Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Coœ mi siê zdaje, ¿e lojalnoœÌ Anity wobec tej stacji weŸmie górê! Niestety!
Niestety nie ma innego wyjÂścia. :cry: Lis ma smoktunowicz a warakomska w wiadomoÂściach napewno jej nie zatrudni. :cry:
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Tylko ¿eby nie skoùczy³a jako prezenterka pogody :? :? :? To bardziej poni¿aj¹ce ni¿ mia³aby znikn¹Ì z telewizji :!: :!: :!:
crede, quod habes, et habes
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

nad czym wy placzecie tvn ja wykreowal i powinna tam zostac jesli odeszlaby gdzies indziej to stracilbym do niej szacunek, tak sie nie robi przynajmniej ja tak niezerobie jakjush dostane posadke w tvnie niezaleznie od tego ile konkurencja chcialby mi zaplacic
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale przecieÂż ona nie musi rezygnowaĂŚ wystarczy, Âże oni zrezygnujÂą z niej a po ostatnich wydarzeniach widaĂŚ wyraÂźnie, Âże Anita nie jest dla nich waÂżna. Dziwne to wszystko i nie logiczne. Najpierw kogoÂś kreowaĂŚ a potem bez Âżadnych przyczyn i wyjaÂśnieĂą wyrzucaĂŚ. Dziwne te kreowanie tvn-u. :cry: :cry: :cry:
Anita przede wszystkim swojÂą osobÂą siebie kreuje choĂŚ moÂże to robiĂŚ na bardzo ograniczonym polu. :cry: :cry: :cry:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja nie sadze ze oni z niej zrezygnuja, bo to poprostu nie byla by oplacalna decyzja anita jest bardzo dobra i oni o tym widza a to ze odeszla z glownego wydania do popoludniowego nie jest niczym zlym, to tesh powinno byc wyroznienie, rozumiem ze po wystepuie w glownych wydaniach ciezko to tak tarktowac, ale trezba to widziec w teb sposob
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Najpierw kogoÂś kreowaĂŚ a potem bez Âżadnych przyczyn i wyjaÂśnieĂą wyrzucaĂŚ. Dziwne te kreowanie tvn-u. :cry: :cry: :cry:
Mo¿e w³aœnie taka jest polityka TVN-u? "WyprodukowaÌ" jak najwiêksz¹ iloœÌ dobrych dziennikarzy by mieÌ siê czym chwaliÌ? Mo¿e dla nich to jakiegoœ rodzaju wyzwanie? Tylko nie bardzo wiedz¹ co z nimi póŸniej robiÌ... :? :? :?
crede, quod habes, et habes
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mocne_ogniwo pisze:nad czym wy placzecie


A co ty byÂś powiedziaÂł, gdyby KaziĂŞ SzczukĂŞ zastÂąpili np. ... Tadeuszem Sznukiem? Albo Wojciechem Pijanowskim? A Kazia, w zamian za to, poprowadziĂŚ miaÂłaby KoÂło Fortuny? No, jakbyÂś siĂŞ wtedy zachowywaÂł?

Zrozum, Âże tvn decyzjÂą o umieszczeniu na miejscu Anity Kajdanowicza, wymierzyÂło jej policzek – mĂłwiÂąc delikatnie!
I b³agam, nie ka¿ nam traktowaÌ obecnoœci Anity w popo³udniowych f. jako wyró¿nienie dla niej (wiem, wiem, mog³o by jej tu nie byÌ wcale), bo po tym, co prezentowa³a w g³ównych, i po tym jak bardzo sprawdzi³a siê w roli prowadz¹cej g³ówne wydania, to co j¹ spotka³o we wrzeœniu jest co najmniej krzywdz¹ce! NIESPRAWIEDLIWE :!: :!: :!: :!: :!:

Tvn jÂą wykreowaÂł - owszem - ale teraz tvn jÂą chowa przed Âświatem, uniemoÂżliwiajÂąc dalszy rozwĂłj kariery! WiĂŞc po co byÂło w ogĂłle zaczynaĂŚ? :twisted: ZrozumieĂŚ to :roll: :?: Ja nie potrafiĂŞ wytÂłumaczyĂŚ innym stwierdzeniem niÂż to: padÂła ofiarÂą nepotyzmu :!:

Szlag mnie trafia, kiedy pomyœlê, ¿e ten zaprogramowany cieÌ, podlizywaniem siê szefostwu wygryz³ Anitê z faktów! Ja naprawdê nie potrafiê znaleŸÌ ani jednego innego powodu, dla którego on, a nie Anita, ma prowadziÌ fakty w weekendy. No i to, ¿e zosta³ ca³y czas reporterem ( :wink: jest nim jeszcze :?: nie wiem, bo faktów ju¿ nie ogl¹dam :twisted: :!: ) te¿ o czymœ œwiadczy :!: To chyba rzadkoœÌ, aby ktoœ by³ jednoczeœnie prezenterem i reporterem!

Cieszy mnie jednakÂże, Âże nigdy nie spotka go zaszczyt poprowadzenia faktĂłw w tygodniu (jeÂśli to moÂżna nazwaĂŚ zaszczytem :wink: ), bo przecieÂż fakty majÂą 3 innych wspaniaÂłych kandydatĂłw na to zaszczytne stanowisko!

A przypomnĂŞ, Âże za czasĂłw, kiedy fakty miaÂły tylko 2 prowadzÂących - AnitĂŞ i Rymana – ten drugi czasami ,,pozwalaÂł’’ Anicie w tygodniu prowadziĂŚ fakty. I przyznajĂŞ, Âże marzyÂłbym o tym, aby tak wÂłaÂśnie wyglÂądaÂł mĂłj tydzieĂą, abym wieczorem, po ciĂŞÂżkim dniu, mĂłgÂł zasi¹œÌ w wygodnym fotelu i ÂłapaĂŚ kontakt ze Âświatem, z rzeczywistoÂściÂą, za poÂśrednictwem Anity i informacji, ktĂłre przekazuje!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Black pamiêtaj, ¿e g³ówn¹ przyczyn¹ odsuniêcia Anitki by³o pojawienie siê Pochanke a kajdanowicz jest tam dziêki znajomoœciom i temu, ze tvn prowadzi politykê antymedialn¹ wsadzaj¹c do takich programów a*u*t*o*m*a*t*a

Mocne ogniow zrozum to i nie pleÌ g³upot, ¿e Anitka w faktach popo³udniowych to jest wyró¿nienie i ¿e oba programy s¹ podobne i maj¹ podobne znaczenie. Wystarczy, ¿e zapytasz siê kogokolwiek na ulicy jaki ogl¹da program i o której godzinie. Ka¿dy wymieni 19 lub 19.30. Fakty popo³udniowe maj¹ podobne znaczenie jak wiadomoœci o 15 czyli ¿adne.
Ka¿da stacja ma g³ówne wydanie programu które ka¿dy zna. Jak do tej pory tego nie zrozumia³eœ to ju¿ nie zrozumiesz. Poza tym który program ogl¹da 4 mln a który trochê ponad milion(a to nawet nie jest pewne) i nie ma tu znaczenia kto te fakty prowadzi.(radzê przeczytaÌ moje wczeœniejsze posty gdzie bardzo dok³adnie wyjaœnia³em znaczenie faktów o 19 i posty innych)
Doktorek moÂże tu wyjaÂśniaĂŚ znaczenie obydwu programĂłw rĂłwnieÂż na przykÂładzie wiadomoÂści.


Lis teÂż byÂł dobry i go wyrzucili. Oni nie lubiÂą za dobrych bo ich siĂŞ bojÂą bo ci najlepsi mogÂą przebiĂŚ innych.

PS:Mam juÂż "Press" z AnitkÂą. Na papierze robi piorunujÂące wraÂżenie. Jest tam jeszcze jedna fotka ktĂłrej nie ma w internecie. Jutro sprĂłbuje jÂą zeskanowaĂŚ. :lol: Wreszcie jest coÂś co co przynajmiej przez chwilĂŞ porpawiÂło mi nastrĂłj. :lol:
Jest jeszcze Anitka w Âłapu capu na pÂłycie ale nie moÂżna tego zapisaĂŚ jako plik. Szkoda bo bym wysÂłaÂł do ÂŁukasza. Wprawdzie jest to bardzo drobna pomyÂłka ale zawsze coÂś.
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

ByĂŚ moÂże to Pochanke maczaÂła palce w "degradacji" Anitki :?: ChciaÂła byĂŚ jedynÂą kobietÂą w zespole i nie mieĂŚ konkurencji (konkurentki) :?: Kobieta kobiecie potrafi zrobiĂŚ wiĂŞksze ÂświĂąstwo niÂż facet :?
crede, quod habes, et habes
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie byÌ mo¿e tylko napewno. :twisted: :twisted: :twisted: O tym ja wiedzia³em z chwil¹ pojawienia siê newsu o pojawieniu siê jej w faktach i nie jest to dla mnie ¿adn¹ nowoœci¹. Tak najlepiej pozbyÌ siê konkurentki i mieÌ pewnoœÌ tego, ¿e nikt nie bêdzie mi zagra¿a³. :twisted: :twisted: :twisted:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Michos dostaÂłeÂś juÂż Pressa? A ja jak zwykle nie! Mam nadziejĂŞ, Âże nie zgubili mojego zamĂłwienia :cry: ChoĂŚ wcale by mnie to nie zdziwiÂło, bo ostatnio mam wyjÂątkowego pecha :cry:

Tak sobie wczoraj pomyÂślaÂłem, Âże w Âżycie Anity juÂż od dÂłuÂższego czasu jest wpisana jakaÂś dziwna epizodycznoœÌ! Poza rajdami oczywiÂście :lol: – to chyba jej najwiĂŞksza Âżyciowa pasja :!:
Chwyta³a siê w ¿yciu najró¿niejszych zajêÌ, ale zawsze to by³o tylko chwilowe, czêsto impulsywne :wink: .
WiĂŞc moÂże i przygoda z dziennikarstwem teÂż niedÂługo okaÂże siĂŞ byĂŚ przeszÂłoÂściÂą i niczym tylko wspomnieniem :wink: :?:
Ale czym innym mog³aby siê zaj¹Ì :?: :?: :?: :?: :?:

PominĂŞ juÂż fakt, Âże czego by siĂŞ nie dotknĂŞÂła, to zamienia w szmaragd!
Z Anity to niez³y geniusz, uczy siê ró¿nych fachów w expersowym tempie! Tylko j¹ podziwiaÌ!
Ma dziewczyna charakterek – szkoda tylko, Âże Pochanke to zauwaÂżyÂła, przelĂŞkÂła siĂŞ i usunĂŞÂła przeszkodĂŞ!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Coœ mi siê zdaje, ¿e lojalnoœÌ Anity wobec tej stacji weŸmie górê! Niestety!
Na razie moÂżemy siĂŞ cieszyĂŚ, Âże caÂłkowicie nam Anity nie zabrali!
ChoĂŚ to Âżadne pocieszenie!

Naprawdê nie mogê wyjœÌ z podziwu dla decyzji tvn-u
no w³asnie niestety te¿ myœlê ¿e Anitka niestety bêdzie wobec tej parszywej stacji lojalna.Myœlê ze powinna wzi¹œc przyk³ad z Worocha i Sobieniowsiego którzy przechodz¹ do polsatu. Ciesze siê ze Anitka jeszcze ca³kowicie nie zniknê³a z ekranu ale bojê siê ze jak za miesiac w³¹cze tvn 24 który ju¿ jutro mi wy³¹cz¹ to nie zobacze Anity.Mia³am nadziejê ze choÌ dzisiaj j¹ w Faktach zobacze alne nie bo mecz.Ciekawe czmu w taim razie nie mog³a wczoraj Fucktów prowadziÌ za Patrycje? Oni myœl¹ zreszta chyba w odniesieniu co do niektórych s³usznie ze jak jej nie bed¹ pokazywaÌ za czêsto to siê fani ucisz¹ ...
Tylko ¿eby nie skoùczy³a jako prezenterka pogody To bardziej poni¿aj¹ce ni¿ mia³aby znikn¹Ì z telewizji
ja siĂŞ obawiam Âżeby oni z niej nie zrobili reporterki tvn24 ...
nad czym wy placzecie tvn ja wykreowal i powinna tam zostac jesli odeszlaby gdzies indziej to stracilbym do niej szacunek, tak sie nie robi przynajmniej ja tak niezerobie jakjush dostane posadke w tvnie niezaleznie od tego ile konkurencja chcialby mi zaplacic
wiesz co brak mi s³ów na takie podejscie jak j¹ qykreowali to co ? to ma siê z nimi mêczyÌ i czekaÌ na medialn¹ smierc w tvn ? gdyby oni byli wobec niej lojalni i dalej kreowali by j¹ na gwiazde to rzeczywiscie post¹pi³a by po chamsku odchodz¹c ale w tej sytuacji ???? sorry bardzo ja bym pozbiera³a zabawki i da³a se spokój
ja nie sadze ze oni z niej zrezygnuja, bo to poprostu nie byla by oplacalna decyzja anita jest bardzo dobra i oni o tym widza a to ze odeszla z glownego wydania do popoludniowego nie jest niczym zlym, to tesh powinno byc wyroznienie, rozumiem ze po wystepuie w glownych wydaniach ciezko to tak tarktowac, ale trezba to widziec w teb sposob
sorry logika wed³ug so³tysika mnie powala jeszcze nie widzia³am zeby ktoœ zejscie na ni¿szy poziom w karierze traktowa³ jak wyró¿nienie. Mo¿e mi wyjasnisz na czym to wyró¿nienie polega ? bo jakoœ chyba orócz ciebie i ³ysego konia nikt tego nie rozumie...
Zrozum, Âże tvn decyzjÂą o umieszczeniu na miejscu Anity Kajdanowicza, wymierzyÂło jej policzek – mĂłwiÂąc delikatnie!
z caÂłeÂś siÂły bez taryfy ulgowej...
Szlag mnie trafia jak na miejscu ANity widzĂŞ A*tomata cholernego jak moÂżna ??? Nepotyzm koteria i cholera wie co jeszcze miaÂło wpÂływ na decyzje tvnowcĂłw...
( jest nim jeszcze nie wiem, bo faktów ju¿ nie ogl¹dam ) te¿ o czymœ œwiadczy To chyba rzadkoœÌ, aby ktoœ by³ jednoczeœnie prezenterem i reporterem!
owszem jest pokazuje sie czasem jak nie prowadzi fucktów ja równie¿ nie ogl¹dam ju¿ Fucktów ale narazie tylko z A*tomatem reszte ogl¹dam g³ównie dla sianeckiego seki i worocha no i Marcina ale tego narazie niestety nie ma.Jak tak dalej pójdzie to przestane Fuckty wogóle ogl¹daÌ bo nie bêdzie dla kogo wszyscy w Polsacie bêda :)
Chwyta³a siê w ¿yciu najró¿niejszych zajêÌ, ale zawsze to by³o tylko chwilowe, czêsto impulsywne .
WiĂŞc moÂże i przygoda z dziennikarstwem teÂż niedÂługo okaÂże siĂŞ byĂŚ przeszÂłoÂściÂą i niczym tylko wspomnieniem
Ale czym innym mog³aby siê zaj¹Ì
now Âłasnie a wydawaÂło by siĂŞ Âże Anita znalazÂła swoje miejsce wreszcie chyba jednak nie...

a i jeszcze jedno ostatnio znalaz³am fajny cytat w necie od razu skojarzy³ mi siê z Anit¹ i sytuacj¹ wokó³ niej.

"I my musimy lecieĂŚ choĂŚ tak bardzo bolÂą skrzydÂła
choÌ przed nami tylko bó³ i zmêczenie
inaczej nawet nam peÂłzaĂŚ nie pozwolÂą
a naszÂą mowĂŞ zamieniÂą w milczenie"


no wÂłasnie oni chcÂą tak jak to powiedziaÂł Wincenty z Robinsona "powinna trzymaĂŚ pysk i sie nie odzywaĂŚ" No wiĂŞc wÂłasnie Anita nie powinna ... bo inaczej jak w tym cytacie powyzej poprostu zniknie z ekranu....
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

dlaczego do cholery JĂŞdrzejowska jest codziennie, a na KalczyĂąskÂą czy Ziemca trzeba czekac do weekendu? ta baba jest straszna i sie nie nadaje :evil: :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

bo ma plecy a raczej dolnÂą ich czĂŞsc dobrze obsadzonÂą ....
a to KalczyĂąska jest wogĂłle ?? dawno jej nie widziaÂłam i juÂż sie baÂłam ze z iej tylko reporterke zrobili
a Ziemiec jest nawet dosĂŚ czĂŞsto :) :oops: :lol: :roll:
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dzisiaj faktĂłw nie byÂło wogĂłle i Anitki wczoraj jak i dzisiaj rĂłwnieÂż. :cry: :cry: :cry:
kamuii i black macie racje w 100%-niestety :cry: :cry: :cry:

Có¿ zosta³o nam tylko czekanie i b³aganie niebios o koniec upokorzeù dla niej i oto aby nie znik³a ca³kowicie ale to jest coraz bardziej pewne.
Bojê siê, ¿e w³¹czaj¹c Anitkê nawet w poniedzia³ek czy wtorek pewnego razu jej nie zobaczê. :cry: :cry: :cry:
Z tego wszystkiego to chce mi siĂŞ jedynie pÂłakaĂŚ. :cry: :cry: :cry:

PS:"Press" wczoraj mi doszedÂł. RadzĂŞ ci black do nich przedzwoniĂŚ bo ja musiaÂłem im telefonicznie o tym przypomnieĂŚ. No wÂłaÂśnie i jak patrzĂŞ na AnitkĂŞ w press to robi mi siĂŞ jeszcze bardzie smutno. Jak do cholery moÂżna wyrzucaĂŚ osobĂŞ z ktĂłrÂą robi wywiad i umieszcza na 1 stronie tak prestiÂżowa gazeta. Takie diamenty siĂŞ trzyma i pielĂŞgnuje a nie degraduje i niszczy. :cry: :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 22 gości