Patrycja Redo-Łabędziewska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

antenna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2005, 02:23

Post autor: antenna »

To w takim razie wiadomo cos na temat kiedy P. Patrycja zmienila stan cywilny?
link
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 21 cze 2005, 12:32

Post autor: link »

Patrycja zmienila stan cywilny bardzo dawno temu. W 1997 lub 1996 roku.
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Teraz, kiedy przez wakacje nie ma Faktów popo³udniowych :cry: mam nadzieje, ¿e Patrycja bêdzie pojawiaÌ siê czêœciej w TVN24 lub mo¿e w g³ównych - bardzo na to liczê. Takiego d³ugiego rozstania chyba nie wytrzymam :!:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MyÂślĂŞ, Âże gdy Ryman pĂłjdzie na urlop, a Âże sÂą Wwakacje to StyÂśce nie bedzie siĂŞ chciaÂło siedzieĂŚ 3 tygodnie w studiu i moÂże chociaÂż na tydzieĂą dadzÂą albo AnitĂŞ, albo co bardziej prawdopodobnĂŞ PatrycjĂŞ, bo ta we wakacje nie ma praktycznie Âżadnej roboty.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

DziÂś w serwisach informacyjnych Patrycja Redo. KalczyĂąska zapowiedziaÂła jÂą na 11. Teraz chyba wtedy nie bedzie M24G, ale pewnie bĂŞdzie w popoÂłudniowych 24G.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

S³uchajcie uw¿am, ¿e Patrycja powinna przej¹Ì Fakty weekendowe, jest chyba jedyn¹ dziennikark¹ Faktów, która prowadzi ten program (A*tomat siê nie liczy), bêdzie dobra w Fakatch w weekend.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

ZwÂłaszcza, Âże Patrycja Redo za czasĂłw Lisa prowadziÂła Fakty w weekendy i byÂło fajnie.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

troche bez Âżycia Pati w TVN24. DziÂś i wczoraj w poÂłowkach i koĂączÂącym DzieĂą MAGAZYNIE o 17.30
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wczoraj Patrycja Redo w Magazynie 24 Godziny powiedziaÂła: "Za niecaÂłe ponad 4 godziny". :lol:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Oj, kaÂżdemu moÂże siĂŞ zdarzyĂŚ wpadka :)

Patrycja Redo, wedÂług mnie bardzo dobrze spisuje siĂŞ jako prowadzÂąca dzieĂą na Âżywo, choĂŚ w przeciwieĂąstwie do innych dziennikarzy TVN24 ma niewielkie doÂświadczenie w pracy w telewizji informacyjnej.

Zgadza siê, prowadzi Fakty popo³udniowe, prowadzi³a kiedyœ Fakty g³ówne i Magazyn 24 godziny o 21:00 jednak praca nad programem-magazynem, który emitowany jest raz dziennie jest zupe³nie inna od pracy nad serwisami informacyjnymi, w których na bie¿¹co trzeba reagowaÌ na to co aktualnie dzieje siê w Polsce i na œwiecie.

Ps. Wczoraj ogl¹daj¹c Magazyn 24 zdziwi³em siê, ¿e prowadzi go Partycja Redo, normalnie magazyn o 17 prowadzi osoba, która w dniu na ¿ywo prowadzi po³ówki czyli serwisy o x:30, a Redo prowadzi³a przecie¿ serwisy o pe³nych godzinach....
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

nowa twarz Patrycji :)

Obrazek
Obrazek
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

http://tvn.pl/6402,1152378,nasze.html
prowadzÂący: Justyna Pochanke, Bogdan Rymanowski, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak
Fantastycznie, Âże dodali wreszcie Kajdanowicza i Marciniaka, ale gdzie siĂŞ podziaÂła Patrycja Redo. :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:
prowadzÂący: Justyna Pochanke, Bogdan Rymanowski, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak
Fantastycznie, Âże dodali wreszcie Kajdanowicza i Marciniaka, ale gdzie siĂŞ podziaÂła Patrycja Redo. :?
ja teÂź chyba w czwartek byÂłem na stronie TVN-u i chciaÂłem coÂś sprawdzic w opisie FaktĂłw i zdziwiÂło mnie to Âże jest Werner a nie ma Redo :?
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

MoÂże przeszÂła na staÂłe do TVN 24? JeÂżeli tak, to bardzo dobrze, bĂŞdzie jej wiĂŞcej! Prowadzenie tylko FaktĂłw PopoÂłudniowych to dla niej zdecydowanie za maÂło!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To byÂłaby dla niej degradacja. :] A tak w ogĂłle to ktooÂś te Fakty prowadziĂŚ musi i Patrycja Redo nadaje siĂŞdo tego bardzo dobrze. Jestem przekonany, Âże po prostu zapomnieli o niej. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości