Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Patrzyłem przed chwilą na aukcje WOŚP i muszę przyznać, że w poprzednich latach te kwoty oscylowały w znacznie wyższych granicach. :stop: Widać, że społeczeństwo zaczęło zaciskać pasa. Jak wystawili ten stół na licytację, to pomyślałem, że do stówki dojdą spokojnie.
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: patryk19 »

Camilo pisze:Patrzyłem przed chwilą na aukcje WOŚP i muszę przyznać, że w poprzednich latach te kwoty oscylowały w znacznie wyższych granicach. :stop: Widać, że społeczeństwo zaczęło zaciskać pasa. Jak wystawili ten stół na licytację, to pomyślałem, że do stówki dojdą spokojnie.
Chodzi Ci o 100,000 złotych? :shock: Ja przypuszczałem, że jak komuś zależy na tym, aby mieć ten stół to da dużo pieniędzy, ale nie sto tysięcy... Prawdę mówiąc, nieco ponad 15 tys. to jest trochę za mało jak na WOŚP i stary stół "Faktów". Masz rację, społeczeństwo zaczęło zaciskać pasa.
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pamiętam aukcje WOŚP z ubiegłych lat i niejednokrotnie ceny szły w setki tysięcy złotych. :> Stół był w tym roku jedną z głównych atrakcji. A tak to może zwróciła im się kwota, w której ten stół kupili 9 lat temu.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re:

Post autor: wafel »

Camilo pisze:Pamiętam aukcje WOŚP z ubiegłych lat i niejednokrotnie ceny szły w setki tysięcy złotych. :> Stół był w tym roku jedną z głównych atrakcji. A tak to może zwróciła im się kwota, w której ten stół kupili 9 lat temu.
Dochód z aukcji nie pojawi się w kieszeni kogoś z TVN - jest przeznaczony na WOŚP.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Przepraszam, użyłem skrótu myślowego. Oczywiście wiem, że pieniądze te trafią na konto WOŚP. Chodziło mi o to, że kwota, która wygrała licytację jest równoważna z kwotą produkcji takiego stołu.
happydigidis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 22 sty 2013, 14:21

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: happydigidis »

Jestem odbiorca programu itvn co rowniez transmituje Fakty o godz.19.00 i to co pokazali wczoraj dla widzow poza granicami polski to zakrwawa na kpiny!!!
Jestem od dluzszego czasu odbiorca itvn, ale to co obecnie jest to to dla mnie nie jest najlepszy program informacyjny. Sa przerwy - na ktore widz poza granic polski nie moze
ogladac danego tematu lub pokazuje sie przez prawie 3 min jeden i ten sam obraz tak bylo wczoraj 21.01.2013 a nastepnie pokazano nude z malpami! i to maja byc najlepsze
wiadomosci??? Jezeli bedzie tak dalej no to wspolczuje odbiorca, bo ja przechodze na wiadomosci TV POLONIA :D13
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: matik »

Pierwsze wydanie Faktów w całości: http://fakty.tvn24.pl/15-lat-faktow,83/ ... 04968.html
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: 3405t »

super -> nareszcie jest co pooglądać :brawa:
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: wafel »

Świetne wydanie specjalne - dobre materiały i łączenia :)

***

obawiałem się, że może nastąpić jakaś wpadka podczas łączenia z K. Kolendą - Zaleską
chyba były jakieś problemy z łącznością (a dokładniej z podsłuchem z PL) - K. Kolenda korzystała chyba z telefonu (?), ale wszystko wypadło znakomicie
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: avatar »

Fakty codziennie powinny być prowadzone sprzed ekranu i zza stołu, tak jak Wiadomości. :brawa:
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: wafel »

avatar pisze:Fakty codziennie powinny być prowadzone sprzed ekranu i zza stołu, tak jak Wiadomości. :brawa:
Tylko (najpewniej) wiązałoby się to z próbami (dzisiaj były próby, tak samo przed wydaniem specjalnym związanym z wyborami w USA) ... choć trzeba przyznać, że wygląda do prześwietnie + studio jest (wreszcie) świetnie wykorzystywane.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: 3405t »

wafel pisze:Świetne wydanie specjalne - dobre materiały i łączenia :)

***

obawiałem się, że może nastąpić jakaś wpadka podczas łączenia z K. Kolendą - Zaleską
chyba były jakieś problemy z łącznością (a dokładniej z podsłuchem z PL) - K. Kolenda korzystała chyba z telefonu (?), ale wszystko wypadło znakomicie
mi również się bardzo podobało. W ogóle bardzo lubię fakty sprzed podestu - choć najbardziej mi się podobało tło w postaci wideowallu
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: avatar »

Czy tylko mi się wydaje, że obraz z kamery na samym początku Faktów jest jakiś niewyraźny od dłuższego czasu? :mhm:
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: patryk19 »

Czy wiecie może, dlaczego na stronie Faktów, z okazji 15-lecia nie ukazały się wczoraj materiały z 2000 roku? :mhm:
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: matik »

Dziś już są te materiały na stronie Faktów.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości