Nowy styl na forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Który styl wybierasz?

Pierwszy
3
13%
Drugi
7
29%
Trzeci
14
58%
 
Liczba głosów: 24

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ArO pisze:A kiedy ta zmiana nastÂąpi :?:
No mogÂłaby jak najszybciej bo obecna juÂż jest taka niewsoÂła i aÂż kurz podlatuje jak jÂą otwieram.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Wiesz nawet przedwczoraj wchodzÂąc tu myslaÂłem sobie jakie to forum brzydkie. Nawet loga nie ma tylko jest to phpbb. Bleh. Nie chciaÂłem jednak rozpoczynac tego tematu bo ÂŁukasz juz dawno obiecaÂł, ze cos z tym wyglÂądem zrobi. Jak widac szukanie szablonĂłw tyle czasu zajmuje...
Ostatnio zmieniony poniedziałek 07 mar 2005, 02:08 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Jemu wiĂŞcej czasu zajmuje dawanie banĂłw ( ostatnio nadaÂł je Robinowi ktĂłry byÂł tutaj od samego poczÂątku) a takÂże dogryzniem i arogancjÂą niÂż praca nad oprawÂą. Inni go juz dawno przeÂścignĂŞli pod tym wzglĂŞdem.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

szukanie stylu zajmuje chwilĂŞ wgranie i instalacja 5 min ;) takze miejmy nadziejĂŞ ze juÂż niebawem... wygrywa mĂłj faworyt czyli nr. 3 ;) mam nadziejĂŞ jednak ze to nie bĂŞdzie na zasadzie ankieta swoje a ÂŁukasz swoje :D
Android <3
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Tak póŸno, a Wy nie œpicie :?: :shock:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

tobi pisze:Jemu wiĂŞcej czasu zajmuje dawanie banĂłw ( ostatnio nadaÂł je Robinowi ktĂłry byÂł tutaj od samego poczÂątku) a takÂże dogryzniem i arogancjÂą niÂż praca nad oprawÂą. Inni go juz dawno przeÂścignĂŞli pod tym wzglĂŞdem.
jak sie nie podoba to do widzenia :D zainteresowales siechociaÂż za co ten ban? :arrow:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

MoÂżesz jaÂśniej za co ten Robina :ban:
Żartowałem.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

szymcio9 pisze:No to zapraszam do dyskusji i gÂłosowania :)
Pierwszy (bardziej) lub drugi. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ju¿ wyjaœniam. Robin dosta³ bana za to, ¿e jest cz³onkiem redakcji strony, która w pewnym stopniu jest dla nas konkurencyjna. Chocia¿ konkurencyjna to z³e s³owo, bo ma kilkunastokrotnie ni¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ, ale niektórzy porównuj¹ nas do siebie. Zwyczaj i regulamin jest taki, ¿e osoby z konkurencyjnego serwisu nie mog¹ pisaÌ na forum tvn.tivi.pl. Wst¹pienie do tamtej redakcji przez kasetê89 wi¹za³o siê z jego automatycznym wyrzuceniem. Nie zosta³ wyrzucony za to jak mnie obra¿a³ ci¹gle na gg. Nie zosta³ te¿ wyrzucony po pierwszym newsie napisanym dla tamtej strony. Da³em mu szanse. Jeœli wybra³ sta³¹ wspó³pracê z kimœ innym i zosta³ moderatorem tworzonego konkurencyjnego forum to musia³ odejœÌ. Podobnie Robin. Najpierw pisa³ newsy dla tamtej strony, teraz felietony, z których wszyscy siê œmiej¹, a nawet zostanie moderatorem. Bo serwis którego g³ównym celem jest naœladowanie tvn.tivi.pl planuje otworzyÌ kopiê naszego forum. Wszyscy cz³onkowie tamtejszej redakcji maj¹ tu bany.

Tobi, kwiatek, dziwi mnie Wasze zachowanie. Obydwoje wielokrotnie ³amaliœcie regulamin. Tobi, chyba pamiêtasz jakie by³y nasze pocz¹tki? Kwiatek, Ty chyba te¿ pamiêtasz jak mnie zwyzywa³eœ i zprzeklina³êœ w jakimœ poœcie o Wiadomoœciach? Nic na to nie powiedzia³em, chociaz na innym forum takie coœ by nie przesz³o. Podobnie niczego Ci nie zabrania³em jak zacz¹³eœ pisaÌ jakieœ posty o odejœciu z forum. Tobi, Ty te¿ swego czasu zasypywa³eœ mnie mailami, abym Ciê odblokowa³ bo ju¿ bêdziesz pisa³ sensowne posty. Wiêc wydaje mi siê, ¿e jeœli chodzi o bany to wszystko jest okej i maj¹ je Ci, którzy mieÌ powinni. Nikt inny nie zosta³ skrzywdzony.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ÂŁukasz pisze:Tobi, chyba pamiĂŞtasz jakie byÂły nasze poczÂątki?
Naszych poczÂątkĂłw nie byÂło i nie bedzie :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

WidzĂŞ ÂŁukaszu, Âże pilnie Âśledzisz poczynania konkurencj...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie Faustuchu, po prostu mam swoich agentĂłw. Agenci ostatnio sÂą w modzie, wiĂŞc i ja takich mam wszĂŞdzie... wiedzÂą wszystko o wszystkich z branÂży. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

tak naprawde to niebardzo rozumiem... z tego co wiem to ani Robin ani Kaseta nie mieli dostĂŞpu do forum zmkniĂŞtego :? nie wiem jak Kaseta ale Robin raczej CiĂŞ nie atakowaÂł na gg wypowiadaÂł siĂŞ Âżadko a Kastea wÂłasciwie tylko na temat Sczuki, wĂŞc jakim byli zagroÂżeniem ? przecieÂż jak bĂŞdÂą chcieli wĂŞszyĂŚ to wejdÂą z innym nickiem... i tyle.Czy to ze siĂŞ jest w konkurencji zaraz musi oznaczac Âże tutaj nie mozna pisaĂŚ ?
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie wejdÂą pod innym nickiem, bo nie banowaÂłem nickĂłw tylko IP. A dlaczego? Nom z oczywistych powodĂłw plagiatorom nie bĂŞdĂŞ pozwalaÂł tu wiĂŞcej wchodziĂŚ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

£ukasz ale ja np. na uczelni dysponujê 20 kompami i 20 IP ;) wiêc niebardzo to ma sens jeœli bêda chcieli wejœÌ wedj¹ z kafejki albo ze szko³y :D
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości