O prezenterach słów kilka...

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Za stare na prezenterki?

Post autor: ArO »

Obrazek Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

agesism

Post autor: zadra »

po prostu skandal i agesism! co tu komentowaĂŚ?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

One nie majÂą 80 lat! :twisted: To sÂą kpiny!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

I bardzo dobrze.....
najwyrzszy czas na zmiany.Nie tylko ja mamtakie zdanie jak popatzreÌ na Onet czy te¿ gazetê.pl wiêkszoœÌ ludzi chcia³a usuniêcia w³asnie M³ynarskiej.Powinna jeszcze polecieÌ K.Dowbor i Terentiew nie mówi¹c ju ¿ o Pospieszalskim.
OczywiÂście zwalnianie ich z powodu wieku jest chamstwem ale pisanie o tym iÂż byÂły profesjonalne jest ÂśmiesznoÂściÂą...
O MÂłynarskÂą bym siĂŞ nie martwiÂła ona za pieniÂądze wystÂąpi w kaÂżdej szmirze...
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, MÂłynarska, Dowbor i Terentiew to katastrofa totalna :twisted: Po uszy mam rĂłnieÂż Torbickiej, bo ona pojawia siĂŞ ostatnio wszĂŞdzie. Gdzie siĂŞ nie ruszysz Torbicka :twisted:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

marcin_pabianice pisze:Gdzie siĂŞ nie ruszysz Torbicka :twisted:
WÂłaÂśnie... I jeszcze Jej "partner", ÂŻmijewski. :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No, popatrzcie - "Viva najpiĂŞkniejszych" oglÂądaÂło niewiele mniej osĂłb, niÂż "Telekamery 2005". WidaĂŚ, Âże ten konkurs z czasem staje siĂŞ coraz waÂżniejszy, a wnioskujĂŞ tak z rosnÂącej rokrocznie oglÂądalnoÂści.
Fakt, ¿e ca³a gala by³a nieŸle zrobiona - a przynajmniej scenografia, moim zdaniem, znacznie przewy¿sza³a klas¹ tê z plebiscytu Tele Tygodnia. Niepowa¿ne by³y za to czêste zmiany fryzury i stroju przez Gra¿ynê Torbick¹, któr¹ TVP wciska wszêdzie na si³ê. Ma³o tego - wszystkie niemal¿e wystêpny na scenie by³y a¿ "przesi¹kniête" ludŸmi i atmosfer¹ TVP. Ma³o to sprawiedliwe dla reszty, czy¿ nie?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MaÌku drogi zwróÌ uwagê, ¿e ¿adna polska stacja nie ma tak œwietnych prezenterów jak TVP. Gra¿yna Torbicka to kobieta z klas¹ - œwietnie wykszta³cona, znaj¹ca jêzyki, przez kilka lat mieszka³a we W³oszech, wie o czym mówi, zna siê na kinie, profesjonalistka pe³n¹ gêb¹. Nawet nie da siê jej porównywaÌ z takimi "gwiazdami" jak Wojciechowska, Drzyzga etc. Podobnie sprawa wygl¹da z Grzegorzem Miœtalem, Piotrem Kraœko i Iwon¹ Szymal¹ z TVP1. Nawet Kammel i M³ynarska to górna pólka w porównaniu z tym co oferuje nam Polsat czy TVN.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Rozumiem, ¿e chcesz, MaÌku drogi, mnie zdenerwowaÌ. I nawet nie bêdê odpowiadaÌ, bo to nie ma sensu, leku na zapatrzenie chyba jeszcze nie odkryto. Je¿eli podoba Ci siê sposób prowadzenia programów przez M³ynarsk¹, to znaczy, ¿e wybierasz niekompetencjê, nieudolnoœÌ i skupianie uwagi widza na si³ê na prowadz¹cym program - bo po tym, nie oszukujmy siê, rozpoznawana jest pani Agatka. Ona jest Andrzejem Lepperem polskiej telewizji.
I nie mĂłw mi, Âże UrbaĂąski jest od niej gorszy, bo siĂŞ rozÂśmiejĂŞ - bo juÂż SoÂłtysik lepiej prowadzi programy niÂż Agata MÂłynarska. WiĂŞc proszĂŞ CiĂŞ, nie oszukujmy siĂŞ wiĂŞcej. I kropka.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MaÌku odnieœ siê do ca³ej mojej wypowiedzi. WyraŸnie napisa³em, ¿e w porównaniu z gwiazdami TVNu nawet M³ynarska i Kammel to ludzie z górnej pó³ki. Nie jestem fanem M³ynarskiej, ale w odró¿nieniu do So³tysika ona skoùczy³a dwa uniwersytety - Warszawski i parysk¹ Sorbonê. Natomiast pan Andrzej nie mia³ czasu... Owszem zeszmaci³a siê w biesiadach, ale wci¹¿ wielu nie dorasta jej do piêt. Mo¿na jej nie lubiÌ, mo¿na j¹ krytykowaÌ etc, ale trudno wyobraziÌ sobie TV bez niej.
Zwracam równie¿ uwagê na fakt, ¿e nie da porównywaÌ siê pracy pana, który na ekranie pojawia siê co jakiœ czas, w poszczególne sezony z nowoœci¹ (mówiê o Urbaùskim), z ludŸmi, którzy na co dzieù pracuj¹ w redakcji oprawy anten TVP, maj¹ w³asne regularnie nadawane programy oraz ciesz¹ sie szacunkiem nie tylko widzów, ale i w³adz stacji. S¹dzê, ¿e TVN praktycznie pomiata Urbaùskim. Dali mu Milionerów, potem durne Jestem jaki jestem, i dopiero teraz z górnej pó³ki Wyprawê. Jednak przez wiêkszoœÌ czasu antenowego on nie istnieje w mediach - chyba ¿e w powtórkach. ZwróÌ uwagê jak d³ugo nie mia³ ¿adnego programu. Teraz tez nic nie robi - pewnie w wakacje puszcz¹ powtórki.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Drogi MaĂŚku,
ByĂŚ moÂże Moderatorowi tego dziaÂłu siĂŞ to nie spodoba, ale odpowiem nie prywatnie, a na Âłamach Forum, by nikt nie ÂłudziÂł siĂŞ, nie miaÂł wÂątpliwoÂści.
Otó¿ Hubert Urbaùski, ulubieniec szefów TVN (nie wed³ug mnie, ale wed³ug wielu szanuj¹cych siê Ÿróde³), w telewizji Walterów pojawia siê doœÌ czêsto, szczególnie zaœ, gdy wzi¹Ì pod uwagê tak¿e innych prezenterów tej¿e telewizji, na którym to tle Hubert zdecydowanie góruje. I mo¿e przejrzyjmy na dowód ca³¹ historiê poczynaù tego prezentera w stacji pomaraùczowo-niebieskiej.

Rok 1999. Zaczynaj¹ siê "Milionerzy", a nadawni s¹ w ci¹gu swojej czteroletniej kariery czasem czêœciej (bywa³y sezony, gdy 5 razy w tygodniu widzieliœmy ludzi walcz¹cych o miliony - a rozdano ich 23), a czasem rzadziej. Œrednio wiêc widzieliœmy teleturniej Urbaùskiego 3 razy w tygodniu - to du¿o, wystarczy³o na fanastyczn¹ karierê i, co za tym idzie, wiele nagród i wyró¿nieù. Zwykle ogl¹daliœmy odcinki premierowe, ale TVN nadawa³a równie¿ wiele powtórek; tak¿e wtedy, gdy program nie by³ ju¿ produkowany.

Rok 2003, marzec. "Jestem, jaki jestem", ktĂłre to widowisko z MichaÂłem WiÂśniewskim w roli 'gwiazdy' moÂże do gĂłrnolotnych nie naleÂżaÂło, ale swoim poziomem przewyÂższaÂło MÂłynarskiej Agaty wystĂŞpy (vide: krzyki i przekrzykiwania) w biesiadach. Produkcja TVN i Endemol-Neovision, w ktĂłrej gospodarzem byÂł UrbaĂąski byÂła nadawana raz w tygodniu (w znaczÂącej czĂŞÂści reszty odcinkĂłw Hubert siĂŞ nie pojawiaÂł). To wystarczyÂło, by ludzie ciekawi, co zrobi znany i lubiany gospodarz "MilionerĂłw", mogli obejrzeĂŚ swojego ulubieĂąca w czasie prime-time. Program, nadawany na Âżywo, odnotowywaÂł zawsze Âświetne wyniki oglÂądalnoÂści, byÂły takÂże powtĂłrki - w poniedziaÂłki.

Rok 2003, wrzesieù. Po krótkiej przerwie Hubert Urbaùski wraca z "Dla Ciebie wszystko" - równie¿ w prime-timie, równie¿ w niedziele. Powtórki lecia³y tak¿e w dobrym czasie, w soboty. Program by³ lubiany i chêtnie ogl¹dany - nie bez powodu jego gospodarz zosta³ nominowany do "Telekamer", powsta³y jego dwie edycje (³¹cznie do lata 2004), a szefowie TVN wci¹¿ twierdz¹, ¿e w kierunku takich w³aœnie programów powinna zmierzaÌ Ich stacja. Warto wspomnieÌ, ¿e program nagrywany by³ na ca³ym œwiecie i jego produkcja zajmowa³a Urbaùskiemu wiele czasu - w³aœnie z powodu tych, przynosz¹cych mu wiele radoœci, podró¿y.

Rok 2004, czerwiec. Rozpoczyna siĂŞ produkcja "Wyprawy Robinson", jednego z najlepszych programĂłw typu reality show. Program moÂżna bez wahania uznaĂŚ za gĂłrnolotny - wystarczy tylko uwaÂżnie obejrzeĂŚ parĂŞ odcinkĂłw, a nie oglÂądaĂŚ siĂŞ na skandalizujÂące doniesienie prasowe. Hubert w czasie produkcji goÂści na ekranach tv jeszcze z "Dla Ciebie wszystko" - program jest powtarzany aÂż do jesieni, czyli czasu, w ktĂłrym premiera "Wyprawy Robinson" ma miejsce.
Nowe, najdro¿sze przedsiêwziêcie w historii TVN, odnotowuje od pocz¹tku niez³e wyniki ogl¹dalnoœci, a jeœli spojrzeÌ na stosunkowo póŸny czas emisji - bardzo dobre ratingi. A ostatnie, emitowane w grudniu 2004 roku odcinki, maj¹ œwietn¹ ogl¹dalnoœÌ, sam zaœ fina³ bez problemu mieœci siê w czo³ówce najlepiej ogl¹danych programów TVN w roku 2004.

Rok 2005, styczeĂą. I to CiĂŞ, MaĂŚku, ucieszy. Hubert ma wolne; tak, wiem, to okropne, wszakÂże w TVP wszyscy pracujÂą peÂłnÂą parÂą.
A tak na powaÂżnie - Hubert odpoczywa po produkcji "Wyprawy Robinson", ktĂłra definitywnie siĂŞ zakoĂączyÂła, choĂŚ druga edycja najprawdopodobniej powstanie (TVN wykupiÂła prawa do produkcji dwĂłch serii). UrbaĂąski dokaĂącza i broni pracĂŞ magisterskÂą, na ktĂłrej napisanie miaÂł czas w okresach wrzesieĂą-listopad i grudzieĂą-styczeĂą. Wreszcie Hubert stanie siĂŞ aktorem "peÂłnÂą gĂŞbÂą".

Rok 2005, luty. Rozpoczyna siê produkcja nowego programu, który - jak dot¹d - owiany jest tajemnic¹. Wiadomo tylko, ¿e Hubert poprowadzi go nie sam, a z Magd¹ Mo³ek, wielk¹ niewiadom¹ TVN, a by³¹ gwiazd¹ TVP. To bêdzie chyba szansa przede wszystkim dla pani Magdy, która najwyraŸniej nie spoczê³a na laurach i ma wiêksze ambicje, wybiegaj¹ce poza "Moj¹ krew" - program, który prowadzi³a dotychczas.

Twierdzisz, Âże Hubert nie cieszy siĂŞ szacunkiem ludzi (widzĂłw) i wÂładz TVN. A ja pytam: dlaczego wiĂŞc dostaÂł "TelekamerĂŞ", "Wiktora" i wiele innych nagrĂłd? SkÂąd te nominacje? A moÂże tak po prostu - ludzie gÂłosujÂą na tych, ktĂłrych nie lubiÂą...? WÂładze TVN nim "pomiatajÂą"? Tak, oczywiÂście, masz racjĂŞ: przecieÂż dlatego wÂłaÂśnie dostaje najlepsze programy tej stacji! Nie wiem czy zdajesz sobie sprawĂŞ, Âże wiele osĂłb chciaÂłoby, Âżeby tak nimi "pomiataĂŚ". :evil: PrzemyÂśl to, proszĂŞ.

A na argument mĂłwiÂący o tym, Âże "Hubert nie istnieje w mediach" juÂż odpowiedziaÂłem. MyÂślĂŞ, Âże po lekturze tego juÂż nie bĂŞdziesz mieĂŚ takich wÂątpliwoÂści.

Aha, jeszcze takie "pytanko": czy wielmoÂżna pani Agatka dostaÂła "TelekamerĂŞ" lub chociaÂżby "Wiktora"? :roll: :twisted: PrzecieÂż, wedÂług Ciebie, napracowaÂła siĂŞ w Âżyciu znacznie wiĂŞcej, niÂż Hubert! :x Ale to chyba u siebie, w domu. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Kilka razy w tym poÂście wspomniaÂłeÂś o wynikach oglÂądalnoÂści, wiĂŞc trochĂŞ naciÂągajÂąc moÂżna powiedzieĂŚ, Âże ta wypowiedÂź tu pasuje. :)
Mimo to prosiÂłbym jednak o kontynuacjĂŞ rozmowy o Hubercie UrbaĂąskim w temacie do tego przeznaczonym:
:arrow: http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... 5066#25066
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:MaÌku odnieœ siê do ca³ej mojej wypowiedzi. WyraŸnie napisa³em, ¿e w porównaniu z gwiazdami TVNu nawet M³ynarska i Kammel to ludzie z górnej pó³ki. Nie jestem fanem M³ynarskiej, ale w odró¿nieniu do So³tysika ona skoùczy³a dwa uniwersytety - Warszawski i parysk¹ Sorbonê. Natomiast pan Andrzej nie mia³ czasu... Owszem zeszmaci³a siê w biesiadach, ale wci¹¿ wielu nie dorasta jej do piêt. Mo¿na jej nie lubiÌ, mo¿na j¹ krytykowaÌ etc, ale trudno wyobraziÌ sobie TV bez niej.
Uwa¿asz, ¿e M³ynarska jest z górnej pó³ki? A to Ci dobre. :lol: :lol: :lol: M³ynarska nie dorasta do piêt nawet Marcie Kuligowskiej. :lol: Mówisz, ¿e nie mo¿na sobie bez niej wyobraziÌ TV. A ja jakoœ mogê, ba marzê, by na ekranie nie pokazywa³y siê choÌby przez jakiœ czas M³ynarska i Torbicka - TVP daje je wszêdzie, a¿ do obrzydzenia. Ile¿ mo¿na?
UwaÂżasz, Âże TVN nie ma prawie Âżadnych dobrych prezenterĂłw? A to Ci jeszcze lepsze. :D :D :D Martyna Wojciechowska, Hubert UrbaĂąski, Ewa Drzyzga, Justyna Pochanke, Anita Werner, Szymon Majewski, Magda MoÂłek, Kazimiera Szczuka, Piotr Najsztub. PorĂłwnaj to teraz do tej miernoty MÂłynarskiej. Powodzenia. :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Do MaĂŚka:
1) Masz racjĂŞ mĂłwiÂąc, Âże w porĂłwnaniu z innymi prezenterami TVN Hubert UrbaĂąski to gwiazda. Zwracam jednak uwagĂŞ, Âże w poÂście, ktĂłry tak bardzo CiĂŞ zirytowaÂł nawet sÂłowem nie wspominaÂłem o Twoim idolu. WyraÂźnie napisaÂłem o pustej kurze Martynie Wojciechowskiej i jej koleÂżance Ewie Drzyzdze (idolce emerytek i rencistĂłw).
2) ZwróÌ jednak uwagê, ¿e jednak nie pokazuje siê tam tak czêsto - owszem dostaje nowoœci, ale praktycznie po zakoùczeniu ka¿dej z nich w mediach pojawiaj¹ siê plotki i spekulacjê o jego rozstaniu z TVN. Zreszt¹ sam TVN nie promuje go a¿ tak bardzo jak np. Polsat Ibisza. Z wszystkich programów, które do tej pory prowadzi³ tylko dwa by³y dobre. Mówiê o Milionerach i Wyprawie Robinson. Reszta to kicha. Nie ogl¹da³em programu Jestem jaki jestem, ale np. wystarczy³ mi pocz¹tek "Dla ciebie wszystko" z gwiazdorskim wejœciem Urbaùskiego na scenê, aby zmieniÌ kana³. (Sam program oryginalny te¿ nie by³). Co do programu Jestem jaki jestem - zwróÌ uwagê, ¿e wyniki zawdziêcza³ napalonymi gimnazjalistkom, fankom Micha³a a nie Huberta. Zapewne nagrywanie "Dla ciebie wszystko" ka¿demu przynios³o by radoœÌ - podró¿e po œwiecie za kasê pracodawcy, ale po pewnym czasie konkurencje i sztuczne zaskoczenie ludzi na widowni by³o ju¿ nudne jak flaki z olejem. Taki program móg³bym zobaczyÌ dwa razy, nie wiêcej. Mam tyle ciekawych rzeczy do zrobienia, ¿e taki program jak "Dla ciebie wszystko" nie ma szans na pojawienie siê w moim grafiku.
3) MĂłj kolega z PWST we WrocÂławiu powiedziaÂł, Âże aktorzy nie piszÂą zazwyczaj prac magisterskich. Wystarcza obrona dyplomu. Tylko ci, ktĂłrzy nie majÂą plecĂłw lub znajomoÂści (dostanie siĂŞ od zespoÂłu w danym teatrze jest bardzo trudne) piszÂą pracĂŞ magisterskie. Inni uwaÂżajÂą to za stratĂŞ czasu.
4) Widzê, ze doœÌ szybko zmieniacie swoje pogl¹dy na temat Telekamer i Wiktorów.

Marcinie:
1) Nie wiem, czy zauwa¿y³eœ, ale pope³ni³eœ b³¹d metodologiczny. Ja nie rozmawiam o prezenterach programów informacyjnych a o "zwyk³ych ludziach" telewizji. Ale je¿eli chcesz to powiem Ci, ze Marta Kuligowska kojarzy mi siê z kanarkiem (ta jej œwiec¹ca siê cera, ma³y nos i du¿a twarz). Sukcesami chwaliÌ siê nie mo¿e - takowych nie posiada. Torbickiej i M³ynarskiej nawet do piêt nie dorasta pod wzglêdem wykszta³cenia i popularnoœci. Owszem moze i nie jest z³a, ale tam s¹ lepsi od niej - np Kalczyùska.
2) Kazimiera Szuka jest przede wszystkim pracownikiem naukowym UW, praca w telewizji to dla niej chaÂłtura, na ktĂłrÂą zgodĂŞ wyraziÂła jej przeÂłoÂżona prof. Maria Janino. ZresztÂą dla niej liczy siĂŞ pewnie program "Wydanie drugie poprawione" - reszta jej wisi.
3) Najsztub jest redaktorem Przekroju i to wÂłasnÂą gazetĂŞ w niezbyt elegancki sposĂłb reklamuje w swoim programie. Z TVN nic innego go nie trzyma - nie ma tam etatu czy kontraktu, a jedynie umowĂŞ zlecenie.
4) Ewa Drzyga i Martyna Wojciechowska to jedne z najgorszych polskich prezenterek. Jedna ju¿ od kilku lat rozmawia o miesi¹czkach, mê¿obójczyniach etc. Jak d³ugo jeszcze mo¿na? RzygaÌ siê chce - od poniedzia³ku do pi¹tku, przez ca³y rok bez przerwy. I do tego powtórki w wakacje. Na Boga kto bêdzie regularnie ogl¹da³ taki program - chyba stare plotkary i dewoty, marz¹c, ¿e kiedyœ zobacz¹ tam znienawidzon¹ s¹siadkê. Czy ona nie ma ambicji? Czy nie wie, ¿e jest idolk¹ emerytek i rencistek? ¯e da³a siê zaszufladkowaÌ? (Jej popisy w testach TVNu by³y ¿enuj¹ce - nawet na tym forum nieŸle siê jej oberwa³o). Patrz¹c na RWT chcia³oby siê rzec do Piotra Waltera - koùcz waœÌ, wstydu oszczêdŸ. Druga z paù karierê zrobi³a otwieraj¹c drzwi w pewnym domu... Inne programy nie przynios³y jej sukcesu, a Misja Martyny by³a wyj¹tkowo g³upkowata i nie poci¹gaj¹ca. (wiem, ¿e bardzo trudno zrobiÌ dobry program turystyczny, który na lata zostanie w pamiêci ludzi - jak np. Pieprz i wanilia- ale w TVN chyba nawet nie próbowali). Oto Martynka zjada œwinkê morsk¹, krzyczy na widok paj¹ka, zak³ada œmieszne buciki. (Ju¿ wole ogl¹daÌ zdjêcia z wycieczek moich przyjació³ ni¿ Martyny).

PS i jeszcze jedno MÂłynarska jest mi obojĂŞtna (mam innych idoli), owszem zeszmaciÂła sie biesiadami, ale wciÂąz bĂŞdĂŞ siĂŞ upieraÂł, ze taka Wojciechowska czy Drzyzga nie ma z niÂą szans.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

jesli chodzi o TorbickÂą to sprawa jest prosta... promujÂą jÂą bo to Âświetna prezenterka...jedna z niewielu ktĂłra wie o czym mĂłwi ma klase jest oczytana i stonowana...
MÂłynarska ? Faustus prosze CiĂŞ :) przecieÂż ona za kase wszĂŞdzie wystÂąpi to zaprzeczenie prezenterki :)
Dowbor kiedyÂś byÂła dobra ale w lato jak oglÂądaÂłam pytanie na sniadanie czy jak to siĂŞ tam w tedy nazywaÂło to zauwaÂżyÂłam ze ona nie wiem momentami gdzie jest kamera ;? Za to jej syn siĂŞ wyrobiÂł i uwaÂżam ze to caÂłkiem dobry prezenter :)
MiÂśtal, Kammel i KraÂśko sÂą bardzo dobrzy,natomiast Shymalla ubiera siĂŞ i wyglÂąda jak by wyszÂła ze Âśmietnika... masakra kiedyÂś byÂła Âświetna ale teraz ?

No a teraz TVN

Hubert jest w poÂżadku choĂŚ trochĂŞ lalusiowaty jak Kammel
natomiast Martyna niezbyt dobrze pokazaÂła siĂŞ w nowym programie ktĂłry byÂł nudny jak flaki z olejem...
Drzyzga jest Âświetna w tym co robi ma niesamowity dar rozmawiania z ludzmi :)[/quote]
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości