[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

[TVN] Sopot Festival 2007

Post autor: Bartek »

DziÂś tvn24 transmitowal konferencje prasowa tvn w sprawie festiwalu w Sopocie. Chyba chca zrobic niezle show i sie popisac :lol: ReÂżyserem festiwalu zostaÂła Julia Knowles- rezyser m.in. BBC (Top of The Pops) oraz 5 ceremonii MTV Music Awards ( to chyba bedzie niezle, co? ). Znane jest juz logo (dostepne na http://sopotfestival.onet.pl ) - niczego sobie, chociaz moglo byc lepsze. TVN w czerwcu zacznie emisje (jak powiedzial miszczak nawet na staÂłe) programu porannego "Morning Show" (nie bardzo wiem czy to nazwa czy format) z Sopotu w kaÂżdÂą sobote (oczywiscie rano :lol: ). Sopot bedzie trwal 3 dni. Pierwszego dnia bedzie muzyka "miejska", drugiego konkurs - 6 wykonawcow, nowe piosenki, od 2 do 5 minut, 3 bedzie wreczenie nagrod i "FinaÂł". By przyblizyc festiwal tvn zacznie w czerwcu emisje cotygodniowego programu o tymze festiwalu. Rezyser chce uchwycic w scenografii i calym festiwalu zielen wokol sceny - bo jak powiedziala "tego brakowalo poprzednim festiwalom". W wakacje maja sie tez odbyc jakies eliminacje, a w finale z 6 wykonawcami kazdy wykona 2 piosenki: 1 wlasna i 2 - cover-hit ktoregos z poprzednich festiwali. 3 dnia do Sopotu ma przybyc gwiazda zagraniczna - jak powiedzial Walter "ma to byc gwiazda wysokiego formatu". Zapowiada sie wiec ciekawe, zobaczymy co sie spelni :wink:
Ostatnio zmieniony niedziela 02 wrz 2007, 16:57 przez Bartek, łącznie zmieniany 14 razy.
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

A w jakich dniach albo w jakim miesiÂącu ma siĂŞ odbyĂŚ sopot festiwal??
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

2- 4 wrzeÂśnia 2005. Mnie na razie interesujĂŞ najbardziej "morning show". MOÂże po walacjach bĂŞdzie pojawiaÂł siĂŞ codziennie (jak "Kawa czy herbata"). Oby....
MAKEPOVERTYHISTORY
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Festiwal moÂże faktycznie byĂŚ fajny moze nawd leprzy niÂż poprzednie. Ciekawy jestem co to za "gwiazda wysokiego formatu".
Wróciłem!!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

pewnie wszystkie programy zwiazanez festiwalem poprowadzi Oliver Janiak a w prowadzeniu samego festiwalu pomoÂże mu Magda MoÂłek :arrow:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

MoÂłek bĂŞdzie na bank, w koĂącu ma juÂż doÂświadczenie w prowadzeniu Sopotu. Ja zaryzykowaÂłbym stwierdzenie, ze tvn da szanse teÂż innym- np. prezenterkÂą Call TV, byÂłoby Âświetnie jak daliby szanse Gosi Opczowskiej albo Olimpii :wink:
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Obstawiam SÂłtysika (a fe!) i MoÂłek. :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Zobaczymy jak w Tancu z gwiazdami wyjdzie duet MoÂłek&UrbaĂąski. Jesli wyjdzie to jestem pewien ze ta para poprowadzi przynajmniej jeden z koncertow 8)
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

Najlepszy festiwale w Sopocie to by³y w latach 60 - 90 póŸniej byli coraz gorsi wykonawcy teraz te¿ bêdzie do dupy, dadz¹ jakiœ hip-hopowców albo jakieœ Britneye i nie Britneye :P
mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Post autor: mary13 »

A jakie to wielkie gwiazdy bĂŞdÂą , moÂże Ivan i Delfin no bo oczywiÂście pierw wygrajÂą EurowizjĂŞ heheheheh :twisted: , nie no troszke ÂżaryujĂŞ ,obawiam siĂŞ Âże to bĂŞdzie show i dobrze ale Âżeby muzyka chociaÂż byÂła na 2 planie a nie na ostatnim, Âże najwaÂżniejsze tancerki ,oÂświetlenie ......... i nic wiĂŞcej
Pozdrawiam
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Obstawiam na prowadzenie MoÂłek i Janiak Albo MoÂłek, UrbaĂąski. Tapierwsza para sprawdziÂła siĂŞ na wyborach Miss Polonia.
Wróciłem!!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Mimo tych gwiazd ogl¹dalnoœc bêdzie niska. Kiedyœ czyta³em taki artyku³ w którym pisa³o, ze festiwale opolskie i sopockie maj¹ szansê tylko w TVP na du¿¹ ogl¹dalnoœc bo m³odzych te festiwale w ogole nie ciekawi¹. Tez mi siê tak wydaje. Bedzie jak z Fryderykami. Raz zorganizowali, a potem im sie odechcia³o. Tak wiem, ze TVN ma umowe na 5 lat, ale kazdy kolejny festiwal bedzie skromniejszy. Kogo interesuja jakies konkursy o bursztynowego s³owika :?: :D

P.S. Jesli dobrze pamietam to Polsat chcial kiedy organiozowac Opole, ale stwierdzili, ze nikt nie bedzie tego u nich oglÂądaÂł i zrezygnowali.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ArO pisze:Mimo tych gwiazd ogl¹dalnoœc bêdzie niska. Kiedyœ czyta³em taki artyku³ w którym pisa³o, ze festiwale opolskie i sopockie maj¹ szansê tylko w TVP na du¿¹ ogl¹dalnoœc bo m³odzych te festiwale w ogole nie ciekawi¹.
No w³aœnie gwiazdy œwiatowego formatu mog¹ przyci¹gn¹Ì przed telewizory du¿o ludzi, tymbardziej, ¿e po raz pierwzy festiwal odbedzie sie ju¿ w zasadzie po wakacjach, gdy wszyscy bêd¹ w domach :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie mam zamiaru sie k³óciÌ jak to robi¹ niektórzy :P Zobaczymy za kilka miesiêcy.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Logo festiwalu przpomina mi logo ITI cinema (na poczÂątku Vinci ) :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości