Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

incognito pisze:Doskonale prezentowała by się z pejczem w dłoni i w oficerkach Ach.. te marzenia..
TAK! Dokładnie tak @inco, a myślałem że tylko ja to w niej widzę. Tylko ja preferuję lateksowe wdzianka :twisted:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Proszę bardzo, pogardziłby ktoś?
Obrazek
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: ACEKK »

O kurcze temat schodzi w grząskie okolyce :)
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: ACEKK »

To moja propozycja :twisted:
ObrazekObrazek
:lol:
winek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 21:58

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: winek »

A co sie tu dzieje ? nie przyszło wam do głowy że na forum przychodzą też dzieci oraz osoby o słabym sercu ? :grozi:
idźcie z tym na jakieś forum dla sadomasonów czy gdzieś :devil:

Aż strach pomyśleć co by sie stało gdyby sama Anna swym srogim spojrzeniem zobaczyła co sie dzieje w jej wątku ...

Obrazek

Poczytajcie sobie opinie widzów :P :arrow: http://www.tvn24.pl/1,251,24,64907291,1 ... forum.html

" Uwazam że ta pani kompletnie nie nadaje sie na prezenterkę tv .Jest wybitnie niesympatyczna, niemedialna,odpychająca.Te wiadomości wykrzykuje tonem nie znoszącym sprzeciwu.
Ma się wrażenie że za chwilę wyskoczy z tego telewizora i komuś przywali. " :lol2: :lol2: :lol2:
Tak więc Panowie... ma tu być spokój !!! bo jak nie, to Anna wyskoczy wam z telewizora i stłucze na kwaśne jabłko ... Obrazek
epsztajnek pisze:Ale żeby tak z pejczem :mhm: Dla mnie za mocne :nie:
Może Ania w tym wypadku sie zlituje i zrobi wyjątek. Różowe pluszowe kajdanki będą chyba w sam raz :>
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: incognito »

Ha.. Wystarczyło odrobinę lateksu i - wspomniani kiedyś - nieśmiali i cisi zazwyczaj fani Anny, sami się ujawnili :spiewa: ;)
Poniżej 2 ujęcia zdradzające trochę prawdziwą naturę Aniusi:
Obrazek Obrazek
źródło: z zasobów przepastnej skarbnicy, jaką jest niewątpliwie ten wątek.
Po lewej: z postu usera @rex88 - 06.2008 Po prawej: @nostromo - 06.2007.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Może nieco poniosła nas fantazja, ale założę się że Ania ma tego typu ubranka w swojej szafie. Ku uciesze męża. ACEKK to wrzucił poważną szmulę, moja była dziewczyna miała taką podobną koleżankę, i po jakimś niedługim czasie chciałem do tej koleżanki uderzyć (a co!), ale nie dało rady bo miała mnie za kretyna, ciekawe dlaczego? :mhm: :lol2: Ostatni raz (obiecuję) ta sama fota, ale po lekkim retuszu. Może będę nieskromny ale to jest naprawdę niezłe, zachowam sobie te zdjątko i będę oglądał jak Ania będzie urlopować. :D

Obrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: incognito »

Jako 16-latka też miała czarne włoski i było dobrze.. :spiewa:
Obrazek
źródło: http://nk.pl/#school/24937/116
zdjęcie z galerii klasy B 1990-1994 II Liceum Ogólnokształcącego w Puławach.
(Nawet zdobyłem się na fikcyjne konto, aby to zobaczyć).
nouze pisze:założę się że Ania ma tego typu ubranka w swojej szafie.
Może znalazłby się chętny, co by chciał o to Annę zapytać, poprzez Jej profil http://nk.pl/#profile/7432339
pod przykryciem "dodania do znajomych" lub "Komentarza do profilu" ;) :D
lub po prostu zaprosić ją do czynnej dyskusji na ten temat w wątku Jej dedykowanym. ;) :D
(Można dodać, że to forum, to też "taka" Nasza-klasa, tylko że w wersji hard :lol2:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

No jasne, napiszę tak: "Pani Aniu, lubi się pani popanoszyć w fatałaszkach dla świntuchów, hm? Proszę napisać. Byle prędziutko, bom ciekaw. Przy okazji - proszę wpaść na forum. Tam jest więcej takich jak ja!" Tak mam się zapytać, co? Chcesz żeby za zboczeńca mnie wzięła? Sam takie coś wyślij. :P ;)
winek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 21:58

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: winek »

incognito pisze:Jako 16-latka też miała czarne włoski i było dobrze.. :spiewa:
Fajnie by było, gdybyś nam jeszcze powiedział która to Anna :mhm: Na dwóch zdjęciach można ją łatwo rozpoznać, ale na tym ktore zamieściłeś pojęcia nie mam która to Lisowa :(
Można dodać, że to forum, to też "taka" Nasza-klasa, tylko że w wersji hard :lol2:
No Panowie, starczy już o tych latexach, pejczach i gumowych kaczkach :cicho: :rozglada:
hmm..bardziej by mnie ciekawiło czy Anna ma prawo jazdy kat. A :>

:spiewa:

A i na koniec dodam coś z Archiwum J.

Obrazek

oraz wersja z ogonkiem

Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Mi się wydaje że to ta w środku, w koszuli. Na tych pozostałych zdjęciach to nie mogłem się Anny dopatrzyć, nie uśmiecha się na żadnym szeroko co nie ułatwia zadania.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: incognito »

Też, co do tego jednego nie miałem wątpliwości, no bo ten uśmiech...znak rozpoznawczy taki :spiewa:
I chyba co do ostatniego (klasa maturalna - 1994) mogę obstawić, że druga od prawej na górze, to Ona (z grzywką jak wypisz wymaluj z propozycji @ACEKK'a :D
winek pisze:No Panowie, starczy już o tych latexach, pejczach i gumowych kaczkach :cicho: :rozglada:
hmm..bardziej by mnie ciekawiło czy Anna ma prawo jazdy kat. A :>
A więc, droga do dysput o obcisłych, skórzanych ciuszkach szeroko otwarta.. :tanczy:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Ole! Miałem nosa że będzie Anna od czwartku. Dobra, koniec tych nieeleganckich dywagacji o garderobie. Zresztą to wszytko @incognito, a co złego to nie ja. ;) Proszę jaka niewinna:
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Jestem dzisiaj w wyjątkowo uwodzicielskim nastroju...
Obrazek

...ale co to za delikwenci...
Obrazek

...pozostaje mi poczekać na lepsze czasy. Zapiszę sobie: zaprosić n-o-ł-z-e-g-o z forum. O właśnie!
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości