze wraca pawlowski. RYMANOWSKI IDZIE NA DLUGI URLOP :lol: . A od wrzesnia rewolucja w faktach i calkowite usuniecie "ducha" lisa. TVN idzie scenariuszem SKY news ... (Medialink.pl)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Anitko wracaj nie odchodÂź :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ja juÂż nie wiem jak to wszystko bĂŞdzie.
Ten cholerny pieczyĂąski moÂże z ludzi robiĂŚ co chce i dowolnie nimi sterowaĂŚ.
Nie wiem moÂże Anitka miaÂła zalegÂły urlop a moÂże nie.
ZwrĂłcĂŞ uwagĂŞ co kajdanowicz mĂłwiÂł, Âże zaleÂży to od decyzji szefa czyli nie jest tak, Âże Anitki nie ma to on prowadzi i wie, Âże bĂŞdzie prowadzĂŚ tylko dotÂąd kiedy wrĂłci Anitka. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

W tych faktach juÂż niczego nie moÂżna byĂŚ pewnym.
PamiĂŞtam jaka smutna i jakim gÂłosem ÂżegnaÂła siĂŞ z widzami Anitka.
Mam to nagrane i wyglÂądaÂło to jakby siĂŞ ÂżegnaÂła z nami na dÂłuÂżej.

Poza tym nie zapominajcie, Âże PieczyĂąski jest mĂŞÂżam Pochanke.
Nie wiem dla mnie to jest caÂłkowicie niezrozumiaÂłe.
Dwie osby które dotychczas prowadzi³y od pó³ roku fakty nagle odchodz¹ na d³ugie urlopy. Anita to prawda, ¿e od bardzo dawna nie mia³a ur;opu ale ryman to mia³ w maju tydzieù i w lipcu tydzieù(to akurat mnie nie martwi ale to wszystko jest cholernie podejrzane i z pewnoœci¹ niezrozumia³e dla widza)

Anitko wracaj do faktĂłw :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nie odchodÂź :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Czy nie mogliby poinformowaÌ przynajmiej portal wm o co w tym wszystkim chodzi a nie ca³y czas wytwarzaÌ pole do spekulacji, domys³ów i niepotrzebnych stresów dla widzów. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale sk¹d ów serwis internetowy ma takie informacje? O zmianie studia Faktów mówi siê od d³u¿szego czasu, czasami pojawiaj¹ siê jakieœ przecieki w prasie, ale nigdy nie powiedziano, ¿e ca³oœÌ bêdzie nawi¹zywaÌ do SKY News.
A oto link do zdjĂŞciami ze studia Sky News.
http://www.zabalo.com/informativostv/Sk ... ws2004.htm
PS warto poszperaÌ na tej stronie, jest naprawdê œwietna, opróÌz zdjêÌ s¹ tez filmy. Polecam.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

czytaj uwazniej :lol:, albo to ja zle napisalem. Chodzi o to ze jak Sky News wprowadzila zmiany (program na stojÂąco) to mu skoczyla ogladalnosc
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

baryla pisze:czytaj uwazniej :lol:, albo to ja zle napisalem. Chodzi o to ze jak Sky News wprowadzila zmiany (program na stojÂąco) to mu skoczyla ogladalnosc
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Na medialink.pl wyraŸnie napisano, ¿e Fakty bêd¹ prowadzone na stoj¹co. Dopiero rzekomo ten sposób przekazywania informacji + naszpikowane najnowoczeœniejszym sprzêtem studio ma przyci¹gn¹c przed telewizory widzów. Ale ja nie by³bym tego taki pewien - mo¿e Lis postanowi nadawaÌ swój Dziennik w Polsacie o 19.00 (to by³aby zemsta na Walterze), a jak wiadomo Polsat ma wiêszy zasiêg i bez k³opotu pokona³by przeciwnika. Zreszt¹ i tam szykuj¹ siê zmiany - nowe studio, prezenterzy, reporterzy - a w prasie ¿adnych przecieków. Mo¿e sie okazaÌ, ¿e to Dziennik bêdzie jeszcze bardziej nowoczesny. Kto wie? Po porosu dziwi mnie ta cisza ponuj¹ca wokó³ zmian w Polsacie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

nowoczesniejszy- nie sadze... i to z 1 przyczyny: za malo czasu. Studio Faktow robione jest juz nie mesiac, czy pol roku, ale co najmniej od 2002 roku. Zaplanowanie, testowanie, ustawianie- to wszystko trwa mimo wszystko.Zreszta Lis to nie facet od wszystkiego, a gosc, ktory zajmuje contentem, wypelnieniem programu.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŻe co!!!!!!!!!!!!!!????????????????????
Nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No nie wiedziaÂłem, wiedziaÂłem – przyniosÂłem jej pecha!
BoÂże!

Ludzie, nie mo¿ecie Anity usun¹Ì z Faktów!
PrzecieÂż to diament FaktĂłw!

JuÂż teraz czujĂŞ ogromnÂą niechĂŞĂŚ to PawÂłowskiego i Kajdanowicza i caÂłej paczki rzÂądzÂącej Faktami, a co bĂŞdzie jeÂśli caÂłkowicie wyeliminujÂą AnitĂŞ.

A kumple mi mĂłwili – nie przywiÂązuj siĂŞ tak do niej, zobaczysz szybciej moÂże znikn¹Ì z FaktĂłw niÂż siĂŞ pojawiÂła!
Cholerni prorocy!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

no cos ty, anitka na pewno w faktach zostanie...

Po prostu jak kazdy normlany czlowiek poszla na urlop, wypoczac, spedzic czas z rodzina, przyjaciolmi... Poza tym musi przciez wypoczac do nowych Faktow. Zreszta tvn robi tu cos ciekawego- odsuwa prezenterow na miesiac, tak bysmy nie byli nimi zmeczeni po prostu.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DziĂŞki za sÂłowa otuchy, ale ja chcĂŞ pewnych informacji o dalszych losach Anity w Faktach!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kacper3100 i 116 gości