SPRAWA

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

...:::ARTUR:::...
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 19 lut 2005, 18:16
Lokalizacja: ANDRYCHĂ“W

SPRAWA

Post autor: ...:::ARTUR:::... »

Witam chcia³em sie dowiedzieÌ czy lub w jaki sposób mogê zostaÌ moderatorem forum TV TVN . Bardzo chetnie móg³bym w pe³ni wspó³pracowaÌ :) prosze o odpowiedŸ na tego posta
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Wydaje mi siĂŞ Âże nie... ÂŁukasz(admin) starannie dobiera swoich podwaÂłdnych.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hehe, z 1 postem? ja mam ponad 580, jestem glowna sila od skryptow i nie mam moda :lol:

PS. Inna sprawa, ze moge sobie sam go dac, majac dostep do bazy forum :P
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

myÂślĂŞ Âże najpierw musisz pokazaĂŚ co potrafisz ;) a potem pokazaĂŚ wiĂŞcej niÂż 1 postem ze moÂżna Ci ufaĂŚ i nie jesteÂś np....Walterem DÂżuniorem :twisted:

:) a tak powaznie to z tym raczej na PW do ÂŁukasza :)
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jestem przekonany, Âże jest to niemoÂżliwe. Moderatorami forum sÂą Maciek i szymcio i pĂłki co nic nie zanosi siĂŞ na zmiany, a nawet gdyby takie miaÂły nastÂąpiĂŚ, to na pewno ÂŁukasz nie wybraÂłby Ciebie na to stanowisko, tylko osobĂŞ bardziej zwiÂązanÂą z TVN Tivi
PS. Nawet prawidÂłowo wÂątku nie umiesz zatytuowaĂŚ, i ty miaÂłbyÂś byĂŚ moderatorem? Dobre. :twisted:
Ostatnio zmieniony niedziela 20 lut 2005, 12:01 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Marcin nie bÂądz niemiÂły dla nowego kolegi z forum :)
przecieÂż to jego 1 post przynajmniej we wÂłaÂściwym temacie umieÂściÂł to teÂż siĂŞ liczy :)
Co do reszty zgadzam siĂŞ z Toba ze raczej na zmiany siĂŞ nie zanosi :) No i kolega ma raczej marne szanse ;) Ale kto to wie... ;)
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale ja niechcĂŞ byĂŚ niemiÂły tylko obiektywnie oceniam jego szanse. CzyÂż nie? Czy miaÂłem powiedzieĂŚ "Tak, napewno zostaniesz moderatorem"? Chyba raczej nie. A jeÂśli odpowiedÂź ma byĂŚ negatywna, to chyba wypada wyjaÂśnicĂŚ dlaczego jest taka, a nie inna.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

marcin_pabianice pisze: i puki co
Brawo maÂły mistrzu ortografii. PopracujÂą nad swoimi bykami a cudzych nie wytykaj. :D :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ale ja niechcĂŞ byĂŚ niemiÂły tylko obiektywnie oceniam jego szanse. CzyÂż nie? Czy miaÂłem powiedzieĂŚ "Tak, napewno zostaniesz moderatorem"?
Pewnie ze nie :) Tu sie zgadzam chodzi mi tylko o ostatnie zdanie ;)
Ale nie ma co sie denerwowac bo i tak decyduje ÂŁukasz ;)
Android <3
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Wszyscy wiemy, Âże nastĂŞpny w kolejce do objĂŞcia funkcji moderatora jest doktorfaustus1 :D

Doktorku pamiĂŞtaj: najpierw usuwamy wszystkie tematy zwiÂązane z Tefauenem. :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:Brawo maÂły mistrzu ortografii.
Albo mi siĂŞ zdaje, albo twierdziÂłeÂś, Âże nie wytykasz i nie bedziesz wtytykaÂł na forrum wieku. :twisted: :twisted: :twisted:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

i zmieniamy adres na tvp.tivi ;)
oraz usĂłwamy wszelkie posty o Warakomskiej i innych :)
proponujĂŞ portal wolny od koterii i nepotyzmu czyli wolny od wselkich szefĂłw telewizyjnych totalna anarchia ;)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ArO pisze:Wszyscy wiemy, Âże nastĂŞpny w kolejce do objĂŞcia funkcji moderatora jest doktorfaustus1 :D

Doktorku pamiĂŞtaj: najpierw usuwamy wszystkie tematy zwiÂązane z Tefauenem. :lol: :lol: :lol:

Tak, mam te¿ kilka innych pomys³ów a nawet specjalnie przygotowanych tematów - np TVN stacj¹ dla myœl¹cych inaczej; Miszczak i jego kpiny z widzów.
Ale niestety ÂŁukasz jest niedobry i nie chce mi przyznaĂŚ funkcji moderatora. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Bo nie masz dobrega managera ;)
Btw... jak juÂż bĂŞdziesz to ja chcĂŞ byĂŚ Twoim PR-owcem albo rzecznikiem forumowym do spraw z szefami stacji telewizyjnych :D
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ok, masz to jak w banku. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości