Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

weshawesha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 17:10

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: weshawesha »

No właśnie, bo oglądałam w weekend poranek i rzuciło mi się w oczy, że p. Żebrowski dużo częściej dopuszcza do głosu p.Kryńską, jej rola nie sprowadza się jedynie do odczytania wydarzeń i ewentualnej wymiany zdań z prowadzącym. Szczerze mówiąc podoba mi się takie rozwiązanie, i fajnie by było gdyby p. Jareczek częściej dopuszczał p. Kasię do głosu, do gości, do prasy :D A tak to taki trochę pies na czas antenowy :P :P Wiem, że pewno to nie zależy od niego i taki podział ról jest ustalony z góry więc on robi swoje ale może kiedyś będzie można ich oglądać w duecie przez cały poranek, a to byłaby prawdziwa uczta dla oczu i uszu :) :lol: :brawa: :lol2:
kaśka:):)

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: kaśka:):) »

Fabian pisze:Szykowane przez kontakty via Facebook wręczenie prezentów urodzinowych doszło do skutku. :D


ma ktoś, to nagrane bo nie oglądałam poranka i zbytnio nie orientuję się co było dzisiaj
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Jeśli ktoś ze stale obdzielających nas swoimi zapisami forumowiczów nie wyłoży to popytam wśród tych, którzy akcję zorganizowali.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: nouze »

Wręczenie prezentów:
http://www.fileserve.com/file/UdfKn6y

Fajna akcja tak w ogóle. Kasia bijąca Jarka po łapach też daje radę. :D
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Dzięki za nagranie. Na akcję skliknęli i zrzucili się facebookujący widzowie z różnych zakątków kraju, swoją drogą oprócz tej w sposób oczywisty miłej atmosfery skrzyknięcia się i obdarowania Jarka upominkami miała ona drugą, właściwie siostrzaną zaletę. Zbiegła się z kolejnym mailem z kurnika Kaczyńskiego i wyraźnie pokazała, że nasza strona rządzi. :D
beti12345
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 12:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: beti12345 »

w dzisiejszym super expresie jest jakiś artykuł na temat jarka kuźniara - ma ktoś może skan tego artykułu
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Czcigodna mamusia niezły numer wywinęła tak swoją drogą. :> :devil:

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/mama-p ... 69559.html
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

Mama prezentera Jarosława Kuźniara: Jarek to taki pedancik!

Do tej pory był gwiazdą głównie porannych programów TVN24. Teraz jednak Jarosław Kuźniar (33 l.) wypłynie na szerokie wody. Koniec nudnej polityki i przeglądów prasy. Został prowadzącym "X Factor", wielkiego show TVN startującego wiosną tego roku. Komu jak komu, ale jemu należał się ten stołek. Jest przecież uznawany za największą nadzieję szklanego ekranu w Polsce!

Obrazek

Przebojowy żartowniś
Jarek to człowiek niezwykle skromny. Nie lansuje się po warszawskich salonach, nie zabiega o poklask. Dla większości ludzi, nawet współpracowników, to osoba niezwykle tajemnicza. "Super Express" postanowił przybliżyć postać prezentera Czytelnikom. Choćby przez awans na prowadzącego "X Factor" zasługuje na to. Udaliśmy się więc na Dolny Śląsk do jego rodzinnej Bielawy. Tam przyjęła nas jego mama, Elżbieta Kuźniar (58 l.).
- Z Jarkiem nigdy nie miałam problemów. Sam sobie wybrał taką drogę. Jest przebojowy. Jednymi drzwiami go wygonią, to wchodzi drugimi. Kocha to, co robi. Może i w tym nowym programie sobie poradzi - zastanawia się pani Elżbieta. - Bo to nie jest jakaś wielka przeszkoda. Mają go przecież za takiego żartownisia - śmieje się i sięga po rodzinny album.

Syna zrobi od razu
- Jako dzieciak był grzeczny, pomagał w domu. Zaczął chodzić, jak miał 9 miesięcy. Wszystkie zabawki od razu rozkładał na części pierwsze. Opiekował się młodszą siostra Eweliną. Właśnie pierwszy raz zostałam babcią. Wnuczka Natalka ma 5 miesięcy, Jarek ma być jej chrzestnym. Ale czekamy z uroczystością na Jarka, bo on cały czas nie ma na to czasu. Może i on ułoży sobie w końcu życie. Ma teraz dziewczynę. No, nie pierwszą, ale może ostatnią. Zawsze miał powodzenie. Aktualna partnerka ma na imię Magda i tak sobie myślę, że może coś z tego będzie. Spotykają się dwa lata. Jak się u córki urodziła wnuczka, to Jarek powiedział: "Ja to jak będę robił, to od razu syna".

Zaręczyny raz jeszcze
Okazuje się, że nadzieja polskiej telewizji jest na poważnie usidlony. Nawet się zaręczył! - Pierwsze zaręczyny mu nie wyszły i przyznał mi rację, że to było za wcześnie. Dlatego teraz mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Teraz mamy zamiar pojechać i zapoznać się z rodzicami Magdy. Ma to być takie rodzinne spotkanie - zdradza nam pani Kuźniar.

Musi brzuch wciągać

- Sam umie ugotować, posprzątać. Codziennie wydzwania, jest opiekuńczy - zachwala syna pani Kuźniar. - On jest wręcz pedancikiem, wszystko musi być posprzątane. Nie można do niego do domu wejść w butach. Sam wygląda super, tylko ostatnio do niego zadzwoniłam i powiedziałam, że mu brzuszek trochę wystaje i żeby marynarkę na dwa guziki sobie kupił. Musi trochę brzuch wciągać - śmieje się mama prezentera.

Jarosław Kuźniar
Polski dziennikarz telewizyjny i radiowy, od 2007 r. związany z TVN24. Zrobił licencjat z dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Debiutował w Telewizji Sudeckiej i Radiu Sudety w Dzierżoniowie. Po przeprowadzce do Warszawy pracował dla radiowej Trójki i Radia Zet. Laureat m.in. Wiktora 2009 w kategorii odkrycie roku.

Źródło: Super Express
Obrazek
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

Jeśli ma ktoś gazetę to bardzo proszę bo u mnie już niestety nie ma w sklepie :(
Proszę o skan jeśli można.
Obrazek
xyz
Początkujący
Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 23 kwie 2009, 08:26

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: xyz »

jakie prezenty dostał Jarek ? ma ktoś nagrane co się kryło w tych torebeczkach ? :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

gwiazdeczka pisze:Jeśli ma ktoś gazetę to bardzo proszę bo u mnie już niestety nie ma w sklepie
Proszę o skan jeśli można.
A po cholerę ci ten skan, jak sama przekopiowałaś cały artykuł?! :>
xyz pisze:jakie prezenty dostał Jarek ? ma ktoś nagrane co się kryło w tych torebeczkach ?
Na pewno były okulary zerówki i jakiś fartuszek, co nie chciał przez głowę przejść. :spiewa:
tomek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 09 paź 2010, 20:09

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: tomek23 »

z tego co wiem to w papierowym wydaniu super expresu jest fajne zdjęcie kuźniara z dzieciństwa, niestety nie mam skanu
weshawesha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 17:10

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: weshawesha »

Ojojojojoj toć mamusia narobiła marmolady:P:P Wyjawiła tak skrzętnie ukrywane fakty z życia p. Jarka 8) My się cieszymy bo świeże newsy p. Kuźniar niekoniecznie, no ale cóż z mamusiami tak to właśnie bywa :P Moja przegrała sobie kasetę z mojego dzieciństwa na płytę DVD i namiętnie pokazuje wszystkim jak biegam na golasa po działce i udaję, że jestem motylem :twisted: Tylko problem w tym że byłam pulchnym dzieckiem i raczej na motylka nie wyglądałam :ech:
Pozdrawiamy wygadana Panią Mamę :lol:
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Jarek skwitował to w programie: "sam się wydziedziczyłem". Jeśli zrobiła to bez jego zgody, a nie wyobrażam sobie żeby ktoś taki jak on tego chciał... Na jego miejscu miałbym utrudnione życie. Jak tu prowadzić dalej karierę i nie chcieć widzieć własnej matki i słyszeć o niej...? Obrazek
kamilka1547
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czwartek 18 lis 2010, 20:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: kamilka1547 »

A co było dzisiaj w O Poranku?
Opowie mi ktoś?
Może jakieś całe nagranie z tego dnia? ; ]
; )
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości