TVN24 BIS - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: Camilo »

Dzisiaj zauważyłem, że jednym z wydawców "Biznesu dla ludzi" i "Pieniądzy na weekend" jest związany niegdyś z TVP Sebastian Augustyniak, który odpowiadał - a przez krótki okres czasu także prowadził - magazyn "Plus Minus" kojarzony głównie z nieżyjącym już Tadeuszem Moszem.
tvn24bisfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 09:12

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: tvn24bisfan »

Nie wiem dlaczego ale z powodu dramatycznej sytuacji giełd na całym świecie TVN24 BiS dał na osobnej belce notowania Franka i Euro.
tvn24bisfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 09:12

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: tvn24bisfan »

TVN24 BiŚ wysłał do Grecji dziennikarza Pawła Blajera
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: pkp »

Dzisiaj "Biznes dla ludzi" jest emitowany ze studia wirtualnego.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: avatar »

To co dzieje się z tą stacją woła o pomstę do nieba. Obecnie kanał ten ma niewiele wspólnego z kanałem, który szanowałem tuż po starcie. Zepsucie Dnia na rynkach i świecie, Świata, 24 godzin (chociaż może to wina prowadzącego),usunięcie Epicentrum no i teraz program Blajera...
Dobrze, że startowali z wysokiego poziomu i teraz mają z czego spadać. Oby nie szli tą drogą. :D1
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

Tak, bardzo wiele w tej stacji się popsuło. Obecnie przyznam, że jedynie pasmo 7-13 i 16-17 trzyma poziom. O reszcie wolę się nie wypowiadać. Może jeszcze "Fakty z zagranicy" ratują nieco honor wieczornej ramówki.
A co do "Biznes dla ludzi" to teraz premiery są emitowane o 9:30 z powtórkami o 13:30 i ok. 18:20.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: prze_kw »

Przyłączam się do żalu, ale nie jestem jakoś specjalnie zdziwiony obrotem spraw. W TVN24 wcale nie jest lepiej - w DNŻ wałkowane te same tematy, zero jakiegokolwiek urozmaicenia, później przynudnawe "Fakty po południu", wtórny "Teleserwis" i gadające głowy do 23.
Liczą się tylko Fakty.
grzegorzR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 30 lip 2015, 11:31

Przegląd prasy a jezyk

Post autor: grzegorzR »

Witam,
Na wstępie chciałbym pochwalić TVN BiŚ za świetną formułę moim zdaniem daleko lepszą niż pozostałe kanały informacyjne w Polsce. Dla mnie jesteście numerem 1 :) Dlatego jako widz chciałbym zwrócić uwagę na język przeglądu prasy. Czy nie bolą Was uszy jak słyszycie i tu cytuje z dzisiejszych porannych przeglądów prasy słowa "powodujom", "łapiom" , "rządzom" , "dobierajom" ??
Np "emocje rządzom rynkiem" - boli ? Boli !
Poziom wiedzy prezentujących przegląd prasy mimo młodego wieku jest imponujący, sposób podania tak zwanej prasówki też jest fajny jednak jak słyszę w/w słowa to mi uszy więdną. To wręcz w ogólnopolskiej TV nie wypada. Dziwi mnie to że nikt z wydawców na to nie zwrócił uwagi. Czy można coś z tym zrobić?

Pozdrawiam
G
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Przegląd prasy a jezyk

Post autor: michal_borkowski »

Co prawda nie w przeglądzie prasy, ale w Dniu na Żywo, Radosław Mróz użył ostatnio określenia: "w kociole", zamiast: "w kotle bałkańskim".
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: michal_borkowski »

Dziś w swoim programie Biznes dla ludzi, Paweł Blajer zafundował nam m.in "trening dla urzędnika".Takie Tvn Meteo Active i Tvn 24 Biś w jednym.
To tylko moje skromne zdanie
Martin1999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 09:06

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: Martin1999 »

Ta stacja naprawde spada na psy w ubiegłym roku oglądałem ten kanał niemal co dziennie, a od lutego/marca raz na 2 tygodnie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

Faktem jest, że z prawie każdą zmianą jest gorzej, mimo to jednak nie jest jeszcze bardzo źle.
Gnacki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 19 sie 2015, 12:55

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: Gnacki »

Witam!

W jednym z odcinków programu TVN pod tytułem "Biznes dla Ludzi" został poruszony temat dni wolnych przysługujących za oddelegowanie pracownika na kurs trwający również w soboty i w niedziele. Niestety, nie udało mi się obejrzeć go w całości, moje pytanie brzmi więc:

1) Który to był odcinek i gdzie można go obejrzeć?
2) Pamiętam, że na wspomniany temat wypowiadała się zaproszona profesor, czy ktoś jest w stanie podać jej nazwisko?

Z góry dziękuję za pomoc!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

Archiwalne wydania programu dostępne są na stronie internetowej TVN24 Bizneś i Świat.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

Od dziś debata, która emitowana była o 13:00 nadawana jest pod tytułem "KONTRA-WERSJE".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości