[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Mam talent

Post autor: podmark »

Druga edycja liczy sobie 13 odcinków (7 odcinków castingowych, 5 półfinałów i finał). Zwiększenie liczby odcinków relacjonujących castingi siłą rzeczy wymusiło skrócenie czasu trwania odcinka, co moim zdaniem jest dobrym posunięciem.
A - no i w tej edycji zmniejszyła się nagroda dla zwycięzcy - ze 100 tys. euro zjechali do 300 tys. złotych :cicho:
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

W 3 edycji "Britain's Got Talent", którą obejrzałem całą, pierwszy odcinek z castingów trwał bez reklam 1h i 10 minut. Następne były po 43 minuty. Wolę, aby odcinki trwały tak jak w pierwszej edycji polskiej. Może być ich mniej, ale niech będą dłuższe.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

Z jednej strony dobrze że będzie ich więcej, z drugiej jednak szkoda że krótsze. Myślę że uwzględniając Nianię odc. castingowe zakończą się ok. 22 ;/ A potem? Niicc w TV ;/
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Mam talent

Post autor: mfdtv4 »

Jeżeli nie masz żadnych innych kanałów u siebie w telewizji prócz TVNu to rzeczywiście nic nie obejrzysz ciekawego. Na innych kanałach można znaleźć wiele ciekawych pozycji na sobotnie wieczory. Jeżeli lubisz programy rozrywkowe to masz Jak Oni Śpiewają na Polsacie a chwilę po programie Gotowe na wszystko 2 odcinki, na Jedynce filmy (w tym Katyń - 12.09), na Dwójce Festiwal Filmów Fabularnych (19.09) bądź tydzień wcześniej Festiwal Kabaretowy w Koszalinie (do 20:50). Polecam również ciekawe filmy na TVN7 czy też TV4. Jeżeli masz kablówkę to masz mnóstwo kanałów tematycznych, a jeżeli masz satelitę to polecam HBO :tanczy:

Jeżeli nie stać cię na gazetę, to polecam strony poświęcone programowi TV bądź TeleGazetę.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

mfdtv4 pisze:Jeżeli nie masz żadnych innych kanałów u siebie w telewizji prócz TVNu to rzeczywiście nic nie obejrzysz ciekawego. Na innych kanałach można znaleźć wiele ciekawych pozycji na sobotnie wieczory. Jeżeli lubisz programy rozrywkowe to masz Jak Oni Śpiewają na Polsacie a chwilę po programie Gotowe na wszystko 2 odcinki, na Jedynce filmy (w tym Katyń - 12.09), na Dwójce Festiwal Filmów Fabularnych (19.09) bądź tydzień wcześniej Festiwal Kabaretowy w Koszalinie (do 20:50). Polecam również ciekawe filmy na TVN7 czy też TV4. Jeżeli masz kablówkę to masz mnóstwo kanałów tematycznych, a jeżeli masz satelitę to polecam HBO :tanczy:

Jeżeli nie stać cię na gazetę, to polecam strony poświęcone programowi TV bądź TeleGazetę.
No tak. co do JOŚ. Na pewno fajna będzie ta edycja, ale ja w tedy oglądam tylko TVN więc niemam mozliwosci obejrzenia programu chocia ż polsat posiadam.. nieodpowiada mi pora powtórki programu: poniedzieałek rano ;/ GnW - kiedyś mi się to podobało, teraz już nie za bardzo. Mam satelitę ale HBO nie posiadam. Dawanie 30/20 zł za 4 kanały na miesiąc, to gruba przesada, a szczególnie w czasie kryzysu gospodarczego. Za 37,90 zł w CP niema naprqawdę nic interesującego. A szkoda bo to też jakies pieniądze. TVN7/TV4 - fajn e filmy w szczególnosci na TV4 - leciał na wakacjach bodajze "Wallander/er? Nie pamietam dokładnie. Super film.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

No i po pierwszym odcinku 2 edycji. Było naprawdę duże zróżnicowanie talentów. Ale po co tak mieszają ludziom w głowach zmieniając miasta 3 razy w ciągu odcinka. W następnych 6 odcinkach kastingowych i tak będą pokazywane występy z tych miast... No i te reklamy. Powiem szczerze, że dużo bardziej wolałbym jedną 10 minutową reklamę około 21:30 niż dwie 5 minutowe w godzinach 21-22.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Mnie tam reklamy tak bardzo nie przeszkadzały. Odcinek bardzo udany. Klimat z pierwszej edycji utrzymany :lol: . Warto dodać, że druga edycja "Britain's Got Talent" też zaczeła się w helikopterze.

Pomyslałem sobie jeszcze, że fajnie było by zobaczyć cos jak "Britain's Got More Talent", czyli godzinny program po półfniale, pokazujący kulisy programu oraz rozmowy z uczestnikami i jurorami. Tylko, ze taki program musiał by iść na TVN7, a tam z oglądalnościa różnie bywa.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

Wg mnie odcinek przegadany do bólu. Za dużo gadek Prokopa i Hołowni w każdym mieście, mało talentów. Żaden z wybranych występów do pierwszego odcinka mnie nie zachwycił. Liczyłem na więcej, a zawiodłem się bardzo, w dodatku otrzymałem krótszy program, poprzecinany reklamami do bólu. Jednak to nie "Britain's Got Talent".
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

Oczywiście fajny odcinek ale mam pewne ale. Mianowicie tak jak inni mówią - za dużo gadania. Bez sensu było mieszaniie castingów z róznych miast. woleli już wystartiwać w tym tygodniu ba jeżeli robić takie coś. Fajne efekty, ale kadrowania również. Jednak I edycja miała ten klimat czego I odcinkowi brakowało. Może sie rozkręcą ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

Jesteśmy po II odcinku II edycji. Fajnie zaprezentował się przedewszystkim filipińczyk (?!). super śpiewa, mam nadzieję że wkrótce zaprezentuje się z wyższą tonacją głosu a stać go na to. Dwie dziewczyny też fajnie, ale nie zachwycająco. Konga Bonga i Kabasa xD Byli strasznie zabawni, ale widać było ze nie o to im chodziło. Tak jak by myśleli że są super, czego powiedziec o nich nie można. nie rozumiem takich ludzi. odcinek ogólnie również poprzeplatany kilkoma niezrozumiałymi dla mnie sprawami np. dlaczego podczas twego samego castingu np. chylińska miała kilka róznych fryzur i kreacji. Podobnie jak z innymi. Co do Foremniak - zdziwiło mnie jej podejscie do castingów. Naprawdę smieszna, czasami bardziej niż inni jurorzy. Ogólnie odcinek wywołął u mnie fajne emocje, i nie żałuję ze zpedziłęm czas przed TV o tej porze :) Czekam na kolejne odcinki.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Mieli różne fryzury i kreacje bo kasting w jednym mieście trwa 2 dni. Ale i tak na pewno było pokazanych kilka uczestników z innych kastingów, a ludziom wmawiano, że to Śląsk...
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

Mankamentem polskiej edycji jest właśnie słaba praca montażysty. Widać, że występy są z różnych miast, nie wiem kogo próbują nabrać. 2 dni w jednym mieście owszem ,ale ja naliczyłem chyba 4 różne kreacje każdego z jurorów. W brytyjskiej edycji tego nie ma. Casting jest np. w Birmingham, a jurorzy cały czas ubrani są w to samo. Jedynie w ostatnim odcinku z castingów, pokazali pozostałych, z rożnych miast. Odcinek lepszy od pierwszego. Czy Polska ma talent? Więcej obcokrajowców widać :)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

Aaa tam, polacy jeszcze pokażą na co ich stać :) U nas talentów nigdy nie zabraknie :D A z tymi kreacjami - fakt, wygląda to żenująco. Co człowieik przyzwyczaji się do jakiejś kreacji, fryzury to od razu cos innego. Myślę ze pomieszali wszystkie występy z prostego powodu: nieregularnej liczby talentów w danych miastach. Dlatego żeby było w kazdym odcinku za równo coś pięknego, wzruszającego i poruszającego jak i śmiesznego. Denerwuje mnie jeszcze jedna rzecz: dlaczego nie pokazują występów tych "mniej" :D utalentowanych? Był taki urywek może 15 sekund trwał, i w nim pokazali te gorsze talenty. Z małymi wyjątkami np. "Konga Bonga i kabasa" :D "tylko dens, dziś ma sens xD":D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Mam talent

Post autor: Nika »

Pemol ma rację. Mnie też to drażni, że niby nadają relację w danym odcinku z jednego miasta, a dwuletnie dziecko gołym okiem zauważy, że z jednego miasta dany odcinek nie jest. Także nie z nami te numery. :stop:
Z milszych rzeczy. Totalnie zafascynował mnie talent pana, który wystukiwał dźwięki butami. Jak uszykuje coś mocnego na półfinał, to ma spore szanse. Tak samo urzekły mnie dwie skromne dziewczyny śpiewające Alleluja, alleluja... I tu prośba, wie ktoś może jaki jest tytuł tej piosenki? :>
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mam talent

Post autor: Jacek-t »

Nika pisze:Tak samo urzekły mnie dwie skromne dziewczyny śpiewające Alleluja, alleluja... I tu prośba, wie ktoś może jaki jest tytuł tej piosenki? :>
Piosenka nosi tytuł "Pearls" ("There is a woman in Somalia Scraping for pearls on the roadside...") i jako pierwsza śpiewała Sade (tekst utworu: Sade Adu, muzyka: Sade Adu i Andrew Hale).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości