[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Z dźwiękiem lepiej niż w 1 odcinku. Jestem pod wrażeniem realizacji, która jest bardzo dobra. Światła, tancerze, chórki bardzo na tak!! Jeśli w 3 edycji dojdą gwiazdy w odcinkach live i 4 juror to będzie cacy :)
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: X FACTOR

Post autor: marek110 »

Biba oprotestowal tworcow programu i ubral koszulke z przekreślonym disco

Wierzycie w teorie spiskowe? :P
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Wg mnie kolejność:

Soul City
Lisowska
Podsiadło
Antonik
Spenner
The Chance
Kwaśnik
Biba

z dzisiejszego odcinka. Mam wrażenie że grupa Kuby miała problem z podsłuchem albo muzyką nie wiem. Podkład u nich był ewidentnie za głośno. W dogrywce też.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Odsłuchem, a nie podsłuchem :D Wybacz, ale totalnie mnie to rozbawiło :D

Po dzisiejszym odcinku moja trójka - Ewelina, Soul City i Marcin :)
Liczą się tylko Fakty.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Haha, tak chodziło o odsłuch, ale również z muzyką jest coś nie tak. Ale brawa za realizację, dobre scenografie, układy itp.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Zespoły Czesława - stroje - to jakaś PORAŻKA ! gdybym nie lubił X FACTOR'a to przełączyłbym program ze względu na wygląd i Soul City i The Chance ! Wokalnie oczywiście Spenner najlepszy , ale Lisowska też była dobra. Podsiadło dzisiaj trochę fałszował , ale przynajmniej się wyluzował :) Biba był najgorszy , więc dobrze , że odpadł :)
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

uważam, że ten program idzie w dobrym kierunku.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

A ! i jeszcze jedno. Dla mnie to był najgorszy odcinek X FACTOR'a w historii !!!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Śmiem stwierdzić iż był to jeden z najlepszych realizacyjnie odcinków live spośród obu edycji XF. O poziomie muzycznym mówić nie będę, bo wiemy iż jest bardzo dobrze. Zero wpadek, świetne prowadzenie Kuźniara, kilka ciekawych lotów kamerowych. Było na prawdę bardzo dobrze. Oby XF szedł w tym kierunku w jakim idzie w tej edycji, bo mam nadzieję że to początek zmian i początek rebrandingu i przystosowywania tego formatu na nasze progi czy możliwości.
Co do oglądalności - przewiduję tak ok 2,3-2,6 mln (udziały +29?). Czy to dużo - jak na tak wspaniałą pogodą tak. Polacy to naród który uwielbia grillować i spędzać czas na zewnątrz, inaczej niż brytyjczycy którzy XF oglądają i celebrują tak jak święta Bożego Narodzenia. Ale mniejsza z tym.
Co do wystepów - mega zaskoczenie ze strony zespołów które świetnie dały sobie radę, i co lepsze - poprawiły się w stosunku do poprzedniego odcinka, jak i oczywiście do poprzedniej edycji. Zaskakujący także werdykt widzów - żaden nie był zagrożony, co była słuszne. Czesiek wraz z zespołem Soul City powinien iść w kierunku takiego multi boysband'u. Emocjonujący układ choreograficzny, integracja z animacjami, podział na głosy. Będzie wówczas super.
Grupa Kuby - tutaj tylko Marcin Spenner był godny uwagi. Świetny występ.
Grupa Tatiany - Ewelina w tym tygodniu dla mnie rządzi. Dawid tuż za nią. Na końcu Bajka której długiego sukcesu nie wróżę w tej edycji, natomiast na rynku może sobie poradzi. Oby.
Natomiast w naszej serii XF denerwuje mnie najbardziej jedna rzecz - kompletny brak kreowania wizerunku finalistów. Bo powinno być tak, że jurorzy mają pomysł na każdego ze swoich podopiecznych. Kuba olewa to totalnie - Joanna już w Idolu była określona, Biba także wie co chce robić, Marcin chyba najmniej. A szkoda, bo Kuba powinien mieć obmyślony plan na jego karierę w XF i po XF. Niby genialny repertuar, a jednak nie wiem czy to przypadek czy Marcin taki jest i coś w tym stylu chce śpiewać.
Inaczej mam z Eweliną. Zobaczcie- ona wie co chce robić, wie co chce śpiewać, ma genialnie określony wizerunek (w XF, bo poza nim jest ciut mocniejsza nie tylko wokalnie). Tatiana powinna więc dać jej się wykazać w mocniejszym repertuarze, bo zapewne po XF taki będzie grała, choć z drugiej strony Ewelina powinna iść także w stronę muzyki komercyjnej. Bo i wizerunkiem i z talentem powinna zawędrować bardzo daleko. Oby spotkała na swojej drodze dobrych producentów, którzy sprawią że na każdych wakacjach to single Eweliny będą rządzić na listach przebojów.
Co do Dawida -on jest sobą. Dla niego słowo wizerunek nie istnieje. Liczę na wielką, nie koniecznie komercyjną, a niszową karierę.

Tutaj podaję przykład finalistki duńskiego XF. Sam świetnie dobierany repertuar, niezwykła konsekwencja co do stroju i liryczności sprawia, iż mamy wrażenie że oglądamy prawdziwą, wschodzącą mega gwiazdę:
http://www.youtube.com/watch?v=sdVzcd5t ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=OcEmOXwC ... re=related
tvn - latem programowo najgorsza!
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Odcinek najlepszy póki co! Świetna scenografia i muzyka podczas odpadki Biby.

Według mnie w tym odcinku najlepiej wypadli:
Ewelina Lisowska
Marcin Spenner
Anna Antonik BAJKA
The Chance
Dawid Podsiadło
Soul City
Joanna Kwaśnik
Paweł Binkiewicz BIBA

:)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Po ponownym przesłuchaniu występów, jednak trochę zdegraduję Lisowską za śpiewanie znów na zaciśniętym gardle, ale ogólnie fajny występ. I mam nadzieję, że za tydzień Kuba lepiej dobierze piosenki, bo sytuacja Kwaśnik rysuje się podobnie do Stacy Francis i Janet Devlin. Na castingach świetnie śpiewają, a potem na żywo Janet śpiewa jakieś ludowe pieśni, a Francis piosenki Kelly Clarson...
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

nie ma to jak krytykować dla krytyki... http://www.plotek.pl/plotek/1,111485,11 ... ctor_.html
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: X FACTOR

Post autor: alik79 »

Dla mnie każdy z odcinków live to gotowe osoby na wydanie płyt.
Dziś program kończył się o 21:45 mogli go wydłużyć do 22:00 zaraz po przerwie przed wynikami powinien być występ gwiazdy.

Co do III edycji oprócz zmian które wcześniej wymieniłem powinni wzorem UK wprowadzi program Xtra Factor na antenie TVN 7 zaraz po emisji X Factor na TVN.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Tylko za tydzień proszę o jakś sensowny motyw, nie disco polo czy przeboje lat 70. U nas to generalnie są albo hity z filmów, albo miłosne albo rock... Mogliby dać np. Queen, Michaela Jacksona albo coś w podobie...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Byłem w szoku, że żaden zespół nie był zagrożony, co mimo wszystko było słuszne, bo Biba i Joanna byli najsłabsi w tym odcinku. Ewelina Lisowska przeszła według mnie pozytywną przemianę, nie spodziewałbym się po niej takiego występu. Stawiam, że w najbliższym odcinku odpadnie Ania Bajka, która według mnie jest obecnie najsłabsza. Moi faworycie - Lisowska, Podsiadło, Spenner - i taki pewnie będzie finał.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości