TV4

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i przyzwoita pora - 22 w czwartki. Wczeœniej myœla³em, ¿e dadz¹ po 23 co by³oby b³êdem. :roll: A tak wszystko mi pasuje. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

A mi sie wersja zagraniczna tego programu nie podobaÂła, to jest program, ktĂłry nie zrobi wielkiej furory. No i realizacja TV4 moÂże byĂŚ sÂłaba. A pora doÂśc dobra.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi wersja, ktĂłrÂą nadawaÂł Polsat siĂŞ podobaÂła i jestem bardzo ciekawy jak bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ "Zamiana Âżon".
Greg Haus pisze:to jest program, ktĂłry nie zrobi wielkiej furory.
No to wiadome. ;) W TV4 nie ma szans raczej zrobiĂŚ furory. :roll:
Greg Haus pisze:No i realizacja TV4 moÂże byĂŚ sÂłaba.
Ale nie musi. 8) RadziÂłbym powstrzymaĂŚ siĂŞ z ocenÂą do 7 czerwca. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

No pewnie, Âże poczekamy - zobaczymy. Ale jakoÂś bardziej cieszybym sie z Big Brothera :P
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Od dzisiaj nowa oprawa graficzna czwĂłrki.
CzwĂłrka zmienia siĂŞ na jesieĂą. KanaÂł ma juÂż nowy logotyp, a takÂże nowÂą oprawĂŞ graficznÂą. – Ten sezon bĂŞdzie dla nas przeÂłomowy – zapowiada Piotr Fajks, prezes CzwĂłrki. Zmianom w stacji ma towarzyszyĂŚ kampania wizerunkowa, ktĂłra rozpocznie siĂŞ juÂż wkrĂłtce.
We wtorek o godz. 7.00 widzowie mogli zobaczyĂŚ juÂż nowÂą oprawĂŞ graficznÂą CzwĂłrki. ZmieniÂł siĂŞ rĂłwnieÂż logotyp, ktĂłry stanowi teraz cyfrĂŞ 4.

– BĂŞdziemy stacjÂą, ktĂłra dostarczaĂŚ bĂŞdzie inny program. Chcemy stworzyĂŚ nowy brand, ktĂłry bĂŞdzie oznaczaÂł nowy rodzaj widzenia telewizji – tÂłumaczy Piotr Fajks.

CzwĂłrka zapowiada takÂże kampaniĂŞ reklamowÂą, ktĂłra ma promowaĂŚ zmiany w stacji oraz nowe produkcje.
Nowy logotyp:
Obrazek


ÂŹrĂłdÂło: medialink.pl
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Ptr15 pisze:Od dzisiaj nowa oprawa graficzna czwĂłrki.
CzwĂłrka zmienia siĂŞ na jesieĂą. KanaÂł ma juÂż nowy logotyp, a takÂże nowÂą oprawĂŞ graficznÂą. – Ten sezon bĂŞdzie dla nas przeÂłomowy – zapowiada Piotr Fajks, prezes CzwĂłrki. Zmianom w stacji ma towarzyszyĂŚ kampania wizerunkowa, ktĂłra rozpocznie siĂŞ juÂż wkrĂłtce.
We wtorek o godz. 7.00 widzowie mogli zobaczyĂŚ juÂż nowÂą oprawĂŞ graficznÂą CzwĂłrki. ZmieniÂł siĂŞ rĂłwnieÂż logotyp, ktĂłry stanowi teraz cyfrĂŞ 4.

– BĂŞdziemy stacjÂą, ktĂłra dostarczaĂŚ bĂŞdzie inny program. Chcemy stworzyĂŚ nowy brand, ktĂłry bĂŞdzie oznaczaÂł nowy rodzaj widzenia telewizji – tÂłumaczy Piotr Fajks.

CzwĂłrka zapowiada takÂże kampaniĂŞ reklamowÂą, ktĂłra ma promowaĂŚ zmiany w stacji oraz nowe produkcje.
Nowy logotyp:
Obrazek


ÂŹrĂłdÂło: medialink.pl

nooo logotyp zajefajny starajÂą sie i to na serio bardzo pozytywna zmiana wizerunku niczym z kopciuszka /troche hiperbnolizuje :P
TVN innowacja i nowoczesność...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Logotyp owszem - na zdjĂŞciu prezentuje siĂŞ Âładnie, natomiast na ekranie juÂż nie za bardzo. Jest biaÂły, taki niedorobiony jak loga Tele5 i Poloni1. Mam nadziejĂŞ, Âże coÂś z tym zrobiÂą.

Poza tym... faktycznie - najwiĂŞcej zmian tej jesieni bĂŞdzie w wÂłaÂśnie w CzwĂłrce i ten sezon moÂże byĂŚ dla tej stacji przeÂłomowy.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

nie wiecie kiedy beda wÂłatcy much?:P
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

WkrĂłtce w TV4 nowy serial ''Regina''.
W paŸdzierniku na antenie Czwórki pojawi siê nowy serial "Regina", z Dominik¹ Osta³owsk¹ w tytu³owej roli. Jest to opowieœÌ z pogranicza serialu obyczajowego, thrillera i horroru, z domieszk¹ elementów mistycznych.

W g³ównych rolach wyst¹pi¹ m.in. Olgierd £ukaszewicz, Halina £abonarska, Kinga Preis i Miros³aw Baka. Re¿yseruje Teresa Kotlarczyk, a autorem zdjêÌ jest Witold Adamek.

Serial "Regina" bĂŞdzie nadawany we wtorki i Âśrody o godz. 21:00.
ÂźrĂłdÂło: dziennikarze.info
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a to przecieÂż stary "news"
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Od paÂździernika w CzwĂłrce nowy program rozrywkowy:
W paŸdzierniku na antenie Czwórki pojawi siê nowy polski program rozrywkowy - "Adam kontra Mi³osz". Widzowie bêd¹ mogli œledziÌ zmagania pary przyjació³: Adama Brakowskiego i Mi³osza Strzelczyka.

Adam – gorÂąca gÂłowa, wyzwania podejmuje jeszcze zanim siĂŞ pojawiÂą. MiÂłosz przeciwnie – ostroÂżny, sceptyczny i zawsze peÂłen wÂątpliwoÂści. W kaÂżdym tygodniu przyjaciele wyzywajÂą na pojedynek w coraz bardziej dziwacznych konkurencjach. Wszystkie chwyty sÂą dozwolone.

Emisja od 1 paÂździernika 2007 r. w telewizyjnej CzwĂłrce, w poniedziaÂłki o 22.10. Widzowie za pomocÂą Internetu bĂŞdÂą mogli zgÂłaszaĂŚ propozycje zakÂładĂłw.
ÂźrĂłdÂło: medialink, dziennikarze.info
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no to moze byc ciekawe, jakas nowoœÌ, czwórka raczy widzów now¹ jakoœcia
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

I jeszcze jedna nowoœÌ, tym razem przede wszystkim dla paù:
Telewizyjna CzwĂłrka wprowadza do swojej ramĂłwki nowy popoÂłudniowy program dla kobiet "maÂła Czarna". Utrzymany w konwencji talk-show projekt poprowadzi Katarzyna Montgomery, byÂła redaktor naczelna magazynu "VIVA!".

Od poniedziaÂłku do czwartku o 17.30 Katarzyna Montgomery zaprosi do rozmowy dwie bystre, ciĂŞte komentatorki. Przy maÂłej czarnej bĂŞdÂą rozmawiaĂŚ o tym, o czym myÂślÂą kobiety, a o czym czasem nie mĂłwiÂą mĂŞÂżczyznom.

Katarzyna Montgomery ka¿dego dnia tygodnia bêdzie prowadzi³a program wespó³ z inn¹ dwójk¹ paù (sta³ych komentatorek, wspó³prowadz¹cych ). Panie rozmawiaÌ bêd¹ o problemach, uczuciach i stereotypach dotycz¹cych kobiet czyli o tych wszystkich tematach, które dominuj¹ w typowych "babskich rozmowach" czy na kobiecych forach dyskusyjnych.

Do "maÂłej Czarnej" zapraszani bĂŞdÂą takÂże goÂście specjalni. Zawsze pojawi siĂŞ gwiazda, ktĂłra otrzyma szansĂŞ podzieliĂŚ siĂŞ z widzami swoimi poglÂądami, opiniÂą dotyczÂącÂą tematu danego odcinka. PremierĂŞ nowego formatu przewidziano na 1 paÂździernika.
ÂźrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

W zeszÂłym tygodniu powtarzany (dziĂŞki bogu) serial Roswell - w krĂŞdu tajemnic byÂł na trzecim miejscu wÂśrĂłd pozycji programowych CzwĂłrki. Szkoda, Âże nie mam tego kanaÂłu i nie mogĂŞ oglÂądaĂŚ swojego ulubionego serialu...
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

to sobie ÂściÂągnij z sieci, bo to tylko tv jest na Âświecie ::)
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości