[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

Można już kupić bilety także na widownię "MAM TALENT!". Cena biletów na odcinki półfinałowe to 100 złotych za sztukę. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Re: Mam talent

Post autor: Elek »

Czwarty odcinek bardzo udany... Paulina zaśpiewala wspaniale... gosia nie była az tak wkurzajaca.. a holowni pokazuja coraz mniej:D i dobrze...
wkurzyło mnie tylko przepuszczenie tego calego kamila... bardzo dobrze ze mu pojechali bo rzeczywiscie jest wyjatkowo irytujacy... nie wiem co oni dalej z nim planuja bo mi sie wydaje ze z nim juz nic nie mozna zrobic skoro uzyskal juz dwa tytuly.. wiec po co mu taki program??
billie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 06 paź 2008, 14:10

Re: Mam talent

Post autor: billie »

Wszystkich zwolenników programu serdecznie zapraszam do przyłączenia się do największej społeczności fanów programu Mam Talent.

http://www.mamtalent.socjum.pl


Społeczność rośnie w siłę!

Filmy z najnowszego odcinka są już dostępne. Zachęcamy do oglądania oraz komentowania.

Pozdrawiam :) :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

4 odcinek miał 5 281 687 :D

Zresztą ten tydzień w TVNie był można powiedzieć świetny :lol2: Taniec z gwiazdami z ponad 5 milionową publicznością :)
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Re: Mam talent

Post autor: lukaasz777 »

nie moge znalezdz wynikow za ten tydzien.... czy ktos wie na jakim portalu są bo ja chyba ślepy jestem xD
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

tvn.pl :lol2:
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Mam talent

Post autor: marek110 »

ile bedzie półfinalistów? fakt pisze ze 32 a wikipedia ze 40
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Mam talent

Post autor: Nika »

marek110 pisze:ile bedzie półfinalistów? fakt pisze ze 32 a wikipedia ze 40
40.
A wystarczyło zajrzeć do pierwotnego źródła ---> mamtalent.plejada.pl

I cytuję fragment specjalnie dla tych, którym nie chce się czytac całości:
Kolejnym etapem programu były obrady jurorów, podczas których zostali wybrani półfinaliści programu – 40 najlepszych występów. Czterdziestu półfinalistów podzielonych na 5 grup zobaczymy w kolejnych 5 programach na żywo w studio telewizyjnym. W każdym półfinale – 8 występów. Na tym etapie uczestnicy będą oceniani przez jurorów i widzów, którzy za pomocą sms-ów zagłosują na swoich faworytów. Po raz pierwszy w programie "talent show" widownia zasiądzie w fotelu czwartego jurora.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Odcinek zapowiada się bardzo emocjonująco :lol2: Jestem ciekaw kogo wywalili... Bo jeżeli zostanie tylko 40 osób/grup to znaczy, że wywalili prawie połowę :hmm: Oglądalność może być jeszcze wyższa :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

Adrian ;P pisze:Oglądalność może być jeszcze wyższa :lol:
Dziś niestety może być o wiele gorzej, ponieważ po 20 na Jedynce będzie mecz Polska - Czechy...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Mam talent

Post autor: qmate »

Heh dzisiaj występował ten brzuchomówca, który brał udział w drugiej czy trzeciej edycji Big Brothera (odpadł chyba jako pierwszy). Ale w Mam Talent przeszedł dalej.
//////////
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

Nie podoba mi się, ze przeszli do półfinałów: Ziemowit Świtalski (gra na pianinie - to nic niezwykłego), Marianna Szarykow-Różańska (Paloma, kukurukuku...), Józef Porowski i Irena Adamczyk ("Autostrada" - po prostu dla mnie żenada), PIPES AND DRUMS (gra na dudach, bębnach - nic ciekawego), Filip Piestrzeniewicz ("iluzjonista z latającym stoliczkiem" - ech...), Sebastian Olejniczak (druga Maryla), Jacenty Ignatowicz (gra na liściach - w sumie fajne, ale moim zdaniem byli lepsi, ciekawsi), Piotr Bugzel (Elvis).

Reszta jak najbardziej (lub mniej :lol2: ) na tak. :) Dość sporo osób, które śpiewają, ale nie dziwię się, ponieważ są świetni. :)

Już nie mogę się doczekać pierwszego odcina na żywo! :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Po wczorajszym odcinku czuję lekki niedosyt. Czekałem cały tydzień na wyniki, kogo wywalą, a tutaj tak chaotycznie w kilka minut to wszystko podali. Myślałem, że pierwsza połowa programu to będzie kasting, a druga wybory półfinalistów. Podano to wszystko tak szybko, że sam nie wiem kogo wyrzucili :? Ale teraz trzeba czekać na pierwszy odcinek na żywo, który na pewno będzie świetny :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: pop »

pawell pisze:Nie podoba mi się, ze przeszli do półfinałów: Józef Porowski i Irena Adamczyk ("Autostrada" - po prostu dla mnie żenada)
Tu się nie zgodzę. Dobrze, że przeszli. Jak sami mówili mają dużo utworów - "Autostrada" była na jednym z ostatnich miejsc w ich rankingu :D - więc jestem pewien, że nie raz nas jeszcze zaskoczą i rozbawią. :spiewa: Nie przeszli ci, którzy już niczym by nie zaskoczyli, wręcz przeciwnie - pokazywaliby ciągle to samo, np. babcia Bronia, ta dziewczyna wisząca na szmatach itd.
Bardzo dobrze, że dalej przeszedł Karol Galos zamiast tego drugiego dzieciaka, który jest po prostu zbyt pewny siebie i chyba nie wzbudził także wśród widzów zbyt wielkiej sympatii. Żałuję, że jury wybrało tego drugiego Elvisa, moim zdaniem ten "czarny" był o wiele lepszy.
Jak na razie mam pięciu faworytów: Klaudię Kulawik, tą rudą (nie pamiętam jak się nazywała), Asię Si, "Benedykta XVI" i duet od "Autostrady".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

pop pisze:Nie przeszli ci, którzy już niczym by nie zaskoczyli, wręcz przeciwnie - pokazywaliby ciągle to samo, np. babcia Bronia
Ona pokazała - w przeciwieństwie od "Autostrady" - TALENT, ja jeszcze nigdy nie widziałem, aby ktoś robił coś takiego z kartką papieru. Pani Bronisława pokazałaby, ułożyłaby chyba wszystko co jury czy ktokolwiek by zechciał. To jest niesamowite.

A takich "artystów" jak Ci od "Autostrady" jest w naszym kraju na pęczki. Na szczęście odpadną pewnie w swoim pierwszym odcinku na żywo. :] Szkoda tylko, że zajęli miejsce komuś kto naprawdę ma TALENT i to nie koniecznie babci Broni, ale np. temu młodemu ułanowi czy chłopak, który śpiewał sopranem.

PS. zobacz ile osób opowiedziało się za babcią Bronią :arrow: http://mamtalent.plejada.pl/forum.html? ... VtMDAxLmpz Zupełnie inne opinie są o "Autostradzie". To o czymś świadczy.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości