Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota 06 lis 2004, 19:14 przez michos, łącznie zmieniany 6 razy.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Z serii ,,PrzeÂżyjmy to jeszcze raz’’:lol:

To zdjĂŞcie z WiktorĂłw mam wiĂŞkszego formatu:

Obrazek

I jeszcze te pamiÂątki z tego wzruszajÂącego dla Anity momentu:

Obrazek

Obrazek

ahhhh.... jak wtedy byÂło miÂło! AÂż Âżal wspominaĂŚ w obliczu tego, co dzieje siĂŞ teraz :cry::!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A masz tego wiĂŞcej :?: :?: :?: Bo tych to nie mam bo sÂą to zrobione capsy.
O tak to byÂły piĂŞkne chwile. AÂż czÂłowiekowi nie chce siĂŞ wierzyĂŚ, Âże to juÂż byÂło minĂŞÂło i nie wrĂłci wiĂŞcej. :cry: :cry: :cry:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie to nie sÂą capsy, kiedyÂś juÂż jakiÂś czas temu znalazÂłem je necie. WiĂŞcej niestety nie mam! :cry:

W innym wÂątku Grzes podaÂł link, gdzie moÂżna poczytaĂŚ o znaczeniu imion. Nigdy kwestie metafizyki mnie nie interesowaÂły, ale tym razem z ciekawoÂści zajrzaÂłem, co kryje (ich zdaniem) w sobie imiĂŞ Anita! JesteÂście ciekawi? ProszĂŞ:

Opis imienia: ANITA
OsobowoœÌ: Ta, co patrzy i odkrywa œwiat
Charakter: 97 %
Promieniowanie: 99 %
Rezonans: 100 000 drgaĂą/sek.
Kolor: Niebieski
G³ówne cechy: Wola - Intuicja - Dynamizm - Zmys³owoœÌ
Totem roÂślinny: Czarna jagoda
Totem zwierzĂŞcy: RyÂś
Znak: Skorpion
TYP: Wystarczy spojrzeÌ w oczy dziewczynki o tym imieniu, by zrozumieÌ czym by³o spojrzenie naszej matki Ewy. Jest w niej namiêtnoœÌ pierwszych poranków œwiata :lol: . Niemo¿liwie bezczelna, prawdziwe ch³opaczysko, obserwuje i os¹dza jak jej totem ryœ. Doros³a, sprawia wra¿enie, jakby posiada³a tajemn¹ wiedzê, trzyma³a w d³oni ksiêgê ¿ycia.
PSYCHIKA: Lekko introwertyczna. Nie ulega wpÂływom, ma niewiarygodnÂą pamiĂŞĂŚ.
WOLA: Silna! Prawie zbyt silna! Anita jest zach³anna, pragnie mieÌ wszystko i to natychmiast. Nie wie, co to nieœmia³oœÌ, wierzy tylko w siebie.
POBUDLIWO¦Æ: Na szczê¶cie du¿a, co równowa¿y tyraniczn± wolê.
ZDOLNO¦Æ REAKCJI: Typ gor±cej, diabolicznej kontestatorki :wink: , sprzeciwiaj±cej siê wszystkiemu, co mieszczañskie. M¶ciwa, dumna, nieraz gwa³towna. Nie przejmuje siê pora¿kami, gdy¿ wy³±cznie inni s± im winni.
AKTYWNO¦Æ: Ma problemy w szkole, nie zgadza siê z nauczycielami, a zw³aszcza z nauczycielkami... :wink: Jej marzenie: zostaæ artystk±! Malark±, ¶piewaczk±, aktork±, rze¼biark±...
INTUICJA: To u niej prawie jasnowidztwo. Przeczuwa, odgaduje, otacza was swym urokiem... MĂŞÂżczyÂźni wczeÂśnie siĂŞ o tym przekonajÂą!
INTELIGENCJA: Bardzo analityczna. Jej rysie :wink: oczy niczego wam nie przepuszcz¹, a dziêki wrodzonemu umi³owaniu intryg mo¿e sk³óciÌ ca³¹ rodzinê.
UCZUCIOWO¦Æ: Bardzo zaborcza. Kocha tylko to, co do niej nale¿y, to królowa potrzebuj±ca poddanych :shock: .
MORALNO¦Æ: ¦rednia! Wydaje siê jej, ¿e jest ponad prawem i obyczajami. :wink:
ZDROWIE: Ma delikatne koœci i wra¿liwe jelita. Nie radzimy diet odchudzaj¹cych i póŸnego k³adzenia siê. Uwaga na wypadki samochodowe. W dzieciùstwie trzeba dbaÌ o oczy.
ZMYS£OWO¦Æ: Seks - to wszystko, albo nic. :shock: :oops: :lol: Wszystko, gdy kocha, nic, gdy nie kocha. W ka¿dym razie bardzo wcze¶nie zaczyna burzliwe ¿ycie uczuciowe. Mamy - kwoki, przygotujcie siê na bieganie za waszym kacz±tkiem! :lol:
DYNAMIZM: Lubi medycynĂŞ, zwÂłaszcza para medycynĂŞ. MoÂże byĂŚ doskonaÂłym inÂżynierem, Umie rozkazywaĂŚ i wymuszaĂŚ, posÂłuch.
TOWARZYSKO¦Æ: Przyjmuje go¶ci, którzy jej siê podobaj±, innych wyrzuca za drzwi... :lol: Dobrze by by³o, gdyby wybra³a na mê¿a flegmatyka: na ogó³ kolekcjonuje ich wielu...
PODSUMOWANIE: W jej przypadku niemo¿liwe! Wszystko co chwila rozpoczyna siê od nowa, ani ma³¿eùstwo, ani dojrza³oœÌ nie k³adzie temu kresu...


To zdumiewajÂące, ale po czĂŞÂści to tak odbieram AnitĂŞ.
Ale te totemy: ryÂś i czarna jagoda :?: :wink: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja mam opis w 99.99 procentach taki sam :) moÂże dlatego ze imiĂŞ mam podobne. No i musze przyznaĂŚ ze u mnie siĂŞ w 99.99 % zgadza jestem wÂłasnie dokÂładnie taka ale co do Anitki to niektĂłre fragmenty mi do niej nie pasujÂą tyle Âże jej nie znam wiĂŞ cnie mogĂŞ wiedziec dokÂładnie :)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak trochĂŞ tu do Anitki nie pasuje. Wystarczy przeczytaĂŚ z AnitkÂą wywiady i wszystko co byÂło o niej pisane aby siĂŞ przekonaĂŚ, Âże prawdÂą to w 100% nie jest ale wiele siĂŞ zgadza. :lol:

Anitka oficjalnie ale dawniej :cry:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no i wÂłasnie takÂą AnitkĂŞ szczegĂłlnie ze zdjĂŞcia nr 2 poznaÂłam.MiaÂła dla mnie wtedy image rzecznika komendy policji i jeszcze z paroma innymi osobami mi siĂŞ kojarzyÂła ale Âże przeciez juÂż teraz zmieniÂłam o niej zdanie i nie chce jej obraÂżaĂŚ to nie powtĂłrzĂŞ :)
Od tego okreÂślenia zaczĂŞÂła siĂŞ nasza znajomoÂści z michosem :)

Obrazek a tu teraÂźniejsza Anitka zupeÂłnie inna osoba takÂą wÂłasnie AnitkĂŞ polubiÂłam :)

ehh przeczyta³am artykó³ z Polityki za³o¿e na niego osobny post jak tylko sie w necie uka¿e.Ale powiem jedno Pieczyùski siê tam rozp³ywa nad extra relacj¹ z Bies³anu i profesjonalizmem Batera.Zapomnia³ tylko chyba o jednym sam Bater ( by³ naprawdê œwietny) nie relacjonowa³ Bies³anu. To by³a zas³óga Anitki... Ale o tym przecie¿ w artykó³e nie warto pisaÌ lepiej napisaÌ o Pochanke...A pamiêtacie potem fuckty w sobotê z Anitk¹ za które dosta³a tyle gratulacji ??? by³a sooper ale o tym przecie¿ te¿ nie warto pisaÌ w artykule...
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To jest wÂłaÂśnie najbardziej tragiczne. W chwili jej triumfu i w chwili kiedy zlatywaÂły na niÂą same pochwaÂły i zachwyty wyrzuca siĂŞ niÂą na zbity pysk.
Nawet jakby mia³a czmœ im podpaœÌ(a wiemy, ¿e nic takiego nie mia³o miejsca) to po tym co pokaza³a bez chwili namys³u powinni zmieniÌ swoje zdanie o 180 stopni. :cry: :cry: :cry: A mo¿e w³aœnie to im siê nie podoba³o :?: Przecie¿ jest to telewizja automa*ó*w a nie normalnych ludzi z uczuciami. :cry: :cry: :cry: :!: :!: :!:

A tutaj jest przekÂłamanie i tekst na zamĂłwienie. Nie ma tu sÂłowem o Anitce ale w ogĂłle nie ma o 3 wrzeÂśnia tylko wspomnieli o 13 paÂździernika ktĂłry skrytykowaÂła Teresa Bogucka w dzisiejszej "GW"

"Œroda 13 paŸdziernika "Fakty" otwiera materia³ z Bies³anu. TVn ma tam du¿¹ przewagê-w³asnego korespondenta. Wiktor Bater da³ siê poznaÌ widzom podczas szturmu na szko³ê(a kto do cholery rozmawia³ z nim i kto od niego wydobywa³ informacje-oczywiœcie o tym to ju¿ nie ³aska wspomnieÌ :twisted: :twisted: :twisted: ). A w rejonie lada dzieù mo¿e zacz¹Ì siê coœ dziaÌ(nic siê nie zaczê³o dziaÌ a tvn zacz¹³ sraÌ w gacie i robiÌ z tego niewiadomo jakiego newsa. Waga tej informacji by³a o stokroÌ mniej wa¿na ni¿ napisamoie o relacji z bies³anu 3 wrzeœnia)
Widz musi byĂŚ przygotowany(no tak lepiej za wczasu straszyĂŚ i wzbudzaĂŚ emocje aby potem byÂło mniejsze zaskoczenie :twisted: )I, jakkolwiek okrutnie to brzmi, BiesÂłan jest dla widza atrakcyjny wizualnie. Obrazki spalonej sali gimnastycznej, kwiatĂłw, butelek wody mineralnej i jedzenia na cmentarzu, zbliÂżenie na przybrudzonego misia dziaÂłajÂą na emocje. KaÂżdu kto mimochodem przejdzie w tej chwili obok telewizora siĂŞgnie po pilota by usÂłyszeĂŚ gÂłos.-Trzeba wykonywaĂŚ swojÂą pracĂŞ najlepiej(to co niby Anitka wykonywaÂła jÂą Âźle wedÂług ciebie-cieciu :twisted: )jak to moÂżliwe. NaszÂą przewagÂą nad konkurencjÂą sÂą wÂłasne materiaÂły-mĂłwi Adam PieczyĂąski(to co ludzie-patrz Anitka juÂż nie sÂą waÂżni :twisted: )"


[quote]Zapomnia³ tylko chyba o jednym sam Bater ( by³ naprawdê œwietny) nie relacjonowa³ Bies³anu. To by³a zas³óga Anitki... Ale o tym przecie¿ w artykó³e nie warto pisaÌ lepiej napisaÌ o Pochanke...A pamiêtacie potem fuckty w sobotê z Anitk¹ za które dosta³a tyle gratulacji ??? by³a sooper ale o tym przecie¿ te¿ nie warto pisaÌ w artykule... [quote]

Tak pamiêtam doskonale. :cry: To by³y fakty które dla mnie przesz³y do historii telewizji. Nigdy czegoœ podobnego nie widzia³em ale oni chyba s¹ œlepi i wtedy wy³¹czyli telewizor :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry: Fakty wtedy mia³y dusze i odpowiedni¹ atmosfere i nastrój. I kto by pomyœla³, ¿e bêda to ostatnie fakty z Anitk¹ :cry: :cry: :cry:
Jeszcze chciaÂłem zwrĂłciĂŚ na jednÂą bardzo istotnÂą rzecz. A mianowicie na Âświetny kontakt Anitki z Wiktorem. ZresztÂą Anitka ma Âświetny kontakt ze wszystkimi reporterami i potrafi doskanale nawiÂązac z nimi dialog.

Polityka tym artykuÂłem ma u mnie ogromnego minusa :twisted: :twisted: :twisted: ArtykuÂł jest stronniczy a osoba gremlina jest tam nie wiadomo za co wychwalana i podnoszona do rangi Boga :twisted: :twisted: :twisted: No ale pieczyĂąski ze swojÂą ÂżoneczkÂą dumni chodzÂą i nie obchodzi ich nic poza sobÂą. :twisted: :twisted: :twisted:
Ale te caÂłe media sÂą zakÂłamane i stronnicze. :twisted: :twisted: :twisted:

Jak to musi boleĂŚ, Âże praca w ktĂłrÂą siĂŞ wkÂłada tyle wysiÂłku i poÂświĂŞcenia nie zostaje doceniona i wÂłaÂśnie za to Âże jest siĂŞ dobrym zostaje siĂŞ wyrzuconym. :cry: :cry: :cry: :?: :?: :?:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota 23 paź 2004, 20:42 przez michos, łącznie zmieniany 2 razy.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

kamuii pisze: To byÂła zasÂługa Anitki... Ale o tym przecieÂż w artykuÂłe nie warto pisaĂŚ lepiej napisaĂŚ o Pochanke...A pamiĂŞtacie potem fuckty w sobotĂŞ z AnitkÂą za ktĂłre dostaÂła tyle gratulacji ??? byÂła sooper ale o tym przecieÂż teÂż nie warto pisaĂŚ w artykule...

No wiesz, chyba nie s¹dzisz, ¿e wypieprzyli Anitê, ¿eby teraz j¹ chwaliÌ, napomkn¹Ì o niej choÌ jedno pozytywne s³owo!
Poza tym Pieczyùski na pewno s³ono p³aci za promocjê ¿onki, wiêc dziennikarze musz¹ stan¹Ì na wysokoœci sumy wp³ywaj¹cej na ich konta :twisted:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Masz racje Black. Nie po to siĂŞ jÂą najpierw gnoiÂło aby potem o niej pisaĂŚ czy siĂŞ niÂą zachwycaĂŚ. Anita dla nich juÂż nie istnieje a trzymajÂą jÂą jeszcze dla pozorĂłw. :cry: :cry: :cry:

A teraz malutkie fotki z sesji dla photopass. Jaka wtedy Anitka musiaÂła byĂŚ szcĂŞÂśliwa i jaka nie Âświadoma tego co jÂą czeka. :cry: :cry: :cry:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Obrazek

Ciekawe co Anitka teraz pisze i ma zapewne na to wiĂŞcej czasu(moÂże nawet nadmiar :cry: :cry: :cry: )
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie to jest ju¿ do cholery przegiêcie i to mocne. W³¹czam na narodowy test inteligencji i kogo widzê. Oczywiœcie tego obrzydliwego gremlina :twisted: :twisted: :twisted: Gdzie diabe³ nie mo¿e tam babê poœle :twisted: :twisted: :twisted: Wszêdzie ju¿ j¹ kreuj¹. Najpierw polityka teraz to. Drogi tvn-nie mo¿e stwórz specjalne programy aby j¹ jeszcze pokazaÌ :twisted: :twisted: :twisted: Bo przecie¿ fakty to za ma³o. :twisted: :twisted: :twisted:
I w takich chwilach jeszcze dobitniej i mocniej do mnie dociera powĂłd wywalenia Anitki z faktĂłw. Musieli wywaliĂŚ bo jedyna gwiazdÂą ktĂłrÂą chcÂą mieĂŚ to jest gremlin. :twisted: :twisted: :twisted: Anitka to jest coÂś co byÂło potrzebne im na chwilĂŞ a potem daĂŚ mocnego kopa i niech juÂż wiĂŞcej nam siĂŞ nie pokazuje na wizji. :cry: :cry: :cry:
Teraz jestem pewein na 100% Âże to ona zdobĂŞdzie wiktora(a moÂże i wiktory) a Anitka nigdy nie wrĂłci do faktĂłw i zawsze bĂŞdzie trwaÂła w tych nĂŞdznych programach. :cry: :cry: :cry:
No tak bo Anitka nie pasowaÂłaby do studia tvn-u i z pewnoÂściÂą taka inteligentna nie jest jak ten gremlin :twisted: :twisted: :twisted:

Dla mnie to jest niepojête. Jak mo¿na byÌ tak pod³¹ jêdz¹ i byÌ tak beszczelnym babsztylem :twisted: :twisted: :twisted: :?: :?: :?:
Jakby miaÂła odrobinĂŞ skromnoÂści i przede wszyskim odrobinĂŞ przyzwoitoÂści to by siĂŞ tak nie oÂśmieszaÂła. :twisted: :twisted: :twisted:

Chocia¿ jedna rzecz mnie cieszy.Mianowicie, ¿e ta suk. pochanke :twisted: :twisted: :twisted: czuje siê zagro¿ona, boi siê Anity do tego stopnia, ¿e wymusi³a usuniêcie jej z g³ównych faktów!

AnitĂŞ trzymajÂą jeszcze dla pozorĂłw a usuniĂŞcie jej jest w kaÂżdej chwili moÂżliwe i moÂże nastÂąpiĂŚ z godziny na godzinĂŞ. :cry: :cry: :cry:

TVN-nie jesteœ jednym wielkim bagnem i dla ciebie droga stacjo liczy siê tylko nepotyzm i to jest wasze g³ówne motto.
Nepotyzm rzÂądzi i nepotyzm zwyciĂŞÂży. :twisted: :twisted: :twisted:

Anitka pojawia siê na antenie tvn24 tylko 2 razy w tygodniu i jest jedyn¹ która jest tak rzadko. W faktach popo³udniowych jest te¿ 2 razy i nie ma co liczyÌ na wiêksz¹ obecnoœÌ Anitki na wizji bo 2 gremliny skutecznie blokuj¹ jej miejsca. Chyba ju¿ tak bêdzie i Anitka wie ¿e na wiêcej nie ma co liczyÌ i to jest wszystko co mo¿e robiÌ w tej stacji.(a czasami pracuje tylko 3 razy w tygodniu). Mo¿e 5 dnia np.daj¹ jej t³umaczyÌ depesze prasowe :?: Kto wie :?: Wszystko jest mo¿liwe :cry: :cry: :cry:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

KrĂłlowa kabotynek JustyÂś prowadziÂła IQ test ???? :shock: :shock: Przeciez miaÂła byĂŚ MoÂłkowa ?????JustyÂś i ÂŁysy koĂą ??? nie no naprawde myÂślaÂłam mimo wszystko o niej lepiej... w tym kontekÂście moje zdanie jest zupeÂłnie prawdziewe Justyno - Ile ci zapÂłacic by zobaczyĂŚ jak siĂŞ szmacisz ??? btw michos nie wkurzaj siĂŞ z jednej strony to tylko bardzo dobrze Âświadczy o Anitce jakby to prowadziÂła to by to byÂło totalne zeszmacenie... z 2 giej fucktem jest ze nawet jakby siĂŞ tak chciaÂła zeszmacic to JustyÂś i jĂŞdza by jej nie pozwoliÂły :?
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Pochanke nie prowadziÂła tego testu tylko siedziaÂła tam jako jedna z testowanych :arrow:
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Nowy image Anitki :!: :!: :!:
Dlaczego znĂłw zwiÂązaÂła wÂłosy :?: :!:
crede, quod habes, et habes
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

arrow.pablo pisze:BTW Kajdan zapowiedziaÂł swoja 3 tygodniowa przerwĂŞ, kto go zastÂąpi? :arrow:

Kto go zastÂąpi? Hmmm... nie ma chyba nikogo w tvn, kto byÂłby godzien go zastÂąpiĂŚ :wink: :twisted: :twisted:
MyÂślĂŞ, Âże jest szansa, iÂż dadzÂą AnitĂŞ na ten czas nieobecnoÂści lizodupa, choĂŚby dlatego, Âżeby jÂą jeszcze bardziej poniÂżyĂŚ, i pokazaĂŚ, Âże ,,jesteÂś tu tylko w zastĂŞpstwie najjaÂśniejszego lizodupa”:!:
To bĂŞdzie zastĂŞpstwo koleÂżeĂąskie, na pewno nieodpÂłatne, Anita dostÂąpi zaszczytu zastÂąpienia wybitnego dziennikarza :twisted: :!:
W g³owie siê nie mieœci, jaki w tym tefaunepotyzm panuje klimat samouwielbienia i wspó³uwielbienia grupy steruj¹cej! Cz³owiek przy zdrowych zmys³ach œmieje siê sam do siebie, a póŸniej zbiera mu siê na wymioty :twisted: :!:
Pochanke juÂż udowodniÂła, Âże ma najwyÂższe IQ w Polsce, baaaa .... na Âświecie :wink: :?: :?: :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 23 gości