[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Mam talent

Post autor: DJ Ice »

To widzę, że mamy podobne wrażenia.
Obejrzałem tylko trzy odcinki (etap castingów) na wyrywki + wczorajszy odcinek na żywo i ciągle sądzę, że ta edycja jest nieciekawa no i właśnie nudna... mało tutaj faktycznie wyrazistych osobowości, które potrafią wzbudzić ogromne emocje. W pierwszej edycji takie coś występowało, w tej niestety nie.

Nie inaczej było w przypadku ''Idola''. Tylko, że tam prócz dobrej edycji pierwszej była dobra i druga i nawet można powiedzieć, że trzecia. Czwarta już nie, bo w tej edycji właśnie format całkowicie się wypalił. Oglądając ''Mam Talent'' odnoszę wrażenie, jakbym oglądał nudny, wypalający się program po kilku edycjach.

Prokop gada tak jak mu każą producenci. Poza tym - ile można słuchać ciągle tego samego?
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

Zgadzam się z Kubą. Odcinek był strasznie nudny. Prokop i Hołownia się nie popisali w ogóle. Jury nudne, Kuba praktycznie zasypiał. Występy BARDZO słabe jak na półfinał. Katajew tak jak myślałem, nie potrafi śpiewać. Ale czego można się spodziewać po osobie, która śpiewała z Ich Troje, z resztą słabo. Jeżeli kolejny odcinek będzie tak słaby, to chyba zrezygnuje. Wystarczy, że nie przepuścili Kasi Popowskiej dalej.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Odcinek bardzo słaby. Najlepiej orpócz Kaczorexa i duetu Jadzia - Dominika wypadł też duet Grzybki. Reszta bardzo słabo. No i ta wpadka z grupą teneczną...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

Dlatego chciałem – w imieniu wszystkich osób odpowiedzialnych za program ogłosić naszą ostateczną i nieodwołalną decyzję. Postanowiliśmy podtrzymać i uszanować decyzję jury, a także nie zmieniać zasad rozgrywki dla innych uczestników programu. Co zatem idzie - Kasia Sawczuk i Katarzyna Popowska zakończyły swój udział w programie „Mam talent!” na fazie eliminacji!
http://muzyka.onet.pl/festiwal/9501,2070741,news.html
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Wg mnie trzeba zmienić jurorów. Są niekompetentni i nieobiektywni. Kononowicz byłby lepszy :)
Ja np. u Wiktorii Katajew nie doszukałem się talentu, szanowne jury tak. Może dlatego, że śpiewała i 'Ich troje'?
Natomiast Kasia Popowska jest utalentowana, ale przez Jury wyeliminowana. Posiedzieli chwilę przy stoliku, pooglądali zdjęcia i zdecydowali.
Wojciech Iwański też się nie popisał. Olał widzów i zwyczajnie zrobił ich w wała.
W takim programie 'Szansa na Sukces' jest inaczej. Jeśli jakiś uczestnik nie zostaje zauważony, a ma talent wokalny, zawsze może liczyć na głos Skrętkowskiej - producenta programu.
Ostatni odcinek tak mnie znudził, że zastanawiam się, czy nie zbojkotować reszty.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Mam talent

Post autor: maxxx »

sybic pisze:Wg mnie trzeba zmienić jurorów. Są niekompetentni i nieobiektywni. Kononowicz byłby lepszy

Dokładnie! Wojewódzki ocenia vokal gościa na podstawie spoconej koszuli badz jej braku, Chylińska odrzuca, bo nie gustuje w takim typie muzyki a Foremniak płacząca w poprzednim odcinku nad genialnościa uczestnika w kolejnym kieruje się sercem i wybiera młodego Kaczorexa (tak?) wiedząc, że chłopak(ten, który wzrusza ją do łez ;( ) i tak jest skazany na odstrzał. Szkoda czasu.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

Co do pierwszego live'u
- Zmiany w studio - zobaczyłem tylko nowe barierki na górze studia i na scianach bocznych nowe lampki. Tyle :(
- Kadrowania : nowe - bardzo fajne, dynamiczne.
: stare - zmienione, na negatywnie (zejscie jurorów, pojawienie sie prowadzącyh, wstęp prow) - kiepsko...
-jury - w studio w ogóle nie ma atmosfery któraą budowali w ubiegłorocznej edycji. Było wtedy zabawnie, a teraz, znacznie gorzej.
prowadzący - też kiepsko, stremowani itd.
-Grafika - drobne zmiany w pasku SMS (gwiazdka po prawej bardziej w 3D, powiększono niekótre elementy, w tle dano również obracającą się gwiazdę), fajny jest nowy element: kto pojawi się w tym odcinku na samym początku programu w materiale(duże litery, naprawde fajnie to wygląda).
"iksy" - zmienili 3 razy NIE (mniej ciekawsze niż w biegłym roku, bez zadnego przejscia, to nie wygląda ciekawie.
-uczestnicy - wszystkie grupy taneczne, Infinity Pain, oraz Duet Grzybki wypadli fatalnie. Znacznie gorsze występy niż w etapie castingów, o Wiktorii i Debku to szkoda gadać. Koszmar. Natomiast duet dziewczyn z mojego miasta Rzeszowa jak i Kaczorex - supeer. Zasłużone brawa.

Ogólnie odcinka nie oceniam zbyt wysoko. Styrasznie denerwujące jest również ciagłe przerywanie programu reklamami.
Pozdrawiam i czekam do kolejnej soboty.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

W srodowym wydaniu porannego magazynu DzieńDobryTvn gości były: Kasia Sawczuk i Kasia Popowska z MamTalent. Dziewczynom wręczono nagrodę ze strony Onetu za ponad 200.000 głosów w sondzie własnie na ich temat. Faktem jest że niesprawiedliwie byłoby przywrócić dziewczyny w stosunku do innych uczestników, jednakże dalej jestem za tym, iż Wiktoria, czy chociażby Dębek do półfinałów doszli niesłusznie. A szkoda, bo takich talentów jak Sawczuk wkrótce moze zabraknąc. Zresztą co do jest za porównywanie bezsensownego duetu Grzybki do tak wspaniałej wokalistki jaką jest m.in Kasia Popowska. Nie jestem w stanie zrozumeie tej decyzji. Dobrze ze chociaż internauci pozytywnie wstawili sie za - niewątpliwe 'zwyciężczyni" tego programu
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Mam talent

Post autor: mfdtv4 »

Ostatnio w DDTVN była rozmowa m.in. z Karoliną Korwin - Piotrowską (tą z Magla Towarzyskiego) i ona powiedziała bardzo mądre słowa: że nie ważne czy dziewczyny przeszły dalej, nie ważne kto zwycięży w tym programie. Bo patrząc choćby po Idolu to nikt nie pamięta zwycięzców, ale właśnie przegranych - Ania Dąbrowska, Ewelina Flinta, Tomek Makowiecki czy Szymon Wydra. Także może i dobrze się stało jak się stało. Ktoś podpatrzył na pewno dziewczyny i mają duże szanse nagrać płyty. Bo samo zaistnienie w show biznesie nie jest niczym szczególnym jak wiemy. :) A co do Mateusza Dębka z ostatniego odcinka. Chłopak ma talent. Pięknie śpiewa. Nie każdemu musi się podobać taki rodzaj muzyki. Nie podobało mi się podejście pana Wojewódzkiego do chłopaka. Nie fair zachowała się również Gośka Foremka, która najpierw mówi, że go kocha, jest wspaniały itd a później wbija mu nóż i głosuje na Kaczorexa. A przecież nic by się nie stało gdyby oddała swój głos na Mateusza, bo wiadome było, że Wojewódzki i tak wybierze Kaczorexa.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Chyba jeszcze nikt nie pisał o zeszłotygodniowym rekordzie Mam Talent - 5,9 mln :D

Dzisiejszy odcinek dużo lepszy od poprzedniego. Pozytywnie zaskoczył mnie Patanciarz i cieszę się, że przeszedł dalej.

Nie wiem czy tydzieńb temu to było, ale właśnie zauważyłem, że na stronie Mam Talent są podane dzisiejsze wyniki Sms :)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

Drugi odcinek MT znacznie lepszy od pierwszego. Przedewszystkim mniej wpadek, chociaz i takie się zdarzały. Niewątpliwie ostatni odcinek był ciekawszy pod względem uczestników. Bracia Legun - na castingu pierwszy utwór w ich wykonaniu bardzo mi się podobał. Drugi - trochę mniej. Ten natomiast był gorszy od pierwszego, ale lepszy od drugiego. Adrianna - bardzo fajny głos, ale nie ten repertuar. Zbyt mocne, podobnie jak i wygląd samej uczestniczki. Wolałem tą castingową adriannę. Szkoda tylko ze nie przeszła do kolejnego etapu. Trochę się zawiodłem co do Patenciarza. Wolałem jego występ na castingu. Ciesze sie z jednej rzeczy - że do finału niekonioecznie przechodzą wokalisci. Aktualnie ich poziom reprezentowany w odcinkach live jest baardzo niski. Niewątpliwie czekam na występ mojego faworyta: Marcina. Oby on tylko niezawiódł. {Co mnie niewątpliwie wkurzyło to dostanie się dziewczyny z rodziny cygańskiej, której zaproponowano solowy występ. Głos fajny ale nie na tyle aby dostać się do pólfinałów. I w tym momencie zadaję sobie pytanie: Dlaczego nie Kasia Popowska? Nie jestem w stanie pojąć tej sytuacji. Jedyną osobą która wdg. mnie względem castingów jest w stanie/powinna wygrać tą edycję jest Marcin Majewski. Tylko żeby dobrał sobie dobry repertuar :mhm: :lol2:
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

A zauważył ktoś, że w powtórce 2. odcinka live wycięto pomyłkę jednego z braci Legun, na temat dedykacji zmarłego p. Wejcherta? Była tylko dedykacja dla fanek na widowni i chyba jury,
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Re: Mam talent

Post autor: Elek »

KOny po prostu był mega, to było super, tylko wątpie zeby w finale pokazał coś lepszego, bo ten pomysł juz wyczerpał, a lepszego nie znajdzie :?
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: Kuba »

No i po trzecim odcinku. Oglądałem w sumie tylko fragmenty, ale chyba te najciekawsze :D Po pierwsze i najważniejsze - przezasłużone zwycięstwo dla Kony'ego. Była tak prześmieszny :D Zakonnice w chórkach były kompletnie niedorzeczne (i dobrze!), a całe show było fenomenalne. Druga sprawa - już nie tak fajnie. Wybór jury dotyczący wokalistek to już porażka na całej linii. Ja rozumiem, że Gosia Foremniak jest tam od tego, by oceniać metamorfozę, cycki i sukienki. Świetnie, że Kuba zagłosował na dziewczyny, ale to tylko po to, by podnieść napięcie. Za to Agnieszka Chylińska podpadła mi na całej linii głosując właśnie na ruski budzik. Zdaję sobie sprawę, że zwycięstwo w tym programie mogłoby tylko Katarzynie i Joannie zaszkodzić. Jedyny problem dla mnie to to, że mają w programie dziewczyny, które są nieco alternatywne względem reszty (a za takich uchodzą też KW i AC), mają świetnie poukładane w głowie, genialnie śpiewają, widać po nich, że nie skończą kiczowato (i BTW - są suuuper ubrane :) ) śpiewające piosenkę, której prawie nikt nie zna, jakimś cudem dostają się one do etapu, gdzie zagłosować mogą jurorzy, o których nigdy nie pomyślałbym, że wybiorą tani, efekciarski populizm, a tutaj zonk (Boże, ale namotałem w tym zdaniu :uhh: ). Szkoda mi ich, ale mam nadzieję, że ktoś je zauważy i będą mogły nagrać dobrą muzykę, jakiej, niestety (a jurorzy o tym wiedzą) na rynku brakuje.
Duet śpiewających dziewczyn był pierwszą autentycznie trafną decyzją w sprawie śpiewających półfinalistów.
Powiedzcie mi, co Jessica może osiągnąć? :D
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

Taa, tylko właśnie moim zdaniem, program "Mam Talent" powinien dać szansę takim właśnie osobom jak Jessica. Śpiewa bardzo dobrze, ale nikt by jej nie zauważył, bo schowałaby się gdzieś ze swoją rodziną, a tak, dano jej szansę na wybicie się i spełnienie marzeń. Owszem duet Kasi i Asi jak najbardziej dobry, ale myślę, że one mają większe szanse na zasłynięcie bez udziału w tym programie. Kony słusznie, ale boję się o występ finałowy. Stać go na więcej?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości