Szymon Majewski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Szymon Majewski

Post autor: sybic »

Z tym TRWAMem to żartowałem.
Ale piersze zdanie z tego artykułu mnie rozbawiło
"Okoliczności spowodowały, że Szymon Majewski stracił serce do TVN..."
Stracił serce?
Toż jeszcze do niego nie dotarło, że widzowie przestali go oglądać bo znudziło im się już patrzenie na człowieka, który robi z siebie idiotę?
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Szymon Majewski

Post autor: rogi »

Ja tam się ciesze, że "SMS" nie znalazł się w jesiennej ramówce TVN-u. "HDw3D" mnie nie zachwyca. Coś mi w tym brakuje.
Dlatego uważam, że czas dla Majewskiego w TVN dobiega końca.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Szymon Majewski

Post autor: Pavloo »

Takie tam z Pudelka :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Szymon Majewski

Post autor: lukaszbialas »

Szymon Majewski zniknie z TVN.
Jak donosi Fakt, stacja TVN podjęła decyzję o zakończeniu emisji programu "Szymon na żywo". Czy satyryka przejmie TVP?
http://rozrywka.dziennik.pl/telewizja/a ... e-tvn.html
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Szymon Majewski

Post autor: arrow2 »

Mówi się trudno. Szymon od jakiegoś czasu nie ma pomysłu na swój program, właściwie wszystko co pokazuje to już było - kabaret, goście w programie, scenki niczym w Mamy Cię. Do tego mało śmieszne i czerstwe żarty. Ten sezon miała ratować emisja na żywo. Niestety i to nie pomogło. Zatem tvn rozstanie się z nim pewnie bez żalu. TVP może i go przyjmie ale pewnie pod warunkiem, że w swoim programie zachowa polityczną poprawność i będzie tonował to co mówi. Bo w TVP taki format jak w tvn nie przejdzie ze względu na ostrzał ze strony polityków, KRRiTV, REM itp.
:arrow: dwa
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Szymon Majewski

Post autor: sybic »

lukaszbialas pisze:Szymon Majewski zniknie z TVN.
Jak donosi Fakt, stacja TVN podjęła decyzję o zakończeniu emisji programu "Szymon na żywo".
ufff...
Jak to dobrze, że nie będzie już tego kretyna w TVN
Super wiadomość!
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Szymon Majewski

Post autor: Pavloo »

Wiadomość od Szymona:
Szymon Majewski pisze:Hej ! Skoro bez przerwy słyszysz , że nie rokujesz, że jesteś do bani i do niczego to w końcu zaczynasz w to wierzyć. Dlatego RZUCAM TO. Jak kulę Majewski.
Szymon.
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
FLEJP
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 17:16
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Szymon Majewski

Post autor: FLEJP »

Pavloo pisze:Wiadomość od Szymona:
Szymon Majewski pisze:Hej ! Skoro bez przerwy słyszysz , że nie rokujesz, że jesteś do bani i do niczego to w końcu zaczynasz w to wierzyć. Dlatego RZUCAM TO. Jak kulę Majewski.
Szymon.
Czyli niby co to oznacza? Obraził się na TVN czy co?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Szymon Majewski

Post autor: sybic »

Niech spada na drzewo!
Won z TVN i z Eski też!
Nie jest w ogóle śmieszny, a wręcz denerwujący!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szymon Majewski

Post autor: matik »

FLEJP pisze:
Pavloo pisze:Wiadomość od Szymona:
Szymon Majewski pisze:Hej ! Skoro bez przerwy słyszysz , że nie rokujesz, że jesteś do bani i do niczego to w końcu zaczynasz w to wierzyć. Dlatego RZUCAM TO. Jak kulę Majewski.
Szymon.
Czyli niby co to oznacza? Obraził się na TVN czy co?
Tu trochę wyjaśnień. Nie żegna się z mediami
http://www.eska.pl/news/szymon_majewski ... eska/35701
Źródło: media2.pl
gruszella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 02 lip 2012, 20:23

Re: Szymon Majewski

Post autor: gruszella »

Szymon pracuje jeszcze dla tvnu czy już z nim skończyli, za ta reklamę dla banku?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szymon Majewski

Post autor: Camilo »

Paweł Łukasik pozwolił mu dzisiaj wygłosić widzom TVN24 krótki monolog. ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Szymon R-ee z By-cy
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: wtorek 11 sie 2020, 04:58
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka

Re: Szymon Majewski

Post autor: Szymon R-ee z By-cy »

Zawsze staram się trzymać realiów i faktów. Ale jak tu trzymać się prawdy, gdy Szymona Majewskiego się osobiście nie zna? No, cóż... Chcę powiedzieć, że utożsamiam Szymona Majewskiego z prowizorką i żartem. Co do pierwszego to objawia się to na przykład: słabym komentarzem, słabym śpiewaniem, słabym wywiadem. Komentarz musi być treściwy i konkretny, a nie ładnie brzmiący i "facebookowy". Z tego co wiem w radiu emitowano kiedyś jakie początki miał Pan Majewski w śpiewie. Tak śpiewać to może każdy, a sztuką jest śpiewać dobrze. Wreszcie wywiady z ludźmi z pierwszych stron gazet to treści w których nie ma nic dla mnie. No i wreszcie ten żart. Przebywać w towarzystwie takiego człowieka to udręka i nieporozumienie. Jestem pewien, że ten człowiek żartuje wszędzie i na każdym kroku. Nawet gdyby przyszedł na Komunię Św. do rodziny pełnej patosu to do kamery rżałby jak koń i robił głupie miny [st]. Możliwe, że pasowałby do kabaretu, że żartowniś z niego klawy, że prowadzi dobrze programy rozrywkowe, ale to nie moja bajka. Nie jestem wrogiem Szymona Majewskiego, ale nie utożsamiam się z nim i wolę Wojewódzkiego, który zna się na muzyce.
Definiuje mnie własna twórczość internetowa, ale oparta na faktach, prawdzie i argumentach. :) W słowie pisanym siła. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości