TV4

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Oj no, mam nagrane wszystkie odcinki. Ale oglÂądaĂŚ na Âżywo w telewizji... to jest coÂś! :)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

eee z reklamami? mnie to przyjemnoÂści nie sprawia :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A CzwĂłrka szykuje kolejnÂą nowoœÌ, ktĂłrÂą bĂŞdziemy mogli oglÂądaĂŚ od paÂździernika - tym razem „Happy Hour”.
„Happy Hour” to kolejna propozycja CzwĂłrki, ktĂłra od paÂździernika nadawana bĂŞdzie w czasie najwyÂższej oglÂądalnoÂści. WedÂług zapowiedzi stacji, „Happy Hour” ma byĂŚ codziennym programem rozrywkowym, o charakterze plotkarsko – life – style'owym.
Jak informuje CzwĂłrka, program skierowany jest do odbiorcĂłw „chcÂących odpocz¹Ì od treÂści trudnych i nudnych a zainteresowanych wszystkim tym, co jest trendy”.

Autorzy chcieliby, aby audycja byÂła prowadzona z dystansem, lekko i ironicznie. ZawartoœÌ ma wypeÂłniĂŚ „collage news”, wydarzenia, plotki i komentarze. W programie pojawiaĂŚ siĂŞ bĂŞdÂą takÂże goÂście.

„Happy Hour” poprowadzi MaÂłgorzata Kosik, oraz Wojciech Jermakow. Program bĂŞdzie ukazywaÂł siĂŞ piĂŞĂŚ razy w tygodniu o godz. 19.00” od poniedziaÂłku do czwartku na Âżywo, zaÂś w piÂątek w formule „Happy Hour Weekly”, jako skrĂłt najciekawszych materia³ów z mijajÂącego tygodnia.
Zapowiada siĂŞ coÂś podobnego do pierwszych odcinkĂłw ''Oka na miasto'' :spiewa:

[ Dodano: Czw Wrz 20, 2007 5:28 pm ]
ÂźrĂłdÂło: medialink.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczoraj zadebiutowa³ nowy program TV4 - "Pogromcy hitów". :D Autorzy pokazuj¹ w nim ró¿ne wpadki telewizyjne - czyli to co lubiê najbardziej. Prowadz¹cy mo¿e nie zachwycaj¹, ale ogólnie fajnie wychodzi. :)

Program jest nadawany na Âżywo w poniedziaÂłki i Âśrody o 22:35.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

TV4 ostro promuje swoje prozycje programowe, na billboardach w Szczecienie miesiÂąc temu peÂłno byÂło Big Brothera.. teraz moÂżemy oglÂądaĂŚ plakaty promujÂące "Regine" i "PogramcĂłw hitĂłw" TV4 jest zdecydowanie moim faworytem tej jesieni
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Niestety programu ''Pogromcy hitĂłw'' nie obejrzaÂłem, bo w tym czasie oglÂądaÂłem ''Teraz my!''. Jednak bĂŞdzie moÂżna nadrobiĂŚ zalegÂłoÂści w niedzielĂŞ o 1:20 w nocy. SwojÂą drogÂą program powtarzajÂą w ciekawych godzinach.
NawiÂązujÂąc jeszcze do tego co napisaÂł ''mks'' - bilbordĂłw miejskich CzwĂłrki nie widziaÂłem, przynajmniej tydzieĂą temu w GdaĂąsku.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Billboardy "PogromcĂłw hitĂłw" nijakie sÂą.. ale "Reginy" piĂŞkne.. zdjecie Ostalowskiej w nowej fryzurze.. z tyÂłu stary dom (podobny do zamku jakiegoÂś) wszystko ciemne i napis takÂą dostojnÂą czcionkÂą 'regina" i rogo logo CzwĂłrki, premiera dziÂś o 21..
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

teÂż podobaja mi siĂŞ plakaty reginy
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Mo¿e plakaty ''Reginy'' s¹ ³adne, ale ogl¹dalnoœÌ nie zachwyca, ani nie imponuje.
Nowy polski serial fabularny CzwĂłrki "Regina" nie notuje dobrych wynikĂłw . Cztery dotychczas wyemitowane odcinki produkcji obejrzaÂło Âśrednio 167 tys. widzĂłw, zapewniajÂąc kanaÂłowi 1, 1 proc. udziaÂłu w rynku.
NajwiĂŞkszÂą widowniĂŞ w grupie 4+ miaÂł odcinek wyemitowany 9 paÂździernika, zobaczyÂło go 188 tys. widzĂłw (1, 21 proc. udziaÂłu) - wynika z danych AGB Nielsen Media Research dla Wirtualnemedia.pl. Serial uzyskuje minimalnie lepsze wyniki w komercyjnej grupie 16-49. OglÂąda go w niej Âśrednio 92 tys. widzĂłw, przy udziale w rynku na poziomie 1, 31 proc.
ÂźrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl

OglÂądaÂłem pierwszy odcinek serialu, ale muszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże mnie niczym nie zachwyciÂł :?
Fireman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 18 paź 2007, 08:24

Post autor: Fireman »

Moze ogladalnosc nie imponuje ale z tego co wiem to rosnie. Jesli chodzi o sam serial to podoba mi sie, trzyma w napieciu , pozatym tytulowa regina to ladna laseczka :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie tylko ''Regina'' ma nisk¹ ogl¹dalnoœÌ, ale te¿ ''ma³a czarna'' i ''Happy Hour''.
Nadawane kilka razy w tygodniu nowe programy telewizyjnej CzwĂłrki - 'MaÂła czarna' i 'Happy Hour' - maja mniejszÂą widowniĂŞ niÂż audycje emitowane w tych samych pasmach rok temu. Oba magazyny przegrywajÂą rĂłwnieÂż z propozycjami TVN Siedem.

ÂŚrednia widownia nadawanego od 1 paÂździernika programu "MaÂła czarna" (poniedziaÂłek - czwartek 17.30) wyniosÂła do tej pory 79 tys. osĂłb przy udziaÂłach TV4 w rynku telewizyjnym na poziomie 0,78 proc. (w grupie 4+) i 0,82 proc. (16-49). - wynika z danych AGB Nielsen Media Research.
ÂźrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl
joker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 04 lis 2007, 12:39

Post autor: joker »

Kupili by jakieÂś porzÂądne seriale, a nie produkujÂą badziewie (albo puszczajÂą jakieÂś starocia sprzed 20 lat!), ktĂłrego nikt nie chce oglÂądaĂŚ :/
Jest jeszcze tyle dobrych programĂłw, ktĂłre nie byÂły emitowane w Polsce na szerszÂą skalĂŞ!! Jak by siĂŞ postarali to mieli by szansĂŞ siĂŞ wybiĂŚ... ale jeÂśli wolÂą oszczĂŞdzaĂŚ to ich sprawa...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

KtoÂś w TV 4 wpadÂł na taki genialny pomysÂł:
media2 pisze:- poniedziaÂłek-piÂątek:
od 10:30 do 12:30, od 14:25 do 16:25, po 23:00 i 3:00 (ok. po ok. 3 godz.).
- sobota:
od 11:00 do 13:00, od 16.50 do 19:00, od 23:00 do 2:30, od 4:00 do 6:00.
- niedziela:
od 23:00 do 2:00, od 3:00 do 5:00
Wszystko dotyczy... powtĂłrek "Big Brothera 4.1". :rozglada: W niektĂłre dni nawet 10 godzin powtarzania BB! Takie rzeczy to tylko w TV 4. :devil: :hmm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

aha. :| yyyy nie to mnie lekko wmurowa³o, ogólnie swietlana przysz³oœÌ :shock:
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Nie no BRAWO TV4!! MoÂże lepiej przerobiĂŚ tÂą telewizje na "Big Brother 24h"? :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość