W sprawie krytycznych komentarzy...

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Artur pisze: A to moÂże dlatego, Âże wszyscy siĂŞ bojÂą wyraÂżania otwartej krytyki, bo w kaÂżdej chwili mogÂą dostaĂŚ bana...
Arturze, chyba nie mĂłwimy o tym samym forum, musiaÂłeÂś to z jakimÂś innym pomyliĂŚ. :neutral:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Maciek pisze:Arturze, chyba nie mĂłwimy o tym samym forum, musiaÂłeÂś to z jakimÂś innym pomyliĂŚ. :neutral:
A widziaÂłeÂś tu, Âżeby ktoÂś napisaÂł To forum jest beznadziejne i do d..y? No nie, moÂże dlatego, Âże tak nie jest, a moze dlatego, Âże jak trzeba siĂŞ podpisac swoim konkretnym nickiem, to kazdy z tego razygnuje :lol: To oczywiÂście Âżart byÂł, wiem, bany dostaja tylko ci, ktĂłrzy przechodzÂą do konkurencji... i Szkapa :evil2:
Ostatnio zmieniony środa 30 mar 2005, 20:41 przez Artur, łącznie zmieniany 2 razy.
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Artur pisze:To akurat dziwne, bo jeÂśli chodzi o kasowanie komentarzy na stronie, to owszem, czĂŞsto siĂŞ to zdarza i proszĂŞ o niezaprzeczanie, bo wiem co mowiĂŞ. Krytyczne komentarze sÂą tam zawyczaj kasowane, albo co najmniej przerabiane na pozytywne (dokÂładnie tak), przez co, jak to ktoÂś kiedyÂś napisaÂł wÂłaÂśnie na stronie "(...)manipulowane jak w Radiu Maryja". Ale tu, na forum, nigdy siĂŞ z tym jak dotÂąd nie spotkaÂłem... A to moÂże dlatego, Âże wszyscy siĂŞ bojÂą wyraÂżania otwartej krytyki, bo w kaÂżdej chwili mogÂą dostaĂŚ bana...
JeÂśli idzie o przerabianie. To byÂło tak: panowie z prĂłbujÂącej z nami konkurowaĂŚ strony zaczĂŞli coÂś pisaĂŚ pod newsami. Pod newsami, bo na forum wstĂŞpu nie majÂą. WiĂŞc jeÂśli nie pomogÂło ich banowanie, bo majÂą zmienne IP, to pomogÂło zmienienie znaczenia ich komentarza. Przestali natychmiast. My z szymciem nie komentujemy newsĂłw na innych stronach/blogach o TVN, chociaÂż byÂłoby siĂŞ z czego poÂśmiaĂŚ (czasu reakcji przede wszystkim, bo niektĂłrzy coraz czĂŞÂściej piszÂą o tym, o czym my pisaliÂśmy tydzieĂą wczeÂśniej).

JeÂśli idzie o forum to:
Spójrz na iloœÌ postów, iloœÌ u¿ytkowników i zawartoœÌ merytoryczn¹ postów na FORUM.tvn.tivi.pl. Potem zobacz jak to wygl¹da na innych forach. Na podobnych stronach. Forum fanów Polsatu nie ma co porównywaÌ. Medianews.com.pl, Satnews i radziozet.net, które po³¹czy³y swoje si³y i stworzy³y wspólne forum jak na razie maj¹ jedn¹ dwudziest¹ tego co tutaj. Nawet s³ynne WirtualneMedia mia³y rocznie 1000 postów, dopóki nie po³¹czyli komentarzy z pod newsów z forum. I dopiero teraz coœ im z tego wychodzi.

WiĂŞc proszĂŞ nie pisaĂŚ, Âże za krytykĂŞ dostaje siĂŞ bana, bo juÂż by tu nikogo nie byÂło, a tymczasem jest prawie 30 tys. postĂłw w dziewiĂŞĂŚ miesiĂŞcy! I podaje siĂŞ nas za wzĂłr forum, gdzie dyskusje toczone sÂą na najwyÂższym poziomie.

WszĂŞdzie indziej userzy ograniczajÂą siĂŞ do dwĂłch, trzech zdaĂą. U nas jest inaczej i jeÂżeli TVN_FAN pisze mi w poÂście: "Tak, zgadzam siĂŞ w zupeÂłnoÂści", to ja mu takie coÂś kasujĂŞ, Âżeby ten poziom utrzymaĂŚ. JeÂśli za chwilĂŞ pisze znowu, to znowu mu to kasujĂŞ. I nawet PW nie ma sensu, jak on podstawowych zasad nie zna.

Forum s³ynne z banowania to na przyk³ad forum drugiego co do wielkoœci serwisu o mediach. Tam mamy admina, który siê uwa¿a za króla, pana i w³adcê i tam jest królestwo - z poddanymi forumowiczami. I te¿ jakoœ to siê wszystko krêci z najbardziej zarozumia³¹ i zadufan¹ w sobie administracj¹ œwiata. I powiem Ci jeszcze, ¿e wiêkszoœÌ z tych du¿ych serwisów wywala takich, którym nie pasuje. Bo tam panuje zasad: "Forum to nie telewizja publiczna, nie ka¿dy musi mieÌ dostêp". Jeœli administrator pokrywa du¿e koszty z tym zwi¹zane przez wiele lat i codziennie musi siê tym zajmowaÌ, pilnowaÌ spraw technicznych, poprawiaÌ b³edy, to jednoczeœnie ma moralne prawo bez ¿adnych wyrzutów sumienia banowaÌ kogo chce i kiedy chce.

SprĂłbuj sam stworzyĂŚ i utrzymaĂŚ forum, ktĂłre rocznie bĂŞdzie miaÂło 35 tys. postĂłw, a z kolejnymi latami pewnie i wiĂŞcej. Wtedy podyskutujemy, bo na razie nie masz o tym pojĂŞcia.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

O Matko Boska!! No, Ty za to jesteœ jak zwykle nieomylny i niezast¹piony! :x WeŸ trochê na wstrzymanie, bo to, ¿e strona ma najwiêksz¹ liczbê odwiedzin nie znaczy wcale, ¿e jest najlepsza. A o forum nic nie pisa³em, wrêcz przeciwnie. A zawartoœÌ merytoryczna momentami wcale nie jest jakaœ powalaj¹ca. I nie pitol mi tu, ¿e kasowane s¹ tylko komentarze (pod newsami na stronie, nie na forum) osób z konkurencji, bo doskonale wiesz, ¿e nie jest to prawda. Z komentarzy usuwane s¹ wszystkie posty, które wyra¿aj¹ krytykê odnoœnie strony, czy zamieszczanej na niej materia³ów i na pewno sobie z tego sprawê zdajesz.
Jestem oburzony :x
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Artur pisze:O Matko Boska!! No, Ty za to jesteÂś jak zwykle nieomylny i niezastÂąpiony! :x
Nie. Takiego czegoœ nie napisa³em i nie sugerowa³em! Premier Belka powiedzia³ swego czasu do pos³ów, ¿e ¿yj¹ chyba na innej planecie. Niektórzy forumowicze chyba tak¿e. Po pierwsze sukces forum to zas³uga wielu osób. Ale odnieœliœmy sukces w swojej dziedzinie, mimo to zawsze bêd¹, tacy jak Ty, którzy uznaj¹, ¿e tu jest Ÿle.
Artur pisze:WeÂź trochĂŞ na wstrzymanie, bo to, Âże strona ma najwiĂŞkszÂą liczbĂŞ odwiedzin nie znaczy wcale, Âże jest najlepsza.
Nie. To, Âże w ciÂągu ostatniego miesiÂąca odwiedziÂło nas 180 tys. unikalnych uÂżytkownikĂłw oznacza, Âże strona jest najgorsza. A ci uÂżytkownicy spadli z nieba i szybko uciekli jak zobaczyli na jakiej zÂłej stronie sÂą. :|

Kamuii, Szymcio jakoÂś to potem wydzieli. Nie wiem jak, mi siĂŞ nie chce...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Tak, Ty i te twoje liczby. Gratuluje dobrego samopoczucia. :x A ja nie uwazam wcale, ze tu jest zle, to Ty sam to wymysliles.
ÂŁukasz pisze:Takiego czegoÂś nie napisaÂłem i nie sugerowaÂłem!
A to, ze czegos takiego nie napisales, to zaden dowod, bo caly czas udowadniasz to i wciskasz innym przy roznych okazjach...
I po co wydzielac, latwiej skasowac, krytyka na tak wspanialym forum jest zbedna...
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŁukasz pisze:
WszĂŞdzie indziej userzy ograniczajÂą siĂŞ do dwĂłch, trzech zdaĂą. U nas jest inaczej i jeÂżeli TVN_FAN pisze mi w poÂście: "Tak, zgadzam siĂŞ w zupeÂłnoÂści", to ja mu takie coÂś kasujĂŞ, Âżeby ten poziom utrzymaĂŚ. JeÂśli za chwilĂŞ pisze znowu, to znowu mu to kasujĂŞ. I nawet PW nie ma sensu, jak on podstawowych zasad nie zna.

zna nie zna?? Sprawa dyskusyjna. W ka¿dym b¹dŸ razie pisze na parunastu forach i nigdzie nie spotka³em siê niegy z tym, ¿eby admini kontrolowali d³ugoœÌ wypowiedzi piszacych na forum. to chyba nie te czasy...
Artur ma racjĂŞ...krytyka jest tu bardzo Âźle widziana i niestety komentarze negatywne sÂą pozostawiane w zdecydowanej mniejszoÂści.
A kochanemu Administratorowi ÂżyczĂŞ w dalszym ciÂągu samozadowolenia takiego jak ma do tej pory!!

A co do PW masz racjĂŞ...
ZIMA
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

ÂŁukasz pisze:I podaje siĂŞ nas za wzĂłr forum, gdzie dyskusje toczone sÂą na najwyÂższym poziomie.
Na najwyzszym poziomie to chyba szczegĂłlnie w tym wÂątku. Ja tylko przypomnĂŞ, ze w regulaminie jest mowa o tym, ze nie wywolujemy nieprzyjemnej atmosfery. Ludzie, opamiĂŞtajta sie!!!! :!:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

TVN_FAN, poczytaj regulamin. BĂŞdziesz wiedziaÂł dlaczego skasowaÂłem. Masz 6 postĂłw. W dwĂłch tematach napisaÂłeÂś to samo (wiĂŞc teraz jednego teÂż Ci skasujĂŞ), a tamte skasowaÂłem bo posty typu "Zgadzam sie" sÂą kasowane. Takie zasady. PobĂŞdziesz tu trochĂŞ, to zrozumiesz...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Artur pisze:Tak, Ty i te twoje liczby. Gratuluje dobrego samopoczucia. :x A ja nie uwazam wcale, ze tu jest zle, to Ty sam to wymysliles.
ÂŁukasz pisze:Takiego czegoÂś nie napisaÂłem i nie sugerowaÂłem!
A to, ze czegos takiego nie napisales, to zaden dowod, bo caly czas udowadniasz to i wciskasz innym przy roznych okazjach...
I po co wydzielac, latwiej skasowac, krytyka na tak wspanialym forum jest zbedna...
CzÂłowieku pierwsza rada "naucz sie pisac bo nie idzie tego czytac". :?

Teraz przejdŸmy do sedna ty chyba masz jak¹œ paranoje co do braku wolnoœci s³owa.
Wiesz ja nie wiem jak to siĂŞ leczy ale napewno jakoÂś siĂŞ da.

I w dodatku czepiesz sie ÂŁukasza jak by nie wiem jak CiĂŞ obraÂżaÂł a to przecieÂż on siĂŞ nad tym wszystkim mĂŞczyÂł i charowaÂł.

Jak dla mnie twoje zachowanie jest bardzo niezrozumia³e i przyznajmy doœÌ g³upie.

I pamiĂŞtaj nawet jak chcesz napisaĂŚ coÂś bez sensu to pisz po POLSKU !
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Przepraszam bardzo szanowny panie nauczycielu? Co tu jest nie po polsku? Bo ja jakoœ nic b³êdnego nie widzê. niby ¿e co? Zdania za trudne i siê nie rozumie? Có¿ przykro mi, nastêpnym razem zanim napiszesz takie g³upoty - pomœl chwilê.
Nauczyciel siĂŞ znalazÂł :mad:
==================================================================
A tak w ogóle, to poprzez to przenoszenie postów wysz³o oczywiœcie, ¿e to ja ca³¹ t¹ awanturê wywo³a³em. Oczywiœcie to nieprawda, bo ja odpowiedzia³em tylko na tê uwagê TVN_FAN, odnoœnie kasowania jego postów. I napisa³em tylko, ¿e owszem na stronie czêsto siê to zdarza³o (na pewno), zdarza (nie wiem), ale, ¿e na forum jak dot¹d nic takiego nie zaobserwowa³em. To £ukasz zacz¹³ mi dopiero wmawiaÌ jakieœ straszne pretensje pod adresem Jego i forum. Dlatego siê trochê unios³em. A wcale nie by³o to moim zamiarem, ale dzisiaj od rana mam z³y dzieù i to wcale nie dlatego, ¿e poranek prowadzi³a akurat Anitka :lol:
Przepraszam i ÂżyczĂŞ miÂłego dnia... teee, raczej nocy...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Artur pisze:OczywiÂście to nieprawda, bo ja odpowiedziaÂłem tylko na tĂŞ uwagĂŞ TVN_FAN, odnoÂśnie kasowania jego postĂłw.


Ale mam nadziejĂŞ, Âże juÂż wszystko jasne i Âże wszyscy rozumiejÂą dlaczego zostaÂło skasowane?
Artur pisze:To £ukasz zacz¹³ mi dopiero wmawiaÌ jakieœ straszne pretensje pod adresem Jego i forum.
Nie wmawiaĂŚ. Po prostu mnie zdenerwowaÂłeÂś. :evil:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ludzie djacie spokuj, ja jeszcze niewgdy nie napisaÂłem co prawda nic na forum ale to nie dlatego, Âże sie boje tylko dlatego , Âże u waÂżam iÂż niema powodu. KiedyÂś siĂŞ troche wkurzyÂłem bo mi zamkneli pare tematĂłw ale tak musi byĂŚ iwszĂŞdzie tak jest tak samo jest u konkurencji. A tak pozatym to czy macie jakies przykÂłady, Âże ÂŁukasz coÂś kasuje czy tylko tak siĂŞ czepiace??
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości