[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

[Polsat] Wydarzenia

Post autor: Łukasz »

Postanowi³em przestaÌ przejmowaÌ siê Faustusem i w tej jednej drobej kwestii doprowadziÌ go do z³oœci. Ju¿ powszechnie wiadomo, ¿e Fakty tak daleko "uciek³y" Wiadomoœciom TVP, ¿e ju¿ nawet nie ma o czym rozmawiaÌ. Ale w tym temacie ka¿dego tygodnia udowadniaÌ bêdê, ¿e ju¿ nawet "Wydarzenia" w Polsacie s¹ lepsze od kiepœciutkich Wiadomoœci. Taktyka Faustusa jest prosta: 1) za³o¿yÌ nieobiektywny temat, 2) nie pozwalaÌ go zmieniÌ, 3) krytykowaÌ ka¿dego posta podaj¹c absurdalne i wymyœlone argumenty, 4) obra¿aÌ innych, przez co mo¿na odnieœÌ wra¿enie, ¿e naprawe wszyscy to debile 5) pisaÌ jak najwiêcej, ¿eby sprawiaÌ wra¿enie, ¿e du¿o osób tak twierdzi.

Na poczÂątek kilka fotek z dzisiejszego wydania:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dzisiejsze Wydarzenia - bardzo dobre. Na pocz¹tek informacje z Krakowa, dwa wejœcia na ¿ywo, w tym jedno znakomitego Kuby Sobieniowskiego, kilkukrotne przerywane wypowiedziami polityków. Mimo burzy œnie¿nej nie mieli problemów z dŸwiêkiem i obrazem, tak jak w Wiadomoœciach TVP. Jako drugi materia³ o pogrzebie. Wszystko o wiele ciekawsze ni¿ 20 minutowe wydanie Wiadomoœci, które nie doœÌ ¿e nadawne s¹ z norki, to jeszcze 20 minut wype³niane jest g³upimi gadkami z Olejnik, panem od sportu i od pogody. Nom i do tego wszystkiego jeszcze nienajlepszy prowadz¹cy, który lubi sobie za³atwiaÌ na lewo Wiktory. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie licz na to ÂŁukaszu - nie sprowokujesz mnie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jeszcze siĂŞ okaÂże. PĂłki co zastosowaÂłem TwojÂą taktykĂŞ. Zobaczysz jak to jest fajnie, gdy tu codziennie bĂŞdĂŞ wypisywaÂł swoje wÂłasne opinie, ktĂłre dla Ciebie bĂŞdÂą absurdalnymi. Ale - tak samo jak Ty w stosunku do FaktĂłw - tak i ja, bĂŞdĂŞ miaÂł do nich prawo.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A moim zdaniem jednak Wiadomoœci s¹ lepsze, ni¿ Wydarzenia. Moim zdaniem studio Wiadomoœci jest ³adniejsze, grafika jest ³adniejsza. Ale dalej ju¿ nie jest tak piêknie, bo Wiadomoœci s¹ ³adnie opakowanym gównem - z dnia na dzieù materia³y coraz s³absze, ca³e wydanie g³ówne trwa oko³o tyle co Fakty popo³udniowe, gadki w œrodku Wiadomoœci z Moinik¹ Olejnik, a na koniec z prezenterami Sportu i Pogody to totalna, ¿enuj¹ca, a przede wszystkim bezsensowna kicha. :? Takiej nie maj¹ nawet £ódzkie Wiadomoœci Dnia :twisted: Kolejn¹ spraw¹ s¹ prezenterzy - Wiadomoœci maj¹ Durczoka i Gawryluk - powiedzmy, ¿e plus, ale pod tym wzglêdem te¿ najlepsze wydaj¹ mi siê Fakty - wolê ju¿ ekipê Faktów - Redo, Werner, Pochanke, Kajdanowicza i Rymanowskiego, ni¿ prezenteró Wiadomoœci i Wydarzeù razem wziêtych. :twisted: Grafikê, muzykê, jakoœÌ obrazu, materia³ów, studio równie¿ Fakty s¹ the best. Wydarzenia maj¹ bardzo miernych prezenterów, Jakbus Sobieniowski ma ostatnio beznadziejne materia³y, g³ównie za spraw¹ tego, ¿e chce siê pozbyÌ tvnowskiego g³osu itd. Dla mnie Wydarzenia wygladaj¹ zbyt Amerykaùsko - nie podoba mi siê to, grafikê i studio maj¹ogólnie s³abe :?
kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 12 paź 2004, 17:46

Post autor: kajtek »

Jezus Marja - ludzie opanujcie siê wreszcie i dajcie sobie na wstrzymanie - ci¹gle tylko: "Fakty the best, a nie bo Wiadomoœci lepsze, a ju¿ w ogóle Wydarzenia zrywaj¹ kask". Ka¿dy ma prawo do w³asnych przekonaù i nie wolno prowakowaÌ zaczepek, obra¿aÌ innych za przekonania. Obawiam siê tylko, ¿e ten post spowoduje odpowiedzi typu:"niech on siê uspokoi, wtedy ja bêdê grzeczny", "to on zacz¹³" itp. Jak w piaskownicy. Wszytskie te trzy programy informacyjne s¹ skierowane do innego widza, wiêc nie ka¿demu mog¹ siê podobaÌ, uszanujmy to!!!
Ostatnio zmieniony środa 26 sty 2005, 20:23 przez kajtek, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To teraz pasowaÂłoby pogadaĂŚ o tym, ktĂłry program do jakiego widza jest skierowany :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 12 paź 2004, 17:46

Post autor: kajtek »

zÂłoÂżmy siĂŞ na sondaÂż u obopu;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

OBOP sondaÂże juÂż robiÂł i pisaliÂśmy o tym tu wielokrotnie, wynikaÂło z niego, Âże WiadomoÂści oglÂądajÂą:
- rolinicy
- ludzie starsi
- osoby o lewicowych poglÂądach
a Fakty:
- studenci
- mieszkaĂący duÂżych miast

OczywiÂście niektĂłrzy do dziÂś nie potrafiÂą siĂŞ z tym pogodziĂŚ i twierdzÂą, Âże OBOP (przychylny TVP) coÂś zmanipulowaÂł. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

oboje jesteÂście okropni - oboje przesadzacie, oboje nie macie za grosz obiektywizmu, oboje nie umiecie siĂŞ liczyĂŚ ze zdaniem innych. Ja sam uwaÂżam, Âże Wiadomosci sa lepsze, a Fakty najlepsze. I nic tego nie zmieni. Bo tak myÂślĂŞ i jestem wierny swoim przekonaniom. Jak czytam temat o WiadomoÂściach to mi siĂŞ rzygaĂŚ chce. Bo to wygalada tak:
pierwsza wypowiedz: znalazÂłem kilka capsĂłw
odpowiedz doktora: o jak sie ciesze, nie wiedzialem ze takie istnieja! [wypowiedz, jakby ktos tu sie tym strasznie rajcowal]
To samo o Werner. O jaka ta anitka biedna - i tak przez 90 stron. I bitwa kto napisze wiecej... Najlepiej to bĂŞdzie jak stwierdzimy, ze Fakty i WiadomoÂści stojÂą na tym samym poziomie. Raz lepsi ci, raz ci. Bo oba program sÂą bardzo dobre, majÂą swoje minusy i plusy, ale sa dobre! Jak oglÂądam RTL Aktuell albo Wiadomosci na ARD to sobie mysle, ze u nas w Polsce to dopiero mamy informacje. I cieszmy sie z tego co mamy. Bo nie znam 2 kraju w Europie, gdzie najwaÂżniejszym programem dla kaÂżdej duÂżej stacji jest program informacyjny! (i nawet dla tej ugody moge zapomniec o tym, ze to Fakty zapoczÂątkowaÂły ten bĂłj...)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale tym jednym tematem chyba jednak coÂś pokazaÂłem Faustusowi. Nie chcĂŞ Âżeby to zabrzmiaÂło jak moraÂły posÂłanki Seneszyn/Senyszyn (czy jak jej tam), ale Faustuch zdenerwowaÂł siĂŞ gdy zastosowaÂłem jego metody. A juÂż caÂłkiem siĂŞ wkrzuÂł gdy znĂłw przytoczyÂłem badania OBOPu, przychylnego TVP. Nie bĂŞdĂŞ Wam mĂłwiÂł o jego rekacji na gg. Jak bĂŞdzie chciaÂł to sam Wam powie. Ale cieszĂŞ siĂŞ, Âże nie tylko ja mogĂŞ byĂŚ uwaÂżany za rozwydÂżonego dzieciaka, jak ktoÂś kiedyÂś o mnie napisaÂł...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

MoÂże faustus siĂŞ nie zdenerwowaÂł ale ja tak!!

Do Admina: Nie denerwuj mnie, czÂłowieku!

Wiadomosci nie s¹ prowadzone w norce!! Studio nie ejst nowoczesne ale umi¹ wykorzystaÌ ro¿en sposoby kadrowaÌ a nie ja w Faktach tylko te badziewne kó³a, kropki etc.

Jak jesteÂś za Wydarzeniami to poprostu zmieĂą adres na polsat.tivi.pl i nie ma sprawy!!

I nie mów ¿e Kamil Za³atwia sobie Wiktory!! Ja te¿ moge powiedzieÌ ze pOchanke sobia za³atwi³a g³ówne fakty przez mê¿a (i ³ó¿ko).

a i jeszcze jedno.. prosze o nie usuwanie tego posta,, wtedy udowodnisz ÂŁukaszu ze poprostu boisz siĂŞ krytyki.....
Żartowałem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kwiatek pisze:Nie w kurwiaj mnie ty przemÂądrzaÂły chamie!!!
Jeszcze raz i ban. ÂŁamiesz poÂłowĂŞ punktĂłw regulaminu, ja to tolerujĂŞ, ale nie muszĂŞ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukaszu dwie sprawy.
Moja reakcja na gg (ban) nie byÂła spowodowana Âżadnymi badaniami OBOPU (chociaÂż wiem, ze bardzo byÂś chciaÂł) - nawet nie iwedizaÂłem, Âże coÂś takiego tutaj zamieÂściÂłeÂś. MĂłiwÂłem juÂż o tym, ale widze, Âże trzeba powtĂłrzyĂŚ.
1) Ponad poÂłowa widzĂłw WiadomoÂści posiada wyÂższe wyksztaÂłcenie.
2) studenci nie oglÂądajÂą TVN - zazwyczaj kÂązdy ma sĂłj komputer w akademiku, telewizor to juÂż rartytas, podobnie karta tv. ZresztÂą nie ma tam anten wiĂŞc odbiĂłr innych programĂłw poza najsilniejszym TVP1 jest niemoÂżliwy. W odrĂłznieniu do Ciebie wiem o czym mĂłwiĂŞ. Sam studiujĂŞ i odwiedzam znajomych w akademikach

Bana dostaÂłeÂś za post numer 1 w tym temacie. Oczywiscie nie za prĂłbĂŞ porĂłwnania WiadomoÂści i WydarzeĂą, ale za ten oto fragment:
Taktyka Faustusa jest prosta: 1) za³o¿yÌ nieobiektywny temat, 2) nie pozwalaÌ go zmieniÌ, 3) krytykowaÌ ka¿dego posta podaj¹c absurdalne i wymyœlone argumenty, 4) obra¿aÌ innych, przez co mo¿na odnieœÌ wra¿enie, ¿e naprawe wszyscy to debile 5) pisaÌ jak najwiêcej, ¿eby sprawiaÌ wra¿enie, ¿e du¿o osób tak twierdzi.
ad1) ProszĂŞ bÂądÂź tak uprzejmy i wskaÂż ktĂłryÂś z tych nieobiektywnych tematĂłw.
ad2) Wynika z ad1.
ad3) SÂądzĂŞ, Âże moje argumenty sÂą powaÂżne i trudno nazwaĂŚ je wyssanymi z palca.
ad4)AleÂże proszĂŞ nie przypisuj mi swoich wÂłasnych opini.
ad5) Teraz to chyba Tobie brakuje argumentĂłw.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Z tymi studentami, to tak: Ty opierasz siê na w³asnych informacjach, ja na badaniach OBOPu. W takim razie jeœli podwa¿asz wiarygodnoœÌ firmy badawczej, to powiedz sk¹d wziê³a takie dane?

A ban na gg byÂł zupeÂłnie niepotrzebny. PrzecieÂż ja siĂŞ prawie nigdy nie odzywaÂłem. To Ty zawsze... Chyba, Âże to tylko po to, Âżeby mi coÂś pokazaĂŚ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukaszu, aleÂż te same badnia, na ktĂłre Ty siĂŞ powoÂłujesz informujÂą o tym, Âże Wiadomosci wybierane sÂą przez ludzi wyksztaÂłconych, ktĂłrzy stanowiÂą blisko 50 procent widzĂłw.
Jeszcze nigdy nie sÂłuyszÂłaÂłem rozmowy studentĂłw o TVN. Nota bene oni nie mogÂą oglÂądaĂŚ FaktĂłw bo na studiach zajĂŞcia sÂą do 20.30 a anwet do 21.00. Potem idzie siĂŞ do knajpy.
O telewizji mĂłiwÂą o nas dopiero teraz - a to z racji propozycji programowych TVP dotyczÂących rocznicy wyzwolenia Auschwitz Birkenau, ktĂłre sÂą naprawdĂŞ dobre.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość