[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kakao8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 12:42

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kakao8 »

Jak tylko skończył się TZG po tych 7 latach, byłam pewna, że nie chcę już tego więcej oglądać. Ale taka duża przerwa dała od tego formatu odpocząć i teraz chętnie się do tego wróci. Ciekawe, czy Perfekcyjna się zgodzi?? byłoby pięknie....
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: po31 »

Oabiwam się że gdy Taniec z gwiazdami wróci na wiosnę to raczej tak na 1 sezon, tak mi sie wydaje dlatego, że nie szukujmy sie nie ma juz tyle chetnych gwiazd na udział w programie

_________________________________________________________________________________________________________________________

Ale też mam nadzieje że tak jak przy wcześniejszych edycjach będzie możliwość zakupu biletu na widownie? Bo wybieram sie do Tańca z gwiazdami już od dawna i nie miałem okazji, a chcialbym zobaczyc na żywo :D
Ostatnio zmieniony środa 21 sie 2013, 21:54 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono 2 posty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: matik »

Jeżeli chodzi o bilety, to raczej nic się nie zmieni ;)
grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: grero89 »

Jezu, znowu ten odgrzewany kotlet.. Beata i Zbyszek muszą gdzieś dorobić :P I znów będą pary w których większymi gwiazdami są tancerzy.. :)
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: wafel »

grero89 pisze:Jezu, znowu ten odgrzewany kotlet.. Beata i Zbyszek muszą gdzieś dorobić :P I znów będą pary w których większymi gwiazdami są tancerzy.. :)
"Beata i Zbyszek" nie byli w jury już w ostatniej edycji ... wątpię, żeby powrócili.
grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: grero89 »

wafel pisze:
grero89 pisze:Jezu, znowu ten odgrzewany kotlet.. Beata i Zbyszek muszą gdzieś dorobić :P I znów będą pary w których większymi gwiazdami są tancerzy.. :)
"Beata i Zbyszek" nie byli w jury już w ostatniej edycji ... wątpię, żeby powrócili.
Fakt, przy tej ilość edycji umknął mi ten jakże istotny fakt.. ;)
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

po31 pisze:Też tak mi sie wydaje że 6 edycja Mam talent będzie ostatnią
Po czym wnioskujesz, że nowa edycja "Mam Talent" będzie ostatnią? Po zapowiedziach widzę, że nowy sezon wcale nie będzie nudny - wręcz przeciwnie.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: po31 »

6 edycja Mam talent! Nie musi być wcale ostatnia po prostu może być przerwa na jakis czas w nadawaniu programu tak jak przy Tańcu z gwiazdami czy przy You can dance, chodzi o to że jeśli wiosną na antenę wróci Taniec z gwiazdami to nie wiadomo czy wiosna pojawi się 4 edycja X Factor i być może stacja bedzie chciała przesunać program X Factor na jesień, a to będzie oznaczało że nie będzie Mam talent!!!!!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Dobra, ale jakby nie patrzeć - to nadal najchętniej oglądany talent-show w Polsce. Nie widzę powodu, by robić przerwę programowi "Mam Talent!".
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: po31 »

To może tak nie będzie, jejku to tyko przypuszczenia. Ale z jednej strony nie wydaje mi się aby stacja TVN miała by postawić na tak duże show jak Taniec z gwiazdami i X Factor w jednej ramówce jeśli Taniec z gwiazdami będzie to obawiam się że może nie być 4 edycji X Factor
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: tomalapt »

Ludzie, dramatyzujecie xd TVN nie zrezygnuje z MamTalent! przy tak dobrych wynikach oglądalności i udziałach...
Jeśli X Factor ma być tak tandetnie realizowany jak dotychczas w naszym kraju, proponuję zamianę owego programu na TzG.
Oliwier
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sobota 27 lip 2013, 18:37

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Oliwier »

Dlaczego to znowu wraca? Nie nawidzę Tańca z Gwiazdami, a lubię naprawdę wiele aktualnych programów TVN (o ile nie wszystkie). Niedorzecznością wydaje mi się reaktywacja formatu (to samo tyczy się You Can Dance). Problem telewizji polega na tym, że wszystkie głupie programy mają ponad 10 edycji, a głupie seriale ponad 1000 odcinków. Większość fajnych programów kończy się po paru edycjach, a seriale nie mają nawet 100 odcinków (godzinnych bo godzinnych, ale mało). Absolutnie nie zgadzam się na przesuwanie X Factora na jesień 2014. TVN na pewno nie jest tak głupi, aby przesuwać jeden z najlepszych programów. Nawet pasowałoby zrobić TzG zimą, ale wszyscy wiemy że to niemożliwe - po pierwsze teraz się tak nie praktykuje - zimą nie ma nowości (ewentualnie premierowe powtórki TVN style itp.), po drugie - za mało czasu. Trzeba by zacząć na początku stycznia, a do wiosennej ramówki zostanie niewiele ponad 8 tygodni. Nie byłoby sensu żeby program zachodził na ramówkę wiosenną, bo wtedy trzeba by zacząć nowy program od połowy (chyba że np. byłoby to YCD i trwało do połowy lipca, ok... :) ). Podobno to już niby potwierdzone, że program wraca wiosną, ale ja chciałbym, żeby to była jesień i program zastąpił wypalony już nieco Mam Talent!.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: matik »

Pamiętaj, że nikt Cię nie zmusza do oglądania TVN w danych godzinach. Ty tego programu nie lubisz, ale znajdą się inni, którzy lubią.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Oliwier pisze:. Nawet pasowałoby zrobić TzG zimą, ale wszyscy wiemy że to niemożliwe.
Zauważ, że najbliższej zimy odbędą się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi do których prawa ma TVP - i to ona raczej zbierze sporą widownię, jeśli chodzi o ten okres.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: sybic »

matik pisze:Pamiętaj, że nikt Cię nie zmusza do oglądania TVN w danych godzinach. Ty tego programu nie lubisz, ale znajdą się inni, którzy lubią.
Nikt nie jest zmuszany do oglądania TV, ale prawie każdy z nas jest na TV skazany i TVN jak i inne stacje dobrze wiedzą i sprytnie to wykorzystują. Do południa pracujemy lub uczymy się. Potem wykonujemy inne zajęcia i zwykle po 19-tej jesteśmy wolni. Media o tym wiedzą i serwują nam swój pasztet, a że jesteśmy zmęczeni oni za nas włączają myślenie. Serwują nam kłamstwa dobrze wiedząc, że widz nie będzie miał czasu ich zweryfikować i to łyknie. Jasne, że można powiedzieć, masz pilota i możesz go użyć, ale jak ktoś od zawsze oglądał jedną stacje to raczej ciężko mu się teraz przestawić. Oczekuje tego co było dawnej… tego nie ma. Ma prawo do oburzenia. Występuje tutaj mechanizm pośredniego zmuszania do oglądania. Tak jak zwierzakowi dajesz najpierw dobrą karmę, a potem podstawiasz gorszą. Inną kwestą jest fakt, że nikt z nas nie jest sam, wszak człowiek jest osobnikiem stadnym. Ogląda więc TV z rodziną. Jeśli w określonych godzinach zawsze był określony kanał to raczej trudno będzie przekonać innych, że trzeba to zmienić. Jest tak nawet gdy wszyscy są przekonani, że program jest do dupy, znajdzie się ktoś kto powie – pooglądajmy trochę, może się rozwinie i będzie jak dawniej… Znów występuje tutaj pośrednie zmuszanie do oglądania.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości