Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Mamy mocno okrojony skład Tinki :lol2: A poza tym, to nas odróżnia od Ciebie, że my rzucamy się w wir przedświątecznych obowiązków :lol2:
Wprawdzie epsztajnek już dał capsy, ale ja zrobiłam, więc po co mają u mnie leżeć odłogiem :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zwróciliście uwagę na ostatnie capsy :> Widać, że patrzycie tylko na Agatę :lol: Czy ten pan z m.in. ostatniego capsa nie wydał Wam się znajomy? :lol2:
:D
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:
TinkiWinki pisze:Uuu, chłopaki tom sę na Was zawiódł. i to bardzo. Kiedyś skrobnąłem jedno zdanie a Wy skrobnęliście ponad 4 strony. Teraz pojawiła się @ i to w całej okazałości a Wy ledwie ponad 2 strony napisaliście. Rozłąka Wam nie posłużyła.
..nie chodzi o zły wpływ rozłąki a o nadmiar świątecznych obowiązków :hyh:
..nie wpadłeś na to :>
..ledwo zdążam kompa odpalić :evil:
nie dwie a trzy strony :lol: no właśnie :lol: ja przed chwilą skończyłem ubijać jajka :devil:
Macie na myśli ten film marzeń , na którym Agatka biega po jakimś pustkowiu w szałowej czarnej sukience w kwiaty i w szałowej fryzurce :lol2: ?? :szalony:

Przepraszam bardzo , ale ja bardzo mało wiem z treści tej relacji :szalony: !! Jestem zachwycony pustynnym outfitem Agatki :szalony: !! Podczas oglądania materiału też byłem :szalony: !! A skutek jest taki ,że poza obrazem nic więcej do mnie nie dotarło :szalony: !!
ja postanowiłem ochłonąć zanim włączyłem telewizor :lol: bałem się, że pod wpływem emocji napiszę coś, czego później będę żałował :lol2:
a teraz - na spokojnie, mogę napisać, że relacja była bardzo interesująca a Agata wyglądała przepięknie i niezwykle kobieco w tej sukience :P
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:Mamy mocno okrojony skład Tinki :lol2: A poza tym, to nas odróżnia od Ciebie, że my rzucamy się w wir przedświątecznych obowiązków :lol2:
Wprawdzie epsztajnek już dał capsy, ale ja zrobiłam, więc po co mają u mnie leżeć odłogiem :D
..nie no wykluczone :lol2:
..tym bardziej że odsłaniasz przed nami nowe fakty :o
..wstrząsające :o :shock: :lol2:
not that kind pisze:Zwróciliście uwagę na ostatnie capsy :> Widać, że patrzycie tylko na Agatę :lol: Czy ten pan z m.in. ostatniego capsa nie wydał Wam się znajomy? :lol2:
..toż to Tomasz :o :shock:
..Agatki boyfriend :o :shock:

..jest razem z nią w Argentynie :shock:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

..toż to Tomasz :o :shock:
..Agatki boyfriend :o :shock:
Dokładnie to samo sobie pomyślałam :lol: nie powiem, że aż tak bardzo zdziwiła mnie jego obecność :lol:
Fajnie, że mogą spędzić razem wakacje :lol2:
:D
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

not that kind pisze:
..toż to Tomasz :o :shock:
..Agatki boyfriend :o :shock:
Dokładnie to samo sobie pomyślałam :lol: nie powiem, że aż tak bardzo zdziwiła mnie jego obecność :lol:
Fajnie, że mogą spędzić razem wakacje :lol2:
a niech mnie kule biją :o to on - ten gość z filmików, który ma wyłączność na Agatkę :lol2:

ciekawe kto płaci za wypoczynek? :lol:
no, to mamy pewność, że Agata się nie nudzi :lol2:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Mokry cienki podkoszulek, zimna woda. Myślałem że jej organizm inaczej zareaguje na koszulce :twisted: A tu nic. Chyba jej organizm też jest powściągliwy
A nie pomyślałeś , że Agata ma pod spodem biustonosz ? Może i nie jesteś zboczeńcem, ale prowokatorem na pewno :devil:
Ciekawe czy dotrze nad morze? :twisted:
Po dzisiejszych widokach możemy oczekiwać już tylko widoków "plażowych" :devil:

Duzy rozmiar, ale przy takich widokach żal jeszcze bardziej zjeżdżać z rozdzielczością :rozglada:
http://www.sendspace.com/file/j19kjy
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..o dzięki :lol2:
..jeszcze raz to cudo zobaczę :lol2:
stajlus pisze:
not that kind pisze:Dokładnie to samo sobie pomyślałam :lol: nie powiem, że aż tak bardzo zdziwiła mnie jego obecność :lol:
Fajnie, że mogą spędzić razem wakacje :lol2:
a niech mnie kule biją :o to on - ten gość z filmików, który ma wyłączność na Agatkę :lol2:
..właśnie popsuł mi się nastrój :<
..poczułem niewysłowioną zazdrość :<
..dlaczego ja nie mam takiego szczęścia :?: :(
ciekawe kto płaci za wypoczynek? :lol:
..mam nadzieję że każdy za swój osobny pokój hotelowy :devil:
no, to mamy pewność, że Agata się nie nudzi :lol2:
..tej pewności nie mamy :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..o dzięki :lol2:
..jeszcze raz to cudo zobaczę :lol2:
epszt -jesteś wspaniały :* !! :lol2: Już zaczynam , idzie wolno -dobrze , to znaczy , ze jakość filmiku będzie super...... bardzo dobra :tanczy: !! Jeszcze raz dzięki :) !!
stajlus pisze:
not that kind pisze:Dokładnie to samo sobie pomyślałam :lol: nie powiem, że aż tak bardzo zdziwiła mnie jego obecność :lol:
Fajnie, że mogą spędzić razem wakacje :lol2:
a niech mnie kule biją :o to on - ten gość z filmików, który ma wyłączność na Agatkę :lol2:
..właśnie popsuł mi się nastrój :<
..poczułem niewysłowioną zazdrość :<
..dlaczego ja nie mam takiego szczęścia :?: :(
No toś nam notka dokonała nie lada odkrycia :lol2: !! :brawa: A Agatka sobie rzeczywiście postanowiła maksymalnie umilić czas spędzony na ziemiach Ameryki łacińskiej :tanczy: !! :lol2: !! :lol2: !! :lol2:
ciekawe kto płaci za wypoczynek? :lol:
..mam nadzieję że każdy za swój osobny pokój hotelowy :devil:
No jak to -oczywiście , że tak jest :lol2: !! Przed ślubem nie mogliby mieszkać w jednym pokoju , bo narażeni byliby na liczne pokusy :lol2:
No nie daj boże Agatka zaczęłaby paradować przed swoim współlokatorem w tej sukience :lol2: !! :szalony:
no, to mamy pewność, że Agata się nie nudzi :lol2:
..tej pewności nie mamy :lol2:
Ejjjhhh :lol2: !! Chyba tę pewność mamy :lol2: !! Zwłaszcza co do wieczorów :lol2: !! A w dzień przecież bardzo interesująca praca jest :lol2: !!
Może i nie jesteś zboczeńcem, ale prowokatorem na pewno :devil:
I to takim , który chciałby za dużo widzieć :devil: !! Ciesz się z tego co masz , bo masz naprawdę wiele , a może nawet coś , na co sobie nie zasłużyłeś :lol2: !!

Nie odnoszę się do zarzutów o wolne nabijanie stron , bo ja robie co w mojej mocy , żeby rozwijać wątek :] !! Czasami muszę zdobywać się na różne wyrzeczenia :] !!
Ostatnio zmieniony sobota 22 mar 2008, 13:50 przez marcinkowsky, łącznie zmieniany 1 raz.
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

epsztajnek pisze:Duzy rozmiar, ale przy takich widokach żal jeszcze bardziej zjeżdżać z rozdzielczością :rozglada:
http://www.sendspace.com/file/j19kjy
59 MB - z moimi łączami będę ściągał całą noc :lol:

ale dam radę 8) bo wiem, że warto :D
i dziękuję :)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Warto warto :lol2: !! Ja mam nadzieję , że szybciej mi pójdzie , bo mam ledwo pół godziny przed sobą :lol2: !!

A później jak się zamelinuję z tym filmikiem , to mnie żywi nie dowołają :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze: No toś nam notka dokonała nie lada odkrycia :lol2: !! :brawa: A Agatka sobie rzeczywiście postanowiła maksymalnie umilić czas spędzony na ziemiach Ameryki łacińskiej :tanczy: !! :lol2: !! :lol2: !! :lol2:
..już wymyśliłem skąd obecność Agaty narzeczonego :lol2:

..bał sie puścić samą taką piękną o latynoskiej urodzie narzeczoną w tłum porywistych latynosów :lol2:
..dużo nie trzeba żeby jakiś ją podkradł :lol2:
..w Polsce jest w miarę bezpieczna - bo Polacy nie są tak impulsywni :lol2:
..nie to co Latynosi :lol2:
No jak to -oczywiście , że tak jest :lol2: !! Przed ślubem nie mogliby mieszkać w jednym pokoju , bo narażeni byliby na liczne pokusy :lol2:
No nie daj boże Agatka zaczęłaby paradować przed swoim współlokatorem w tej sukience :lol2: !! :szalony:
..nie wnikajmy proszę w szczegóły :lol2:
..bo oszaleję do reszty :lol2:
Warto warto :lol2: !! Ja mam nadzieję , że szybciej mi pójdzie , bo mam ledwo pół godziny przed sobą :lol2: !!

A później jak się zamelinuję z tym filmikiem , to mnie żywi nie dowołają :lol2: !!
..ja mam jeszcze 40% do chwileczki zapomnienia :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:
marcinkowsky pisze: No toś nam notka dokonała nie lada odkrycia :lol2: !! :brawa: A Agatka sobie rzeczywiście postanowiła maksymalnie umilić czas spędzony na ziemiach Ameryki łacińskiej :tanczy: !! :lol2: !! :lol2: !! :lol2:
..już wymyśliłem skąd obecność Agaty narzeczonego :lol2:

..bał sie puścić samą taką piękną o latynoskiej urodzie narzeczoną w tłum porywistych latynosów :lol2:
..dużo nie trzeba żeby jakiś ją podkradł :lol2:
..w Polsce jest w miarę bezpieczna - bo Polacy nie są tak impulsywni :lol2:
..nie to co Latynosi :lol2:
no ale przyznasz, że temu całemu Tomaszowi - szczęściarzowi trudno jest się dziwić :lol2:
ja bym postąpił na jego miejscu tak samo :lol2:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:
obieżyświat pisze:..już wymyśliłem skąd obecność Agaty narzeczonego :lol2:

..bał sie puścić samą taką piękną o latynoskiej urodzie narzeczoną w tłum porywistych latynosów :lol2:
..dużo nie trzeba żeby jakiś ją podkradł :lol2:
..w Polsce jest w miarę bezpieczna - bo Polacy nie są tak impulsywni :lol2:
..nie to co Latynosi :lol2:
no ale przyznasz, że temu całemu Tomaszowi - szczęściarzowi trudno jest się dziwić :lol2:
ja bym postąpił na jego miejscu tak samo :lol2:
Ale dobrze skombinowałeś :lol: !! Sam bym nie wpadł na lepszą interpretację tego faktu :lol2: !!
Ejjjjh :D !! Ale chyba nie chodzi o nieufność :> ?? A tylko o to , że on nie chciał Agatki samej zostawić :) !! Bał się , że nie będzie jej miał kto obronić , a przecież w tej argentyńskiej dziczy jest narażona na liczne niebezpieczeństwa :] !! :D Teraz jestem o nią znacznie spokojniejszy :) !! Agatka ma ze sobą swojego anioła stróża :aniol: !!
No i anioła , który zawsze wieczorem moze jej wymasować spracowane chodzeniem stopy :P !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Ale dobrze skombinowałeś :lol: !! Sam bym nie wpadł na lepszą interpretację tego faktu :lol2: !!
..jak sobie jedną telenowelę przypomniałem to wpadłem na to :devil:
..ale nie będę wnikał w szczegóły :lol2:
..nie chcę się zamienić w Tinki'ego Winki'ego :devil:
Ejjjjh :D !! Ale chyba nie chodzi o nieufność :> ?? A tylko o to , że on nie chciał Agatki samej zostawić :) !! Bał się , że nie będzie jej miał kto obronić , a przecież w tej argentyńskiej dziczy jest narażona na liczne niebezpieczeństwa :] !! :D Teraz jestem o nią znacznie spokojniejszy :) !! Agatka ma ze sobą swojego anioła stróża :aniol: !!
..chociaż to :lol2:
..teraz jestem spokojniejszy :)

..ale tego mogłeś już nie dodawać :x
No i anioła , który zawsze wieczorem moze jej wymasować spracowane chodzeniem stopy :P !! :lol2:
..bo od razu sobie inne rzeczy dopowiadam :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:
marcinkowsky pisze:Ale dobrze skombinowałeś :lol: !! Sam bym nie wpadł na lepszą interpretację tego faktu :lol2: !!
..jak sobie jedną telenowelę przypomniałem to wpadłem na to :devil:
..ale nie będę wnikał w szczegóły :lol2:
..nie chcę się zamienić w Tinki'ego Winki'ego :devil:
Nie zniósłbym Cie pod tą postacią :lol2: !! Więc nie przeginaj ze szczegółami :D !! :lol2:
..ale tego mogłeś już nie dodawać :x
No i anioła , który zawsze wieczorem moze jej wymasować spracowane chodzeniem stopy :P !! :lol2:
..bo od razu sobie inne rzeczy dopowiadam :lol:
A to już Twój problem i nie obarczaj nim mnie :lol2: !! Ja jestem grzeczny :lol2: !! :aniol: Ja ograniczam siętylko i wyłącznie do swojej wyobraźni , która sięga najdalej pod prysznic ..... :xx: .... :rozglada: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości