Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: Peter Parker »

Może Kuźniar po nocach ćwiczy formułę Poranka w nowym studiu? :D
ANTAMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 16:03

Re: Poranek TVN24

Post autor: ANTAMET »

a może to kwestie rodzinne, w końcu ma żonę w zaawansowanej ciąży ( nie to, żebym plotkował, ale myślę, że to może być przyczyną )
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Co do Poranka z nowego studia, to Kuźniar kilka dni temu na Twitterze podawał, że "zostają na starych śmieciach".
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Z kolei tak dziś napisał Marcin Żebrowski:
poranek chwilowo pozostaje w studiu???? porankowym
ANTAMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 16:03

Re: Poranek TVN24

Post autor: ANTAMET »

Mam nadzieję, że się w końcu przeniosą, to nie poważne, żeby jeden z głównych programów stacji był nadawany z holu.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Poranek TVN24

Post autor: wafel »

Odświeżony newsroom ma w sobie bardzo dużo intensywnego, niebieskiego koloru - w studiu zastępczym, jak i newsroomie przed remontem kolory są przygaszone, o wiele milsze dla oka o wczesnej porze dnia ... Nie wyobrażam sobie poranka przy stole w wyremontowanym newsroomie - (jak dla mnie) zupełnie nie pasowałby do tego programu.
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Poranek TVN24

Post autor: pkp »

za to ja się pytałem Marcina Żebrowskiego to napisał mi, że chyba zostaną w obecnym studio, niezdecydowany jest czy co, ale mi również wydaje się to niepoważne, żeby program nadawać z holu jak mają takie studio do dyspozycji, to równie dobrze mogliby nie robić tego remontu i wszystkie programy nadawać ze studia wirtualnego
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Poranek TVN24

Post autor: wafel »

chyba bardziej niepoważne i ... śmieszne jest ta niepewność samego prezentera, co do miejsca prowadzenia programu w przyszłości
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

Pamiętajcie, że to nie prezenter o tym decyduje. Widocznie plany się zmieniają. A co do prowadzenia Poranka z nowego studia to jestem trochę sceptyczny, bo wbrew pozorom jest teraz mniej ciekawych kadrowań niż przed remontem, bo wszystko się skupia albo na wallu, albo na kiepsko odświeżonym newsroomie (w całym studiu podobno jest jaśniej, jak to Piotr Wolański stwierdził, a patrząc na newsroom, stwierdzam, że jest ciemniej).
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Poranek TVN24

Post autor: wafel »

matik pisze:Pamiętajcie, że to nie prezenter o tym decyduje. Widocznie plany się zmieniają. A co do prowadzenia Poranka z nowego studia to jestem trochę sceptyczny, bo wbrew pozorom jest teraz mniej ciekawych kadrowań niż przed remontem, bo wszystko się skupia albo na wallu, albo na kiepsko odświeżonym newsroomie (w całym studiu podobno jest jaśniej, jak to Piotr Wolański stwierdził, a patrząc na newsroom, stwierdzam, że jest ciemniej).
Prezenter rzeczywiście nie decyduje o miejscu prowadzenia programu ... ale to nie oznacza, że nie powinien się w tym orientować - poza tym, gdyby coś 'miało się szykować' na pewno wspomniałby coś o jakiś próbach, zmianach etc.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

Ja jestem za tym aby poranek został w obecnym studiu/holu (jak kto woli).
Od kiedy TVN24 nadaje z nowego studia podoba mi się ono o wiele mniej niż przed remontem. :/ Brakuje tam tego klimatu, który był wcześniej...
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Poranek TVN24

Post autor: Peter Parker »

Już wcześniej pisałem - Poranek z aktualnego miejsca jest ok. Jedyne zmiany, które można by tam zaprowadzić, to podmiana stołu na większy i może wywalenie szyb pomiędzy studiem Poranka i studiem głównym.

Kiedyś to miejsce wyglądało bardzo ładnie...
Obrazek
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Poranek TVN24

Post autor: arrow2 »

Peter Parker pisze:Już wcześniej pisałem - Poranek z aktualnego miejsca jest ok. Jedyne zmiany, które można by tam zaprowadzić, to podmiana stołu na większy i może wywalenie szyb pomiędzy studiem Poranka i studiem głównym.
Wywalenie szyb odpada. Te szyby zapewniają właściwą akustykę w głównym studio. bo studio Poranka zlokalizowane jest przy głównym ciągu komunikacyjnym budynku i w sąsiedztwie Coffee Heaven. Większy stół też odpada ze względu na ograniczoną powierzchnię. W tv wygląda to na dużą przestrzeń, w rzeczywistości stanowiska redaktorów są tuż za plecami prowadzącego.
:arrow: dwa
kuba1245ab
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 18:35

Re: Poranek TVN24

Post autor: kuba1245ab »

Dzisiaj Kuźniar coś wspominał o specjalnym wydaniu poranka w związku z wyborami w Stanach. Czy szykuje się coś specjalnego, np. poranek z nowego studia?
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Poranek TVN24

Post autor: 3405t »

kuba1245ab pisze:Dzisiaj Kuźniar coś wspominał o specjalnym wydaniu poranka w związku z wyborami w Stanach. Czy szykuje się coś specjalnego, np. poranek z nowego studia?
Lub może jakiś tandetny wirtual np. tak jak po wyborach w 2011r.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 4 gości