[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

"Dla mnie Agata ma świetny głos zarówno w rapie jak i śpiewie"- No właśnie DLA MNIE to słowa klucze. To, że Tobie się podoba, nie oznacza że wszystkim. Poza tym ty piszesz o głosie, barwie a ja o samym śpiewaniu i technice. A że wypadła jak samolubny bufon, to akurat nie tylko moja opinia, wystarczy poczytać Facebook, już pomijając profil rzygam Agatą, czy coś w ten deseń. Nie twierdzę, że taka na pewno jest bo nie będę jej oceniać po urywku programu tv, ale tak to zabrzmiało. Aha i moim zdaniem jest utalentowana, ale nie pasuje mi jej styl bycia i nie do końca przekonuje mnie wokalnie.

A tak btw to Ewa ma wybrać osoby, z którymi chce pracować i chyba właśnie to CHCE zadecyduje.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Jakościowo nie zachwyca, ale dodaje skompletowane 5-tki!

ZESPOŁY
Obrazek

DZIEWCZYNY
Obrazek

A na deser występ bootcampowy Kamili Kratosz!
http://xfactor.tvn.pl/wideo,2103,v/tego ... 73675.html
Inarius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: środa 05 lut 2014, 00:35

Re: X FACTOR

Post autor: Inarius »

A ja bardzo czekałem na zapowiedź domów jurorskich i trochę się zawiodłem, że jej nie dali na koniec.. Poza tym cieszę się, że w końcu logo na fb zostało zaktualizowane i mam nadzieję, że już od nast. edycji zamienią je na wszystkich materiałach promocyjnych.. Teraz czekam z niecierpliwością na zapowiedź kolejnego odcinka i w końcu na cały odcinek.. Jestem ciekawy jak im wyszły te domy za granicą i spodziewam się podobnej realizacji do tej z UK :) Zobaczymy czy się zawiodę, czy zaprezentują wysoki poziom..
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

marcine_ pisze:Również w wyświetleniach na yt prowadzi Agata
Trzeba zaznaczyć, że obecnie prowadzi, bo Marty Bijan castingowy występ po kilku dniach na yt na obcym koncie miał ponad 150 tysięcy wyświetleń (występ został usunięty za naruszenie praw), obecnie również są dwa występy Marty na tym portalu, jeden z nich ma ponad 80 tysięcy wyświetleń zaś drugi ponad 90 tysięcy, co nieco bije Agatę. :P Ale to mały szczegół.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Mamy narodziny nowej młodej gwiazdy , a wy mówicie, ze jest zbyt pewna siebie ? Typowi Polacy ... Dla mnie , jeśli nie przejdzie do Live'ow to to będzie największą porażką x factora w Polsce . Na szczęście ta dziewczyna i tak zrobi wielką karierę . Jest zbyt charakterystyczna, by któras z wytwórni jej nie chciała ;) tylko jeśli byłaby dalej w x'ie wszyscy mówiliby, że to ta z xfactora, a tak to mało kto ją będzie stad pamiętał
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

O matko i ciekawe jak będzie się nazywała jej płyta? Swag&Yolo czy Gimbusy500. Ja wiem, że ona ma potencjał, ale nie mówcie że inne dziewczyny go nie mają. Teraz to już jest wybór między tym co się komu osobiście podoba. Poza tym w Mam Talent jakoś nie widziałem tych tłumów głosujących na nią.
marcine_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 04 kwie 2014, 12:30

Re: X FACTOR

Post autor: marcine_ »

SevenUP pisze:"Dla mnie Agata ma świetny głos zarówno w rapie jak i śpiewie"- No właśnie DLA MNIE to słowa klucze. To, że Tobie się podoba, nie oznacza że wszystkim. Poza tym ty piszesz o głosie, barwie a ja o samym śpiewaniu i technice. A że wypadła jak samolubny bufon, to akurat nie tylko moja opinia, wystarczy poczytać Facebook, już pomijając profil rzygam Agatą, czy coś w ten deseń. Nie twierdzę, że taka na pewno jest bo nie będę jej oceniać po urywku programu tv, ale tak to zabrzmiało. Aha i moim zdaniem jest utalentowana, ale nie pasuje mi jej styl bycia i nie do końca przekonuje mnie wokalnie.

A tak btw to Ewa ma wybrać osoby, z którymi chce pracować i chyba właśnie to CHCE zadecyduje.
Jednak wyniki liczbowe świadczą o tym, że jest bardzo dużo osób, które tak jak ja lubi Agatę i trzyma za nią kciuki. Wiadomo każdy odbiera inaczej pewne zachowania ale nie narzucaj od razu, że większość tak myśli, bo to nie jest prawda, fakty świadczą o tym, że jednak Agata cieszy się dużo większą popularności niż Zawiałow, Bal i Spychalska razem wzięte. Dlatego uważam, że powinna mieć szansę wystąpić w odcinkach na żywo. Zgadza się, Farna decyduje kto przejdzie dalej, tylko to nie jest program dla Farnej tylko dla publiczności, a bazując na faktach to Agata jest jedną z bardziej popularnych uczestniczek tej edycji. Myślisz, że dlaczego Ewka dodała filmik z Agatą na swoim facebooku ? Ogarnęła się, że spadanie na nią fala krytyki i chce zmniejszyć odpowiedzialność decyzji jaką podjęła. Wyświetlenia występu Agaty na yt : 293 040 i nie wmówicie mi, że Bal, Zawiałow i Spychalska mają więcej bo tak nie jest, są one dużo mniej popularne od Agaty i wszystko o tym świadczy.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Fajnie, a Maja Hyżymiała 80 tys. na FB i co? Gdzie są te osoby kupujące jej singiel i oczekiwania na płytę? Przecież FB to tylko wycinek. Byłeś u każdego widza XF i pytałeś czy lubi Agatę? Poza tym skąd wiesz że to widownia programu wchodziła na te filmy? I w ogóle czemu akurat to miałoby decydować? Jeszcze poza tym trzebaby było zobaczyć ile miała przed proramem. Nie zapominaj też że target Agaty jest mocno ograniczony, myślę że max to 18 lat. Płytę Bijan mógłby kupić każdy. A Ty patrząc na siebie ew. rówieśników widzisz tylko pewną grupę, a nie każdego.

To jest wybór Ewy i akurat widać, że ma pojęcie co robi w porównaniu do innych jurorów. Też uważam, że jest dobra, ale nie jest nawet najlepsza w swojej grupie.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Wiecie co jest dziwne? To, że odcinki live już za 13 dni, a uczestnicy jeszcze nic nie wiedzą o żadnych próbach, spotkaniach, ani nie mają nagranych jeszcze żadnych sesji ani wizytówek. W tym roku chyba trochę się rozleniwili producenci i wszystko na ostatnią chwile będą robić :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Rozleniwili się, bo teraz jest okres świąteczny - czyli czas głównie dla rodziny. Po Wielkanocy wszystko wróci do normy.
kamico7 pisze:Jestem zaskoczony że zagubił się zespół "śnieżek trio" nawet go nie pokazali , ale przecież oni byli najlepszym zespołem tej edycji i to zdecydowanie oraz kilka innych zespołów fajnych nie pokazali.
Zespołów nie pokazali, bo nie byli w "10", którą Kuba wybrał. A wczoraj wszystkie zespoły podczas krzeseł (jako jedynej grupy) zostały pokazane w odcinku.
adik1148 pisze:Mamy narodziny nowej młodej gwiazdy , a wy mówicie, ze jest zbyt pewna siebie ? Typowi Polacy ... Dla mnie , jeśli nie przejdzie do Live'ow to to będzie największą porażką x factora w Polsce . Na szczęście ta dziewczyna i tak zrobi wielką karierę . Jest zbyt charakterystyczna, by któras z wytwórni jej nie chciała ;) tylko jeśli byłaby dalej w x'ie wszyscy mówiliby, że to ta z xfactora, a tak to mało kto ją będzie stad pamiętał
To, że z kimś się nie zgadzasz nie znaczy, że musisz kogoś wyzywać od "Polaków". Wyluzuj gościu. To jest dyskusja i każdy ma prawo do swojego zdania - jednemu będzie się podobać, innemu nie. Dla mnie (biorąc pod uwagę i castingi i Bootcamp) - owszem - wykonanie świetnie, ale panie Bal, Bijan czy Zawiałow dla mnie miały znacznie większego "X Factora". Poza tym, co z tego, że będą mówić o tym, że to ta z tego programu. Tu chodzi o karierę, przyszłość muzyczną, a nie tylko "przygodę" w danej produkcji telewizyjnej.
marcine_ pisze:
SevenUP pisze:"Dla mnie Agata ma świetny głos zarówno w rapie jak i śpiewie"- No właśnie DLA MNIE to słowa klucze. To, że Tobie się podoba, nie oznacza że wszystkim. Poza tym ty piszesz o głosie, barwie a ja o samym śpiewaniu i technice. A że wypadła jak samolubny bufon, to akurat nie tylko moja opinia, wystarczy poczytać Facebook, już pomijając profil rzygam Agatą, czy coś w ten deseń. Nie twierdzę, że taka na pewno jest bo nie będę jej oceniać po urywku programu tv, ale tak to zabrzmiało. Aha i moim zdaniem jest utalentowana, ale nie pasuje mi jej styl bycia i nie do końca przekonuje mnie wokalnie.

A tak btw to Ewa ma wybrać osoby, z którymi chce pracować i chyba właśnie to CHCE zadecyduje.
Jednak wyniki liczbowe świadczą o tym, że jest bardzo dużo osób, które tak jak ja lubi Agatę i trzyma za nią kciuki. Wiadomo każdy odbiera inaczej pewne zachowania ale nie narzucaj od razu, że większość tak myśli, bo to nie jest prawda, fakty świadczą o tym, że jednak Agata cieszy się dużo większą popularności niż Zawiałow, Bal i Spychalska razem wzięte. Dlatego uważam, że powinna mieć szansę wystąpić w odcinkach na żywo. Zgadza się, Farna decyduje kto przejdzie dalej, tylko to nie jest program dla Farnej tylko dla publiczności, a bazując na faktach to Agata jest jedną z bardziej popularnych uczestniczek tej edycji. Myślisz, że dlaczego Ewka dodała filmik z Agatą na swoim facebooku ? Ogarnęła się, że spadanie na nią fala krytyki i chce zmniejszyć odpowiedzialność decyzji jaką podjęła. Wyświetlenia występu Agaty na yt : 293 040 i nie wmówicie mi, że Bal, Zawiałow i Spychalska mają więcej bo tak nie jest, są one dużo mniej popularne od Agaty i wszystko o tym świadczy.
A jak napiszę, że Weekend z "hitem" "Ona tańczy dla mnie" miał 5 mln wyświetleń, to też powiesz, że oni mają potencjał muzyczny? Tu nie o samą popularność chodzi.
SevenUP pisze: A że wypadła jak samolubny bufon, to akurat nie tylko moja opinia, wystarczy poczytać Facebook, już pomijając profil rzygam Agatą, czy coś w ten deseń. Nie twierdzę, że taka na pewno jest bo nie będę jej oceniać po urywku programu tv, ale tak to zabrzmiało.
No i prorocze okazały się wczoraj słowa Wojewódzkiego, co do hejterów Dziarmagowskiej.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Trzeciak pisze: Zespołów nie pokazali, bo nie byli w "10", którą Kuba wybrał. A wczoraj wszystkie zespoły podczas krzeseł (jako jedynej grupy) zostały pokazane w odcinku.
Kuba do krzeseł przepuścił 11 zespołów ze względu na wysoki poziom :) Jeden zespół nie został pokazany, chyba nikt nie wie jaki -.-
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Trzeciak pisze:Rozleniwili się, bo teraz jest okres świąteczny - czyli czas głównie dla rodziny. Po Wielkanocy wszystko wróci do normy.
kamico7 pisze:Jestem zaskoczony że zagubił się zespół "śnieżek trio" nawet go nie pokazali , ale przecież oni byli najlepszym zespołem tej edycji i to zdecydowanie oraz kilka innych zespołów fajnych nie pokazali.
Zespołów nie pokazali, bo nie byli w "10", którą Kuba wybrał. A wczoraj wszystkie zespoły podczas krzeseł (jako jedynej grupy) zostały pokazane w odcinku.
adik1148 pisze:Mamy narodziny nowej młodej gwiazdy , a wy mówicie, ze jest zbyt pewna siebie ? Typowi Polacy ... Dla mnie , jeśli nie przejdzie do Live'ow to to będzie największą porażką x factora w Polsce . Na szczęście ta dziewczyna i tak zrobi wielką karierę . Jest zbyt charakterystyczna, by któras z wytwórni jej nie chciała ;) tylko jeśli byłaby dalej w x'ie wszyscy mówiliby, że to ta z xfactora, a tak to mało kto ją będzie stad pamiętał
To, że z kimś się nie zgadzasz nie znaczy, że musisz kogoś wyzywać od "Polaków". Wyluzuj gościu. To jest dyskusja i każdy ma prawo do swojego zdania - jednemu będzie się podobać, innemu nie. Dla mnie (biorąc pod uwagę i castingi i Bootcamp) - owszem - wykonanie świetnie, ale panie Bal, Bijan czy Zawiałow dla mnie miały znacznie większego "X Factora". Poza tym, co z tego, że będą mówić o tym, że to ta z tego programu. Tu chodzi o karierę, przyszłość muzyczną, a nie tylko "przygodę" w danej produkcji telewizyjnej.
marcine_ pisze:
SevenUP pisze:"Dla mnie Agata ma świetny głos zarówno w rapie jak i śpiewie"- No właśnie DLA MNIE to słowa klucze. To, że Tobie się podoba, nie oznacza że wszystkim. Poza tym ty piszesz o głosie, barwie a ja o samym śpiewaniu i technice. A że wypadła jak samolubny bufon, to akurat nie tylko moja opinia, wystarczy poczytać Facebook, już pomijając profil rzygam Agatą, czy coś w ten deseń. Nie twierdzę, że taka na pewno jest bo nie będę jej oceniać po urywku programu tv, ale tak to zabrzmiało. Aha i moim zdaniem jest utalentowana, ale nie pasuje mi jej styl bycia i nie do końca przekonuje mnie wokalnie.

A tak btw to Ewa ma wybrać osoby, z którymi chce pracować i chyba właśnie to CHCE zadecyduje.
Jednak wyniki liczbowe świadczą o tym, że jest bardzo dużo osób, które tak jak ja lubi Agatę i trzyma za nią kciuki. Wiadomo każdy odbiera inaczej pewne zachowania ale nie narzucaj od razu, że większość tak myśli, bo to nie jest prawda, fakty świadczą o tym, że jednak Agata cieszy się dużo większą popularności niż Zawiałow, Bal i Spychalska razem wzięte. Dlatego uważam, że powinna mieć szansę wystąpić w odcinkach na żywo. Zgadza się, Farna decyduje kto przejdzie dalej, tylko to nie jest program dla Farnej tylko dla publiczności, a bazując na faktach to Agata jest jedną z bardziej popularnych uczestniczek tej edycji. Myślisz, że dlaczego Ewka dodała filmik z Agatą na swoim facebooku ? Ogarnęła się, że spadanie na nią fala krytyki i chce zmniejszyć odpowiedzialność decyzji jaką podjęła. Wyświetlenia występu Agaty na yt : 293 040 i nie wmówicie mi, że Bal, Zawiałow i Spychalska mają więcej bo tak nie jest, są one dużo mniej popularne od Agaty i wszystko o tym świadczy.
A jak napiszę, że Weekend z "hitem" "Ona tańczy dla mnie" miał 5 mln wyświetleń, to też powiesz, że oni mają potencjał muzyczny? Tu nie o samą popularność chodzi.
SevenUP pisze: A że wypadła jak samolubny bufon, to akurat nie tylko moja opinia, wystarczy poczytać Facebook, już pomijając profil rzygam Agatą, czy coś w ten deseń. Nie twierdzę, że taka na pewno jest bo nie będę jej oceniać po urywku programu tv, ale tak to zabrzmiało.
No i prorocze okazały się wczoraj słowa Wojewódzkiego, co do hejterów Dziarmagowskiej.
Chyba nigdy się tak z Tobą nie zgadzałem. Oprócz jednego- nie jestem hejterem Agaty, tylko nie dziwie się że ludzie ją tak odebrali. Bo też tak przez chwilę pomyślałem.

Ciekawe czy oglądalność choć trochę urośnie.Byleby nie poszło w dół ;(
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Poszła - 2,63 mln widzów - wzrost o 100 tys. widzów.

Co do słów Kuby - zaznaczam, że nie miałem absolutnie na myśli Ciebie, tylko to, co dzieje się na FB. Jeśli odebrałeś to inaczej - przepraszam. :)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

W przyszłym tygodniu będzie spadek ;/ domy jurorskie zawsze miały mniej widzów :(
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

adik1148 pisze:W przyszłym tygodniu będzie spadek ;/ domy jurorskie zawsze miały mniej widzów :(
Jeśli odpowiednio je rozreklamują, moim zdaniem będzie sukces. ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość