Jakich dziennikarzy widzieliśmy ''na żywo''

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Monika888
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 29 maja 2005, 15:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Monika888 »

Witam !

A ja nawet byÂłam osobiÂście w TVN-ie.SpotkaÂłam prawie wszystkich dziennikarzy i z wieloma rozmawiaÂłam....

I koniec,wiĂŞcej sie nie chwalĂŞ :)

Po\drawiam

Monika

P.S: Moje GG to 6992917
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Cieszymy sie Twoim szczĂŞÂściem, ale chyba juÂż to pisaÂłaÂś- zaczynam myÂśleĂŚ, Âże megalomankÂą jesteÂś :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

a ja byÂłem w Dzieciakach z KlasÂą 2 lata temu i spotkaÂłem MartynĂŞ i SandrĂŞ Walter. Ok! Koniec samochwaÂłek...
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Ja mam autograf Kazi Szczuki i nawet utrzymujê z ni¹ kontakt. Na razie s³aby, ale s¹dzê, ze coœ z tego bêdzie... Ajkaœ ciekawa znajomoœÌ :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

ludzie z tvn

Post autor: salladyn »

Ja spotkaÂłem SandrĂŞ Walter na eliminacjach do Drogi do gwiazd i przypadkiem W sklepie Edwarda Miszczaka,ale rozmawiaÂłem tylko z tÂą pierwszÂą osobÂą.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: ludzie z tvn

Post autor: Aleksandra »

salladyn pisze:Ja spotkaÂłem SandrĂŞ Walter na eliminacjach do Drogi do gwiazd i przypadkiem W sklepie Edwarda Miszczaka,ale rozmawiaÂłem tylko z tÂą pierwszÂą osobÂą.
Aha, jeszcze widziaÂłam BrygidĂŞ Grysiak ;) Fajna siĂŞ wydaje, ale nie gadaÂłam.
Salladyn: byÂłeÂś na eliminacjach "Drogi do gwiazd"? I jak byÂło?
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

Ja widzia³am i rozmawia³am z Paw³em P³usk¹ facet super, mi³y, naturalny, niczym siê nie ró¿ni w ¿yciu prywatnym taki sam jak pzred kamer¹ :) 5 dla zainteresowanego :), autograf mam :)

WidziaÂłm TeÂż Sobieniowskiego facet wyglÂąda na cwaniaka itp....

LIs-a autograf teÂż mam :)
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
db0707
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: piątek 19 sty 2007, 12:02

Post autor: db0707 »

Sidorkiewicza kiedyœ widzia³am. A tak poza nim bardzo czêsto widzê reporterów i dziennikarza z Gdaùska znamy siê z widzenia - czasem nawet zamienimy parê s³ów... nic szczególnego... No i Jacoù, który wyemigrowa³ do Warszawy.
Kania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: piątek 01 gru 2006, 18:41

Post autor: Kania »

A ja zderzyÂłam sie z Hubertem UrbaĂąskim, ale to byÂło kilka ladnych lat temu. ByÂło to w studiu MilionerĂłw w TVP. WidziaÂłam Agate Adamek i DorotĂŞ Gardias ale jak jeszcze byÂła w TVP Lublin.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

WidziaÂłem na mieÂście AgatĂŞ Adamek ,JoasiĂŞ KryĂąskÂą MadziĂŞ Hykawy ,BrydziĂŞ Grysiak ,Arka Wierzuka,PawÂła ÂŁukasika, Marca i LoskĂŞ i Jarosza :tanczy:
A dziÂś KasiĂŞ KozÂłowskÂą-niedaleko mojego domu byÂła
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

BoÂże! Ja teÂż tak bym chciaÂł ich spotykaĂŚ. Adam, jak idziesz na miasto, to bierz ze sobÂą cyfrlĂłwke i rĂłb zdjĂŞcia, albo komĂłrkÂą nawet. SzczegĂłlnie zdjĂŞcia pewnej blondynki sÂą porzÂądane.
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

JakiÂś miesiÂąc temu widziaÂłam Piotra Marcinkiewicza, wyglÂądaÂł kompletnie inaczej niÂż w tv, gapiÂłam siĂŞ jak sroka w gnat i nie mogÂłam skojarzyĂŚ skÂąd Go znam... dopiero po chwili mnie olÂśniÂło :)
co do zdjêÌ, to mo¿na siê przelecieÌ z cyfrówk¹ Szucha, Belwedersk¹, Ujazdowskimi i Krakowskim Przedmieœciem... szczególnie w tym tygodniu by³o tam t³oczno od dziennikarzy ró¿nej maœci...
cudnego dnia :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

arczi pisze:BoÂże! Ja teÂż tak bym chciaÂł ich spotykaĂŚ. Adam, jak idziesz na miasto, to bierz ze sobÂą cyfrlĂłwke i rĂłb zdjĂŞcia, albo komĂłrkÂą nawet. SzczegĂłlnie zdjĂŞcia pewnej blondynki sÂą porzÂądane.
Nie posiadam ani jednego ani drugiego :neutral:
Jak siĂŞ jedzie liniÂą np 503 to moÂżna wielu zobaczyĂŚ :aniol:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ja widzialem szymooona i mam autografa od niego ale to jest krejzol heheh
TVN innowacja i nowoczesność...
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

NajÂłatwiej chyba trafiĂŚ na reporterĂłw. Ja miaÂłam to szczĂŞÂście trafiĂŚ na dwie reporterki, a byÂły to Agata Tomaszewska i Marta Gordziewicz :D

TĂŞ drugÂą mogÂłam obserwowaĂŚ z piĂŞĂŚ minut, jak na krakowskim rynku przygotowuje siĂŞ do live'a. To byÂł poczÂątek roku szkolnego, wrzesieĂą '06 i jakaÂś manifestacja przeciwko Giertychowi. Z takich obserwacji, co przykuÂło mojÂą uwagĂŞ to to, Âże Marta bardzo duÂżo pali :o

ZaÂś AgatĂŞ widziaÂłam w akcji podczas tzw. ''parady rĂłwnoÂści'' w Poznaniu :D
Tak mnie zachwyciÂła jej praca wtedy, Âże po tym jak okoÂło poÂłudnia zobaczyÂłam jÂą na Placu Mickiewcza, to ''rozstaÂłam'' siĂŞ z niÂą dopiero okoÂło 16-stej na Placu WolnoÂści :lol:
Dopiero wtedy, obserwujÂąc jej pracĂŞ i poÂświĂŞcenie, mogÂłam przekonaĂŚ siĂŞ jak ciĂŞÂżkim kawaÂłkiem chleba jest praca reportera w terenie :)
WÂłaÂściwie, to nie musi tak byĂŚ, ale Agata dwoiÂła siĂŞ i troiÂła, Âżeby zdobyĂŚ najaktualniejsze informacje :brawa:
Najbardziej pamiêtam moment, kiedy ''rzuci³a'' mikrofon i pobieg³a za informacjami w t³um paraduj¹cych, bodaj do radiowozu policyjnego :brawa: Po czym wróci³a i niemal od razu nadawa³a live'a :brawa: Nie musia³a tego robiÌ, poniewa¿ mia³a do ''biegania'' wyznaczon¹ jak¹œ pomocnicê, ale widocznie uzna³a, ¿e lepiej samemu siê wszystkiego wywiedzieÌ :)

Niestety nie by³o okazji do tego bym mog³a podejœÌ i porozmawiaÌ :/
Zbyt intensywne tempo pracy :D MogÂłabym tylko niechcÂący przeszkodziĂŚ, wiĂŞc staÂłam z boczku :spiewa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości