[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

tomalapt pisze: Hmm, moim zdaniem Ezzat zrobił z tej "prostackiej" piosenki hita. Nie jest łatwo śpiewać obok takiego "beztalencia" jakim jest Tanity.
Masz prawo do swojego zdania, ale przypominam, że osoba która wg ciebie jest beztalenciem nagrała chyba 10 płyt i która ma już swoje w miejsce w historii muzyki.
Poza tym nie rozumiem toku rozumowania. Wydaje mi się, że jeśli gwiazda wypada słabo, uczestnikowi powinno być łatwiej, bo widz widzi różnice i sam do chodzi do wniosku, że... o rany, uczestnik śpiewa lepiej od gwiazdy. Jeśli coś takiego miło miejsce Ezzat powinien wygrać. Nie wygrał... wniosek jest tylko jeden – jest słaby.

A tak na poważnie, to nie ma znaczenia. On dostał swoją szansę i od niego zależy czy ją wykorzysta.
Ewelina Lisowska odpadła przez finałem i mimo to, jest to jedyna uczestniczka X-Factor i której coś w ogóle słychać.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Zdecydowanie najlepszym punktem programu był występ uczestniczki z Edyta Górniak ;)
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Nie wiem ile wspólnego z prawdą mają te wyniki, ale dla zainteresowanych wklejam:

Obrazek

Źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/X_Factor_(Poland_series_3)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: X FACTOR

Post autor: szym »

Również uważam, że wygrana niekoniecznie musi oznaczać sukces, więc każdy z nich ma szanse. :)

Obejrzałem sobie występ pana Ezzata z Tanitą i byłem trochę zszokowany poziomem. Naprawdę nie wyglądało to na finał, jurorzy chyba musieli popełnić wiele pomyłek przy wcześniejszych eliminacjach, skoro tak przeciętny głos doszedł do ostatniego odcinka, a gdzieś w Internecie widziałem już znacznie lepsze popisy wokalne chociażby na castingach. Teraz dopiero zrozumiałem, co macie na myśli, pisząc, że jest to najgorsza edycja ze wszystkich. Szczerze mówiąc, zdecydowanie bardziej podobał mi się głos Tanity, którą tak wszyscy krytykują, bo była po prostu ciekawsza, a nie taka mdła. Siła siłą, żadne z nich jej nie miało, ale barwa to co innego. Trochę też żenuje mnie, że uczestnik wychodzi, coś tam śpiewa, a później zamienia się w konferansjera i zaprasza do siebie na scenę gwiazdę, z którą występuje.

I gdzie po występie była prowadząca Patrycja? :) Bo to, że od razu pojawił się prowadzący Jakub - żadnym zaskoczeniem nie było. :lol2: A komentarze dotyczące głosu gwiazdy mógł sobie darować, wstyd mi tego było słuchać. Nie na tym program polega, ale fakt - początkowym błędem jest w ogóle dobór gości do programu. Jednak jakichś już wybrali, więc kurde - trochę szacunku.
:)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

3,126 mln - final ;)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

https://soundcloud.com/piotr-siejka

Wszystkie single finalistow + uwaga ! singiel Mai Hyży -chyba najlepszy ze wszytskich ;D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

@Nayma - te brednie na Wikipedii nie mają nic wspólnego z prawdą :D
Iwański rok temu mówił, że w 2 edycji przez 5 odcinków Dawid był na 1 miejscu, a jedynie w półfinale wyprzedził go Spenner. W całej tej fanowskiej tabelce z 2 edycji nie widać tego potwierdzenia. To też są na pewno informacje wyssane z palca :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

szym pisze:Również uważam, że wygrana niekoniecznie musi oznaczać sukces, więc każdy z nich ma szanse. :)

Obejrzałem sobie występ pana Ezzata z Tanitą i byłem trochę zszokowany poziomem. Naprawdę nie wyglądało to na finał, jurorzy chyba musieli popełnić wiele pomyłek przy wcześniejszych eliminacjach, skoro tak przeciętny głos doszedł do ostatniego odcinka, a gdzieś w Internecie widziałem już znacznie lepsze popisy wokalne chociażby na castingach. Teraz dopiero zrozumiałem, co macie na myśli, pisząc, że jest to najgorsza edycja ze wszystkich. Szczerze mówiąc, zdecydowanie bardziej podobał mi się głos Tanity, którą tak wszyscy krytykują, bo była po prostu ciekawsza, a nie taka mdła. Siła siłą, żadne z nich jej nie miało, ale barwa to co innego. Trochę też żenuje mnie, że uczestnik wychodzi, coś tam śpiewa, a później zamienia się w konferansjera i zaprasza do siebie na scenę gwiazdę, z którą występuje.

I gdzie po występie była prowadząca Patrycja? :) Bo to, że od razu pojawił się prowadzący Jakub - żadnym zaskoczeniem nie było. :lol2: A komentarze dotyczące głosu gwiazdy mógł sobie darować, wstyd mi tego było słuchać. Nie na tym program polega, ale fakt - początkowym błędem jest w ogóle dobór gości do programu. Jednak jakichś już wybrali, więc kurde - trochę szacunku.
Przepraszam, ale z czystego obowiązku osoby która uczęszczała na lekcje śpiewu i ma o tym jakąś wiedzę, Tanita zdaje się trafiła w dźwięk w jednej linii melodycznej, resztę przefałszowała. Głos Ezzata może ci się podobać lub nie, ale jednak było chociaż czysto, reszta to kwestia gustu.

Wynik X factor lepszy o 0,5 miliona od MBTM, ta sama pora emisji, chyba nie wymaga to komentarza.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: X FACTOR

Post autor: szym »

SevenUP pisze:Przepraszam,
Nie szkodzi.
SevenUP pisze: ale z czystego obowiązku osoby która uczęszczała na lekcje śpiewu i ma o tym jakąś wiedzę, Tanita zdaje się trafiła w dźwięk w jednej linii melodycznej, resztę przefałszowała.
Ciekawe macie obowiązki wynikające z uczenia się śpiewu, poza oczywiście pogłębianiem "jakiejś" wiedzy. :) Na pewno masz rację i dobrze widzę, że jestem w mniejszości, niemniej jednak jako widz, który nie miał lekcji śpiewu i obowiązków prostowania, oceniam że wolę chrypę, zdarte gardło i jakieś tam niedoskonałości pochorobowe, które w sumie były dla mnie mniej złe (!) niż...
SevenUP pisze:Głos Ezzata może ci się podobać lub nie, ale jednak było chociaż czysto, reszta to kwestia gustu.
...śpiewanie jak na weselu, co już ktoś tu chyba właśnie stwierdził przede mną.

"Chociaż czysto" to trochę - moim zdaniem - za mało na finał tak fajnego i dużego programu, jeżeli tylko to potrafi uczestnik i to też chyba nie wymaga komentarza. I nie mówię, że on śpiewał źle, po prostu nie na finał, więc sądzę, że wcześniej popełniono jakieś błędy w procesie decyzyjnym... obejrzałem jeszcze raz wszystkie 3 duety, wszystkim czegoś brakowało, niemrawe to wszystko, trudno.

A pomysł z nagrywaniem własnych piosenek fajny, ciekawe tylko czy uczestnicy mieli wpływ na nie i czy faktycznie usłyszymy je gdziekolwiek. W każdym razie - powodzenia. :)

/ Szkoda, że nie zaprosili do finału Ady Szulc, która ma świetną nową piosenkę "1000 miejsc".
:)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Dawid Podsiadło w niedzielę wystąpi na Torwarze jako support Lany Del Rey :D
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Jeśli komuś się podobają piosenki Dawida, to niech głosuje na stronie Radia Zet i Trójki. Mnie osobiście podoba się, że nie jest to komercja, piosenki są w porządku coś w stylu Coldplaya połączonego z Brodką.
MandM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: poniedziałek 12 gru 2011, 15:58

Re: X FACTOR

Post autor: MandM »

http://www.youtube.com/watch?v=COyArWV8JB8 . Singiel Marty Podulki. Pamiętacie ją? :D A co do piosenki to na prawde świetna. Już w radiach nawet grają :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

3 edycja była dla mnie jak najbardziej ok! Ale czwarty sezon w takim samym kształcie może już zacząć nudzić. Dlatego cieszę się, że pan reżyser bierze pod uwagę udział czwartego jurora. Myślałem także o dwóch prowadzących - tak jak ma to miejsce w US :D Ale wtedy skład programu za bardzo przypominałby MBTM :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

4 juror? Myślę, że nie mam nic przeciwko. Ale drugi prowadzący, to już raczej nie. ;).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości