[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: ketjow »

też tak myślałem, ale na razie brak jest oficjalnej informacji co do jej zwolnienia, a przecież cała masa dziennikarzy już poleciała "oficjalnie" więc na co czekają w jej przypadku? Może jakimś cudem się ostanie, Rudnik nie wyleciała póki co z grafika tvp.info
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: Pelikan »

Justyna Dobrosz-Oracz także odchodzi. Oto komentarz samej zainteresowanej z jej profilu na FB:
Po szesnastu latach pracy usłyszałam, że muszę odejść, bo wieje wiatr zmian.. Dziękuję wszystkim kolegom z Wiadomości, Teleexpressu, Polityki przy kawie za niezwykłe doświadczenie. Operatorom za to, że byli moim oczami. Widzom za niezliczone słowa wsparcia i recenzje. Nigdy nie złamałam dziennikarskich zasad. Nie chodziłam na niczyim pasku i nie stosowałam autocenzury. To pierwszy mój komentarz od lat. Wybaczcie, ale nie sposób w takiej chwili milczeć. Ukłony.
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: ketjow »

no proszę, i czołówce się w końcu też dostało od Kurskiego :lol:
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: avatar »

Kurski chyba osobiście poprawiał czołówkę. :D
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: Felippe »

...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: Trzeciak »

Kurski z panią Paczuską. :D I widać, że nawet mimo zmarginalizowania PKiN-u, to jednak nieudolność sprawiła, że pozostał w czołówce PKiN. No cóż, chyba czas już po tym, by słupki spadły. :D
Greg Haus pisze:No to do grona zwolnionych prócz Piotra Kraśki i Lewickiej dołączyli:
wydawca Piotr Jaźwiński
sekretarz programu Maciej Czajkowski
dziennikarz Jacek Tacik
dziennikarka Elżbieta Byszewska


Doborosz- Oracz nie została zwolniona od razu? Dziwne. Ach ta Dobra zmiana...
Dobrosz-Oracz oraz Grzegorz Sajór też już poza TVP. A nie tak dawno szokiem było to, co zrobiła pewna firma pod nazwą Leasing (Not) Team, tyle, że nie było takiego Armagedonu, jak tutaj. Myślałem, że nie będzie już gorszego prezesa do Juliusza Brauna, a myliłem się. Kurski jest właśnie takim Braunem w ekspresie. I niech lepiej się nie kreuje na menadżera, bo żadnym profesjonalistą w tej dziedzinie nie jest, raczej jego zaprzeczeniem. ;) Jak tak dalej pójdzie, to nie wiem, czy za pół roku będzie z czego budować Telewizję Narodową, po tym co robi - wciąż ale wciąż - polityk ;)
felek pisze:
Trzeciak pisze:Trochę źle pamiętasz. Durczok z TVP odszedł w lutym 2006 roku (za miesiąc minie dokładnie 10 lat od tego wydarzenia), a "Fakty" zaczął prowadzić 1 maja 2006 roku. Dopiero paręnaście dni później Dworaka zastąpił Wildstein. ;)
Nie chodzi juz o konkretne daty, a o sam mechanizm ;)
Właśnie chodzi o daty i sam mechanizm. Durczok odszedł z TVP (choć początkowo stacja tego zaprzeczała), bo otrzymał można by rzec ofertę życia od TVN-u - funkcję "anchora" głównego programu informacyjnego stacji, a w grze był także jego własny program publicystyczny na antenie TVN/TVN24 (do 8 lutego 2006 roku prowadził także swoją autorską "Debatę" na antenie TVP1 ;) ).
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: prze_kw »

Proszę, nagranie nowej czołówki i powitanie gwiazdy newsów z regionalnej telewizji: http://www.dailymotion.com/video/x3m9kr ... oczatek_tv

PS. To nie jest dobra zmiana, to ideologia "teraz kur*a my!".
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: Trzeciak »

Tanie Państwo - Tania TVP. :D Trzeba przyznać - z przykrością, że z dniem dzisiejszym "Wiadomości" spadły z "pierwszej ligi światowych serwisów informacyjnych". :D

Nie przypuszczałem, że kiedyś to powiem, ale czekam już na Piotra Kraśkę przy szklanym stole na Wiertniczej 166. :D
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: Maciek_POZ »

prze_kw pisze:Proszę, nagranie nowej czołówki i powitanie gwiazdy newsów z regionalnej telewizji: http://www.dailymotion.com/video/x3m9kr ... oczatek_tv

PS. To nie jest dobra zmiana, to ideologia "teraz kur*a my!".
O ściętej czołówce była już mowa, ale ten wstęp do serwisu jakiś inny, mocno nacechowany politycznie ;-)
Trzeciak pisze: Nie przypuszczałem, że kiedyś to powiem, ale czekam już na Piotra Kraśkę przy szklanym stole na Wiertniczej 166. :D
Nigdy nie mów nigdy
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: Camilo »

Tymczasem medialna giełda nazwisk się wyptrzykała, a brakuje jeszcze co najmniej jednego prowadzącego do głównego wydania. Szykują chyba jakąś niespodziankę :lol2:
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: Trzeciak »

Na Rachonia raczej nie licz, bowiem on raczej będzie zapracowany publicystyką w TVP Info. ;)
Maciek_POZ pisze:
prze_kw pisze:Proszę, nagranie nowej czołówki i powitanie gwiazdy newsów z regionalnej telewizji: http://www.dailymotion.com/video/x3m9kr ... oczatek_tv

PS. To nie jest dobra zmiana, to ideologia "teraz kur*a my!".
O ściętej czołówce była już mowa, ale ten wstęp do serwisu jakiś inny, mocno nacechowany politycznie ;-)
Ewidentnie pod prawicę. I jeszcze te organki na keyboardzie... :D Jak w czołówce "Wiadomości" 94-97. ;)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: Greg Haus »

Co oni zrobili z tą czołówką? O ile jeszcze jakoś rozumiem usunięcie zegara PKiN na rzecz tego z Pałacu Królweskiego to udawanie, że PKiN nie stoi w Warszawie jest już czymś niezrozumiałym. I ta muzyka. Mieli zgodę Dębskiego na ten 'remix'? Okropność!

'Polska komisarz była za' - nie oglądałem dziś \\' , ale rozumiem, że Bieńkowska będzie winna temu, że UE się interesuje Polską? ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: Camilo »

Trzeciak pisze:Na Rachonia raczej nie licz, bowiem on raczej będzie zapracowany publicystyką w TVP Info.
Dlatego zastanawiam się z kim wyskoczą. :lol2:
Znałem Rachonia jeszcze jak był studenciakiem (zanim wpadł w złe towarzystwo :lol: ) i tak trochę żal mi go teraz, bo mam wrażenie, że dał się wpakować w niezłe szambo i że wcale nie utożsamia się tak bardzo z tymi wszystkimi poglądami, które stara się głosić.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: Trzeciak »

Greg Haus pisze:Co oni zrobili z tą czołówką? O ile jeszcze jakoś rozumiem usunięcie zegara PKiN na rzecz tego z Pałacu Królweskiego to udawanie, że PKiN nie stoi w Warszawie jest już czymś niezrozumiałym. I ta muzyka. Mieli zgodę Dębskiego na ten 'remix'? Okropność!
To chyba kwestia tego, jak się przerabia dany podkład, bowiem też przeróbkę podkładu "Wiadomości" można usłyszeć m. in. w "Dziś Wieczorem" TVP Info (na koniec charakterystyczny poważny dźwięk z forszpanu).

A zgodę Jimka mieli po tym, jak zapłacili mu za muzykę do czołówki "Wiadomości", choć pewnie słysząc to, co dziś zaprezentowało TVP, to albo łapie się za głowę, albo tarza się po podłodze ze śmiechu (miejmy nadzieję, że to drugie). :D
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [TVP1] Wiadomości

Post autor: prze_kw »

Czołówkę z organkami w 94 wprowadził nie kto inny, jak Walendziak :D

Dodam, że nowa gwiazda mediów, p. Klaudiusz Pobudzin, były dziennikarz TV Trwam i uczeń szkoły o. Rydzyka, dostąpił zaszczytu nagrania "setki" z samym Prezesem. Pikanterii dodaje fakt, że Prezes nie udziela setek na sejmowych korytarzach, no ale dziś do "Wiadomości" przecież wróciła ulubiona dziennikarka Prezesa. :lol2:
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości