Jak media relacjonują wydarzenia w Watykanie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Poprostu "Plebania" ma ÂśpiegĂłw w Watykanie i wiedzieli o wszystkim wczesniej albo babcia Juzia ma moc teleportacji:)
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Re: chamstwo

Post autor: Kubs »

zadra pisze:
Kubs pisze:Zadra, do lekarza dÂługie kolejki- wiem, ale lepiej siĂŞ wybierz...
jezeli jedyne co masz do zaproponowania to chamstwo i obraÂżanie innych to moze lepiej siĂŞ nie odzywaj, co?
Nie, tylko nudzi i mêczy mnie ju¿ pow¹tpiewanie i kwestionowanie przez np. feministki, któr¹ zapewne jestes, wszystkiego na czym œwiat stoi. Uszanuj to, ¿e dla wiêkszoœci œmierÌ Papie¿a by³a du¿ym prze¿yciem i mo¿e nie koniecznie mia³y ochotê patrzeÌ na Szczukê, M jak Mi³oœÌ tylko w skupieniu i refleksji prze¿ywaÌ to co sie sta³o. Kaza³ ci ktoœ w³¹czaÌ TV?? Lepiej by³o siê przejœÌ do "sióstr", zrobiÌ laleczke Chacky jakiemuœ facetowi i wbijaÌ mu szpilê w dupe. A, i jeszcze jedno- nie przeproszê Ciê za to, ¿e Papie¿ nie by³ kobiet¹- taki kontekst kulturowy...
doktorfaustus1 pisze:1) Kubs :arrow: jak narazie Twoja plotka prowadzi w konkursie na kaczkĂŞ dziennikarskÂą 2005 r. Takie informacje bardzo szybko siĂŞ rozchodzÂą - gdyby byÂło w niej ziarenko prawdy dzisiejsza wyborcza, RZepa lub Se juÂż by o tym tÂąbiÂły. (O emocjach Jacka PaÂłasiĂąskiego i w ogĂłle emocjach w relacjach telewizyjnych innym razem).
Sam zauwaÂżyÂłeÂś, Âże to plotka :) W takim razie czym siĂŞ bulwersujesz??

doktorfaustus1 pisze: 2) A oto fragment PrzeglÂądu:
"Czy polskie media elektroniczne sÂłusznie ograniczyÂły informacje do spraw zwiÂązanych ze ÂśmierciÂą papieÂża?"
Marcin Przeciszewski, dyrektor KAI: Ca³kowicie to rozumiem. ŒmierÌ Papie¿a Polaka jest niew¹tpliwie wydarzeniem historycznym. Media informuj¹ nie tylko o chorobie i œmierci, ale dotykaj¹ wszystkich w¹tków pontyfikatu. S¹ w stanie o tym przypomnieÌ z wielk¹ klas¹. To doskona³a robota dziennikarska i publicystyczna. W gruncie rzeczy ani w Polsce, ani na œwiecie nie dokonuj¹ siê inne wydarzenia tej rangi. Œwiat i Polska ¿yj¹ œmierci¹ Papie¿a, o tym siê mówi publicznie, najwiêksi politycy na œwiecie wydaj¹ deklaracje, œl¹ kondolencje, komentuj¹ pontyfikat. Nie jest to jakaœ specjalna decyzja polityczna zarz¹dów polskich mediów, ale po prostu temat dnia, tygodnia, który w naturalny sposób usuwa wszystko na dalszy plan. To kwestia uczciwoœci i warsztatu medialnego. Obowi¹zkiem mediów jest dostarczanie pewnego produktu, którego oczekuje odbiorca. Nie znam ¿adnych g³osów krytycznych, nie ma ich nawet na forach internetowych. To jest przejœciowe. PóŸniej media wróc¹ do stanu normalnego.
Prof. Miros³aw Karwat, politolog: To przesada. Robi¹ to ci, którzy chcieliby widzieÌ u nas paùstwo wyznaniowe oraz konformiœci. Ogromna czêœÌ tej monotematycznej kampanii odbywa siê na granicy dobrego smaku, ale nie jest to wytwór fanatyków czy choÌby osób naturalnie wierz¹cych, lecz ludzi, którzy chc¹ siê pokazaÌ i epatowaÌ nadgorliwoœci¹. Skutki tego bêd¹ ¿a³osne, bo powa¿na sprawa zaczyna siê przekszta³caÌ w parodiê. Media oferuj¹ nam wizjê pêpka œwiata w Polsce, a wyznawcom religii uniwersalistycznej oferuj¹ megalomaniê narodow¹ i zaœciankowe kompleksy. Pomija siê nawroty tsunami, problemy palestyùski i iracki, polskie problemy spo³eczne. To znakomita okazja, by odpocz¹Ì od wysi³ku intelektualnego. Politykom z nieba spad³o, ¿e nie musz¹ uwa¿aÌ, przemawiaj¹ unisono, nikt o nic ich nie pyta. Ale potem i tak wszyscy po chrzeœcijaùsku rzuc¹ siê sobie do gard³a. Media krêc¹ sobie sznur na w³asn¹ szyjê, utrwalaj¹c w wielu ludziach infantylizm i brak ciekawoœci.
Brawo, strzeliÂłeÂś sobie samobĂłja- TVP, podobnie jak inne stacje, rĂłwnieÂż dawaÂła 24/24 PapieÂża. Ta wspaniaÂła TVP... eh, ja na twoim miejscu zastanowiÂłbym sie nad sensem dalszej egzystencji :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kubs chyba równie¿ na g³ówkê dzisiaj upad³eœ.
W ktĂłrym momencie strzeliÂłem sobie samobĂłja????? Chyba nie przeczytaÂłeÂś tych wypowiedzi do koĂąca. ZamieÂściÂłem to po to, aby przerwaĂŚ bezsensownÂą dyskusjĂŞ i pokierowaĂŚ jÂą na troszeczkĂŞ inny tor - tj prĂłby oceny postĂŞpowaĂą mediĂłw. LiczyÂłem, Âże ktoÂś podchwyci temat i zaczniemy rozmawiaĂŚ o tym, czy rzeczywiscie naleÂżaÂło podawaĂŚ inne informacjie - np o Iraku, a moÂże sÂłusznie ograniczono siĂŞ tylko do teamtyki zwiÂązanej z Janem PawÂłem II. Czy moÂżna byÂło puÂściĂŚ serial i np przerwaĂŚ go reklamami? Bynajmniej nie zamierzaÂłem "dokopaĂŚ" Âżadnej ze stacji, tym bardziej, Âże wszystkie postÂąpiÂły wedÂług tego samego wzoru.
Jak chesz to dalej prowadŸ bezsensowne k³ótnie i dyskusje, z których nic nie wynika...
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: chamstwo

Post autor: zadra »

Kubs pisze:
zadra pisze:
Kubs pisze:Zadra, do lekarza dÂługie kolejki- wiem, ale lepiej siĂŞ wybierz...
jezeli jedyne co masz do zaproponowania to chamstwo i obraÂżanie innych to moze lepiej siĂŞ nie odzywaj, co?
Nie, tylko nudzi i mêczy mnie ju¿ pow¹tpiewanie i kwestionowanie przez np. feministki, któr¹ zapewne jestes, wszystkiego na czym œwiat stoi. Uszanuj to, ¿e dla wiêkszoœci œmierÌ Papie¿a by³a du¿ym prze¿yciem i mo¿e nie koniecznie mia³y ochotê patrzeÌ na Szczukê, M jak Mi³oœÌ tylko w skupieniu i refleksji prze¿ywaÌ to co sie sta³o. Kaza³ ci ktoœ w³¹czaÌ TV?? Lepiej by³o siê przejœÌ do "sióstr", zrobiÌ laleczke Chacky jakiemuœ facetowi i wbijaÌ mu szpilê w dupe. A, i jeszcze jedno- nie przeproszê Ciê za to, ¿e Papie¿ nie by³ kobiet¹- taki kontekst kulturowy...
Âśrednio mnie interesujÂą twoje nudy i mĂŞczarnie! obstawia zresztÂą, Âże innych tez. nic nie usprawiedliwia braku kultury i odsyÂłania do lekarza kogoÂś tylko dlatego, Âże nie jestes w stanie pojÂąc pewnych rzeczy.

twoje stereotypy na temat feministek, wiecej mĂłwiĂŚ o tobie niz feminizmie, nie mam wiĂŞc zamiaru prostowac tych bzdur. Dowcip z papieÂżem - cienki.
Co do szacunku dla wiekszosci to mam go a¿ nadmiarze, problem, ze mnie sie nie szanuje w tym kraju. Jesli komuœ w kontemplacji, smutku i zadumie przeszkadza³ zazwyczaj nadawany program móg³ lub mog³a nie w³¹czaÌ telewizora. Ciekawa to zreszta zaduma i refleksja do której niezbêdny jest telewizor (do tego z tym samym programem na ka¿dym kanale) 8)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jestem tego samego zania po co puszczaÌ by³o ca³y czas filmy i wiadomoœci o Papie¿u skoro mo¿na by³o pusciÌ Ciao Darwin, jak¹œ strzelankê pare mordobic albo program z nadmiarem przekleùstw... Dlaczego stacje w tym dniu nie nada³y normalnych wiadomoœci ? chêtnie obejrza³a bym retrospekcje z kolejnego mordesrtwa albo dowiedzia³a siê kogo okradli nasi politycy... Co tam Papie¿... z reszt¹ tylko przeszkadza³y te programy w odbiorze reklam...!!!!
Android <3
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe poczytajcie sobie to :lol: tak to dzia³a nasza propagadowa si³a po³¹czonych mediów... jedynie Rydzyk mówi³ prawdê :D http://info.onet.pl/1,15,11,11595601,32 ... forum.html
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Re: chamstwo

Post autor: Kubs »

zadra pisze:
Âśrednio mnie interesujÂą twoje nudy i mĂŞczarnie! obstawia zresztÂą, Âże innych tez. nic nie usprawiedliwia braku kultury i odsyÂłania do lekarza kogoÂś tylko dlatego, Âże nie jestes w stanie pojÂąc pewnych rzeczy.
Poprostu mĂŞska, szowinistyczna Âświnia, nie prawdaÂż :?: :?:

twoje stereotypy na temat feministek, wiecej mĂłwiĂŚ o tobie niz feminizmie, nie mam wiĂŞc zamiaru prostowac tych bzdur. Dowcip z papieÂżem - cienki.
Co do szacunku dla wiekszosci to mam go a¿ nadmiarze, problem, ze mnie sie nie szanuje w tym kraju. Jesli komuœ w kontemplacji, smutku i zadumie przeszkadza³ zazwyczaj nadawany program móg³ lub mog³a nie w³¹czaÌ telewizora. Ciekawa to zreszta zaduma i refleksja do której niezbêdny jest telewizor (do tego z tym samym programem na ka¿dym kanale) 8)
Droga zadro, aleÂż ja nie mam nic przeciwko feministkom- co wiĂŞcej, jestem za absolutnym rĂłwnouprawnieniem, bo nie widzĂŞ powodu, dla ktĂłrego ja mam harowaĂŚ kiedy w tym czasie kobitki siĂŞ obijajÂą nakÂładajÂąc kolejnÂą wartwĂŞ lakieru na paznokcie. Moje stereotypy biorÂą siĂŞ z osobistych, bardzo nieprzyjemnych kontatkĂłw z femnistkami, po ktĂłrych zostaÂło we mnie przekonanie, Âże jedyna normalnÂą femiistkÂą jest Kazimiera Szczuka. Reszta, ehhhh...... ale nie o tym mowa.

Co do programu- jesteœ w wielkim b³êdzie jeœli myœlisz, ¿e stacje w czasie przed i po œmierci Papie¿a powinny nadawaÌ normalny program. Wiesz, nie bêdê przytacza³ masy argumentów, bo jesteœ chyba na tyle inteligentn¹ osob¹, ¿e sama bez problemu mo¿esz je znaleŸÌ. Dla mnie to jasne jak s³oùce, ¿e w takim szczególnym dla rzeszy Polaków czasie tv zrezygnowa³a z durnych programów na rzecz programu wspominkowego o Ojcu Swiêtym.
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

widzĂŞ powodu, dla ktĂłrego ja mam harowaĂŚ kiedy w tym czasie kobitki siĂŞ obijajÂą nakÂładajÂąc kolejnÂą wartwĂŞ lakieru na paznokcie.
bardzo zabawne... masz niesmaowite poczucie humoru KUBS !!!
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Informacje o PapieÂżu na stronach iTVP

Ponad milion pobraù materia³ów archiwalnych TVP o Papie¿u na stronach http://www.itvp.pl Interaktywnej Telewizji Polskiej (iTVP) odnotowano od 4 kwietnia - od chwili ich uruchomienia.

Na stronach http://www.itvp.pl zamieszczono wybrane, filmowe materiaÂły archiwalne dotyczÂące Jana PawÂła II, transmisjĂŞ z pogrzebu PapieÂża oraz koncert "W hoÂłdzie Ojcu ÂŚwiĂŞtemu" z krakowskich BÂłoni. Same uroczystoÂści pogrzebowe Ojca ÂŚwiĂŞtego obejrzaÂło (na Âżywo i po ich zakoĂączeniu) okoÂło 60 tys. internautĂłw.

Transmisja zosta³a przeprowadzona w ramach projektu Telewizji Interaktywnej - iTVP przy wykorzystaniu najnowszych osi¹gniêÌ technologicznych. ATM S.A. - operator sieci ATMAN - dostarczy³ nieodp³atnie ³¹cza œwiat³owodowe i urz¹dzenia sieciowe. Poznaùskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe udostêpni³o nieodp³atnie sieÌ Pionier umo¿liwiaj¹c korzystanie ze stron iTVP m.in. oœrodkom naukowym, naukowym sieciom miejskim i akademikom.

Projekt badawczo - wdroÂżeniowy iTVP obejmuje wszelkie dziaÂłania zwiÂązane z uruchamianiem telewizji interaktywnej, udostĂŞpnianej przez Internet. Do 2007 r. projekt ten ma przyczyniĂŚ siĂŞ do stworzenia ogĂłlnokrajowej platformy dla dystrybucji telewizji interaktywnej.(DJ)

http://www.tvp.pl
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: chamstwo

Post autor: zadra »

Kubs pisze:
zadra pisze:
Âśrednio mnie interesujÂą twoje nudy i mĂŞczarnie! obstawia zresztÂą, Âże innych tez. nic nie usprawiedliwia braku kultury i odsyÂłania do lekarza kogoÂś tylko dlatego, Âże nie jestes w stanie pojÂąc pewnych rzeczy.
Poprostu mĂŞska, szowinistyczna Âświnia, nie prawdaÂż :?: :?:
nie! stereotypowe myslenie i brak wiedzy nie ma nic wspĂłlnego z pÂłciÂą.
Kubs pisze:Droga zadro, aleÂż ja nie mam nic przeciwko feministkom- co wiĂŞcej, jestem za absolutnym rĂłwnouprawnieniem, bo nie widzĂŞ powodu, dla ktĂłrego ja mam harowaĂŚ kiedy w tym czasie kobitki siĂŞ obijajÂą nakÂładajÂąc kolejnÂą wartwĂŞ lakieru na paznokcie. Moje stereotypy biorÂą siĂŞ z osobistych, bardzo nieprzyjemnych kontatkĂłw z femnistkami, po ktĂłrych zostaÂło we mnie przekonanie, Âże jedyna normalnÂą femiistkÂą jest Kazimiera Szczuka. Reszta, ehhhh...... ale nie o tym mowa.

Co do programu- jesteœ w wielkim b³êdzie jeœli myœlisz, ¿e stacje w czasie przed i po œmierci Papie¿a powinny nadawaÌ normalny program. Wiesz, nie bêdê przytacza³ masy argumentów, bo jesteœ chyba na tyle inteligentn¹ osob¹, ¿e sama bez problemu mo¿esz je znaleŸÌ. Dla mnie to jasne jak s³oùce, ¿e w takim szczególnym dla rzeszy Polaków czasie tv zrezygnowa³a z durnych programów na rzecz programu wspominkowego o Ojcu Swiêtym.
no cĂłz, warto przepracowac stereotypy, nawet kiedy ich trwanie bazuje na wÂłasnym doÂświadczeniu. Poza tym na tyle inteligentny chÂłopiec jak ty powinien wiedzieĂŚ, Âże uogĂłlnianie wÂłasnego doÂświadczenia na caÂła ludzkosĂŚ jest -hm, hm - delikatnie mĂłwiĂŚ niepowaÂżnie i Âśrednio dobrze Âświadczy o tobie.
Ja w kaÂżdym razie staram sie nie uogĂłlniaĂŚ i nie zakÂładam, ze wszystkie osoby o nicku "kubs" to ignoranci ;-)

co do durnych programĂłw - zgadzam sie, warto je wyrzuciĂŚ bez wzgledu na ÂśmierĂŚ papieÂża czy jej brak. Nalezy robic wszystko by byÂły same dobre programy, ktĂłre moÂżna nadawaĂŚ zawsze :D
amen :D
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hehe, nawet okrasc sie dadza 8)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A to s¹ tacy których okraœÌ siê nie da ?? Ciekawe...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Wiesz ArO, bÂądÂź co bÂądÂź kamera (ktĂłra nie jest sprzĂŞtem prywatnym tylko sÂłuÂżbowym) i to jeszcze taka ktora kosztuje 100 tysiecy PLNĂłw :shock: :shock: powinna byĂŚ oczkiem w gÂłowie operatora. A tu wydaje mi sie, Âże wdarÂła siĂŞ rutyna...
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

O proszĂŞ - Dworak siĂŞ nie chwaliÂł.
Ale z drugiej storny to normalne - w ostatnim Pressie napisali, Âże za pilnowanie sprzĂŞtu usatwionego pod KlinikÂą Gemelii (i samego miejsca dla reportera) stacje pÂłaciÂły 100 Euro za jednÂą noc.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości