Patrycja Redo-Łabędziewska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

po dÂługiej nieobecnoÂści Patrycja Redo w koĂącu pojawiÂła siĂŞ w Dniu Na ÂŻywo.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

tak widziaÂłem jÂą :) trochĂŞ jakby inna fryzurka :d wyglÂąda Âświetnie.. wreszcie maÂła zmiana w tym dotychczas monotonnym Dniu Na ÂŻywo
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Chyba bije rekordy urlopĂłw, nie byÂło jej zapisaÂłem i policzyÂłem. RĂłwno 4tyg, wow.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

zgadza siĂŞ... dÂłuuuuuugi urlop patrycja miaÂła :) teraz czas do pracy ;P
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No to sibie wypoczeÂła:):)

Teraz powinna sioê wzi¹œÌ ostro do pracy powinna podzieliÌ siê tak jedentydzieù ona a drugi Anita w "Faktach", jak by niemia³a dyzuru w TVN-nie po po³udniu to by prowadzi³a popo³ufniowy magazyn "24 godziny" w TVN24.
Wróciłem!!
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

ZnalazÂłem kiedyÂś na pewnej stronie (nie pamiĂŞtam na ktĂłrej) zdjĂŞcie newsroomu TVN24 z ciekawej perspektywy z PatrycjÂą Redo i z kimÂś jeszcze, ale nie wiem kto to, w koĂącu w TVN24 pracuje duÂżo ludzi. Oto zdjĂŞcie, szkoda Âże tak kiepsko widaĂŚ Patrycje.
Obrazek
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Patrycja dziÂś prowadzi serwisy w Poranku :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

To chyba byÂł jej porankowy debiut. Notabene to dobrze, Âże w TVN24 uelastycznia siĂŞ dyÂżury. Nie, Âże Patrycja Redo to DzieĂą na ÂŻywo, a Anna KalczyĂąska to Poranek.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

ogl¹da³em poranek odpocz¹tku i musze powiedzieÌ, ¿e by³o ciekawie ale g³ównie dlatego, ¿e serwisy prowadzi³a tym razem Patrycja Redo.. œwietnie da³a sopbie radê... :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jestem lekko zdziwiony. Patrycja Redo ju¿ 5 dzieñ z rzêdu na wizji. Od poniedzia³ku do œrody mia³a "Fakty", a od czwartku do dziœ serwisy. Wczeœniej Patrcyja Redo nie by³a a¿ tak "przepracowana". Tak w oĂłle to urlop ma chyba Marta Kuligowska.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Troche capsow Patrycji z dzisiejszego wydania "Faktow" popoludniowych :D :D :D :
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Strona 1 | Strona 2 <-- niestety czarno-biaÂłe

Obrazek

i krĂłtnie info o tacie Patrycji

Po krĂłtkiej, ale ciĂŞÂżkiej chorobie zmarÂł w czwartek rano (18 XII 2003) wiceprezes Polskiego ZwiÂązku Bokserskiego, sĂŞdzia klasy miĂŞdzynarodowej AIBA i EABA, Ryszard Redo. Dwukrotnie jako sĂŞdzia uczestniczyÂł w igrzyskach (Seul 1988 oraz Barcelona 1992). ÂŻyÂł 58 lat. Pogrzeb odbyÂł siĂŞ w sobotĂŞ (20 grudnia) o godzinie 13.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ulicy Artyleryjskiej w Bydgoszczy
Na wniosek Ministra Edukacji Narodowej za zas³ugi dla rozwoju sportu, za dzia³alnoœÌ spo³eczn¹ w 2002r. zosta³ odznaczony Z£OTYM KRZY¯EM ZAS£UGI
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Eee.. jesteÂś pewien, Âże to tato Patrycji :?: Nie byÂło widaĂŚ po niej ÂżaÂłoby :roll:

Patrycji wczoraj nie byÂło, a dzisiaj wrĂłciÂła z chrypÂą :sad: Kilkakrotnie zaÂłamywaÂł jej siĂŞ gÂłos podczas trwania faktĂłw.
WiĂŞc juÂż siĂŞ moÂżna domyÂślaĂŚ, dlaczego nie byÂło jej wczoraj: albo przeziĂŞbiÂła siĂŞ na nartach, albo wczoraj prĂłbujÂąc uruchomiĂŚ silnik samochodu ... no i wczoraj musiaÂła siĂŞ podkurowaĂŚ. Ale nie do koĂąca siĂŞ udaÂło :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Tak, to Jej tato, kliknij sobie w ostatnim poÂście na poprzedniej stronie na wywiad z PatrycjÂą. Tam masz wszystko napisane.

Pozdrawiam
wuwaldi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 24 sty 2006, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wuwaldi »

Patrycje jest OK., zwÂłaszcza w wywiadach. Jest mÂądra i Âładna. Nie powinna siĂŞ marnowaĂŚ w Faktach, powinna byĂŚ w TVN24 i prowadziĂŚ wywiady.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości