TV4

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

TV4

Post autor: michal641 »

Obrazek
TV 4 rozpoczê³a nadawanie 1 kwietnia 2000 r. Od pocz¹tku swego istnienia "Czwórka" adresowana jest do widzów wymagaj¹cych, otwartych na nowoœci i aktywnych. Widownia TV 4 to g³ównie mieszkaùcy miast w wieku 16-49 lat, o zarobkach i wykszta³ceniu powy¿ej œredniej, o zrównowa¿onym udziale kobiet i mê¿czyzn. Sygna³ stacji, za pomoc¹ nadajników naziemnych, sieci kablowych i satelity dociera do 66,8 % gospodarstw domowych w Polsce. Program TV 4 to interesuj¹ca oferta filmowa, inteligentna rozrywka, ciekawe propozycje dla mi³oœników sportu oraz urozmaicona publicystyka. W maju 2003 roku stacja odœwie¿y³a swój wizerunek i wprowadzi³a na antenê szereg nowych programów rozrywkowych, reporta¿owych i kulturalnych. Kontynuacj¹ tych zmian by³a nowa oprawa stacji oraz kolejne nowoœci w 2004 i 2005 roku
http://www.tv4.pl


Ja nie lubiĂŞ tej stacji i dlatego uwaÂżam, Âże skoro powstaÂła pierwwszego kwietnia byÂła po prostu Prima Aprilisowym Âżartem.

ChociaÂż ostatnio zainteresowaÂł mnie opis jednego programu: Dezinformacje. jeszcze go nie oglÂądaÂłem, ale moÂże byĂŚ ciekawie
niedziela, godz. 14.30
powtĂłrka: wtorek, godz. 22.10


"Dezinformacje" to parodia programĂłw informacyjnych, bĂŞdÂąca jednoczeÂśnie humorystycznym komentarzem do aktualnych wydarzeĂą z dziedziny polityki, ekonomii i obyczajĂłw.
W cotygodniowym wydaniu obok doœÌ niezwyk³ej prezentacji wydarzeù, nie zabraknie pogody i studia sport, w którym prezentowane bêd¹ nie znane jeszcze widzom dyscypliny sportowe. W programie tak¿e lista przebojów oraz k¹cik kulinarny "Zgaga" wybitnych dietetyków Jean-Paula i Jean-Pierre'a Autorem programu i jego prowadz¹cym jest Maciej Kraszewski.
Obrazek
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A ja nawet lubie...mimo iÂż ma ona powiÂązania a wÂłaÂściwie naleÂży do Polshitu.
Ceniê j± za takie produkcje w³asne jak SZTUKATERIA <niestety teraz tj. od pó³ oku z godzin wieczornych w tygodniu przeniesionana poranek sobotni> VIP, MODNA MODA <pocz±tkowo program tragiczny ale dzi¶ dobry nawet> i show Kryszaka pod nazw± nie pamiêtam. Program reweacyjny i nie wiadomo dlaczego zdjêty. mo¿e dosta³ on propozycje od TVP i wybra³ wiêksz± kase. ALe jego proram by³ ¶wietny. Tematyka, go¶cie by³y ciekawe i wyczekiwa³em ka¿dy kolejny odcinek. Nie lubiê DAJE S£OWO ale trzyma siê juz d³ugo wiêc ma popularno¶æ widocznie. Stacja ma³± ale stworzy³a niez³± kopie FAKTÓW TVN twrz±c Dziennik. I dzi¶ osoba Iwony Kutyny jest co raz lepiej znana i dostrze¿ono jej talent. J± i pare reporterów jak Beata Grabarczyk.
Swego czasu nastÂąpiÂł gwaÂłtowny spadek widowni ktĂłra oscylowaÂła u progu 5% a kiedys raptownie spadÂła do okoÂło 2 i co dziwi mnie po dziÂś dizeĂą nie odbiÂło siĂŞ to wielkim echem. UwaÂżam Âże lepszÂą milei rmaĂłfke i taki program -jedyny w pl tivi- SZTUK@TERIA powinien byĂŚ chociaz raz powtarzany w porze wieczornej a nie w poranny weekend.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Fusiak pisze:skoro tvn ma kolka i inne badziewie
Badziewie??:mad:

Wydaje mi sie, ze te kolka to jednak nie jest badziewie tak jak np na TVP2 czy TVP1...
Ostatnio zmieniony czwartek 07 kwie 2005, 17:17 przez michal641, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To ma znaczyĂŚ, Âże taka jest jego opinia. Nie zachowuj siĂŞ jak rozwydrzony dzieciak, ktĂłremu ktoÂś zabraÂł zabawkĂŞ. Nie jesteÂśmy ani w cyrku ani w sejmie.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a kiedy.......?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

no ten program :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

"Dezinformacje", które teraz lec¹ na TV 4 to nowa seria ju¿ kiedyœ nadawanego programu. Stara seriê kilka lat temu emitowa³ Polsat-Komedia. Moim zdaniem by³a znacznie lepsza. Wtedy ogl¹da³em ten program niemal na³ogowo, teraz widzia³em jeden odcinek i mi siê odechcia³o. Zdecydowana wiêkszoœÌ skeczy z programu to scenki ze starych odcinków odœwie¿one i nagrane z innymi aktorami (nie zmieni³ siê tylko prowadz¹cy)! Tak jest chocia¿by w przypadku k¹cika kulinarnego. Szkoda, bo co tu du¿o mówiÌ - ich nowe wersje s¹ w porównaniu do orygina³u mizerne (gra aktorska, oprawa), a ich scenariusz niemal niczym siê nie ró¿ni. Niektóre skecze by³y wyj¹tkowo dobre i ich ju¿ chyba nie uda siê tak samo fajnie powieliÌ. Czasem na szczêœcie w programie pojawia siê jakiœ ciesz¹cy oko materia³ archiwalny ze starych odcinków, ale to za ma³o. :( W pierwszym odcinku archiwalnymi materia³ami by³y min. walka "bokserska" i mecz "tenisa sto³owego" :lol:. Kto widzia³, ten wie, o czym mówiê. ;)

Stare odcinki wyprodukowane produkowane byÂły do 1999 roku przez firmĂŞ Adam Production, nagrywane w TrĂłjmieÂście z udziaÂłem miejscowych aktorĂłw. UzupeÂłniane humorystycznymi piosenkami zespoÂłu "Supertajni", ktĂłrego liderem byÂł autor programu. ZresztÂą prowadzÂący przedstawiaÂł siĂŞ w dawnej serii jako Stefan Rekin. ;) Najlepszymi skeczami ze starej serii, ktĂłre do dziÂś pamiĂŞtam byÂły parodie talk-show "Na kaÂżdy temat" i "Nie do wiary" oraz np. zlot ludzi, ktĂłrym wydaje siĂŞ, Âże sÂą BogusÂławem WoÂłoszaĂąskim. ;) Nie brakowaÂło teÂż humoru sÂłownego - rebusĂłw w stylu sÂłynnego juÂż programu "KOC" z TVP 2.

BTW: fragmenty starych odcinkĂłw nadawaÂł jakiÂś czas temu Polsat 2 International w formie takich przerywnikĂłw pokazywanych kilka razy dziennie.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

To skoro to odgrzewane kotlety tylko pod innym logo teraz...to ja pytam sie po co i dlaczego likwidujÂą to co byÂło najlepsze w tej stacji. DÂłuÂższe kilka miesiĂŞcy nadawali show Kryszaka nt obecnych wydarzeĂą polycznych w kraju wraz zapraszanymi goÂścmi (politykami, ekspertami politycznymi itp.) Owszem. OdszedÂł on do TVP ( a raczej powrĂłciÂł po odejÂściu niesprzyjajÂącej mu wÂładzy), ale sÂą inne pozycje ktĂłre pojawiajÂą siĂŞ i znikaj Âą. Albo przesuniĂŞcie SZTUKATERII z wtorku k24 na sobote rao. PrzeieÂż to zabĂłjkstwo dla tego -wyjÂątkwoego programu. OdkÂąd pora zmieniona zostaÂła i nie ma powtĂłrek wieczorami czy nocÂą widizaÂłem moÂże jeden odcinek.
Z kolei show Kryszaka nie opuœci³êm ani jednego.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

wszystko o tv4

Post autor: salladyn »

Przepraszam ale muszĂŞ to powiedzieĂŚ.Dezinformacje sÂą potworne.Dowcip w nich jest tak siermiĂŞÂżny i ciĂŞÂżki Âże moÂżna nim kogoÂś zabiĂŚ.Nazwa i formuÂła programu brzmiaÂła obiecujÂąco i wiele siĂŞ po niej spodziewaÂłem a niestety dostaÂłem goÂścia ktĂłry serwuje mi humor z pomiĂŞdzy "Jestem jaki jestem" a "ÂŚpiewajÂące fortepiany".HORROR
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
eSSo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 21 sie 2005, 07:51
Lokalizacja: WaWa
Kontakt:

Czy TVN powinien pozwaĂŚ TV4 za plagiat?

Post autor: eSSo »

Moim zdaniem zdecydowanie TAK!!

Obejrzyjcie sobie program "Kasa na bank" w TV4 a sami zauwazycie ze jest on identyczny jak "Wykrec Numer" na TVN! Grafika ekranowa jest prawie taka sama tylko ze jest z drugiej strony (jakby odbicie lustrzane) i ma inne barwy. Muzyka, sztuczne okrzyki, dzwieki tez prawie identyczne.... nawet jest tam "Wolna Linia" tylko jakos inaczej sie to nazwa (aczkowiek bardzo podobnie, jednak juz mi wylecialo z glowy jak :roll: ). Jednym slowem ¯ENADA DO POTÊGI!
Sami sobie to cos obejrzyjcie jutro o 11:15 to sie przekonacie jak TV4 siegnelo tym posunieciem dna kompletnego...

Jak ktos bylby tka mily to moglby umiescic pare Capsow dla porownania ;)

Pozdrawiam!

PS: TVN moglby spokojnie skierowac sprawe do sadu o plagiat....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak widzialem ten teleturniej i jest bardzo podobny do "Wykrec numer" tym co napisal eSSo a takze musza odkrywac jakies loga z 16 pol dziwny zbieg okolicznosci :? :roll: My tak sobie mozemy nazwac plagialem ale nie wiem czy ten teleturniej na TV 4 nie jest realizowany na licencji :roll: hmmm.... :roll:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

czy tvn powinien pozwaĂŚ tv 4

Post autor: salladyn »

Moim zdaniem w tak debilnych teleturniejach typu call tv nie da wymyÂśliĂŚ nic nowego.Do rozpuku Âśmieje siĂŞ oglÂądajÂąc za to TVN GRA.Tam prezenterki wcale ic nie mĂłwiÂą :shock: :lol: Zobaczcie sobie,po prostu rewelka :wink: Bardzo lubiĂŞ tvn i rozumiem Âże musi siĂŞ z czegoÂś utrzymywaĂŚ ale z tego typu teleturniejami wyjazd do TVN GRA.

P.S. JeÂśli teleturniej na tv 4 jest robiony na licencjii to moga pozwaĂŚ najwyÂżej licencjonodawce :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
eSSo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 21 sie 2005, 07:51
Lokalizacja: WaWa
Kontakt:

Post autor: eSSo »

No i wszystko jasne... wydawca programu na TV4 jest ta sama firma co na TVN :shock: czyli oba programy sa na tej samej licencji....
Ale mimo to glupie to strasznie, ze na konkurencyjnych kanalch sa 2 prawie identyczne programy... ktos powinien sobie chyba jeden odpuscic albo go zmienic :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

eSSo pisze: ktos powinien sobie chyba jeden odpuscic albo go zmienic :wink:
No to TV 4 bo to ta telewizja zobaczyla ze TVN na nich zarabia i postanowila tez takie cos miec u siebie :roll: i tez dlatego ze TVN na swojej antenie juz od jakiegos czasu ma te teleturnieje, a na TV 4 niedawno pojawila sie "Kasa na bank"( :? ).
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

bezzznadziejne sa te programy strata kasy i tyle
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość