[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

http://www.youtube.com/watch?v=_tZeAzn3 ... ure=relmfu
Na początku filmiku Iza Janachowska mówi o "sprofanowaniu" studia Tańca z Gwiazdami. Czyżby to miało znaczyć, że X Factor był nagrywany w tym samym studiu, co TzG? Czyli na wiosnę rozbiórka TzG, budowa XF, na jesień rozbiurka XF, budowa TzG itd. ? :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Łukasz »

Rozbiórka nie jest czymś nadzwyczajnym, taka zmiana trwa zazwyczaj 2 dni. W krakowskim studiu w Łęgu, które należy do TVP, a często korzystna z niego TVN w ciągu jednego miesiąca nagrywało się czasem nawet 5-6 rożnych programów ("Milionerzy", "Chwila prawdy", "Jak łyse konie" i jakieś produkcje TVP oraz czasem Polsatu). Zdarzało się nawet, że częściowo te same ekipy realizowały produkcje dla TVP i TVN.

Pierwsze serie "Tańca z gwiazdami" nagrywane były w studiu po jakiejś hali produkcyjnej na Ursusie o ile dobrze pamiętam. Było tam ciasno, był problem z ogrzaniem obiektu. Rok temu TVN przeniósł produkcję do nowego studia w Szeligach i raczej z tego samego miejsca nagrywano "X Factor".
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

O ile wiem, to w hali w Ursusie obecnie dla TVP2 nagrywana jest "Bitwa na głosy".

A w krakowskim Łęgu obecnie są nagrywane teleturnieje dla TVP2 - m. in. "Postaw na milion", czy "Tak to leciało!".
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Od 11 edycji "TzG" jest w Szeligach - i chwała Bogu. W poprzednim studiu w Ursusie toalety były na zewnątrz, gwiazdy miały przyczepy campingowe, a nie garderoby, a temperatura była w okolicach 50 stopni :D (co może jest normalne w studiach telewizyjnych, ale przy jednym z pierwszych odcinków 8. edycji pary były tak "rozpalone" że jedna z tancerek o mało się nie wyślizgnęła z ramion partnera :D z tego co wiem, w Szeligach jest dużo lepsza klimatyzacja i wentylacja).
Liczą się tylko Fakty.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Co do zmian w X Factor - nie ma na to szans. Reżyser najwidoczniej liczy na te swoje "emocje" jak on to określił. Czy zmieniło się coś w Mam Talent od pierwszej edycji? Tak, jak już tu pisałem - dodali gwiazdeczki na dole planszy tytułowej programu i siłą rzeczy (!) zmienili jurora.

Bez względu na to jaki jest rynek, do programów powinno wprowadzać się świeżość - zwłaszcza jeśli leci już dobrych kilka lat. Oglądam jedynie brytyjski X Factor i Got Talent, dlatego mogę to opisać tylko na ich przykładzie, ale jestem pewny, że w innych krajach też różne zmiany się wprowadza.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Ale w jednym z wywiadów Wojciech Iwański przyznał, że przy I edycji popełniono kilka błędów, także pewnych zmian możemy się spodziewać. Może nie radykalnych, ale jednak jakieś będą.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Debeet pisze:Co do zmian w X Factor - nie ma na to szans. Reżyser najwidoczniej liczy na te swoje "emocje" jak on to określił. Czy zmieniło się coś w Mam Talent od pierwszej edycji? Tak, jak już tu pisałem - dodali gwiazdeczki na dole planszy tytułowej programu i siłą rzeczy (!) zmienili jurora.
Edyta Górniak w rozmowie z Plejadą.pl potwierdziła, że otrzymała propozycję bycia jurorem w "X Factor" (nie jest to jedyna propozycja, bowiem od producentów "Bitwy na głosy" otrzymała także propozycję bycia liderem jednego z zespołów muzycznych). Powiedziała także, że dość mocno rozważa propozycje, choć ciężko będzie jej przyjąć jedną z nich ze względu na napięte plany artystki na przyszły rok.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Mam tylko nadzieje, że była to propozycja na stanowisko czwartego jurora, a nie jurora zamiast.
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

Decyzje czy będzie czterech czy trzech jurorów trzymają w tajemnicy żeby podgrzać emocje.Szczerze mam nadzieje że bedzie ich czterech.Jeśli zostanie Maja czego bym sobie życzył to Edyta się na pewno nie zgodzi.Ja bym chciał jako 4 jurora np: Edyte Bartosiewicz ale wiadomo że to nie realne :D
Jakbym miał obstawić to Maja jednak zostanie.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

"Na mieście" - mówiło się o tym, że Maja Sablewska ze względu na konflikt z Kubą Wojewódzkim nie będzie jurorką w 2. edycji "X Factor" i są plany, aby zastąpiła ją Edyta Górniak, ale trzecie ogniwo z pierwszej edycji - Czesław Mozil mówił, że nie wyobraża sobie, aby w drugiej edycji w jury nie było Mai Sablewskiej - więc mówi się o tym, że to Górniak miałaby być czwartym jurorem.

Tyle jeśli chodzi o plotki i domysły. Jak będzie naprawdę - zobaczymy.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Jest możliwość , że następna edycja X FACTOR'a będzie emitowana nie w niedzielę , a w sobotę ! W niedzielę byłby dalej Taniec z Gwiazdami. Myślę , że byłby to bardzo dobry ruch , ponieważ w niedzielę będzie już Ranczo i MBTM i X FACTOR nie miałby już 4,5 mln widowni tylko z 3,5 mln , a w sobotę miałby z 4-5 mln , bo Bitwa na głosy by mu nie zagroziła :)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Mam nadzieję , że plotki o nowym prowadzący- Kacprze Kuszewskim się nie sprawdzą , bo ja go nie cierpię . Jest infantylny i sztuczny :/ Już wolę Kuźniara !
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Kuszewski czy Kuźniar...
jejku toż to wybór między dżumą a cholerą :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Wybieram cholerę. :D
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: X FACTOR

Post autor: Pawlous »

TVN potwierdza: Kuźniar pozostaje prowadzącym X Factor

http://www.plejada.pl/3,53589,news,1,1, ... tykul.html

Mam tylko nadzieję, że zostanie Maja w jury i wywalą Wojewódzkiego (nierealne jednak)...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość