[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adik1148 »

To byłoby dobre dla X FACTOR'a , aby przenieśc go na jesien 2014 :) lepsza ogladalnosc , wiecej czasu na szukanie 4 jurora i mozliwośc zrobienia większej liczby odcinków (adekwatnie do 4 jurora ) :)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

TZG i XF mają to samo studio, Transcoloru.
Liczą się tylko Fakty.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: tomalapt »

OMG... Transcolor ma kilka hal produkcyjnych...! TAK TRUDNO TO POJĄĆ?!
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: po31 »

Też tak mi sie wydaje że 6 edycja Mam talent będzie ostatnią i rzeczywiście może być taka sytuacja że X factor zostanie przesuniety na jesień 2014, a wiosną 2014 powrót Tańca z gwiazdami :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

tomalapt pisze:OMG... Transcolor ma kilka hal produkcyjnych...! TAK TRUDNO TO POJĄĆ?!
Transcolor ma DWIE hale produkcyjne. TVN korzysta tylko z jednej z nich - większej. I to tam był nagrywany Taniec z Gwiazdami na jesieni i X Factor na wiosnę. Z mniejszej hali korzystało TVP2 nagrywając Kocham Cię Polsko. W mniejszej hali nie zmieściłoby się ani studio Tańca ani X Factora. Zaś Mam Talent nagrywane jest od lat w hali Farat Filmu, także proszę, nie publikuj niesprawdzonych informacji.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: po31 »

A z kąd taka wiadomość o powrocie You can dance na wiosne 2014????
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Nayma »

To żadna wiadomość, po prostu jasnowidz nam się trafił.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Potwierdzenie: jak dowiedziały się nieoficjalnie wirtualnemedia.pl "Taniec z Gwiazdami" wraca wiosną przyszłego roku, prawdopodobnie w odświeżonej formule, obsadę poznamy w grudniu. Wraca mistrz! :D
Liczą się tylko Fakty.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adik1148 »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/na ... -gwiazdami

nowi uczestnicy juz w grudniu ? O.o jak to ?
brzmi to tak jakby program mial sie rozpoczac w styczniu ;D czyżby próby ustawiania ramowki zima ? :) byloby swietnie !
o przygotowaniach do project'u runway też mowili , ze zaczna we wrzesniu ;d zapowiada sie interesujaca zima w tvn'ie ;d
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Bardzo się cieszę z powrotu "Tańca" :D Mam nadzieję, że nie wróci duet Urbańska-Józefowicz, a tym bardziej Fraszyńska. Może powrót Urbańskiego? Mógłby prowadzić razem z Szulim :) Liczę na parę zmian, które pojawiały się w ostatnich zagranicznych edycjach, których w Polsce zabrakło. Nie liczyłbym na to, że program wystartuje w styczniu - najwcześniej w lutym i to wydaje się prawdopodobne. I szczerze mówiąc też widziałbym "X Factor" jesienią 2014 w miejscu "Mam Talent", któremu po prostu dałbym jedną jesień przerwy albo przesunął na wiosnę.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: felek »

Tak jak przypuszczałem już wiosną wróci TzG. Na przesunięcie Mam Talent bym nie liczył, bo jest to wciąż najpopularniejszy talent show w Polsce.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: lukaszbialas »

Jeśli chodzi o prowadzących to faktycznie może będzie powrót Huberta Urbańskiego, a może Andrzej Sołtysik poprowadzi kolejną edycję? Co do prowadzącej trudno powiedzieć. Plotkarskie media spekulują, że Szulim może zatańczyć. Powrót do ''Tańca z gwiazdami'' oznacza, że TVN znowu stawia na wysokobudżetowe produkcje. Jesienią pojawi się przecież też ''Project Runway'' i prawdopodobnie 4 edycja X Factor. Dawno nie było w TVN trzech dużych programów rozrywkowych w jednym sezonie, więc być może kończy się powoli kryzys na rynku reklamy.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: sybic »

No proszę… śmierdzący kotlet jedna z większych szmir TVN Made in Miszczak będzie odgrzewany.
Ciekaw jestem jakież to gwiazdy wystąpią… może Wojciech Drabicz?
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Możesz być pewny, że Ty dostaniesz propozycję : )
Liczą się tylko Fakty.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: lukaszbialas »

Kilka razy TVN próbował namówić na udział w programie ówczesną gwiazdę TVNu Szymona Majewskiego wtedy nie wyrażał zgody. Tym razem moim zdaniem może wyrażać chęć. Nie jest chyba tajemnicą, że był brany pod uwagę jako prowadzący nowego programu TVP1 - "Świat się kreci" oraz "Pytania na śniadanie" w TVP2, ale ostatecznie TVP nie zdecydowała się na współpracę z Majewskim. Na program w Polsacie po występie w Sopocie też nie ma co liczyć, więc udział w ''Tańcu z gwiazdami" wydaje się jedyną szansą na powrót Szymona Majewskiego do telewizji, chociaż na powrót do TVN też się nie zanosi.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości