[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

To ciekawe co teraz jak Weronika odchodzi skrócą tą edycję o 1 odcinek czy za tydzień też ktoś nie odpadnie :?:
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Fan! »

No właśnie. Ciekawe, jak to będzie pamięta ktoś może edycje ze Stachurskim jak to było wtedy edycja była krótsza. Ja przyznam szczerze nie pamiętam, chociaż edycje jak każdą oglądałem z zaciekawieniem :D.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Fan! pisze:Ja przyznam szczerze nie pamiętam, chociaż edycje jak każdą oglądałem z zaciekawieniem :D.
Widocznie nie bardzo.

Najprawdopodobniejszym scenariuszem będzie to, że za tydzień nikt nie odpadnie, a drugą parę pożegnamy w 3 odcinku.
Liczą się tylko Fakty.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: DJ Ice »

E tam :D Najbardziej brakuje jednak Marty Żmudy - Trzebiatowskiej. :D
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

A mnie najbardziej Alana :D , niby się uśmiechają, ale takie poprawne te uśmiechy :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

A mi brakuje Natalii Lesz i Agaty Kuleszy :P
Wtedy w 6 edycji, bo nie przez Stachurski'ego edycja była krótsza, a przez Halinkę Młynkową ;] Bo gdy zrezygnował Stachursky inna para nie odpadła. Zresztą w 6 edycji chyba w sumie się nie skróciło, bo w finale miały być wtedy 3 pary, a przez rezygnację Młynkowej były w finale 2 pary, ale odcinków tak samo 12.
Jak zrobią teraz? Możliwe że dopiero w 3 odcinku ktoś odpadnie, możliwe, że skrócą program do 11 odcinków i jeszcze bardzo mało prawdopodobne że wejdzie nowa para.
Po dzisiejszym odcinku będą kibicował na pewno dalej Dorocie Deląg, Monice Richardson i Dorocie Gardias-Skórze :D Z panów zdecydowanie Jay Delano :) No, ale zobaczymy co będzie dalej :lol2:
Trochę żal mi Maseraka, że tak już w 3 edycji pod rząd opuszcza program tak szybko. No i szkoda, że Czarnecki dostał teraz taką sztywną partnerkę.. Raczej daleko nie zajdą jak z Guzik, Arciuch czy Lesz...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

Ciekawe jaka oglądalność była 8)
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: madziulka »

4,3 mln
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Ta edycja nie przebije oglądalnością poprzedniej, która była zdecydowanie ciekawsza jeśli chodzi o "gwiazdy", na razie jest bardzo nijako :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: DJ Ice »

Może wstrzymajmy się z ocenami. Poprzednia edycja również zaczęła się drętwo, potem było dobrze, żeby nie przesadzić - bardzo dobrze. :]
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Chyba mamy powtórkę z rozrywki (Alana), zakładając oczywiście, że to prawda, Blanka znowu ma tancerza za partnera, Kasprzykowski w przeszłości był :? tancerzem i ma :? nawet klasę C, Alan co prawda też nie był nowicjuszem, ale dużo mówił o tym przed programem, Galiński mu to publicznie ze swojego jurorskiego stołka od pierwszego odcinka co chwilę wypominał, a Bartek nie powiedział o tym ani słowa, do tego mówił, że długo dojrzewał do podjęcia tej trudnej decyzji udziału w programie, oczywiście obycie z tańcem nie pomogło Alanowi dojść do finału, więc Bartkowi też nie musi, o ile ta informacja jest prawdą :mhm:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

DJ Ice pisze:Może wstrzymajmy się z ocenami. Poprzednia edycja również zaczęła się drętwo, potem było dobrze, żeby nie przesadzić - bardzo dobrze. :]
Uważam, że dalej jest drętwo i nie zapowiada się, żeby cokolwiek się zmieniło :neutral: , może to nawet dobrze, że program będzie krótszy o 1 odcinek :P , szkoda, ze dziś odpadła Kasia Krupa z partnerem, którego chyba mało kto kojarzył, poza tym jak widać nie miał takiego poparcia wśród swoich aikidowców jak onegdaj Steve wśród wodniaków :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

Ja najbardziej lubie Dorotę Deląg ale niestety jak widać długo nie zagrzeje miejsca w programie a szkoda.Niestety chyba jest to tez wina Hakiela którego ludzie mają dosyć.A wygrać musi Kasprzykowski choc Dorota Gardias też ładnie tańczy.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Również mam takie podejrzenia w kwestii Kasprzykowskiego :ech: , poza tym Blanka też ma chyba ogromne parcie na wygraną ; podobnie życzę Dorocie , żeby zaszła jak najdalej, ale niefortunnie dobrano Jej partnera, duet Hakiel&Cichopek wyraźnie się przejadł:/
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Trochę za szybko odpadła Dorota, niestety chyba głównie z powodu Hakiela, który nie cieszy się sympatią ostatnimi czasy :evil: , w porównaniu z poprzednią edycją , temperatura tej jest bardzo letnia :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości