Marcin Pawłowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Byli min. Iwona Radziszewska, Anna Jedrzejowska, Kamil Durczok, Jacek Czarnecki, Tomasz Lis, Cezary Grochot, Anna CzerwiĂąska, Roman MÂłodkowski, Justyna Pochanke, Adam PieczyĂąski, Marcin Wrona.......
...Piotr Radziszewski, Robert JastrzĂŞbski, Marcin Woroch, Grzegorz Kajdanowicz, Grzegorz Miecugow, MikoÂłaj Kunica, Jacek Czarnecki, Tomasz Sianecki, Dariusz ÂŁapiĂąski, Marek Nowicki, PaweÂł PÂłuska, Anita Werner, Tomasz Sekielski, Bogdan Rymanowski, Mariusz Walter,Kamil Durczok, ks. z radia plus, stylistka tvnu - byli praktycznie wszyscy, tylko chyba JĂŞdrzejowskiego i Redo z bliskiego grona tvnu zabrakÂło...

Bardzo wzruszajÂący program, Anitka, MikoÂłaj Kunica, Dariusz ÂŁapiĂąski, Ania CzerwiĂąska prawie siĂŞ popÂłakali... :cry:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

POryczaÂłem siĂŞ jak bobr :cry: :cry: :cry:
Anitka teÂż bardzo wzruszajÂąco mĂłwiÂła o marcinie :cry: :cry: :cry:
POryczaÂła siĂŞ jak mĂłwiÂła i widziaÂłem Âże przeÂżyÂła to niesamowicie i jest jej bardzo trudno. :cry: Jutro przepiszĂŞ sÂłowa ktĂłre wypowiedziaÂła. :cry: NagraÂłem to sobie i jak w przyszÂłosci sprawiĂŞ sobie karte tv to zrobiĂŞ z tego filmik. :cry: :cry: :cry:
Aha i to nie byo Âżadne przeÂświerlenie tylko program anonimowy. :cry:
Ja najpierw obejrza³em 5 min koùcowych ale poczeka³em do godz.00.05 i obejrza³em ca³oœÌ :cry: :cry: :cry:
Jutro ok.7.00 powtĂłrka na tvn-nie zwykÂłym :!: :!: :!:
MARIQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 23 lis 2004, 12:33

Post autor: MARIQ »

Hey witam, z tego c owiem pogrzeb Marcina jest w ÂśrodĂŞ a nie wiecie moÂże czy bĂŞdzie on transmitowany przez TVN24 i/lub prze TVN??

pozdrawiam
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

NIe mam pojĂŞcia :?: TVP trasmitowaÂła pogrzeb Milewicza i myÂślĂŞ, Âże tvn powinien to samo zrobiĂŚ :!: :!: :!:
A wie ktoÂś dokÂładnie o ktĂłrej godzinie i w ktĂłrym koÂściele :?: :?: :?:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

DziÂś w "Fakcie" takÂże na temat Marcina. Nie wiem czy Was to w ogole interesuje (nie sam Marcin tylko scan z tej gazety), ale zeskanowaÂłem.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1. Niesty moje obojĂŞtne na media koleÂżanki wolaÂły oglÂądac MTV niÂż przeÂświetlenie /anonimowy program o Marcinie... wiĂŞc jak zwykle nic nie widziaÂłam mozecie coÂś wiĂŞcej powiedzieĂŚ ??? ByÂła tam teÂż Anita ??? co mĂłwiÂła np.Pochanke ?
2.Oczywiscie Âże interesuje... dziĂŞki Aro.
3.Nie sÂądze by transmitowali juÂż czĂŞÂśc osĂłb na forum gazety zarzucam TVN-owi sprzedawanie smierci kolegi... wiĂŞc... a i tvn personal siĂŞ dostalo nie wiem czy wiecie ?
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Aro zamieszczaj dalej skany z Faktu, (wyniki oglÂądalnoÂści oowiÂązkowo).
A zauwaÂżyliÂście co byÂło pod spodem - "Nowa dziewczyna..." - widzĂŞ, Âże same orÂły skÂładajÂą tĂŞ gazetĂŞ.

A za co oberwaÂł ÂŁukasz?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ByÂła tam teÂż Anita ??? co mĂłwiÂła np.Pochanke ?
Anitka byÂła :!: ale o tej drugiej nie mam ochoty pisaĂŚ :twisted: :!:
A powtĂłrka tego byÂła na zwykÂłym tvn-nie ok godz.7.10 :!: :!: :!:
Na tvn24 powtarzali to kilka razy i chyba dzisiaj teÂż leciaÂło :!: :!: :!:
Anitka byÂła bliÂżej marcina niz nam siĂŞ wydawaÂło bo sÂłowa ktĂłre mĂłwiÂła byÂły o czÂłowieku ktĂłrego uwaÂżaÂła za "mistrza Âświata" :!: :cry:
A zauwaÂżyliÂście co byÂło pod spodem - "Nowa dziewczyna..." - widzĂŞ, Âże same orÂły skÂładajÂą tĂŞ gazetĂŞ.
Doktorku przecieÂż nie mogÂą zostawiaĂŚ pustego miejsca :!: :twisted: :twisted: Ta gazeta czĂŞsto o Âśmierci nie pisze wiĂŞc nawet nie miaÂłaby co umieÂściĂŚ obok :!: :!: :!:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:A za co oberwaÂł ÂŁukasz?
Hmm...? :?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kamuii napisaÂła, Âże na forum Gazet krytykujÂą TVN oraz TNN.Personal.
Nie chce mi sie tam szukaĂŚ, wiĂŞc pytam...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No to moÂże kamuii poda linka bo chĂŞtnie poczytam te ciekawe domysÂły i spiskowe teorie forumowiczĂłw gazeta.pl... :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ÂŁukasz pisze: A juÂż Ci tobi mĂłwiÂłem, co moÂżesz zrobiĂŚ jak Ci siĂŞ tu wszystko nie podoba
Oj £ukaszu. Nie z³oœÌ sie. Ja z natury jestem pogodny ale te¿ na studiach uczê sie dU¿o krytyki, a wiec Gdzies mUsze siê wyrzyÌ. a ta stronka mi to jak najbardziej pozwala na to.

****

Maciekw pisze:
Byli min. Iwona Radziszewska, Anna Jedrzejowska, Kamil Durczok, Jacek Czarnecki, Tomasz Lis, Cezary Grochot, Anna CzerwiĂąska, Roman MÂłodkowski, Justyna Pochanke, Adam PieczyĂąski, Marcin Wrona.......
...Piotr Radziszewski, Robert JastrzĂŞbski, Marcin Woroch, Grzegorz Kajdanowicz, Grzegorz Miecugow, MikoÂłaj Kunica, Jacek Czarnecki, Tomasz Sianecki, Dariusz ÂŁapiĂąski, Marek Nowicki, PaweÂł PÂłuska, Anita Werner, Tomasz Sekielski, Bogdan Rymanowski, Mariusz Walter,Kamil Durczok, ks. z radia plus, stylistka tvnu - byli praktycznie wszyscy, tylko chyba JĂŞdrzejowskiego i Redo z bliskiego grona tvnu zabrakÂło...

Bardzo wzruszajÂący program, Anitka, MikoÂłaj Kunica, Dariusz ÂŁapiĂąski, Ania CzerwiĂąska prawie siĂŞ popÂłakali... :cry:
DZIWNE ÂŻe NIie byÂło Patrycji Redo. PrzecieÂż On a i Iwona Radziszewska z Romanem MÂłodkowskim i Joanna Rusak tworzyli poczÂątki w Faktach. I byli razem tyle lat. Co siestaÂło z PatrycjÂą? Walter zabroniÂł. [/color]
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

MoÂże w trakcie nagrania byÂła zajĂŞta, moze to byÂłoby dla niej zbyt trudne, moze nie byÂła w bliskich relacjach z Marcinem... :arrow:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ÂŁukasz pisze:(...) Tu nie ma, bo tvn.personal od soboty odwiedziÂło ponad 25 tys. unikalnych uÂżytkownikĂłw. (...)
Co masz na myÂśli uÂżywajÂąc sformuÂłowania "unikalni uÂżytkownicy"...? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Oj muszĂŞ to pytanie dodaĂŚ do FAQ, bo wszyscy ciÂągle o to pytajÂą. A wiĂŞc:
- unikalni u¿ytkownicy to metoda liczenia wejœÌ na stronê za pomoca IP. Czyli za³ó¿my, ¿e na strone wchodzi³eœ 10 razy w ci¹gu doby. Zostaniesz policzony jako jeden u¿ykownik, a nie jako 10 u¿ytkowników.
- natomiast liczba odsÂłon nie zwraca uwagi na IP. JeÂśli wchodziÂłeÂś na stronĂŞ 10 razy, to zostaniesz policzony jako 10 uÂżytkownikĂłw.
To piersze zlicza prawdziwÂą, realnÂą liczbĂŞ osĂłb, ktĂłra odwiedziÂła stronĂŞ. To drugie informuje o liczbie odsÂłon strony.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości